Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Benim İçin Ne Yapardın?

Gece Yağmuru

Önerilen İletiler

benim adım da abdülcabbar ama ben kızım abdülcabbar erkek ismi biliyorum ama ne yapayım babamla annem erkek olsun demişler kız olunca da aman boşver ismi erkek olsun bari dmişler... Ben de tanıştığımıza memnun oldum :)

bu arada keki sana yedirtmem sedelinayla biz beraber yeriz. çay için de sağol taurus mmmm sedoş koş gııı sana kekle cay yaptımmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hadi yawww yapında içelim şu çayı kek soğudu :D

benim gerçek adım abdurahman çelebi :P

şu koyunun olmadığı yere olan keçiye denen abdurrahman çelebımı :lol:

o my god sen keçımısın,nerden katılıyorsunn :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana bakın caylaklar benim arkadasımla ugrasmayın kemiklerinizi kırarım valla oyle kolay degillll bu işlerrrr... Biz burada dirsek curuttuk di mi bi agırlıgımız var herhalde di mi gıı sedoşşşş... Ne diyo bu çaylaklar yaaaa... sen de bişi de sunlaraaaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana bakın caylaklar benim arkadasımla ugrasmayın kemiklerinizi kırarım valla oyle kolay degillll bu işlerrrr... Biz burada dirsek curuttuk di mi bi agırlıgımız var herhalde di mi gıı sedoşşşş... Ne diyo bu çaylaklar yaaaa... sen de bişi de sunlaraaaaa

üstüme alınmıyom bakın acemi oldum hele şükürrrrrr :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.