Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tanışalım... (inceden)

meliskoo

Önerilen İletiler

Neyi :unsure::sweatingbullets::D

arkadaşa süründürmeyle ilgili bir örnek göstercektim. aaa baktım ki sen vermişsin örneği :D yani demek istediğim kadınlar özür dileyen erkeğe karşı biraz fetişist yaklaşıyolar.nitekim daha sonra kriptex1000(ece hanım) da yinelemiş :D

ya şaka bi tarafa ece hanım arkadaş bence küçük bir espriyle girmek istemiş tanışmaya. bunu gayrısamimi bularak biraz fazla abartmışsın bence :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 417
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

arkadaşa süründürmeyle ilgili bir örnek göstercektim. aaa baktım ki sen vermişsin örneği :D yani demek istediğim kadınlar özür dileyen erkeğe karşı biraz fetişist yaklaşıyolar.nitekim daha sonra kriptex1000(ece hanım) da yinelemiş :D

ya şaka bi tarafa ece hanım arkadaş bence küçük bir espriyle girmek istemiş tanışmaya. bunu gayrısamimi bularak biraz fazla abartmışsın bence :clover:

Ya napim bana öyle geldi..Biraz fazla üstüne gitmişim ama evet..sorry... :D;)

Ama oda öyle dememeliydi buda bir gerçek.. -_-

Bide bana neden ece hanım diyosun anlamadım..hayır senli benli konuşuyosun ama sonunda ece hanım...!!! :huh::P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar madem tanışalım başlıklı konu açmışız, o zaman birbirimizi daha da tanıyalım (belki siz yeteri kadar tanışıyo olabilirsiniz). neler yapıyorsunuz? örneğin ben üniversite öğrencisiyim, hayatım derslerle ödevlerle stajla geçip gidiyo. siz napıyosunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bide bana neden ece hanım diyosun anlamadım..hayır senli benli konuşuyosun ama sonunda ece hanım...!!! :huh::P:lol:

senli benlimi konuşmayım yoksa hanım mı demeyim?anlamadım :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen şimdi çok üstüne gittin demi Ebru hanım ablacım :huh::unsure::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tanıştığımıza çok memnun oldum arkadaşlar... :P

Kadın,erkek ayrımı nedirki neden tartışıyoruz -_-

İnsan olalım yeter...

Bizleri bu hale getiren ayrımcılık değil mi ki ?

Herkes gerçek olsa da ismini açıklasa ne güzel olurdu,

böyle sahte oluyor gibi geliyor bana...benim içinde aynı şey geçerli. -_-

ben gerçeğe dönüyorum ben oluyorum............. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

slm.bende yazaım ne olacak.bu arada ben sedelinanın kardeşiyim:)yaşım 25 bende ablamı yanında okulda çılışıyorum.istanbuldayız.)bu arada ben sirvana ablamın niciyle yazmışım:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

110202-2w.JPG

Erdal AKTAŞ....38 yaşında tipik bir ikizler burcuyum.

Triko firmasında Pazarlama md.yapıyorum.

Eşimden yeni ayrıldım.Herkes sevgiyle yaşasın isterim.

Istanbul Sefaköy de 34 yıldır hayatımı sürdürüyorum.

gerçekçiyim .düşlerle yaşamayı seviyorum.

Hergün yüreğinize güneş doğsun..her gece yıldızlarla uyuyun..sevgiyle yaşayın..sevgi olun

memnun oldum buzlu rakı,burada muhabbetımız çok iyi sende hep aramızda kal :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

memnun oldum buzlu rakı,burada muhabbetımız çok iyi sende hep aramızda kal :)

teşekkür ederim 'sedelina' aranızdan ayrılmaya hiç niyetim yok..ben hep burada olacağım :wub:

sevgiyle kal...... -_-

BUzlu RAKI.....gitti.........ErdalAktaş geldi........

gerçek ben oldum...yaşasın :sorcerer::D

kendimi gizleniyor hissediyordum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunu sana ben söyleyemem, sadece tezatı gördüm..Ve neden ismime hanım ekledin özellikle onu merak ettim..Hayır dikkatimi çekti, hatta geriye doğru okudum acaba herkesemi diye ama baktımki tek bana ve merak ettim doğal olarak..Yoksa sen nasıl istersen.. :sweatingbullets:

bazen cümleye ''siz'' ile başlayıp konuşmanın akışında dalgınlıkla ''sen'' olarak bitirebiliyorum. veya tam tersi.

ama açıkçası kime nasıl hitap edeceğimi henüz bilmiyorum. güncel hayatta da başıma geliyor bu. sen dediğim kişi bazen samimiyeti aşırı bulup uyarı yapabiliyo. bu da doğal olarak beni çok bozuyo :D ama madem senin için farketmiyo ece derim bundan sonra. herkes te şahit eğer sonradan bu samimiyet nerden geliyo dersen alıntı yaptığım yazın aleyhinde delil olarak kullanılır ece :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben bu forumda düşüncelerini açıkça paylaşan,bırıne uygun görünme çabasında olmayan,gayet seviyeli arkadaşlarla tanıştığım için gayet mutluyum..

yeri gelıyor sırlarımızı paylaşıyoruz,yerı gelıyor dertlerımızı açıp değişik çözumler bularak bırbırımıze yardımcı oluyoruz

lütfen buradaki güzellikler bozulmasın,inanın sanal alemde katıldığım ve rastladığım en düzeyli ortamdı,yoksa vaktımı asla burada harcamazdım

sanırım muhabbetımıze nazar değdi..

lütfen kırgınlıklar olmasın

hepinize sevgiler,saygılar.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben bu forumda düşüncelerini açıkça paylaşan,bırıne uygun görünme çabasında olmayan,gayet seviyeli arkadaşlarla tanıştığım için gayet mutluyum..

yeri gelıyor sırlarımızı paylaşıyoruz,yerı gelıyor dertlerımızı açıp değişik çözumler bularak bırbırımıze yardımcı oluyoruz

lütfen buradaki güzellikler bozulmasın,inanın sanal alemde katıldığım ve rastladığım en düzeyli ortamdı,yoksa vaktımı asla burada harcamazdım

sanırım muhabbetımıze nazar değdi..

lütfen kırgınlıklar olmasın

hepinize sevgiler,saygılar.. :clover:

'sedelina' haklısın kendini bilmez birkaçkişi çıkıyor arada işte :( bizler sevgiyle,saygıyla güzellikleri yaşamaya devam edelim...birbirimizi kırarak nereye varabiliriz ki..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel. işbirlikçimi de buldum

gördüm ki başka bi topicte biriyle kavgalısın. istersen karşılığında ben de seni savunayım orda :D

işbirlikçi değil sadece söylediğine şahit olurum -_-:P

Kavanoz dipli dünya karşılıksız hiçbirşeyin yokmu acaba -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işbirlikçi değil sadece söylediğine şahit olurum -_-:P

Kavanoz dipli dünya karşılıksız hiçbirşeyin yokmu acaba -_-

ne kötü dimi -_- gece yağmuru , bu dünyada herşeyden karşılık bekleniyor...beklemeden kimse bişey vermiyor bizlerden başka..kendimizi buşekilde kabul etmeliyiz şu kendi yarattığımız dünyada..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Almadan vermek Allah'a mahsustur fakat şu çivisi çıkmış dünyada hiç mi karşılık beklemeden elini uzatacak kimse kalmadı acaba..-_-...

Emre sakın üzerine alınma genel olarak bahsediyorum..Senin iletinin ardından bu gerçek aklıma geldi sadece ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazen cümleye ''siz'' ile başlayıp konuşmanın akışında dalgınlıkla ''sen'' olarak bitirebiliyorum. veya tam tersi.

ama açıkçası kime nasıl hitap edeceğimi henüz bilmiyorum. güncel hayatta da başıma geliyor bu. sen dediğim kişi bazen samimiyeti aşırı bulup uyarı yapabiliyo. bu da doğal olarak beni çok bozuyo :D ama madem senin için farketmiyo ece derim bundan sonra. herkes te şahit eğer sonradan bu samimiyet nerden geliyo dersen alıntı yaptığım yazın aleyhinde delil olarak kullanılır ece :D

Emre nasıl istersen..Ece de Ece Hanım de..Dedim ya hatta merak edip geriye doğru baktım herkesemi diye, o zaman kafamda soru işareti oluştu..Yoksa başka bişey değil..

Peki delil olarak sakla bu mesajı o zaman.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

Almadan vermek Allah'a mahsustur fakat şu çivisi çıkmış dünyada hiç mi karşılık beklemeden elini uzatacak kimse kalmadı acaba..-_-...

Emre sakın üzerine alınma genel olarak bahsediyorum..Senin iletinin ardından bu gerçek aklıma geldi sadece ;)

Kesinlikle var canım hala öyle insanlar.. -_-

Emre zaten alıngan bir arkadaşımız değildir.. :P:lol: Dimi emre?? Bundan sonra yazıcam sonuna parantez içinde (emre şaka yaptım ;) ) diye...

:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.