Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ŞAŞI BAK ŞAŞIR VE ZEKA SORULARI

medikal

Önerilen İletiler

merhaba hunter

o borudan çıkan kutuyu seç ve içini aç. kağıdı içine yerleştir kapat boruya yerleştir sonra kırmızı düğmeye bas. biraz sonra geri gelecek o kutu. borudan al aç ve kağıdı çıkar. kağıtta help me yazması gerekiyor.telefonun ahizesini kaldır ve telefondan help*me tuşlarına yani 4357*63 bas. 3 kez çaldıktan sonra okey diye bir ses duyacaksın. sonra kutuya o parayı yerleştir ve borudan gönder. az sonra anahtar gönderecekler borudan. kutuyu açıp anahtarı al ve kapı açılır. bol şanslar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 286
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

spanishfly viridian room en zor olan oda.18 adet nesne bulmalısın. 6 adet japonca harf yazan kağıt bulmalısın. buzdolabındaki kolayı önce dışarı alıp sonra tekrar içine koymalı ve en sonunda soğuk olarak çıkarıp rafa koymalısın. çöpten çıkan saçı inceledikten sonra çöp kovasını kaldırıp altından çakmağı almalısın ve saçı yakmalısın. ilaçların yanındaki kağıdı saçı yakınca çıkan zar şeklini ve en son ortaya çıkan bayrak şeklindeki kumaşı yırtınca içinden çıkan zar şeklini çözmelisin. en önemli püf noktaları bunlar. bir dene. eğer istersen tam çözümü özeline yazabilirim. hoşcakal

shepnem şaşı bak şaşır rsimlerini görebilmen için ekrana çok yakın olarak yaklaşık25-30 saniye bak tek bir noktaya ve yavaş yavaş geri çekil. 40 cm uzaklaştığında yavaş yavaş 3 boyutlu olduğunu göreceksin ve ilginç resimler e dönüşecek. bazen bir çiçek bazen bir balık tavşan yada bir şekil. kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

resimlerden birinci de bir çiçeğin yukardan görünüşü, 2. de bir gri kum saati yanlarda 4 sütun var .3. resim ise içe doğru kıvrılan ve uzayan bir şekil var tünel gibi derinleştikçe daralıyor :D:D

ama diğer soruyu anlayamadm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa medikal seni bu aralar çok rahatsız ediyorum ama viridian yüzünden ben rahatsız oldum.detayları ile ile birlikte bunun çözümünü ban anlatırsan sevinerim.hatta sevinmekle kalmam sana bi de dua ederim. haaa bi de bu şekilde başka odalar da mevcut mudur? mevcut ise verir misin adreslerini ??? şimdiden teşekkürler ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ARKDAŞLAR hepinize merhaba ben de aranıza daha yenş katıldım.Bulduğum güsel zeka sorularını sizlerle paylaşacağıma emin olabilirsiniz.Gördüğüm kadarıyla zeki insan çok(bütün sayfaları ve soruları okudum) bazı cevaplanmamış sorular hala var.Her neyse EXCE senin sorduğun futbolcu sorusunda cevabında bir yalnışlık var çünkü eğer jüri başkanı kapıya bakıyoduysa sanığı nereden görebildiki bence adam eğer bütün dikkatiyle kapıya bakıyodıysa sanığa dikkat etmemiştir.Ama bu tabii ki de çürütelübilir çünkü adam bir kaç saniye bakmıştır. ve ayrıca ben karımı öldürsem ve biri bu kapıdan şimdi içeri girecek dese ben şaşırmış bir şekilde kesinilkle bakardım.Neyse hepinize kolay gelsin sorularımı bekleyin anacuum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Crimson room, Viridian Room, Blue Chamber odalarından sonra sonunda White Chamber odasından da çıkmayı başardım Gerçekten eğlenceli, zorlu, esrarengiz, enfes oyunlardı. Umarım devamı olur bu serinin; ben sabırsızlıkla bekleyeceğim sıradaki oyunu. Ayrıca  adresindeki hapland oyununu da bu gece çözdüm. Sırada  adresindeki hapland2 oyunu var. Tüm bu oyunları öneren arkadaşımıza teşekkür ederim; büyük bir keyifle oynadım oyunları. White Chamber hakkında (daha önce bu formda hakkında bahsedildiğini duymadım) soruları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim; sürpriz kapılar ile elektroniğe ilişkin ve fiziksel ilkelere dikkat:). Bol keyifler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Natalya nasıl becerdin kız görmeyi? Ben uzaylı gördüm bi tane :P

şaka bi yana ben sadece kancalar gördüm köpek falan yok hele salya hiç yok :(

Ben görürüm :D

Ya aslında çok basit dikkatini toplayıp bi noktaya odaklancaksın.. Bir defa gördükten sonra alışıyosun çok zevkli oluyo.. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

su anda yalan söylüyorum der

üç ampul sorusunun cevabı

bunlar ampül olduklarından ısınma özeligine sahiptirle

anahatrın biri açılır ve bir süre beklenir sonra kaptılıp bir başkası açılır

ve içeri girilir yanan zaten son açtıgımız anahtarla çalışır

diğer iki ampüllere dokunuruz sıcak olan ilk açtıgımız anahtar

soğuk olanda son açtıgımız anahtardır .....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üç ampul

Bir odada üç ampul ve başka bir odada da bunları çalıştıran üç anahtar bulunuyor. Fakat hangi anahtarın hangi ampulü çalıştırdığı belli değil. Ampuller sönük vaziyettedir. Ampullerin bulunduğu odaya sadece bir kere girme hakkımız var. Hangi anahtarın hangi ampulü yaktığını bulabilir misiniz?

Odaya girersin ve 2 sini yakarsın sonra da 10 dakika bekleyip birini kaparsın ve dışarı çıkarsın yanan lamba kapatmadığın anahtara ait sıcak olan kapattığın ve soğuk olan hiç oynamayana aittir. Cevap bu

Sevgilerle... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.