Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tanışalım... (inceden)

meliskoo

Önerilen İletiler

:D bak hala yaşını soylemedın kaytarma bakım

saoll

ben eski değilim benden eskiler de var burda oyüzden eskilerden saydım dedim ama değilim :P

sen ne zaman söyleyeceksin yaşını acaba :)

bu yaş işi bela oldu valla başıma.arkadaşlar awatardaki sakallı ben değilim merak etmeyin :D ama doğduğum andan bu yana var benim yaş kompleksim. malum kasım ayında doğduğum için yaşıtlarımdan hep ay farkıyla küçük oldum ve bu nedenle hep ezildim :D şu ana kadar ki yaşların en büyüğü 30 du galiba. şimdi ben diycemki 31. bu kez 32 lik biri çıkacak yine ezilecem.herkes söylesin bakalım ben ne kadar esnetebilecem :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 417
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bu yaş işi bela oldu valla başıma.arkadaşlar awatardaki sakallı ben değilim merak etmeyin :D ama doğduğum andan bu yana var benim yaş kompleksim. malum kasım ayında doğduğum için yaşıtlarımdan hep ay farkıyla küçük oldum ve bu nedenle hep ezildim :D şu ana kadar ki yaşların en büyüğü 30 du galiba. şimdi ben diycemki 31. bu kez 32 lik biri çıkacak yine ezilecem.herkes söylesin bakalım ben ne kadar esnetebilecem :D

ya soylee sende kurtul bizdeeee bak ben hemen soledimm dimiii bole olcan tatlimm

hem bosver kompleksii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben biaz daha bekliyem sonra yazcam :blushing::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olmaz ama bıkaç kişi dışında kımse kendını tanıtmamış,demogoji yapmayalım,sonuçta paylaşiıyoruz bı çok şeyı tanışsak guzel olur tabıkı de :)

o demogoji yapma konusunu üzerime alınmalımıyım :unsure:

sölemicek yaşını :)

tabiki söyleyecem.

evet angel,küçük olsa ne olacak anlamadım,kulakları çınlasın saygılı da bir arkadaşımız :)

teşekkür ederim. sende çok saygılısın :clover:

ben biaz daha bekliyem sonra yazcam :blushing::P

işime gelir valla. gülsün ne zaman yazarsa o zaman yazacam yaşımı. bana da bahane çıktı valla :D

bu arada arkadaşlar tamam yaş konusunu biraz abarttım ama bakıyorum çoğunuz adınızı yazmamışsınız. gerçek ismini vermek istemeseniz bile üfürün bi isim ya. bi çok aradaşın nicki tuhaf. her defasında o şekilde hitap etmek zor oluyo. aklınıza gelen bir ismi söyleyinde o şekilde hitap edelim. bu da sizin bu forumda ki beyaz yalanınız olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İsimim Beyaz ( çok mu beyaz bir yalan oldu acaba :unsure: ) :D

Diğer arkadaşlar yarışmaya nerden katılıyorlardı acaba :unsure::D

Tamam tamam sustum ve gittim -_-

:P

işte bahsettiğim buydu. gece yağmurumu diyecez sana. en azından bir isim söylesen de kafandan o şekilde hitap etsek bizde. hem akılda da kalmıyo bu şekilde. ben birçok konuda karıştırdım mesela bir kaç arkadaşı. yemeklerin özelliklerini angelflower yazdı zannetmiştim mesela hatırlarsan. sende hizmeti sunan benim hakkımı yemeyin diye çıldırmıştın :D bu arada ben ankaradan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işte bahsettiğim buydu. gece yağmurumu diyecez sana. en azından bir isim söylesen de kafandan o şekilde hitap etsek bizde. hem akılda da kalmıyo bu şekilde. ben birçok konuda karıştırdım mesela bir kaç arkadaşı. yemeklerin özelliklerini angelflower yazdı zannetmiştim mesela hatırlarsan. sende hizmeti sunan benim hakkımı yemeyin diye çıldırmıştın :D bu arada ben ankaradan.

Yok sadece Yağmur deyin ben anlarım -_- Ama yok ya geçenlerde Yağmur nickli birini gördüm forumda olamz -_- O zaman Gece deyin :huh: Ama o da olmaz Gece Kuşu var onunla karıştırabilirisniz -_-:lol:

Ay ne desem olmuyor :D

Demek Ankaradan.. Bende Adanadan :)

Az kaldı bir kaç ileti sonrası künyemi okuyacam :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok sadece Yağmur deyin ben anlarım -_- Ama yok ya geçenlerde Yağmur nickli birini gördüm forumda olamz -_- O zaman Gece deyin :huh: Ama o da olmaz Gece Kuşu var onunla karıştırabilirisniz -_-:lol:

Ay ne desem olmuyor :D

Demek Ankaradan.. Bende Adanadan :)

Az kaldı bir kaç ileti sonrası künyemi okuyacam :sweatingbullets:

yağmur dıyelım otekını tanımıyoruz zaten,buarada adanayı gezdım baraj gölü çok güzel şehır olarak da çok düzenli yapılaşma var

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ohoooo burda muhabbet ilerlemiş... :D Bende Adanaya gelmek istiyorum banane..Ya bu arada işlerden beynim sulandı yağmurum.. :wacko::blink: bugün hiç giremedim nerdeyse foruma..özledim valla herkesi..

ama gariptir acayip enerjikim.. :unsure::P

ya canım senın isimde zor,sanada takma ad bulalım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ohoooo burda muhabbet ilerlemiş... Bende Adanaya gelmek istiyorum banane..Ya bu arada işlerden beynim sulandı yağmurum.. :blink: bugün hiç giremedim nerdeyse foruma..özledim valla herkesi..

ama gariptir acayip enerjikim.. :P

Tabiki gel ablacım beklerim :hug:

peki yağmur ,ben de seden olayım.taş yüreklinin adı da kurbağa olsun ,şimdi duyar gelir :D

Bak daş kalplinin adını sevdim :lol: Sonra Prens olan kurbağadan olmasın sakın :unsure::D

ya canım senın isimde zor,sanada takma ad bulalım

Ablacım bis sana kısaca Polat :wub: desek olarmı :unsure:

Hani Kriptex falan çağrışım oluyo :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ablacım bis sana kısaca Polat :wub: desek olarmı :unsure:

Hani Kriptex falan çağrışım oluyo :D

Seni gidi Polatcı seniii... :D Senin bana ne diyeceğin belli..ablacım diyosun ya..:hug:

Ya bu arada ben çok hızlı takip edemiyorum ama taş yürekliye nedir bu yüklenme..Kurbağa filan :D çok güldüm ama.. :w00t: kusura bakma taş yürekli..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.