Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

düüüüüüüüüüüüttttttttt düüüüüüüüüüüüüüüüüütttttttttttttt ayrılın bakiim hüop ne oluyor burda :angry::shuriken: ulem iki dakka içerisinde nasılda sitrese soktunuz< beni yaa nasıl başarıyorsunuz yani 2 dakka yaa hepiniz yaşlı başlı mahkumlarsınız ayıptır yavvvv :angry:

ağaya kimler karşı geldi bakayım ağam içerde elektrikli sandalye haala çalışıyor söyle bağlayalım hangisi canını sıktı :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alooo mahkumlar burda bayanlar var :angry: kendinize gelin bakimmm....hem benim koğuşumda içmek yasak :angry: çabuk kaldırın onları yoksa komisere şikayet edecem sizi :devil:

sayman ateşi ne yapcan kendini yakcaksan ben bulayım sana çakmak :D:devil:

güzelyaz bayanlar içemezmi kıs? bende bayanım :) tatar ramazan hoşgeldin ya...sen ikiledeki tatar mısın? :D hoşgelmişen sen..tamda denk geldin gel otur masamıza...içelimmm :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzelyaz bayanlar içemezmi kıs? bende bayanım :) tatar ramazan hoşgeldin ya...sen ikiledeki tatar mısın? :D hoşgelmişen sen..tamda denk geldin gel otur masamıza...içelimmm :)

içebilir de -_- böyle içip içip nara atan mahkumların yanında içmemeli bence -_- bende bu koğuşun ağası olduğuma göre kimseye yanımda nara attırtmam :devil: beyler kendinise gelin beni tanıyın yoksa küllerinisi denise savurcam,günışığı sende kaşınıyosun ya hayırlısı :lol::devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gıss teşekkürler biliyorum ayrıca güsel,tatlı,karizmatik ve koğuşuna bağlı mütevazi bir ağayım -_- o yüsdende koş bana kek yap getir,itiras etme hiç dayanamam.... :devil::lol:

[color=#FF0000]bence şansını zorluyorsuuuunnn..... :D

kekte şeker diye seni kullanırım haberin olsuunn :D [/color]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

[color=#FF0000]bence şansını zorluyorsuuuunnn..... :D

kekte şeker diye seni kullanırım haberin olsuunn :D [/color]

gıss senin içinde ne var -_- canafar mıı :angry:

ben ne isyanlar gördümdee yıkılmadım biliyomusun şekerim :D gıss bu gözündeki morluku kim yaptı jön müü :unsure:

ellerine sağlık jön pek yakışmış :clover: günışığı üsülme kıss iyi ortalamış valla artist gibim olmuşun :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gıss senin içinde ne var -_- canafar mıı :angry:

ben ne isyanlar gördümdee yıkılmadım biliyomusun şekerim :D gıss bu gözündeki morluku kim yaptı jön müü :unsure:

ellerine sağlık jön pek yakışmış :clover: günışığı üsülme kıss iyi ortalamış valla artist gibim olmuşun :lol:

senin şuan gördüğün sadece içimdeki melek :D şeytanii tarafımı daha göstermediimmm :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kek mii.. hani nerde..? bir zamanlar mutlu bir müfettiştim..ta ki bu karakolu denetleyene kadar.. :( evim ve mutlu bir yuvam vardı..eşim :wub: o en çok sevdiğim üzümlü keki :w00t: yapardı bana..ahh..ahhh...kek dediniz de aklıma karım ve o güzel kekleri geldiii.oysaki bu cehennem çukurunda olduğumdan haberleri bile yokk..bu karakoldan kurtuluşum beni burada tutanların yokoluşu olacak..tabi şu anki zamanlarda bana iyi davrananlara hafifletici sebepler uygulatabilirim.. :cat: Mülayiiimm boyun devrilsin..sattın amirini..keyiflerdesin.. :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani şı karakolu 2 dakika boş bırakmaya gelmiyor. en son jön abimle tünel akzmıştık ama kaçmamıştık sonra çay keyifleri falan bi ara ağa koğuşu terk edip gitmişti yeni yeni birsürü eleman doluşmuşsunuz buraya,bu ne laubalilik anlamadım yaaa :huh::o:angry::blink::chris::devil:

çok tehlikeliyimdir haberinis ola dimi güselyas ağam :shuriken::shifty:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet AÇA canım öylesindir.valla koğuş doldu iyice :D eleman çoğaldı...isyankar olanları beraber bastıralım AÇA kaybolma biyere tatlım :devil: pençelerinle parçala onları bende küllerini denise savuram olar mı :devil::lol:

figgaro yaa burası koğuş,hayal kurki çıkışa kadar hayatta kalasın :lol: bide kalk bana bi nescafe getir.konuşmaktan boğasım kurudu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yangınlar..kahve fakları ve aç yırtıcılarr..irin sellerii..

beni dibe vurduramazsınız çünkü ben dipim..tehtid,işkence ve sırtımdaki tırnak izleriniz beni dahada diri kılar..beni öldürün..beni öldüremeyen şey daha da güçlendirir..gün gelecek ve roller değişecek..güçlerde saf değiştirir..gücün bana geçtiği gün sakının hiddetimden..aman dilemeyin..dilekte bulunacak zamanı bulamayacaksınız..yaratmış olduğunuz bu karma..tabutunuza çakacağınız bir çivi olarak size geri dönecek..böyle biline.. :chris::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.