Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KÜRDİSTAN KURULURSA CANINI FEDA EDERMİSİNİZ

chromakey

TÜRK EVLADI OLARAK SINIRIMIZDA KURULAN TERÖRİST KÜRDİSTAN İÇİN CANINIZI VERİRMİSİNİZ.  

47 üye oy verdi

1. 1. TÜRK EVLADI OLARAK SINIRIMIZDA KURULAN TERÖRİST KÜRDİSTAN İÇİN CANINIZI VERİRMİSİNİZ.

• EVET
      37
    • HAYIR
      34
    • UMRUMDA DEĞİL
      27

Önerilen İletiler

kardeşim ne kürt devleti yavv... bazı dış güçler işlerine öyle geldiği için desletliyip silah veriyolar ellerine kullanıyorlar ondan sonrada atıyorlar bir kenara. bu enayilerde kendilerine toprak verilcek zan ediyo... işte cahili böyle kandırıp kullanıyorlar dostum...

CANIMI DEĞİL TÜM VARLIĞIMI TÜRKİYE UĞRUNA VERMEYE HAZIRIM. BAŞKALARINI BİLMEM AMA KORKARAK KAÇARAK YAŞAYAMAM BEN.

VATAN SAĞ OLSUN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

benim anlıyamadığım nokta kuzey ıraklı kürtler türkiye sınırını geçip mülteci olabilmek için mayın tarlalarını aşarken. kim gerçekten türk vatandaşlığından çıkmak ister. bu da hikaye

hem sonra ben illa krüt bayrağı altında yaşıyacam nasıl olrusa olsun diyen varsa e şimdi kuzey ırak öyle işte seçsin bir yer. kerkük olur erbil olur süleymaniye olur. hay hay buyursun gitsin hay hay kalırsa kalsın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim anlıyamadığım nokta kuzey ıraklı kürtler türkiye sınırını geçip mülteci olabilmek için mayın tarlalarını aşarken. kim gerçekten türk vatandaşlığından çıkmak ister. bu da hikaye

hem sonra ben illa krüt bayrağı altında yaşıyacam nasıl olrusa olsun diyen varsa e şimdi kuzey ırak öyle işte seçsin bir yer. kerkük olur erbil olur süleymaniye olur. hay hay buyursun gitsin hay hay kalırsa kalsın :)

kardeş sen hiç ingiliz casuslarının itiraflarını anlatan kitaplar okudun mu? adamlar içimize ve çalıştıkları ülkelerin içine öylesine girmişler ki anlatmanın imkanı yok... yöresel şive farkları dahil tüm herşeyi biliyorlar...

işte bu isyan ve ayrımcılık sistemini kuranlar onlar. halkın arasından hırslı bir kaç kişiyi hedef secip bir kaç aptalla işi yoluna koyuyorlar... hani yahudiler diyorlarya dengeler yıkılır dengeler kurulur. bu onların işlerine gelen dengeleri kurup yıkmalarından başka birşey değil var sayalım ki kürdistan kurulacak, ondan sonra zazalarla diğerleri varlık ve hakimiyet kavgasına düşecek, sonra ne olacak birde çerkezistan kurulacak kürtleri yok edecekler. ondan sonra abzahlarla kabarteler kıracak bir birini, sonrada başkaları böylelikle ortadoğuda güçlü bir devlet birlik olmayacak. bunlarda hem ticareti hem madenleri hemde istedikleri herşeyi yapacaklar... bizde daha cumhuriyetimize ve memleketimize sahip çıkmayalım. yok irtica yok sağ sol davasıyla hala bizi oyalasınlar... insanların inançlarını ve herşeylerini ellerinden alsınlar.. kimse işini düzgün yapmasın salla başını almaaşını yapalım. çalışmayalım okumayalım düşüp kıralım bir birimizi uyanın kardeşlerim uyanın... okuyup öğrenelim kardeşlerim... içinde bulunduğumuz durumu ancak eğitimle ve vatan sevgisiyle aşabiliriz... çok çalışalım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kardeş sen hiç ingiliz casuslarının itiraflarını anlatan kitaplar okudun mu? adamlar içimize ve çalıştıkları ülkelerin içine öylesine girmişler ki anlatmanın imkanı yok... yöresel şive farkları dahil tüm herşeyi biliyorlar...

işte bu isyan ve ayrımcılık sistemini kuranlar onlar. halkın arasından hırslı bir kaç kişiyi hedef secip bir kaç aptalla işi yoluna koyuyorlar... hani yahudiler diyorlarya dengeler yıkılır dengeler kurulur. bu onların işlerine gelen dengeleri kurup yıkmalarından başka birşey değil var sayalım ki kürdistan kurulacak, ondan sonra zazalarla diğerleri varlık ve hakimiyet kavgasına düşecek, sonra ne olacak birde çerkezistan kurulacak kürtleri yok edecekler. ondan sonra abzahlarla kabarteler kıracak bir birini, sonrada başkaları böylelikle ortadoğuda güçlü bir devlet birlik olmayacak. bunlarda hem ticareti hem madenleri hemde istedikleri herşeyi yapacaklar... bizde daha cumhuriyetimize ve memleketimize sahip çıkmayalım. yok irtica yok sağ sol davasıyla hala bizi oyalasınlar... insanların inançlarını ve herşeylerini ellerinden alsınlar.. kimse işini düzgün yapmasın salla başını almaaşını yapalım. çalışmayalım okumayalım düşüp kıralım bir birimizi uyanın kardeşlerim uyanın... okuyup öğrenelim kardeşlerim... içinde bulunduğumuz durumu ancak eğitimle ve vatan sevgisiyle aşabiliriz... çok çalışalım...

TBMM Lozan'da daha sonra uzlaşmaya varıalcaktır ibaresiyle geçen eski Osmanlı vilayetleri Musul ve Kerkük'ün geri alınması için İngiliz işgali altında olan bu iki vilayete 13.Şubat.1925 tarihini belirleyerek askeri harekat kararı alıyor. ordu hazırlanıyor. İngilzi Hükümetinin uyarıalrı ve tehditkar mesajlarına karşı Lozan da bu sorun çözülmediği taktirde Türk tarafının hareket hakkının mahfuz olduğu hatırlatılıyor. işte o harekatın başlıyacağı tarihte 13 Şubat 1925 tarihinde Şeyh Sait ayaklanıyor. Harekat için Irak sınırına yığılmış ordu isyanı bastırmak için Diyarbakır'a gönderiliyor ve harekat gerçekleşemiyor.

ne diyeyim baya manidar bir durum. İngilizlerde akıllı adamlarmış...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Onlara sadece şu söylenir:''Çanakkaleyi hatırlasınlar ve akıllarını başlarına alsınlar.Yoksa GÜNEYDOĞUYU bitiririz...''

Çok yanlış bir cümle kurmuşsunuz kanımca .

Güneydoğuyu bitiririz yerine terörü bitiririz deseydiniz daha mantıklı bir yaklaşım olurdu bence ve içinizden nedenmiş o diyede sakın gerçirmeyin.

Şunu anlatamamak beni kahrediyor : neden arkadaşlar neden güneydoğu bitirmek istiyorsunuz bu kadar basitmidir insanları bitirmek yapmayın.Bu yazı ne kadar ne kadar faşizan bir yaz olmuş İSTİHBARAT şahsen üzüldüm ben bu yazıyı okuyunca güneydoğuyu böyle anmanız ne kadar içler acısı bir durumda olduğumuzu göstermiyormu sizce de ?

Güneydoğuyu bitiririz :( yazık hemde çok yazık !!

Üzüldüm sadece orada olan insanların haline, gerçekten fırsatları olsa yada evlerinde pc leri olsa acaba girip neler yazarlar sizlere cevap olarak hiç düşündünüzmü bunları.

Yakarız, yıkarız ,vururuz, öldürürüz, gerekirse haritadan sileriz. Beyler silmeye çalıştığınız toprak bizim topraklarımız ve sildiğiniz insanlar bizim insanlarımız.

Dediğim gibi cümlelerimizi kurarken daha dikkatli davranmak zorundayız çünkü kurduğumuz cümlenin içinde sadece kendimiz yokuz bütün olarak genelleme yaparken daha dikkatli davranalım bunu özellikle sizlerden rica ediyorum.

Kolay Gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ne siliyorsunuz hayırdır..

Sığamadınızmı koskoca Türkiyeye..

Durun yapmayın Alah aşkına..

Artık insanca yaşamayı, dostluğu, kardeşliği öğrenin..

Bırakın dolduruşları, azmettiricileri, kışkırtıcıları..

Aklınızı başınıza alın..

Bu ülke Tc dir ve Tc kalacaktır..

Bu ülkenin içinden başka bir ülke çıkmaz, çıkartmayız..

Kolaymı o kadar...

Sevin birbirinizi ya..

Fani bir yaşam için değmez, herkes karşısındakini kendisi gibi görsün..

Bu ülkede kaç türlü millet yaşıyorsa hepsi eşit haklara sahiptir, yeterki

Yabancı uyruklulara bazı farklı hukuki uygulamalar olabilir..

Ama bu ülkede yaşayan ve üzerinde TC kimliğini taşıyan her birey aynı haklara sahiptir..

Bundan memnun olmayan varsa bunu dışarıya vurmasın, bölücülük ve ayrımcılık yapmasın..

Faşizimde yapılmasın..

Sevmek zamanı bu zaman...

Sevin..sevin.. sevin.....

Saygılar-Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kürdistan Terörist olmasa bile ben TR nin bölünmesini istemiorum...

Bu Hak nerden doguya, ben hala anlamis diilim....

TR de ezildigini düsünen ve hayatindan memnun olmayan her bi TR vatandasi Tr yi bölmeye kalksa... oh keyf valla.. :closedeyes:

Türkiyenin bir cok acigi var kapatilmasi gereken ve hep birlikte yapilmali bu, yok su toprak benim, yok bu bölge senin, herkese özgürlük sloganlari ile diil...

heee soruya gelince... Türkiye topraklarinda Kürdistan devleti kurulmasina karsiyim ...

ama teröre karsi terör mantigini sevmiorum....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vatandaslik ve soy baska seylerdir.. her irk kendi devletini kuramaz özellikle oturmus, kurulmus bir devletin içerisinde..

Türkiye Cumhuriyeti vatandasi olan herkes bu düzene uymak zorundadir. Kimsenin kimseden toprak veya baska bir sey talep etmeye hakki yok.

kürdistanin kurulmasi halinde zaten her vatandas üzerine düsen görevi yapacaktir. yasadagi topraktan vazgeçmek isteyecek bir türk oldugunu zannetmiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne Kürdi,stan Ne de başka bişey. TÜRKİYE'de başka bi üLke oLamaz!!!!.

Türkiye TÜRKLERİNDİR.

BöyLe saçma iş mi oLur ya.Neymiş Kürdistanmış.Yok daha neLer.BöyLe şeyLEr midemi buLandırıyor artık.Bu konuda bizLEre (yani duyarLı kişiLere) büyük görevLer düşüyor....

"Sahipsiz bir vatanın batması haktır.

Sen sahip çıkarsan BU VATAN BATMAYACAKTIR"

aLLah'a emanet oLun...

Vatan Bir BÜtündür.BÖLÜNEMEZ ( M.KEMAL ATATÜRK)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeri burasi sayilmaz sanirim ama yine de paylasmak istedim..

Talabani, bağımsız Kürt devletinin sadece bir rüya olduğunu söyledi.

Resmi ziyaret için Roma'da bulunan Talabani, La Repubblica gazetesinde yayımlanan özel demecinde, “Bağımsız bir Kürdistan sadece bir rüyadır. 'Rüya' ne demektir biliyorsunuz. Olay budur” dedi.

Talabani, kuzey Irak'ta Mesud Barzani liderliğindeki Kürtlerin, ”sadece mümkün ve ulaşabilir bir şeyler elde etme çabası” içerisinde olduklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu da demokratik, birleşik ve bağımsız bir Irak bünyesinde bir federasyondan ibarettir. Bunun ötesinde bir şey olamaz. Irak'ta Kürt yetkililer tarafından bağımsız bir Kürdistan elde etmek için herhangi bir girişim söz konusu değildir.”

Talabani, Irak'ın birlik ve bütünlüğünü gelecekte de koruyup koruyamayacağına ilişkin bir soruya karşılık ise “Demokrasi korunur ve federalizm tüm Iraklılar tarafından kabul görürse Irak var olmaya devam edecektir. Demokrasi ve federalizm, birliği güçlendirecektir. Bunun Ortadoğu için bir model haline gelmesi mümkündür” dedi.

PKK'YA ÇAĞRI: SİLAHLI FAALİYETLERİ BIRAKIN

Celal Talabani, Türkiye'deki Kürtlere ilişkin bir soru üzerine, sorunu demokratik biçimde çözmek isteyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın politikasından istifade etmeleri gerektiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Şiddete başvurmamalıdırlar. Terörizmi kınamalı, silahlı faaliyetleri bırakmalı, demokratik ve barışçıl bir yol izleme sürecini benimsemelidirler. Haklarını talep etmek için meclise, seçimlere girmeleri, medyadaki tartışmalara dahil olmaları gerekir.”

ROMA (A.A)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında bu tarz topic ve yine bu tarzda; sadece boş hissiyat taşıyan hiç bir mantıklı gerekçesi ve insani duygu barındırmayan hiçliğe cevap veripte karşı tarafa o zevki yaşatmamak gerekiyor, ve helede bir anket tarzında bir tuzak hazırlayıp saniyelik gelişen, türkiye insanında muntazam bir edinime sahip dramatizmi burada somut bir ifadeye dökmek baabındaki eylemliliği doğru bulmuyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canını ver verdiğinle kalırsın......adamlar meleketi işgal etmiş tüm illere göç etmişler insanları sindirmişler sen ölsen ne olur ölmesen ne olur...orada diyelim kürdistan kuruldu kaçtane kürt istanbulu edirneyi aydını manisayı antalyayı bırakıp oaraya gider hem orada devlet kurulur hemde buralardan biri kalkıp oraya gitmrz bizde bölündüğümüzle kalırız..emin olun diyinki tamam size toprak verecegiz ama hepiniz gideceksiniz biri bile o ...kı..nı kaldırıp oraya gitmez......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canını ver verdiğinle kalırsın......adamlar meleketi işgal etmiş tüm illere göç etmişler insanları sindirmişler sen ölsen ne olur ölmesen ne olur...orada diyelim kürdistan kuruldu kaçtane kürt istanbulu edirneyi aydını manisayı antalyayı bırakıp oaraya gider hem orada devlet kurulur hemde buralardan biri kalkıp oraya gitmrz bizde bölündüğümüzle kalırız..emin olun diyinki tamam size toprak verecegiz ama hepiniz gideceksiniz biri bile o ...kı..nı kaldırıp oraya gitmez......

orada sorun kürtler değildir endişe kaynağıda. ülkenin hemen sınırlarında bir amerika nve israil üssüdür. çünkü orada kurulacak şey bir kürt devleti olmaz. ancak bir amerikan ve israil ileri karakolu olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.