Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

MUTLULUK

ekonom

Önerilen İletiler

• Cevaplar 312
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

İnsanın zamanla mutluluk tanımı da değişiyor farkettiniz mi? Bilmem bundan kaç yıl önce ananemlerde Aysun'la ekmek arası pul biber yerken hissettiğim o hazzı bilmem nerelerde kaybettim? Sanırım insanın en saf ve derin mutlulukları çocukluğunda kalıyor..büyüdükçe biz maalesef pek çok şeyi de yitiriyoruz.İşte o kayıplarla beraber mutlulukta kayıp gidiyor avuçlarımızdan... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sence adımda canavarı çağrıştıran herhangibir çığrışım var mı??? :D

isimler insanlari değil,insanlar ismleri taşır.İsimlere göre yargı yapmıyalım diloş hanım :D (bu cümlede bi gariplik var sanki ama neyse)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mutluluk karşındakinin ufacık da olsa bir tebessüm etmesini sağlamaktır. :clover:

+1

Mutluluk kolay bulunmuyor da insanın canını sıkmaya, üzülmesine bir kelime yetiyor.. !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kavuşmak özgürlükse

özgürdük ikimizde

elleri çığlık çığlık

yanyana iki dünya

ikimiz iki dağdan

iki hırçın su gibi

akıp gelmiştik

buluşmuştuk bir kavşakta

unutmuştuk ayrılığı

yok saymıştık özlemeyi

şarkımıza dalmıştık

MUTLULUK mavi çocuk

oynardı bahçemizde...

HASAN HÜSEYİN KORKMAZGİL

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir acin, doydugunu görünce...aglayanin güldügünü...kirginlarin baristigini...derdini seninle paylasinin yalnizlik duygusunu yok etirince...paylastigin her ne ve kiminle ise, ardindan bir kivilcim kadar kücük bir isik gözlerde görebiliyorsak... belki budur mutluluk, yada mutlugun baslangici.

Hepinizsin mutlu olmasi dilegi ile arkadaslar.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mutluluğu tarif edemem ama..

Resmini çizmemi istermisiniz.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir acin, doydugunu görünce...aglayanin güldügünü...kirginlarin baristigini...derdini seninle paylasinin yalnizlik duygusunu yok etirince...paylastigin her ne ve kiminle ise, ardindan bir kivilcim kadar kücük bir isik gözlerde görebiliyorsak... belki budur mutluluk, yada mutlugun baslangici.

Hepinizsin mutlu olmasi dilegi ile arkadaslar.. :clover:

seni görünce mutlu oldum zaten.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hımmm...herşeyi karşıtıyla mı anarsın?

mutluluk tek kişi için değildir. mutluluk paylaşılan birşeyler varsa mutluluk olur !

eğer etrafımdaki insanlar mutlu değilse!

ben mutluyum demem saçmalıktan başka birşey değildir. eğer arkadaşlarım mutlu ise bende mutlu olurum!

eğer değillerse bende onlarla birlikte üzülürüm çünkü sevinci ve hüznü beraber paylaşırım ben onlarla :clover:

nefes alıp vermek hissetmek herkese aynı değeri hak ettiği değeri verebilmek.

Paylaşılan şeylerin değerini bilerek ve anlayarak davranmak, sevgi ve saygı demektir.

Bir adıda gözyaşı :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mutluluk tek kişi için değildir. mutluluk paylaşılan birşeyler varsa mutluluk olur !

eğer etrafımdaki insanlar mutlu değilse!

ben mutluyum demem saçmalıktan başka birşey değildir. eğer arkadaşlarım mutlu ise bende mutlu olurum!

eğer değillerse bende onlarla birlikte üzülürüm çünkü sevinci ve hüznü beraber paylaşırım ben onlarla :clover:

Paylaşılan şeylerin değerini bilerek ve anlayarak davranmak, sevgi ve saygı demektir.

Bir adıda gözyaşı :clover:

evet aynen öyle mutlu plduğumda ağlarım :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Listesine beni (sondan da olsa)alan tek şahsiyet :D Selam olsun sana...

Görüyorsun ya belleğimde öyle bir yerin var ki değişmesi imkansız :D:D:D:clover:

listenin sonlarında değilsin sırayla yazıyorum gerçek bir liste olursa sıralanırsa

liste başı :)

aysum

ezel

murti_san

gece yağmuru

diloş

diğerleri geliyor sırayla kalbimdeki liste böyle başlıyo :)

liste başı sevdiğim

aysum ezel ve murtisan sırdaşım herşeyimi paylaştığım kişiler benim için gerçek dost

gece yağmuru ve sen kişiliklerine hayran olduğum anlamsız diyaloglara girmeyen içinde kötülük beslemeyen arkadaş ve herkesi sevmeyi başaran kişilersiniz hayranım size

:clover: sevgilerimle....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover:

Ooooo..Sayın Doktorum sizleri buralarda görmek ne hoş!!! :P Baktım sizden şifa bulamıycam kendi derdime derman olmaya karar verdim.Burada hep beraber o büyülü kelimenin hangi aralarda saklandığını bulmaya çalışıyoruz.Bir fikriniz var mı diycem ama siz şimdi yine "fındığı kes,malta eriği ye" filan dersiniz maazallah..o yüzden hiç sormuyorum. :D

Bu arada çiçek için teşekkürler... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

NATALIA,

Öncelikle hoşgeldin :clover: Hep derim,yıkmak kolay,yapmak zordur..sanırım bu senin düşünceni de destekliyor..

Ben burdaydım sen hoşgeldin :D:clover:

Evet öyle yıkmak kolay ama yapıcı olmak zor.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.