Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

VAAAYY..! Çukurovalımısın..? sen bide uçağa kafa atar, arabaya çembe takar, ceketi yola atar,üstünde yatarsın ..dimi..? :lol::lol: bende çukurovalıyım ama burada sökmüyor baksana koskoca müfettiş kodeste..karnımda acıktı..bir çay bile getirmediler..MÜLAYİİİMM..bu BRÜTÜS olma hallerini sana ağır ödetecemm.. :shuriken::lol::P

:D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

iyi iyi koğuşum baya kalabalık olduuu :devil: şimdi çeneyi bırakıp verdiğim işleri yapın yoksa sonunuz faili meçhuller arasına karışmak kadar basit olacak :angry: hadi bakimm açtırmayın azımı isyankar mahkumlar siziii :angry::lol:

ağaç dalıyla gürlermiş, hanım ağam..yahu yeterince faili meçhul zaiyatlar vermişiniz ..kıymayın bizede evde çoluk çocuk,hanım ,kayınbirader,baldız,kaynana,kayınbaba,rahmetli abimin dört yetimiyle, eşi, birde eşinin iki kız kardeşi hepsi benim yolumu gözler.. :lol: ben ölürsem kim bakacak o ; fakir fukara,garip gurabalara.. :unsure: yapmayııınn..ACIYIINN.. :( ..MÜLAYİM ..MEÇHUL FAİLLERE GELESİİNNN...HAİİNN..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ranzan olduğuna şükret bana hücre cezası verdiler yerde yatıyorum ehuuu :D:lol:

olmasss... :) kosmere ihtiyaç listesi vercem :)

bi ekiss yatak, bi müssikk setii , 100 ekran tv , ağzı beraber doluu (çikolata,gooffrett, kave vs vs vs ..)bussdolappıı, bi yıl yetecek marlb.ligh uzun :)))) olmasss abicimmm..kalmam waallaaaa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

olmasss... :) kosmere ihtiyaç listesi vercem :)

bi ekiss yatak, bi müssikk setii , 100 ekran tv , ağzı beraber doluu (çikolata,gooffrett, kave vs vs vs ..)bussdolappıı, bi yıl yetecek marlb.ligh uzun :)))) olmasss abicimmm..kalmam waallaaaa :)

Emin ol hepsini eksiksiz getirir komserim taş yürekli amirim :D:stuart:

"olmasss abicimmm..kalmam waallaaaa"pek görülmemiştir bir komserin içeri attığı mahkuma içerde kalmak istiyormusun yoksa istemiyormusun diye bir soru yönelttiği ama yinede sen şansını dene :lol::stuart:

Şimdiden sende başla tünel kazmaya belki 4 5 seneye kadar çıkarız ehu :unsure::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

353.jpg al bakım sunu ben tecrubelıyım bu ıslerde ben cok kazdım kapattılar bırasda sen kaz bakım :lol:

ehuuu :D Jön bu işin ustası onun kazdığı tüneli bile kapattılarsa sen hiç boşa uğraşma günışığı :D:stuart: kaldık burda :lol:

Bu arada jön orjinel miş kürekte hangi gardiyanı kafayı aldın yoksa net üzerinden mi sipariş verdin ehu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şindi bu topicte noluyo. Biri anlatabilir mi :lol:

Baş sayfaları okumaya erindim de :unsure: Kim suclu :unsure:

gısss natalia artık sende mahkumsun :devil: tanıştırayım bende bu koğuşun ağası....çabuk gülsüne yardım et saçlarımı fönleyin,manikürümü yapın :angry: ben güzel ve tatlı bir ağayım.saygısızlık istemem yoksa defterini dürerim...faili meçul olursun sonra.

şimdilik bunları bilmen yeterli gerisini zamanla öğrenirsin -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.