Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

aldatılsanız ne yapardınız ?

samaroglani

Önerilen İletiler

abicim ben taş yüerklinin arkasındayım benim bir farkım olur aldattığı çokcuğuda döverim ama kızdan daha çok döverim çünkü kıza vursan ne vurmasan ne olmuş geçmiş oğlanın salaklığına da çakarım

ama şöyle bişey var ben aldatmak istesem kimse anlamaz ama aldatmam hayatta o acizliğe düşmek istemem yani sonuçta bu olayda kançıkar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ÖNCELİKLE

seven erkek aldatmaz arkadaşlar.

ben hep karşımdakine eğer bir gün başka birine birşeyler hissedersen bunu bana söyle saygıyla ayrılalım derim onunda sözümü dinlediğini zannederim!!!!!!

bahsi geçen tek gecelik aldatmaysa.....saygı maygı dinlemem gebertirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kan çıkacak ulen

abi banada herkes bu sözü söylüyor ama ben dinlemem böyle şeyleri insanın içinde olmayacak sen istediğin kadar söyle mesela ben hayatta aldatmadım ama aldatılmışımdır bunlar artık bana normal geliyor ama görmeyim yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben sadece neden? dedim.. o da sevgilisi yanında olduğundan dlayı belkide.. bana bişey sorma.. başım ağrıyo dedi...laf mı şimdi bu ..adam gibi söleyemiyo başkasıyla birlikteyim diee..sinirlendim yine yaa.. :angry:

ben de aldattım.. 3 kişiyle birden çıktığım zamnlar oldu..ama hiçbirine beni aldtan çocuk kdar bağlanamadım..ben ona bu kadar güvenirken bööle bişey yapmasıı insanı doğal olarak yıkıyo.. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten seviyorsa zaten aldatmaz...Sevmiyorsada belli olur yani gönül eğlendiriyorsa walla hiç takmam o zaman çünkü bende onu aldatmışımdır...adı üstünde gönül eğlendirme olduğu için yalnız seviyorsalar zaten böyle bişeylerin yaşanmasına olanak vermiyorum...Seven insan ama gerçekten seven insan aldatmaz... ;)

:zorro: saygılar :zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sabredip devamını okusaydın böyle demezdin..

hii.. senin bu yazını yeni okuyorum daha.. :)

yoo.. sabredip devamınıda okumuştum.. :D

ama yinede şarkı yani..kendi içinden geleni söyle.. :)

birde ben aldatılırsam.. yakarım çırasını.. :):D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ben aldataldım mı,aldatılmadın mı bilmiyom bazen hissettim kesin bu beni aldatıyo diye ama kesin kanıt olmadan öteki ile kucak kucağa bi an yakalamadan bi ... yapamıyon çünkü hemen yok öle bişii sana öle gelmiş tarzı muhabbetler oluyo ama yakalasam ne yapardım bilmiyorum ama ibret-ialem için onu herkesin ortasında bişi yapardım herhal ve yaptığımdan sonra her kadın gördüğünde beni hatırlayıp eskiden bende bunlarla takılıyodum derdi :devil::blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet bu güzel bir soru.Ben aldatıldım ve yakaladım.O anda ne diyeceğini şaşırıyorsun,boğazında koca bir düğüm oluşuyor,kelimeler çıkmıyor,hatta nefes nasıl alınır verilir unutuyorsun.Ama bu sadece bir kaç saniye.Sonrada Allah muhafaza.Ben affedemedim.Pardon affetim ama tekrarlandı.Ben o zaman genç ve bilinçsizdim bu konuda.En sonunda boşandık.Bugün biliyorum ki asla affedilmemeli.Beni de affetmesinler.Hatta öldürsünler.Bence eğer aldatmak istiyorsan önce terket sonra ne yaparsan yap.Ama hem beraber olup hem aldatmak kötü.Ben az daha katil oluyordum iyi ki kendime geldim ve yapmadım..Değmez çünkü tarafına bakılmaya bile değmez aldatan insan.

Şimdi 2. evliliğimi yaptım ve mutluyum.Eşime bu konuda güvenim sonsuz.Ama affetmek ne kelime öğrenirsem kendisini savunma şansını vermemek için konuşmadan terk eder giderim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şidi epimiz ahkam kesiyoruz halbuki hayatımızda herkes bir defada olsa mutlaka aldatmıştır ama illa cinsellikle degilde başka şeylerle yani sen hiç anneni aldatmadınmı nasıl okula gidiyorum diye erkek arkadaşınla buluşmaya al sana aldatma bu dürtü oldugu müddetce insanlar birbirlerini aldatacaktır yalanmı arkadaşlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şidi epimiz ahkam kesiyoruz halbuki hayatımızda herkes bir defada olsa mutlaka aldatmıştır ama illa cinsellikle degilde başka şeylerle yani sen hiç anneni aldatmadınmı nasıl okula gidiyorum diye erkek arkadaşınla buluşmaya al sana aldatma bu dürtü oldugu müddetce insanlar birbirlerini aldatacaktır yalanmı arkadaşlar

Arkadaşım burada direk sevgilin veya eşin tarafından aldatıldığını soruyorlar.Saçma sapan anneni aldattın yok dürtü var gibi şeyler yazmanın anlamını anlat bana.Eğer sende bu dürtüler varsa o ayrı....Anlarsın ya ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.