Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SİTE YÖNETİCİLERİNİ KINIYORUM

spartaküs

Önerilen İletiler

BEN MUHAMMEDE HZ.MUHAMMET DİYE HİTAP ETMEK ZORUNDA DEĞİLİM ONA SAYGI DA DUYMAK ZORUNDA DEĞİLİM YAZILARIMDA SİTE YÖNETİCİLERİ MUHAMMET İSMİNİ DEĞİŞTİRİP HZ.MUHAMMET DİYE DEĞİŞTİRİYORLAR BÖYLE YANLI FORUM OLMAZ.BEN İSLAM DİNİNE HİÇ BİR ZAMAN SAYGI DUYMUYORUM DÜNYADA DA MÜSLÜMAN ÜLKELERİN DURUMU ORTADA EN ADALETSİZ EN CAHİL ÜLKELER MÜSLÜMAN ÜLKELERDİR.KURAN HİÇ BİR ZAMAN BİLİMSEL DEĞİLDİR BİLİMİN BEŞİĞİ İSKENDERİYE KÜTÜPHANESİNİ İSLAMIN HALİFESİ ÖMER YAKMIŞTIR BUNU YAPARAK BİLİMİ 300 YIL GERİYE DÖNDÜRMÜŞTÜR.

HELE MUHAMMETE HİÇ SAYGI DUYMUYORUM O ŞEHVETİNE DÜŞKÜN BİRİ EVLATLIĞININ EŞİ ZEYNEBE BİLE GÖZ KOYDU İSLAM ÖNCESİNDE EVLATLIĞININ KARISI VE YA KIZIYLA EVLENMEK YASAKTI İSLAM SONRASINDA MUHAMMET ZEYNEBİ BEĞENDİ DİYE KURANDA AYET BİLE İNDİRTTİ PARDON YAZDIRDI

37. (Resûlüm!) Hani Allah'ın nimet verdiği, senin de kendisine iyilik ettiğin kimseye: Eşini yanında tut, Allah'tan kork! diyordun. Allah'ın açığa vuracağı şeyi, insanlardan çekinerek içinde gizliyordun. Oysa asıl korkmana lâyık olan Allah'tır. Zeyd, o kadından ilişiğini kesince biz onu sana nikâhladık ki evlâtlıkları, karılarıyla ilişkilerini kestiklerinde (o kadınlarla evlenmek isterlerse) müminlere bir güçlük olmasın. Allah'ın emri yerine getirilmiştir.

BU AYET YETER HER HALDE

SON CAMİNİN SON TUĞLASI SON İMAMIN KAFASINA DÜŞENE KADAR MÜCADELEMDEN VAZ GEÇMEYECEĞİM EĞER YAZILARIM GENE DEĞİŞİRSE BU SİTEYİ TERK EDECEĞİM.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya biraz duygusal ve fevri yaklaşmamış mısın olaya?

ben de yazılarımda genelde muhammed derim ama değiştirilemdi şimdiye kadar?

neden bu kadar agresifsin din konusuna karşı?tahammülsüzsün...

ben sanki ''bakın ben ateistim'' diye bağırıyormuşsun gibi hissediyorum yazılarını okurken...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlar gönderdikleri yazılarda kime nasıl hitab edeceklerini kendi bakış açılarına göre kendileri karar verirler. Okuyucular ise gördükleri yazılara nasıl tepki vereceklerine de yine kendileri karar verirler. Bu onların problemidir. Konuşmacı, kişilerin hoşnutsuzluklarına göre hareket etmek zorunda değildir. Konuşma özgürlüğü de budur. Kimse kalkıp da sen bunu böyle yapacaksın diyemez. Ama tabi bu buradaki forum sahiplerinin olaylara karşı ne kadar adil olarak baktıklarına bağlıdır. Onlar biz böyle istiyoruz derlerse, ya kalacaksınız ya da gitedeceksinız. Saygılar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili nazanozkan bir insana hazret diye hitap etmek onu yüce görmek üstün görmek anlamına geliyor ben muhammedi üstün görmüyorum ama site yöneticileri yazılarımı değiştirerek üstün göreceksin diyorsen hitlere führer dermisin ama karşısında ki diyeceksin dediği zaman ne tepki gösterirsin bütün yazılarıma bak ayetlerle en güvenilir kişilerin kaynağı olan hadislerle cevap veriyorum cevap veremeyince buna karşılık hakaret ediliyor bana

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya anlatamıyorum galiba...ben de demiyorum ve demem de ama sen bu serzeniştini yazdıktan sonra dönüp kendi yazdıklarımı okudum ve başka kişilerinde...belki gözlerinden kaçmıştır ama bi kaç kişinin yazısında da muhammet dendiğini gördüm...

hangi cümleni kastettiğini bilmiyorum ama belki de değiştirmelerinin sebebi senin üslubundur.(kişisel olarak ben bişi demiyorum yanlış anlama sakın sadece belki de saldırı vs. gibi şeyler bulmuşlardır.)sadece bi tahmin çünkü başka kişiler muhammed yazmış ama değiştirilmemiş...

neyse zaten konu bu da diil,tahammülsüzlüğün ve şüpheciliğin...yazılarına küfürle cewap verenler genelde zaten uslup olarak sıkışınca küfür edenler,sana özel diil bana da yapıldı.(kim olduğunu söylememe gerek var mı?)

asıl takip edilmesi ve sitemde bulunulması gereken konu bu bence...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Neyse noktayı ben koyayım dedim biraz despot bir yaklaşım olacak ama.

Biz sitede herşeyin açıkça tartışılmasını istiyoruz. Bunu nasıl yapacağız: Ucuz olayların peşinde koşan insanlara 'al işte görüyorsun bu sitede şu bu yapılıyor' kozunu vermeden....

Bizim için düşüncenizin içeriği önem taşıyor. Semboller çok önemli değil siz zaten içerikte ne demek istediğinizi mesajınızı göndermek istediğiniz kitleye ulaştırıyorsunu. Böyle sembol kavgası ile neden onlara ilk bakışta okuma ha gördün senin sembollerine hakaret ettim diyorsunuz anlamıyorum (Öyle algılıyorlar)...

Senin karşı çıktığınıa öteki taraftakite aynı şekilde karşı çıkıyor çünkü:

iki tarafında anlama yetisi kısıtlı...

İşte iki taraf:

1. Neden Hz. eklemek zorundayım?

2. Adam benim beygamberime hakaret ediyor?

Bunlar arasında bir fark görüyormusunuz? Hayır. İki tarafta içerikten çok sembollerle uğraşıyor maksat tartışmak değil protesto edecek bir şeyler aramak...

Sakın yanlış anlamayın...

Proteste etmeye falan karşı değiliz ama site olarak ucuz edebiyatın peşine takılamayız.. Hepsi bu....

Sevgimizle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.