Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:D cibali karakolunamı geldim ne? :D ne eğlenceli yermiş burasıı..henüz bir suç işlemedim ama ..birini furmayı düşünüyorumm..hemoda trabzonsporlu.. :D ne kadar yatarım sizce? :D

girdin bikere çıkamazsın burdan haberin olsun :angry: hem sen bize mi güldün, :devil: çabuk yerleri sil

yoksa geldiğine pişman ederim seni :devil::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D cibali karakolunamı geldim ne? :D ne eğlenceli yermiş burasıı..henüz bir suç işlemedim ama ..birini furmayı düşünüyorumm..hemoda trabzonsporlu.. :D ne kadar yatarım sizce? :D

fenerli olsaydı vuracağın kişi ödül olarak karakolda iş verirdim sana ama trabzonsporluyu vurmayı düşündüğünden dolayı seni 18 yıl 9 ay 65 gün 23 saat 15 dakika 61 saniye hapisle cezalandırıyorum artık karakolumuzun demirbaşı sayılırsın hayırlı olsun :shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fenerli olsaydı vuracağın kişi ödül olarak karakolda iş verirdim sana ama trabzonsporluyu vurmayı düşündüğünden dolayı seni 18 yıl 9 ay 65 gün 23 saat 15 dakika 61 saniye hapisle cezalandırıyorum artık karakolumuzun demirbaşı sayılırsın hayırlı olsun :shuriken:

haaa komiserim işte böyle :) benim daimi temizlikçiye ihtiyacım var :devil: sil gısss şurları katil kılıklı :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jon bıtır tüneli yahu,yada şu ağaya ısyan çıkarmak lazım :lol::P

ya tunelı aga kapattı bacadan kacmak ıcın planlar yapıom bıtmek uzre :sweatingbullets: ben zaten basından berı ısyan cıkarıom :D

bu gun ne yemek var hep kurufasulye pilav biktim yaaaaaaaaaa :lol::lol:

hıc sorma gulsun bız pızza ıstıyoruz :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya tunelı aga kapattı bacadan kacmak ıcın planlar yapıom bıtmek uzre :sweatingbullets: ben zaten basından berı ısyan cıkarıom :D

hıc sorma gulsun bız pızza ıstıyoruz :stuart:

pizza heee isyankar jön seniiii :angry: seni aşçı yaptım bana çabuk pizza yap,sosyete mahkumlar :devil:

sizin elinizden ne bu çektiğim benim yaaa...gıı yedi bela gısss sen bu çamaşırları nasıl yıkadın ,allah seni bildiği gibi yapsın,sen bu gidişle daha çokkk koğuşta kalırsın :lol:

sana gelince gülsün burası lokanta deyil çabuk pedikürümü bitir ve saçlarıma fön çek,uyuşma aylak kız seni :D yaa ben ne iyi ağayım herkese iş buldum -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dur bende aslan sutu getırım :stuart:b13802050.jpgmangalın yanına ıyı gıder :lol:

tas yureklıle aga yokken bı aptal keyfı yapak dedık yakalandık :lol:

Ya hu komserden kaçsak müdür yakalıyor müdürden kaçsak ağa ağadan kaçsak gardiyan ne bizim sizden çektiğimiz bi gönül rahatlığıyla ızgara yaptırmadınız he :angry::D

Güzelyaz bırak ağalığı gel seninde ağzın tatlansın Taş yürekli komser yok boşver ağalığı sanada yazık :stuart:

Jön ya sen en iyisi tuneli bitir geçenkine benzemesin komserin odasından çıkmayalım :lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dıkh dıkh tokhh...açın ulee kapıyı :angry: ..ben adalet bakanlığı müfettişlerinden CABBAR FAKABASAR.bu karakol , çalışanları,tutukluları, hele hele o TAŞ komiseri hakkında 2500 sayfalık ve 250 dosyalık suçlama var...dıkh dıkh tokhhh...açın uleeeeee.!! :shuriken: ..çevirin karakolun etrafını..durun kaçmayın...sakın kaçırmayın elinizden taş komiseri..YAKALAYINNN...TAMAMDIRR..

1. SUÇLAMA :Karakolunuz sit alanı üzerinde kurulmuş olup inşaat ruhsatı yoktur..

2. SUÇLAMA: Karakol bekçiniz işe gelmediği halde devletten maaş almaktadır..

3.SUÇLAMA : Tutuklanarak karakolunuza getirilmiş olan 7200 tutuklunun 1700'den haber alınamamış olup,250' nin karakolunuzdan çıktığı gün ülke değiştirmiş olup sorulan hiçbir soruya cevap vermemiş oldukları saptanmıştır..yaklaşık 200 kadar tutuklunun karakolunuzdan çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdikleri transeksüeller ve gay ler klübüne üye oldukları kaydedilmiştir..

NOLUYOOOR BUU KARAKOLDA... : :angry: MÜLAYİİM getir evladım tansiyon hapımı bana birşeyler oluyorr..buyur CABBAR müfettişim.. :lol: bana birşey olursa bu karakol sorumludur kayıtlara geçilee..

4. SUÇLAMA :Karakol çalışanlarının hatta tutuklularının mahalle esnaflarından rüşvet yediği tespit edilmiştir..pizza salonından ; 1500 pizza- kebapçıdan ;1250 adana kebap (extra acılı)-tekel büfesinden hatta çoğu zaman darp kullanıp,büfecinin camlarını kırmada dahil..2365 adet büyük rakı-3200 kasa bira (200'ü kırmızı tuborg).200 adet şarap-sınırsız ton balığı ve çerezi zimmetinize geçirdiğiniz suçlamaları varr.

ardı arkası kesilmiyorrrr...söyleyin siz ÇETEMİSİNİİİİZ .. :angry:

5.SUÇLAMA :Karakol çalışanlarının içerde yatan tutuklulara yardım ve yataklık ettiği tespit edilmiştirrr.hatta mahalleyi beraber haraca kestikleri ileri sürülmektedir..

KİM SUÇLU .... BU İŞLERİ HANGİNİZ NASIL ORGANİZE ETTİNİİİZZZ...DELİRTMEYİİİN BENİİİİİ...MÜLAYİİİMM YETİİİŞŞ..GÖZLERİM KARARDIII... :unsure:

:lol::lol: ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah kurtarsın yeni düştüğün nasılda belli :angry: tanıtayım kendimi ben koğuş ağası -_- bu koğuşun asayişi benden sorulur,sende bi potansiyel gördüm hoşuma gitmedi...sani üç gün katıksız hücre hapsine koycam şimdi...burda o kadar mühim bi şahsiyetim kiiii komiser hiç sözümden çıkmaz sağolsun... :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dıkh dıkh tokhh...açın ulee kapıyı :angry: ..ben adalet bakanlığı müfettişlerinden CABBAR FAKABASAR.bu karakol , çalışanları,tutukluları, hele hele o TAŞ komiseri hakkında 2500 sayfalık ve 250 dosyalık suçlama var...dıkh dıkh tokhhh...açın uleeeeee.!! :shuriken: ..çevirin karakolun etrafını..durun kaçmayın...sakın kaçırmayın elinizden taş komiseri..YAKALAYINNN...TAMAMDIRR..

1. SUÇLAMA :Karakolunuz sit alanı üzerinde kurulmuş olup inşaat ruhsatı yoktur..

2. SUÇLAMA: Karakol bekçiniz işe gelmediği halde devletten maaş almaktadır..

3.SUÇLAMA : Tutuklanarak karakolunuza getirilmiş olan 7200 tutuklunun 1700'den haber alınamamış olup,250' nin karakolunuzdan çıktığı gün ülke değiştirmiş olup sorulan hiçbir soruya cevap vermemiş oldukları saptanmıştır..yaklaşık 200 kadar tutuklunun karakolunuzdan çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdikleri transeksüeller ve gay ler klübüne üye oldukları kaydedilmiştir..

NOLUYOOOR BUU KARAKOLDA... : :angry: MÜLAYİİM getir evladım tansiyon hapımı bana birşeyler oluyorr..buyur CABBAR müfettişim.. :lol: bana birşey olursa bu karakol sorumludur kayıtlara geçilee..

4. SUÇLAMA :Karakol çalışanlarının hatta tutuklularının mahalle esnaflarından rüşvet yediği tespit edilmiştir..pizza salonından ; 1500 pizza- kebapçıdan ;1250 adana kebap (extra acılı)-tekel büfesinden hatta çoğu zaman darp kullanıp,büfecinin camlarını kırmada dahil..2365 adet büyük rakı-3200 kasa bira (200'ü kırmızı tuborg).200 adet şarap-sınırsız ton balığı ve çerezi zimmetinize geçirdiğiniz suçlamaları varr.

ardı arkası kesilmiyorrrr...söyleyin siz ÇETEMİSİNİİİİZ .. :angry:

5.SUÇLAMA :Karakol çalışanlarının içerde yatan tutuklulara yardım ve yataklık ettiği tespit edilmiştirrr.hatta mahalleyi beraber haraca kestikleri ileri sürülmektedir..

KİM SUÇLU .... BU İŞLERİ HANGİNİZ NASIL ORGANİZE ETTİNİİİZZZ...DELİRTMEYİİİN BENİİİİİ...MÜLAYİİİMM YETİİİŞŞ..GÖZLERİM KARARDIII... :unsure:

:lol::lol: ...

karakolumuza baskın düzenlediğinden dolayı tutuklusun figgaro direnmeye kalkma atın bunu müfettişler koğuşuna telefonlarınıda alın üzerinide arayın dinleyici olabilir duydunmu gece memuru :shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah kurtarsın yeni düştüğün nasılda belli :angry: tanıtayım kendimi ben koğuş ağası -_- bu koğuşun asayişi benden sorulur,sende bi potansiyel gördüm hoşuma gitmedi...sani üç gün katıksız hücre hapsine koycam şimdi...burda o kadar mühim bi şahsiyetim kiiii komiser hiç sözümden çıkmaz sağolsun... :devil:

napıyorsunuz...çıkarın kelepçeleri benim kolumdan..ben suçlu değil, müfettişim..ağa mı.? ne ağası..ben en son Harran'da bir ağa görmüştüüm..MÜLAYİİİM :angry: boyu devrilesice..kurtarsana müfettişini..ahhh.! taş ahhh..burdan bir kurtulayım sorucam bunların hesabını..ağa hanım.. ağa hanım..bir yanlışlık yapıyorsunuz..ben sanık değil..müfettişim.. :sweatingbullets: ..bakın yapmayın böyle, çok zoruma gidiyor. :lol: .20 yıl hizmetim var benim bu teşkilatta.MÜLAYİİİMM..senin karakol bekçisiyle ne işin var..dur bakıyim sarhoşmusun sen..ne yaptınız asistanıma içki içirmişiniz..bunlarda zabıtlara geçeceeek.. :shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nasıl yanii..ziyaretçi diye geldin mahkum mu oldun..seninkide bişeymi biz adamları tutuklamaya geldik, müfettişik diyoruruz anlayan yok..içeri attılar..benim asistanda sattı beni..karakol bekçisiyle..karakolun arkasındaki bekçi klübesinde içiyor.. bir rakı sofrasına satıldımm.burası ya tımarhane yada ben deliyim..MÜLAYİİİMMM...KOVUULLDUUNN..!! BURDAN KURTULDUĞUM AN HARRANA SÜRDÜRECEM SENİİİ..TAŞ KOMİSERLE BİRLİKTEE.. :angry::shuriken::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzelyazz... :D çuukurovalıyıkkkk !!! allahın adamıyıkkkkk.....bize ağalık sökmessss....paspas die seni almayım ayağımın altınaaaaa ..... :D

VAAAYY..! Çukurovalımısın..? sen bide uçağa kafa atar, arabaya çembe takar, ceketi yola atar,üstünde yatarsın ..dimi..? :lol::lol: bende çukurovalıyım ama burada sökmüyor baksana koskoca müfettiş kodeste..karnımda acıktı..bir çay bile getirmediler..MÜLAYİİİMM..bu BRÜTÜS olma hallerini sana ağır ödetecemm.. :shuriken::lol::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.