Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski sevgili nedir?

Taylan Abi

Önerilen İletiler

Şu sevgili şahsiyeti İzmirli diyodun dimi sen Taylan :unsure::)

Eee ölese normaldir normaldir :sweatingbullets:

Bak bir şarkı getirdin aklıma:

Kalbe dolan o ilk bakış / Unutulmaz unutulmaz

Sevda ile ilk uyanış / Unutulmaz unutulmaz

İlkbahar yaz mevsim mevsim / Bir kaç mektup bir kaç resim

Yıllar geçse o bir isim / Unutulmaz unutulmaz

Sahil boyu boş yamaçlar / İsim yazılan ağaçlar

Öpülen koklanan saçlar / Unutulmaz unutulmaz

Kah gülünür kah ağlanır / Yollar gurbete bağlanır

İnsan unuturum sanır / Unutulmaz unutulmaz

Ne desem ki sana? :)

Beni bu kadar tanımasaydın keşke! desem,

çok geç.

Ama bu şarkıyı hatırlamasaydın be güzel arkadaşım.

AHH dedim. (yürekten)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eski sevgili ne kadar da eski olsa akılda her zaman bir yeri olur. Tabiri caizse hiç ummadığın anlarda bilinç altından hortlayabilir. Ama o aklınıza geldiğinde gerçekten mazide kaldığını bittiğini hissediyorsanız o eski sevgilidir.

Ayrıca eski sevgilileri kıskanma mevzusuna da gelince şahsen ben de kıskanırım -_-

Ama eğer görüşme gibi bir durum yoksa artık silinmişse sadece sözdür benim için sevgilimin eski sevgilisi!

Çoraptır kokudur zarttır zurttur demek bana hiç hoş gelmiyor şahsen! Sonuçta güzel şeyler yaşadığınız bir insandır o. Büyük bir hadise olmadan ayrılınmışsa hele hiç tasvip etmiyorum bu kelimeleri. Eğer ki yaşanmışsa adını bu şekilde bile ağza alınmaya değer görmüyorum

Teşekkürler Taylan Abi :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eski sevgili ne kadar da eski olsa akılda her zaman bir yeri olur. Tabiri caizse hiç ummadığın anlarda bilinç altından hortlayabilir. Ama o aklınıza geldiğinde gerçekten mazide kaldığını bittiğini hissediyorsanız o eski sevgilidir.

ıste bende bunu davetsız mısafır olarak nıtelendırıyorum.kalbım bazen beynıme mısafır oluyor. :)

aysum bu sozune katılıyorum.kıskanma konusuna gelınce benım beynımde zuhur eden su cumle vardır''bır baskasının olacak benım olmayacak. baskasına karıcım,kocacım dıyecek.'' benı uzende,kıskandıranda burası en cok.ben esımı yanı sevdıgımı(ben hemende evlendım ha :)) sevdıgımden sıddetlı bır sekılde kıskanmam.benımkı(ya halen daha benımkı dıyom ha :() cok kıskanctı.dıyo her zamamn benı kontrol edeceksın.telefonum calsa kım dıyeceksın.e tamam da guzelım bız bırlıktede olsak senın kendı ozel hayatın benım kendı ozel hayatım var.zırt bırt senı kım aradı,kımınle konustun... kıskanclık kucuk olur ama bunu ona soylemem de.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bursercan o kadarı da abartı tabiki -_-

Ama bazı eski sevgililer arkadaşlık adı altında görüşüyorlar ben ona tahammül edemem işte.

Zırt pırt dost gibi gezemezler -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de katılıyorum aysum sana.. eski sevgiliden dost olmaz... -_- o kadar yaşanmışlıktan sonra... onu gördüğün an birşey hissetmemek , dost gibi davranmak mümkün değil bana göre.. ama istisnalar olabiliyor arada...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şiir antolojilerini bize ezberlettiren, ayrılıktan sonra ise o kitaplardan aparttığımız kelimeleri yanyana getirterek bize şairmişiz duygusunu hissettiren, bütün bunlardan hiç ama hiçbir zaman haberi olmayan, haberi olduğunda çok üzüleceğini sanarak yanıldığımız, beraberken güzel olduğunu düşündüren, gittikten sonra aslında dünyadaki en güzel olduğunu düşündüğümüz, şimdilerde ise hep iyi taraflarıyla aklımıza gelen, unuttum/unutulur/ne var ki unutmayacak diye söyleyip kendimize bile kandıramadığımız, adı aklımıza mıh gibi çakılı kişi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

-eski sevgili:aşk kırıntısıdır bence..

-Feridun Düzagaç'ın şarkısında söyledigi gibi ''di'li geçmişten tek yaramsın sen'' eski sevgiliye söylenecek en iyi sözlerden biri..

ben kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak zamanla tamamen unutulur diyorum..bu durum kişiden kişiye göre degişir aslında..bazı sevgililer vardır asla unutulmaz..bazıları ise unutulmaya mahkumdur..yeni sevgili bulmakta unutmayı çabuklaştırır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yeni sevgilinizle birlikteyken biryerlerde O'na sobelenmek için can attığınız kişidir.

Tadı sulu biraya, enginara veya baklaya benzemiş ambalajı bozulmuş pamuk şekerdir.

Çernobil gibidir, etkilerinin derecesini anlayabilmek için uzun yıllar geçmesi gerekebilir. Ve artık gaz maskesi taksanız da fayda etmeyen şeydir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub: eski sevgili bi zamanlar canındır herşeyindir asla eskimeyen sadece yüreğinin derinlerine gizlenen şeydir yıllar sonra görsen bile anıyabileceğin yıllar sonra karşılaştığında ve yenden konuşmaya başladığında bi kız hakkında yardım edebileceğin kişidir eski sevgili sırdaşındır bi zamanlar aynı yerlerde bulunabilmek için yeri gelince sınavda yanlış yaptığın yeri gelince ****** gibi çalışmanı sağlayan kişi

beyaz bir papatya gibidir genç kızın yüreği saklamasını bilirsen hatıra defterinin yaprakları arasında hep korur o ilk günkü güzellliğini

ve bir beyaz papatya gibidir aşık kadının yüreği cesaretin yoksa aşkı bulmayasolsada kurusada savrulsada rüzgarda ölene dek bekler senii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni sevgili edinememişken, fiziksel-kimyasal-biyolojik-nörolojik ihtiyaçlardan dolayı sıcaklığına/yumuşaklığına ihtiyaç duyduğunuzu sandığınız ama muhtemel sevişmenizin üzerinden 15 dk geçtikten sonra "*** ne işim var benim burada?" diye sormaktan da kendinizi alamadığınız, potansiyel barışmalardan pek korkarak binbir bahane ile kayıplara karıştığınızda ortamı sizden sonra terkeden kişi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni sevgili edinememişken, fiziksel-kimyasal-biyolojik-nörolojik ihtiyaçlardan dolayı sıcaklığına/yumuşaklığına ihtiyaç duyduğunuzu sandığınız ama muhtemel sevişmenizin üzerinden 15 dk geçtikten sonra "*** ne işim var benim burada?" diye sormaktan da kendinizi alamadığınız, potansiyel barışmalardan pek korkarak binbir bahane ile kayıplara karıştığınızda ortamı sizden sonra terkeden kişi.

Aynen katılıyorum...çok güzel açıklamışsınız :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sende hiçbirşeysin o zaman eski sevgilin için. kendisine sevgili diyip bir çok şey paylaşıp sonrada hiçbirşey demek hem kendine hemde ona büyük saygısızlık demektir bence.

ayrılmısım artık hersey bıtmıs onda benı baglamayan veya bende onu baglamayan noktalar yokmus ve bu ılıskı surmemıs.sence onu önemsersem hala hayata devam edebılır mıyım? önumu görebılır mıyım?

sürmeyecek bır ılıskı ıcın o herseyım dıyebılır mıyım?

yasanmıssa yasanmıs bır cok ınsanla paylasım var hayatta bu kadar takamam kımseyı yoksa erken yaslanırım :P:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sende hiçbirşeysin o zaman eski sevgilin için. kendisine sevgili diyip bir çok şey paylaşıp sonrada hiçbirşey demek hem kendine hemde ona büyük saygısızlık demektir bence.

Eski sevgilin senin için çok şeyse,yeni sevgilin ve eşinin eski sevgiliside onlar için çok şeydir demektir.

o nedenle bende hiçbirşey olayım ,eski sevgilimde sevgilimin eski sevgiliside!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.