Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

beğendiğinizi yazın..

modernjames

Önerilen İletiler

şipariş verir gibi oldu ama bakalım olacakmı :P

sarışın olmasın,uzun boylu olsun...

huyu suyu da iyi olsun...işi,evi olsun

bulduğunu kap getir :lol:

sarışını yuvarlak bir odaya koymuşlar ve odanın köşesini bul demişler. inanmayacaksınız akşama kadar aramış odanın köşesini :lol::D:D:stuart:

haklısın sarışın olmasın :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 116
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bay- bayan farketmez... hepimize açık bir forum..

arkadaşlar, herkes hoşlandığı karşı cinsi istediği yönünden tutarak bize anlatsın.. kısaca sorumuz;

hoşlandığınız kişide aradığınız özellikler nelerdir..

ben ilk olarak sorumu cevaplayayım. :blushing:

1. bayan olmalı(.. :D ..)

2. beyaz tenli

3. saçı omuz ile göğüs arasında olmalı ne çok uzun ne de kısa olmamalı

4. saçı düz ya da katlı kesilmiş olabilir

5. sarışın olursa gözler koyu yeşil olmalı. ama normalde siyah saçlıysa göz rengi farketmez ela olabilir

6. boy ve kilo orantılı olup 1,65 cm civarı olabilir..

7. çok zayıf olmamalı biraz balık etli, beli ince olmalı.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

zor gibi mi ya ????????

yav şaka maka aynı ben... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jennifer lopez le kendini kıyaslayarak tevazu gösterme bence. kendine haksızlık ediyosun.

bu yy. içinde yalvarmayı düşünmüyorum ama. eğer bir kez daha hayata gelirsek belki evliliği düşünebilirim. ama sana söz eğer bir gün evlenirsem bu sen olcan :D:lol:

NOT: sözümü genelde tutmadığım söylenir!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jennifer lopez le kendini kıyaslayarak tevazu gösterme bence. kendine haksızlık ediyosun.

bu yy. içinde yalvarmayı düşünmüyorum ama. eğer bir kez daha hayata gelirsek belki evliliği düşünebilirim. ama sana söz eğer bir gün evlenirsem bu sen olcan :D:lol:

NOT: sözümü genelde tutmadığım söylenir!!!

o emre ne yalan soliyim senle iyi anmlasiriz vallaa :P sen biliyoonn

soz tutmamaya gelince o benimmm :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak hala iyi anlaşırız diyo. yok kızım ben evlenmeyecem. arkadaşlar hayal et i bir dakika tutun da ben kaçayım :D:lol:

tamam bayimm size zorla sey yapcak degilimmm istemiyorum sizi bendeee kendinize edebiyan iyi bakinnn iyi gunlerrr

arkadazslaar su sahsa solermisiniz beni istemeyeni ben hic istemem ve once bu konuyu o acti dogru degilmi diye de sorun lutfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya bu kızlar neden dost kalmayı beceremiyo. ya sevgili olcaz ya düşman. ortası yok yani.

emre ben de hep bunu düşünürüm,ıkı cins neden dost olamaz.yanlış anlar korkusundan ve ümit vermeyım dıye biçok değer verdiğim erkek arkadaşımdan uzak durmak zorunda kalıyorumm,gerçek hayatta :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emre ben de hep bunu düşünürüm,ıkı cins neden dost olamaz.yanlış anlar korkusundan ve ümit vermeyım dıye biçok değer verdiğim erkek arkadaşımdan uzak durmak zorunda kalıyorumm,gerçek hayatta :(

aynı şey bende de var ama benimkisi yanlış anlaşılma korkusu değil. karşı cinsler birbirlerine aşırı yakınlık gösterirse taraflardan birinde diğerine karşı bazı duygular oluşabilir. sonuçta mahmut ve abdullah arkadaşlığı 20 yıl da sürse birbirlerine aşık olmaları pek mümkün değil(istisnalar dışında :D) ama bir erkekle bir kadın çok sıkı arkadaşlık yaparlarsa erkeğin bazı karizmatik özellikleri kadını etkiler kadının da bazı çekici davranışları erkeği etkiler. ve bunun duygusal bir ilişkiye dönüşmesi de mümkündür. ben de etkilenebilirim korkusuyla kızlarla olan ilişkilerimi hep bir seviyede tuttum. o yüzdendir ki sırrımı paylaşabileceğim bir kız arkadaşım hiç olmadı :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aynı şey bende de var ama benimkisi yanlış anlaşılma korkusu değil. karşı cinsler birbirlerine aşırı yakınlık gösterirse taraflardan birinde diğerine karşı bazı duygular oluşabilir. sonuçta mahmut ve abdullah arkadaşlığı 20 yıl da sürse birbirlerine aşık olmaları pek mümkün değil(istisnalar dışında :D ) ama bir erkekle bir kadın çok sıkı arkadaşlık yaparlarsa erkeğin bazı karizmatik özellikleri kadını etkiler kadının da bazı çekici davranışları erkeği etkiler. ve bunun duygusal bir ilişkiye dönüşmesi de mümkündür. ben de etkilenebilirim korkusuyla kızlarla olan ilişkilerimi hep bir seviyede tuttum. o yüzdendir ki sırrımı paylaşabileceğim bir kız arkadaşım hiç olmadı :(

haklısın,şöyle düşün karşılıklı olmadan karşı senden etkılense.ben üzülürüm olmayacak bırıdır ama benden etkılenıp acı çekmesını ıstemem.ah şu vıcdan

ama ısterdım herşeyımı paylaşacağım bır erkek dost.kıslar gıbı kıskanç olmuyorlar çunku :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklısın,şöyle düşün karşılıklı olmadan karşı senden etkılense.ben üzülürüm olmayacak bırıdır ama benden etkılenıp acı çekmesını ıstemem.ah şu vıcdan

ama ısterdım herşeyımı paylaşacağım bır erkek dost.kıslar gıbı kıskanç olmuyorlar çunku :)

bir erkek ve bir kadın nasıl dost olabilirki; değişken olan insan doğasında, aşk -dostluk-sevgi-arkadaşlık -nefret gibi duyguları her daim aynı kalacaklar diye perçinleyemezsin.

düşünsene ben hiç bir zaman çocuk doğuramayacam..ama doğurgan olan bir varlıkla nasıl empati kurabilirim..birliktelik kabuletmek-varolduğu için sevmekle oluyor ..bayan arkadaşlarım bana dostum dediysede ben hiç öyle algılamadım..hiç bayan dostum yok..yakın arkadaşlıklarım var..zor işler zor.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla ben hiç üzülmem. aksine mutlu olurum. birilerinin sizden hoşlandığını bilmek her zaman gurur ve mutluluk verir insana. tabi beni mutlu eden karşı tarafın aşk acısı değildir (ki sadist değilim). söylemek istediğim sadece bir kişiyi sevmek isterim ama beni sadece bir kişi sevsin istemem. bu da yaradılışla birlikte insan üstüne yapışmış bir özelliktir bence.

ayrıca da erkek ve kadının kesinlikle dost olamayacağını, belli bir zaman geçtikten sonra taraflardan birinin duygularının oluşacağını düşünürüm. o yüzden de birlikte olduğum kişiye benden önceki erkek dostlarıyla fazla bir birliktelik şansı tanımam. çok mu kıroyum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende yazayım bir kadında aradığım özellikleri.

karakter olarak:

kendine güvenecek.

güçlü ve baskın bi karakteri olacak.

gerektiğinde beni arkasından sürükleyecek.

biraz nazlı olabilir.

girdigi ortamda herkes ona bakacak.

dürüst ve cana yakın olacak.....

küsme huyu olmayacak.her sorunu çekinmeden konuşacak.

fiziksel olarak:

güzel bi vücudu olacak.

saçları muhakkak uzun olacak.

cok az bi gobeği olacak.

ama yani yukardaki herşey boş asllında gördüğümde yüreğim pı pıt etsin yeter.

tek değişmez kuralım uzun saçtır. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.