Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şu anda ne düşünüyorsunuz ?

angel_25

Önerilen İletiler

yalnızlığımla

başbaşa kalınca..

hep güsel şeyler aklımdan geçer...

aşk rüzgarları bana seni fısıldar

gelecek diye..sevecek diye..

hayal ettikçe yaşarım ben böyle..

SENİ DÜŞÜNMEKTEN GÜSEL NE VAR SÖYLE?..

AŞKTIR bunun adı

herşeyi göze al..

kazanmakta var kaybetmekte var..

her şeye rağmen ne güzel duygu bu..

özlemek seni beklemek senii....

HAYAL ETTİKÇE YAŞARIM BEN BÖYLE...

SENİ DÜŞÜNMEKTEN GÜZELL NE VAR SÖYLE???????

İŞTE BEN HEP BÖYLE seni sensiz yaşarımm..

bir rüya gibi bir hayal gibi..

imkansız değil senin yanında olmak..

her anımda sen..

dört yanımda sen...

hayal ettikçe yaşarım ben böyle

seni düşünmekten güzel ne var SÖYLE ?......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 738
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Morelim cok bozuk :( Bir ruya insani bu kadar etkiler mi ya :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yarinki bulu$ma nasil gececek acaba :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yarın saat 11:00-12:00 arası genel müdürle bir toplantım olacak ve bu toplantının sonunda iş hayatımda çok ama çok şey değişecek... 9 yıl bekledim beee... Yeter artık dediğim an olcak yarın... Şu an aklım hep bu toplantıda, ya istemediğim bir sonuç olursa, ne olacak acaba dediğim anlar olacak o saatten sonra... Ama ben herşeyi göze aldım... herşeyii hem de... "Bir toplantı yaptım hayatım değişti "olacak yarın... bana dua edin lütfen, heşey istediğim gibi gitsin... gerçekler su yüzüne çıkacak artık...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yarın saat 11:00-12:00 arası genel müdürle bir toplantım olacak ve bu toplantının sonunda iş hayatımda çok ama çok şey değişecek... 9 yıl bekledim beee... Yeter artık dediğim an olcak yarın... Şu an aklım hep bu toplantıda, ya istemediğim bir sonuç olursa, ne olacak acaba dediğim anlar olacak o saatten sonra... Ama ben herşeyi göze aldım... herşeyii hem de... "Bir toplantı yaptım hayatım değişti "olacak yarın... bana dua edin lütfen, heşey istediğim gibi gitsin... gerçekler su yüzüne çıkacak artık...

ne gerçeği kızım be :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne gerçeği kızım be :unsure:

hiç bir iş yapmayıp da yapıyorum diyenlerin köküne kibrit suyu çakılacağı gerçeği... :w00t: sen dua et bana ben sana ayrıntılı anlatırım sonraaaaaa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hiç bir iş yapmayıp da yapıyorum diyenlerin köküne kibrit suyu çakılacağı gerçeği... :w00t: sen dua et bana ben sana ayrıntılı anlatırım sonraaaaaa :)

bızde çok uğraştık o gerçekleri açmayı,ama o hiçbişe yapmayan bılmem ne mudur yardımcısı yapıldı :angry:

adalet terazısı hıleli canımm :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bızde çok uğraştık o gerçekleri açmayı,ama o hiçbişe yapmayan bılmem ne mudur yardımcısı yapıldı :angry:

adalet terazısı hıleli canımm :angry:

bak ne güzel bir hadis:

Kim, kötü ve çirkin bir iş görürse, onu eliyle düzeltsin; eğer buna gücü yetmiyorsa, diliyle düzeltsin; buna da gücü yetmezse, kalben karşı koysun...

Müslim, İmân. 78; Ebû Davûd, Salâd, 248.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

..... :D Belki Vazgeçmiştir...ama bu işe bulaşan birdaha iflah olmuyor....

Tuşlarına dokunduğun klavyenin harflerine ayrılık mektubunu yazmaya başla..... ;)

saçmalamayın lütfen <_< sizin fikirlerinize bugün tahammül edebileceğimi zannetmiyorum -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.