Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tanışalım... (inceden)

meliskoo

Önerilen İletiler

arkadaşlar 1 aydan fazla bir süredir bu foruma katılmaktayım. bu benim internet aracılığı ile fikir çatışmasına girdiğim ilk forum. bunun hoş olabileceğini hatta becerebileceğimi düşünüyordum.maalesef istemeden de olsa biçok arakdaşı kırdığımı ve anlatmak istediğimi genel olarak anlatamadığımı farkettim. bu yüzden artık katılımcı değil sadece izleyiciyim. hepinizin yorumlarını okumak bana keyif veriyo. ama sizin yazdıklarınıza bişeyler yazınca (daha doğrusu yazamayınca) keyfim kaçıyo. şu ana kadar istemeden de olsa kırdığım veya kızdırdığım arkadaşlardan özür diler hepinize mutluluklar dilerim :clover::clover::clover:

Herkes beni kırmadın demiş ama beni çok kırdın Emre -_- Burdan sana sesleniyorum öde artık şu borçlarını :angry::D:lol:

Dön artık yaaaaa :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 417
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

hahahahahaha :):blushing:

Çok mu gülüncüne gitti :unsure::lol:

vay cingöz

emre ,yağmur dıyorkı emreyı dövelim,bak ne hain

ben hayatta öyle şeyler demem -_- döfersem tek başıma döferim zaten :lol:

huyu kurusun zaten dayak atmadan duramazki o piskopata bağlanıyor arasıra menziline fazla yaklaşmayın

:unsure:

baslik tanışalımdı da

ben güçlü.erkekim.izmir de yaşıyorum.

yaş 30 üstü.

gerçi pek kendini tanıtan yoktu ama olsun.

herkese merhabaaaaa

merhaba hoşgeldin :clover:

Olmazmı hepimis tanıttık kendimisi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayyy arkadaslar yazıları okudum da

emre_s

küçükmüş galıba atışmalarımıza bu kadar sinirlenmiş ve gitmişşşş :( ya

neden kaçırıyoruz kızlar ya

normal hayatımızda erkekler kaçıyor burda bile başarıyoruz :(

bence biz sebep olduk o kadar kötü davranmamalıydık

dedikodusunu yaparsak gelir mi dersiniz

yaşı küçüktü bence zaten söylemiyordu da :stuart:

beebekk emreee

:D

gaza gelip cvp yazar mı kii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayyy arkadaslar yazıları okudum da

emre_s

küçükmüş galıba atışmalarımıza bu kadar sinirlenmiş ve gitmişşşş :( ya

neden kaçırıyoruz kızlar ya

normal hayatımızda erkekler kaçıyor burda bile başarıyoruz :(

bence biz sebep olduk o kadar kötü davranmamalıydık

dedikodusunu yaparsak gelir mi dersiniz

yaşı küçüktü bence zaten söylemiyordu da :stuart:

beebekk emreee

:D

gaza gelip cvp yazar mı kii

:D:D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar 1 aydan fazla bir süredir bu foruma katılmaktayım. bu benim internet aracılığı ile fikir çatışmasına girdiğim ilk forum. bunun hoş olabileceğini hatta becerebileceğimi düşünüyordum.maalesef istemeden de olsa biçok arakdaşı kırdığımı ve anlatmak istediğimi genel olarak anlatamadığımı farkettim. bu yüzden artık katılımcı değil sadece izleyiciyim. hepinizin yorumlarını okumak bana keyif veriyo. ama sizin yazdıklarınıza bişeyler yazınca (daha doğrusu yazamayınca) keyfim kaçıyo. şu ana kadar istemeden de olsa kırdığım veya kızdırdığım arkadaşlardan özür diler hepinize mutluluklar dilerim :clover::clover::clover:

emre bi iki hafta ortalardan gittim su olanlara bak kim kirdi seni soleee doveyimm :P

hadi amaaa alinmaya luzumm yokk ben seni cookkk sevdimm herkeziiii

hadi opusun barisin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya aslında ben fazla büyütmüşüm. geri dönmeye dönecem ama adnan şensesin 10 kere müziği bırakıp döndüğü gibi olması kanıma dokunuyo:D bari biraz zaman geçsin. bu arada siyasi forumlara dadandım. çok ateşli tartışmalara giriyorum:D sizin gibi gençleride siyaset arenasında görmek isterim :D (gençler derken sedalina ve meliskoo üstüne alınmasın, onlar evde kalmışlar kategorisinde) eminim sedalina ve meliskoo seni foruma çağıran dillerim kopsun diyodur :lol:

arkadaşlar uzun lafın kısası bu foruma bişeyler yazmak çok keyifli. o yüzden bende yazacağım ancak biraz zaman geçmesi lazım(bari millet jubilemi unutsun) :lol: beni çağıran ve forumda kalmamı isteyen yüreklerin herbirine çok teşekkürler :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya aslında ben fazla büyütmüşüm. geri dönmeye dönecem ama adnan şensesin 10 kere müziği bırakıp döndüğü gibi olması kanıma dokunuyo:D bari biraz zaman geçsin. bu arada siyasi forumlara dadandım. çok ateşli tartışmalara giriyorum:D sizin gibi gençleride siyaset arenasında görmek isterim :D (gençler derken sedalina ve meliskoo üstüne alınmasın, onlar evde kalmışlar kategorisinde) eminim sedalina ve meliskoo seni foruma çağıran dillerim kopsun diyodur :lol:

arkadaşlar uzun lafın kısası bu foruma bişeyler yazmak çok keyifli. o yüzden bende yazacağım ancak biraz zaman geçmesi lazım(bari millet jubilemi unutsun) :lol: beni çağıran ve forumda kalmamı isteyen yüreklerin herbirine çok teşekkürler :clover::clover:

sıyası forumlar burada da var ben zaten yazıyordum senı de beklerim,bana evde kalmış dedi :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabi bole vazgeccennn afferinnnn sanaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bişey olmaz eskiler yine de yazar burtaya

hemen de kendimi eskilerden yaptım :)

beni tanıyan biliyor da tanımak isteyenler içinde tanıtabilirim ben istanbulda ailemle yaşıyorum 30 yaşında olduğumu söylüyor nüfus kağıdım ama ben nedense pek inanmıyorum :P

sınıf öğretmeniyim.

ondan sonra işte bu kadar ikizler burcuyum

yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum iyi olan kazansın :P

slm öğretmenim ..bendeniz figgaro..öğretmenim merakımda soruyorum fotğraf seninmi.seninseeğer etkileyici bakışlarr..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.