Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ben de az önce geldim, umarım hoşgeldim :S

Önerilen İletiler

Ahanda sende hosgeldin sefalar getirmissin :)

Ahanda sende hoş gelmişsin...:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Buraya yazdığınıza göre bir sorun yok....

Ayrıca profil düzenleme yapabilmeniz için en az 10 ileti göndermeniz gerekiyor.... Bunun nedeni hemen kaydolan SPAM motorlarını susturmak...

Sevgiler... ve hoşgeldiniz... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Sayın Üye, şu an henüz 6 iletiniz olmuş. Dediğimiz gibi 10 ileti doldurmadan maalesef profil düzenlemesini yapamayacaksınız.

4 ileti daha girin ve ardından profilinizi düzenleyebilirsiniz. Tarafımıza özel mesaj atmak istiyorsanız da hemen avatarımızın altında yer alan zarf ikonunun (öm mesaj gönder ikonu) kullanabilirsiniz. Bu sayfalar da ayrıca işinize yarayacaktır.

http://www.turkish-media.com/forum/tracker/issue-8-profil-kisisel-sayfami-nasil-yonetebilirim-arkadaslarim-incelemeler/

http://www.turkish-media.com/forum/tracker/project-1-forum-sorunlari/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

:devil: Ben özel mesajlardan (öm) yazayım siz benim mesajlarımı buradan cevaplayın aynen böyle :D

devam :D hahaha

ben de bekleyeyim oradan bana mesaj gelecek diye :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:))) Tipki cagri merkezindeki gibi olmus sayin uyemiz Tum calisanlarimiz suan hepsi dolu luften hatta kaliniz islem sirasina gore calisanlarimiz size yardimci olacaklardir.. suanda 3cu siradasiniz luften hatta kaliniz "muzik calar " sayin uyemiz suanki mesaj sayiniz 6 geriye kaldi 4 birazdaha gayret ediniz :)) haa gayret oldu olacak :) Profilinizi duzenlemek istiyorsaniz 10' facebook profilini duzenlemek istiyorsaniz 1ye twitt profilinizi duzenlemek istiyorsaniz 2yi tuslayiniz :)) yetkililerle gorusmek istiyorsaniz OMyi tuslayiniz. Om'yi goremiyorsaniz 0'i tuslayiniz.. Turkish media forumu sectiginiz icin tesekkurler :yuvarlan:
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Yok ama abartmışsınız sayın MonDieu, ne zaman yaptık öyle birşey :) Üyemiz yeni, henüz foruma alışmaya çalışıyor :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

aa hadi ya, isteyerek bekletmedim inanın, tuh ya, nereye nasıl bakacağımı bilmiyorum ki, uyarı da gelmiyor hemen msj yazılınca,, çok sonra mailda gördüm öncekileri tesadüf

Forumun sağ üst köşesinde üye isminizin yazdığı bir alan var, buradan aynı zamanda üyelik işlemlerinizi yapabiliyorsunuz hani.. Profilinizi ziyaret edebiliyor ya da kontrol panelinizi görebiliyorsunuz vs. bakın şimdi gördünüz değil mi? İşte size yeni bir özel mesaj geldiğinde oradan uyarı verir sistem :) Arada kontrol edin lütfen :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Hoşgeldiniz sevgili annatolia :)

Bir geldiniz pir geldiniz derler ya aynen öyle olmuş :)

Güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz :clover:

Sevgiler.

dimi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.