Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Atatürk'ün Müslüman Olmadığını Savunanlar OKU!

Ya Sev Ya Sevr

Önerilen İletiler

Misir Cumhurbaskani mesru bir hükümeti devirerek ABD'ye hizmet veren biridir.Adlarinin müslüman kardesler olmasi müslüman olmalari anlamina gelmez,müslü,ma kani dökenlerin müslümanliigindan süphe edilir.Mesal ise Israil tarafindan Arafat'a karsi kurulmnus olan HAMAS Terör örgütünün basidir.Barzani ise;yillarca Türkiyei le r:savasmis ve sonunda Inglizlerin kucagina oturmus olan bir babanin ogludur,Irak'in bölünmesinde ve kan gäölüne dönemsinde bas rolü oynamis bir teröristtir.Teröristlerle isbirligi yaparak güclü Türkiye olusturmaya calisan bir iktidarin onlardan geri kalir bir yani yoktur.Israil'e gelince;9 vatandasimizi öldüren Israil'e karsi sizin yigit basbakaninizin giki cikmadigi gibi Davos'ta Israil ile gizli gilzli görüsmeler yapmaktadir.Suriye olayi ABD'nin Ortadogu projesinin bir parcasidir.AKP bu projenin taseronudur.Yani Islam ülkelerinin parcalanmasi ve kolayca emperyalistlere yem olmasidir.Suriye'nin konumu özeldir cünkü Suriye laik bir ülkedir.Yani demokrattir.Ben Türkiye'deki baskiyi gördükce Suriye'den bizi neyin ayirdigini cözemiyorum.Türkiye'de bir polis devleti vardir özgürlük sadece AKP'ye boyun egenler icin vardir boyun egmeyenler ya Silivri'de ya da emniyette solugu alirlar ya da susarlar.AKP'yi halk secti diyenlerin halkinin yüzde 98'i tarafindan desteklenen Esad'a diktatör demeleri bir kompleksten öteye gecmez.Esad'a diktatör diyenler kendi diktatörlüklerini tek kilabilmek amacini tasirlar.Yani tüm Islam ülkelerine hükmetmek ve bunu da Islam kani dökerek ve ABD icin yapmak.Bati, Basbakanin bu amacini cok iyi gördügü icin menfaatleri geregi ona arka cikarlarken ayni zamanda ona ayagini denk al mesajinida vermekten geri kalmamaktadirlar.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misir Cumhurbaskani mesru bir hükümeti devirerek ABD'ye hizmet veren biridir.Adlarinin müslüman kardesler olmasi müslüman olmalari anlamina gelmez,müslü,ma kani dökenlerin müslümanliigindan süphe edilir.Mesal ise Israil tarafindan Arafat'a karsi kurulmnus olan HAMAS Terör örgütünün basidir.Barzani ise;yillarca Türkiyei le r:savasmis ve sonunda Inglizlerin kucagina oturmus olan bir babanin ogludur,Irak'in bölünmesinde ve kan gäölüne dönemsinde bas rolü oynamis bir teröristtir.Teröristlerle isbirligi yaparak güclü Türkiye olusturmaya calisan bir iktidarin onlardan geri kalir bir yani yoktur.Israil'e gelince;9 vatandasimizi öldüren Israil'e karsi sizin yigit basbakaninizin giki cikmadigi gibi Davos'ta Israil ile gizli gilzli görüsmeler yapmaktadir.Suriye olayi ABD'nin Ortadogu projesinin bir parcasidir.AKP bu projenin taseronudur.Yani Islam ülkelerinin parcalanmasi ve kolayca emperyalistlere yem olmasidir.Suriye'nin konumu özeldir cünkü Suriye laik bir ülkedir.Yani demokrattir.Ben Türkiye'deki baskiyi gördükce Suriye'den bizi neyin ayirdigini cözemiyorum.Türkiye'de bir polis devleti vardir özgürlük sadece AKP'ye boyun egenler icin vardir boyun egmeyenler ya Silivri'de ya da emniyette solugu alirlar ya da susarlar.AKP'yi halk secti diyenlerin halkinin yüzde 98'i tarafindan desteklenen Esad'a diktatör demeleri bir kompleksten öteye gecmez.Esad'a diktatör diyenler kendi diktatörlüklerini tek kilabilmek amacini tasirlar.Yani tüm Islam ülkelerine hükmetmek ve bunu da Islam kani dökerek ve ABD icin yapmak.Bati, Basbakanin bu amacini cok iyi gördügü icin menfaatleri geregi ona arka cikarlarken ayni zamanda ona ayagini denk al mesajinida vermekten geri kalmamaktadirlar.

saygilarla

kendi kendinle çelişiyorsun hem suriye için laik demokratik diyeceksin hemde demokratik bir şekilde seçim kazanan mısıra emperyalistlerin kışkırtması ile geldi diyeceksin Adil seçim hakkı isteyen halka savaş açan bir ülkeye demokratik nasıl denebilir bunu anlamadım..? keza kendi ordu mensupları dahi direnişçilerin safhına geçmişken nasıl oluyor bu? Suriyede baas partisinin kendi değişleri tespitleri ile %51 katılımlı bir demokrasi :) .hamasa terör örgütü diceksin sonra israilin maşası olduğunu iddia edeceksin..Bu günlerde israil ile olan diplomatik siyasi anlamda ne gibi bir beraberliğimiz var onuda açıklada bize yutturulan oyunu anlayalım...Başbakanın Önce ÖZÜR sonra TAZMİNAT sonra FİLİSTİN olaylarını çözülmeden israil ile bir araya gelmemiz söz konusu olamaz açıklamasını nasıl yorumlarsın onuda merak ediyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1Mart Tezkeresi'nin meclisten gecmemesini saglayanlar AKP'nin icindeki 100 PKK sempatizani Kürtcü Milletvekilidir.

Tezkerede 97 fire veren akp de 97 pkk lı var diyelim sizden tamamı destek vermediğine göre hepinize pkk lımı diyeceğiz ?

Türkiye ABD ile birlikte yani Haclilarla birlikte Müslümanlara karsi savas vermektedir.Irak'in bölünmesi AKP ile mümkün olmustur,

Tezkerede, en fazla 62 bin yabancı askeri personelin 6 ay süreyle Türkiye'de bulunması öngörülüyordu. Yabancı kuvvetlerin hava unsurları 255 uçak ve 65 helikopterleri aşamayacaktı.

Tezkerenin reddedilmesi Amerikalılarda hayal kırıklığı yaratmıştır. Türk hava sahasını, liman ve topraklarını en önemlisi İncirlik Hava Üssü'nü kullanamayan ABD Irak işgali sırasında büyük bir başarısızlığa uğramış ve ağır bir ekonomik ve sosyal fatura ödemek zorunda kalmıştır...

Hem akp pkk lı olacak hem tezkereye onay vermeyecek hemde ırakı bölmekte yardımcı olacak..smile.png

Türkiye'nin Kuzey Irak'a asker gönderebilmesinin önünü bu tezkere kesmistir cünkü ABD ile yapilan gizli anlasmalar böyleydi.Türkiye Kuzey Irak'a askerini gönderebilseydi PKK denen bölücü örgüt artik kan dökemeyecekti.

Bak yavaş yavaş bir şeyler oluyor..

Olaylari uzaktan seyretmek degildir önemli olan gercek olarak anlatabilmektir önemli olan.Dinciler,siyasal islamcilar asla dogrulari söylemez ve de inkar ederler.Cünkü onlarin dinle imanla bir ilgileri yoktur,onlar icin önemli olan güctür ve bu gücü her melanete basvurarak elde tutabilmektir.Bugün Türkiye bunu yasiyor.Yapilmak istenen yeni anayasa ile Türkiye'nin toprak bütünlügüde ortadan kalkacaktir.2023 tarihi Türkiye Cumhuriyeti'nin ortadan kaldirilmasi tarihidir.O simin yerine hangi ismin gelecegini zaten bize olaylarin gelismesi gösteriyor.

Konunun basligini yok sayarak konuyu baska yönlere kaydirmak ve tartismayi rayindan cikarmak baska bir niyete hizmet etmektir.

2023 olayının Türkiyenin enerji politikası olduğunu sağır sultan duydu halen siz anlayamadınız bu kin ve nefretle anlayamayacaksınızda sana tavsiyem komplo teorileri üretmek yerine biraz vizyonu geniş tutup bilgiyi araştirmanız..Araştırmanızı Türkiye Nükleer enerji programı,Bor madenleri araştırma geliştirme enstitüsü,Türkiye’nin Yenilenebilir Enerji Politikaları..bu başlıklarda araştırabilirsiniz..Göreceksiniz hepside 2023 yılına işaret edecektir..Unutmayın bu Ülke enerjisinin %65 ini ithal ediyor doğal kaynakları sınırlı enerjide dışa bağımlı bir ülkede ne ihracat ta dış pazarda rekabet şansı bulabilirsiniz nede iç tarafta refah bulabilirsiniz enerjide dışa bağımlı olduğunuz sürece cari açık riskiniz her zaman olacaktır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

Konunun basligini yok sayarak konuyu baska yönlere kaydirmak ve tartismayi rayindan cikarmak baska bir niyete hizmet etmektir.

Gerek görsel ve sesli gerekse Devletin resmi sitesinde ''Gökten İndiği Sanılan Kitapların Doğmalarıyla'' diyerek inkar edişi alenen belli iken neyi tartışıyorsunuz anlamadım ? Hani bana,dostumdu,arkadaşımdı beraber yer içer beraber yatar kalkardık,içli dışlıydık desen amennah. ne kadar tanıyorsunuz bir sohbet bir muhabbet etmişliğinizmi varda bu kadar eminsiniz,size okutulan öğretilen bir kişliktir atatürk her insan gibi onunda hataları günahları vardır niye bunu kabullenmek zor geliyor size ?

Sana tavsiyem eğer Devletin resmi sitesine güvenmiyorsan değiştirmişler diyorsan videoya sesine güvenmiyorsan çakma diyorsan cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jönün dediği gibi Atatürk müslüman olsa sevecekmiyiz olmazsa sevmeyecek miyiz..

Atatürk bir inançsızdır..Bu demek değildirki saygıyı ve sevgiyi haketmiyor.Atatürk basbayağı saygıyı ve sevgiyide hak eden birisi ve üstelik tarihe geçmiş,mühürünü vurmuştur.Türkiyenin süsüdür..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Atatürk Türk ulusunun namusunu kurtarmistir.Osmanli'nin Ingilizlerle isbirligi yaparak kirlettigi namusu Atatürk kurtarmistir.Bugün okunan ezanlari Atatürk'e borcludur müslümanlar.Gercek müslümanlar Atatürk sevgisinden hicbirsey kaybetmemislerdir. Atatürk'ü.Bugün de ülkeyi "babalar gibi satanlar"dir Atatürke karsi olanlar.Allah yerine peygambere tapanlar kendilerini müslüman sanarlar ve Atatürke olan sevgiyide tapinma sanirlar.Bu zihniyet dün Ingilizlerle bugünde Amerikalilarla isbirligi halindedir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

“İnkar edenlerin örneği bağırıp çağırmadan başka bir şey işitmeyip (duyduğu veya bağırdığı şeyin anlamını bilmeyen ve sürekli) haykıran (bir hayvan)ın örneği gibidir. Onlar, sağırdırlar, dilsizdirler, kördürler; bundan dolayı akıl erdiremezler.''

(Bakara Suresi, 171)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkiyenin putudur. Ataput

Put olabilmesi için ilk önce kör kütük,babalardan gelme olarak doğmatik inanç olması gerekir..Oysa Atatürkü bilen sever hiç kimse atalardan gelme bir inanç olarak bağlanmaz..

@@politika yazdıkların doğru dostum..Bu yüzden bahsi ettiğin zihne sahip olan şahıslar Atatürkü kötü göstermek için ellerinden geldiği kadar saçma sapan videolar paylaşır destanlar yazarlar..En basitinden Deccal konusunu hatırlayın,halada Atatürkü Deccal sınıfına koyanlar var..Yazık..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

atatürkün yaptığı olay,boğulmakta olan kızı kurtarıp kıyıda tecavüz etmeye benzer..Artık kafanızı kuma gömmekten vazgeçin Trihe vicdan ile değil akıl ile bakın belgelere bilgilere bakın öyle yorumlayın. halen o olmasaydı bu olurdu lafzıyla bu teker dönmüyor artık gerek K.Karabekitr Paşa nın hatıratları gerek Rıza Nur un gerekse o döneme damgasını vurmuş kişilerin hatıratlarına bakın Tarihi okulda öğretilenlerden değil bizzat Tarihçilerden,o dönemi yaşamış insanların hatıratlarından öğrenin Karabekir PaşanıN hatıralarının yayınlandığı Kızıl Pençe adlı kitabı alıp okumanızı tavsiye ederim..

birde bunu seyredin derim..;

http://www.turkish-media.com/forum/videos/view-2641-19-mayis-tartismasi/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Müdahil olayım :)

Atatürk'ten kişisel olarak nefret edebilecek kişiler o dönemde Atatürk'ün "benim gibi düşünmeyen herkes haindir" düsturu ile topun ağzına koyduğu itibarlarını iki paralık ettiği kişiler ve o kişilerin yakınlarıdır bu kişiler haricinde Atatürk'ten kişisel olarak nefret etmek pek mantıklı değil 75 yıl önce ölmüş bir kişiden söz ediliyor Atatürk'ün sizin şahsınızla bir alıp veremediği olabilir mi? Zannetmiyorum

Esas mücadele edilmesi gereken Atatürk üzerine inşa edilen kemalizmdir.

Atatürk'ün dindar olması, kindar olması, orucu şarapla açması v.s bu tarz magazinel olaylara girmemek lazım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"benim gibi düşünmeyen herkes haindir"

Bu lafı tuttum..peki bana söylermisin K.Karabekirin ve muhaliflerin berteraf edilişini Karabekirin tecriti, kitaplarının toplatılması ve yakılış sebebleri nelerdi..? Keza Karabekir M.Kemalin en yakınında olan kişi arkadaşı olmakla birlikte Milli mücadelede tam bir teslimiyetle emri altına girmiş hatta Erzurum kongresine M.Kemalin kabul edilmesi için referans olmuş bir şahsiyet oluşu nasıl olurda hain sıfatını dürtüsünü hak eder bir tecrite mahkum olur..? Aynı durumda Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası kurucuları olan M.Kemalin silah arkadaşları durumundaki muhalif cephe içinde aynı şeyler düşünülebilinir bir yanda İsmet İnönü ve M.Kemal diğer yanda K.Karabekir,Refet Bele,Rauf Orbay,Ali Fuat Cebesoy,Adnan Adıvar bunların hepsi silah arkadaşları değilmiydi..? Kurtuluş savaşında beraber mücadele etmedilermi bu vatanın kurtuluşunda hepsinin emeği varken ne oldu da vatan haini oldular..? Alıntıyla biraz özdeşleşti gibi ne dersin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Put olabilmesi için ilk önce kör kütük,babalardan gelme olarak doğmatik inanç olması gerekir..Oysa Atatürkü bilen sever hiç kimse atalardan gelme bir inanç olarak bağlanmaz..

Kör kütük bir bağlılık söz konusu zaten bunun nesini savundunuz anlamadım?

Eğer put konusuna gelecek olursak hiç bir put insanın yaratılışıyla var olmadı. Yeryüzündeki bütün putlar insanların bazı kimlere sevgide aşırıya gitmeleri sonucu ortaya çıktı.

''Öyle insanlar vardır ki, Allah’tan başkasını Allah’a denk tutar, tıpkı Allah’ı severcesine onları severler. Müminlerin Allah’a olan sevgileri ise her şeyden daha ileri ve daha kuvvetlidir. Böyle yaparak kendilerine zulmedenler, azabı gördükleri zaman anlayacakları gibi, bütün kuvvet ve kudretin yalnız Allah’a ait olup, Allah’ın azabının pek şiddetli olduğunu, keşke şimdiden bilselerdi!'' (Bakara, 165)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eminim sizin Nüfus kağıdınızda da Adem oğlu yazıyordur..biggrin.png

İlahi @@karandiu :) Sende bayağı taktın bu soylara..İsa'nın soyuna taktın,Atanın soyuna taktın..Sen söyle bir nerden geliyor bu soy merakı ? Ana adı Zübeyde Baba adı Ali Rıza..Ana Adı Meryem Baba adı Yusuf..Teorik olarak insan tek olduğu için hepimiz Ademden geliyoruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Peki Muhammedin soyu nerden geliyor? Nasil olduda 9 yasindaki bir cocukla izdivac yapti?

Atatürke saldiranlar,din maskesi takmis olanlardir.Bunlar zaten sorulan sorularin hicbirine adam gibi cevap veremezler.

Ben yine Atatürkün düsmanlarinin kimler oldugunu tekrarliyayim:Komünistler,Kürt Fasistler,Sahte devrimciler , para ile Öcalani göklere cikaran yazilar yazanlar.Dinciler (müslümanlar degil)yani Allaha ortaklik kosanlar,cennette arsa satan huri dagitanlar.Islam dinini yozlastirip intihar saldirisi dini haline getirenler.Bölücüler,Sevr yandaslari,Ermeni yandaslari vb.bunlar Atatürk'ün düsmanlaridir.Bunlarin beslendikleri kaynaklar dün isgalci güclerle Türkiye'nin bölünmesini imzalayan kisilerle bugünkü temsilcileridirler.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

omar topu taca atma :D sana desemki 2000 küsur sene önce yaşamış Hz.Meryemin soyunu yaz ,yazarsın Yusufun yaz desem yine yazarsın ama bundan 100 sene önce yaşamış ve çok iyi tanıdığınızı sevdiğinizi söylediğiniz bir kişinin babasını dahi yanlış biliyorsunuz... Ali Rıza Efendi balondu patladı haberin yokmu ? biraz araştır istersen..Amacım bildiğinizi zannettiğiniz şeylerin öyle olmadığını göstermek yoksa soydan,atadan banane..

Atalarımız; Alimden zalim,Zalimden de Alim doğabilir diye boşuna dememiş..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fakat Lukanın yazılı kaynağı olmasa onuda söyleyemem..Düz hesap mantığıyla gittim..Ademi biliyoruz,soyunu sordun,elbetteki Ademden geliyor biggrin.png Yalan mı dostum..Ben bilen derken ilkelerini,siyasetçiliğini,fikirleri vb gibi demek istemiştim..Soy konusu açılacağını bilseydim hiç yazmazdım onu smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ali Riza Efendi balondu patladi demek en büyük yalanciliktir.patlayan sadece bu yalani cikaran ve ona inananlarin ahlakidir.Iste irtica budur.Yoksa namazinda niyazinda hic kimseye niye namaz kildin niye oruc tutttun diyen olmadi bu ülkede ama bu ülkede soyunu inkar edenler cikti ortaya.bu ülkede neden benim namusumu kurtardin diyenler cikti ortaya.Bu ülkede Ingilizlerin sömürgesi olsaydik türbanimi özgürce takatdim diyen ahlak yoksunlari cikti ortaya.

Sahte peygamberler bu Atatürk düsmanlarindan cikti.Ben Isa Mesih'im diyen yobaz Atatürk düsmaniydi,Atatürk hakkinda en ahlak disi yalanlar ve iftiralar türetti sonunda Allah öylw bir belasini verdi ki onu taniyan tanir.

Atatürk'ün soyuda sopuda bellidir,ona ve ailesine leke sürmek isteyenlerin amaci bellidir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Peki Muhammedin soyu nerden geliyor? Nasil olduda 9 yasindaki bir cocukla izdivac yapti?

Atatürke saldiranlar,din maskesi takmis olanlardir.Bunlar zaten sorulan sorularin hicbirine adam gibi cevap veremezler.

Ben yine Atatürkün düsmanlarinin kimler oldugunu tekrarliyayim:Komünistler,Kürt Fasistler,Sahte devrimciler , para ile Öcalani göklere cikaran yazilar yazanlar.Dinciler (müslümanlar degil)yani Allaha ortaklik kosanlar,cennette arsa satan huri dagitanlar.Islam dinini yozlastirip intihar saldirisi dini haline getirenler.Bölücüler,Sevr yandaslari,Ermeni yandaslari vb.bunlar Atatürk'ün düsmanlaridir.Bunlarin beslendikleri kaynaklar dün isgalci güclerle Türkiye'nin bölünmesini imzalayan kisilerle bugünkü temsilcileridirler.

saygilarla

atatürk için Peygamberi ağzına sakız edeceksin sonra biz tapmıyoruz diyeceksin sonrada Müslümanlıktan dem vuracaksın sizin durumunuz garip bir hal almış..:) Dilersen senin gibi kemalist birinden bu durumu dinle ben yazarsam belki inanmayabilirsin;

-http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/10303674.asp-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.