Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

zindanımda belirir..bir ışık süzmesi..kamaşır gözlerim..havalandırmamdan hiç uğramayan bir esinti..şaşırtıcı..bahar gelmiş anlarım..sonbahar..mahpusa düşmüşlüğümle özdeşleşen o son baharım..kuru ve sarı bir yaprak takılır havalandırma parmaklığına.anımsatır beni.vıy..vıy..coşarım..farelerimle..zindan dostlarım..balık kılçığından yaptığım kalemim..yemek yağlarından is ve külle karıştırmışlığımlşa mürekkebim..zindan dostlarım farelerin ölümüyle derilerinden yaptığım sayfalarım..yazarım..yazarım..en ayyuka çıkmışlığı ahh..ın..ve en belirgin haliyle yaşamsızlığın..yazarım..anlamlı kılarım zindanımı..farelerim..dostlarım..coşarlar yine..horon tepme saatimiz gelmiştir bilirim..bir köşesinden bir köşesine zindanımın..haaayttt tüüü helllee..bre..breee..doovn dü..ma ...doovn dü ma..heh heee..heeee..aşmışlığın delirtileri..

ve siz mapushane kuşları..biricik sevgi yumakları..haaayttt tüüü hellee..bre..breee..doovn dü..ma...dovn dü maa.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

buranın komiseri nerde bakim çıksın ortaya :)

komiserin şuan işi var çıkamaz -_- ama buranın bitane güzel,tatlı,sevecen,anlayışlı veee mütevazi bir ağası varki oda bizzat bendeniz herzaman burdayım -_-:D hadi bakem çaylak mahkum koş bana cevizli kek yap getir :angry::D hadi bakem elinin hünerini görelim güselimmm :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

komiserin şuan işi var çıkamaz -_- ama buranın bitane güzel,tatlı,sevecen,anlayışlı veee mütevazi bir ağası varki oda bizzat bendeniz herzaman burdayım -_-:D hadi bakem çaylak mahkum koş bana cevizli kek yap getir :angry::D hadi bakem elinin hünerini görelim güselimmm :D

oldu güzelim :) azyede kendine hizmetçi tut :D

hanım ağa seni.. bide cevizli kek ister bulursan banada getir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oldu güzelim :) azyede kendine hizmetçi tut :D

hanım ağa seni.. bide cevizli kek ister bulursan banada getir..

kızz sen bu koğuşun çamaşırcısı ol bariiii :devil: kek yapamıyormuşun madem :D kızz ben ağayım düzgün konuş benimle bak birsürü leşim var toz duman olmuş,saksıda çiçekle yaşayan :angry::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.