Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

taekwondo sporunu duyan varmı

Önerilen İletiler

futboldan sonra en çok lisanslı sporcusu olan bu dala ne kadar önem veriyoruz.olimpiyat ikincisi çıkarmalarına rağmen kimse bu alana önem vermedi siz ne kadar önem veriyorsunuz.çocukların fiziksel ve zihinsel anlamda çok artı kazandıran taekwondoya verdiğiniz önem ve desteği gösterin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

futboldan sonra en çok lisanslı sporcusu olan bu dala ne kadar önem veriyoruz.olimpiyat ikincisi çıkarmalarına rağmen kimse bu alana önem vermedi siz ne kadar önem veriyorsunuz.çocukların fiziksel ve zihinsel anlamda çok artı kazandıran taekwondoya verdiğiniz önem ve desteği gösterin.

profesyonel deil ama hobi olarak yapıyorum ve şiddetle tavsiye ederim...

7 yaşındaki çocukları gördükçe tekvandonun daha da gelişeceğine inanıyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taekwon-do küçük yaşta başlanabilen bir spor dalıdır bu spora çocuklarını yönlendiren veliler gelecekleri için çocukları adına en iyi yatırımı yapmış olucaktır.6 yaş sonrası çocukların küçük yaşta öğrendiği çabuk karar verme yeteneğini ortaya çıkarması en önemli unsurlardan biridir.zihinsel ve bedensel gelişimlerine çok faydası vardır.

i.b.b başkanı sayın kadir topbaşın spor ve sporcuya verdiği destek gün geçtikçe artıyor dolayısıyla pilot okul denen ilköğretim okullarında spor salonu yaptırıp antrönörleride belediye karşılamaktadır .sayın veliler çocuklarınıza spor yaptırın.akılları başka işlere gitmesin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taekwon-do küçük yaşta başlanabilen bir spor dalıdır bu spora çocuklarını yönlendiren veliler gelecekleri için çocukları adına en iyi yatırımı yapmış olucaktır.6 yaş sonrası çocukların küçük yaşta öğrendiği çabuk karar verme yeteneğini ortaya çıkarması en önemli unsurlardan biridir.zihinsel ve bedensel gelişimlerine çok faydası vardır.

i.b.b başkanı sayın kadir topbaşın spor ve sporcuya verdiği destek gün geçtikçe artıyor dolayısıyla pilot okul denen ilköğretim okullarında spor salonu yaptırıp antrönörleride belediye karşılamaktadır .sayın veliler çocuklarınıza spor yaptırın.akılları başka işlere gitmesin.

merak etme taksimaksi aileler ne derse desin ilçe kasaba köy takımlarında oynamak için okulu her şeyi bırakan çok insan var

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğitimini bırakıp futbol oynamak bence doğru değil futbol günümüzde ve geçmişte en popiler spor olmuştur ve olmaya devam edecektir.

şunu unutmayalım futbolda geçmiş tarihimize bakın en iyi başarımız dünya üçüncülüğü ama küçük spor salonlarında yatişmiş onlarca alanda şampiyonlarımız var ve bu çocukların hepsi eğitimine devam ediyor ben bu konu hakkında illede aileleri bilgilendirmek hatta şöyle diyelim hatırlatmak için bu yazılarımı sizinle paylaşıyorum.

büyük istiklal marşımızı futbolda hiç duymadık ama taekwn-do ve güreşte çok duyduk ve bunların hakkını hiç vermedik ne maddi ne manevi.hadi bu gençler desteğe.

bunların sponsorlara ihtiyacı var ve bekliyorlar iş şimdi sizlerde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilk öğretim okullarına taekwo-do giricek büyük şahir belediyeleri okul müdürlüklerine bu konuda maddi imkan sağlıyor ve siz bu spora biraz olsun ilginiz varsa çocuklarınızın önünü açın hatta okul idaresine bu konu hakkında girişimlerini sorun ve istekte bulunun.ben bildiğim kadarı ile fikir vermeye çalışıyorum.

çocuklarınızı spora verin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.