Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

büyücü olsan üstekini neye cevırırdın :)

adose

Önerilen İletiler

evett gıııı gel bak hazır gulll de yatak olmuş... Ben de yatağını yapimmm...Sen de yattt... orda bilgisayarın karşısında oturanı da Sedelina'ya cevirimmmmm olmaz mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kız sen yine başladın mı sedelina diye............. :D

eyvahhhh ben seni değil ama bütün forumdakileri sedoşa çevirirdim ki; sedelinayı beklerken canın sıkılmasın diyee :P:sorcerer:

Canımmm benim yaaaslında herkesi degil de bi Sirvana'yı cevirsek yeter gibime geliyo benim ama o da inatçııı, keçiiii... Sirvanayı keçiye cevirim en iyisi benn...

Gül seni de canım ansiklopediye ceviriyorum ki sınavlarında cıkan butun sorulara dogru cevap veresin.

Im myself seni de yourselfe ceviriyorumm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canımmm benimmmm ben seni cok seviyorumm beee baksana ha sedelina ha sen benim içinnnn aynıı... Aksamdan beri nereye yazsan oraya yazıyorum di mi sevmesem peşinde ne işim var gıııı :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aaaaaa dedem duymasın sonra bacaklarımı kırar valla;

peşine kimleri taktın da geziniyon der.........

bu güzel muhabbetin için teşekkür ederim gloria ablaa........

nereye tatlııı? Sınav mı var yarın yine? Allah kolaylık versinn... Şansın yanında olsun ve başarınla birleştiğinde sonuc da super olsunnnn.... Ben seni yarın için butun sınvalarından 100 alan bi ogrenciye ceviriyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yokk kız yarın sınavım yook; cuma var...... :angry:

ayrıca ben bugün mat tan kaldım galibaaaaaa :(

(demin içimden teşekkür etmek geldi sadece; farkında olmadan sana,sedoşa; dedeme, manidara,celine... okadar bağlanmışım ki; burda olsalardı keşkee; özledim sankiiiiiii) :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yokk kız yarın sınavım yook; cuma var...... :angry:

ayrıca ben bugün mat tan kaldım galibaaaaaa :(

(demin içimden teşekkür etmek geldi sadece; farkında olmadan sana,sedoşa; dedeme, manidara,celine... okadar bağlanmışım ki; burda olsalardı keşkee; özledim sankiiiiiii) :wub:

o zaman ben cuma gunu için seni başarılı öğrenciye cevirimm bu arada biliyor musun domateslerime her baktıgımda aklıma inan sen geliyorsun ve guluyorummm. Gecen dedin ya hani domatesleri ne zaman yiycez diyee :) Ben de seni cok seviyorumm, duygularımız karşılıklı kesinlikle... Senin sevdigin herkesi ben de seviyorum. Biz hepimiz iyi arkadaslarız beee... iyi egleniyoruz... Öptümmmmm seniiiiiiiiiiii.... Kendimi öpücüğe ceviriyorum şimdi ve rüzgarla birlikte gelip yanağına kocamannnn konuyorum valla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.