Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

galatasaray:)

blue daisy

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

he siz önce $ampiyon oLun da öyle konu$un :) türkiye kupasını aLmakLa $ampiyonLuk bir deiL maaLesef :P hee siz bi de bu sene $ampiyonlar ligine de katılamıyosunuz dii mi:P:P

sevince bak.. evet katilamadik çok mu mutlu oldun? ezikligin az da olsa gitti mi?

s.liginde çeyrek final oynamis bir takim için atip tutmak ne de kolay sizin için ben çok sasiriyorum -_-

unutma günes balçikla sivanmaz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevince bak.. evet katilamadik çok mu mutlu oldun? ezikligin az da olsa gitti mi?

s.liginde çeyrek final oynamis bir takim için atip tutmak ne de kolay sizin için ben çok sasiriyorum -_-

unutma günes balçikla sivanmaz

hee haklısın tabe fb yi gs ile karalayamazsınız :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bırak bu golgi ........yaaaaaa

ne var yane sende justifersin...

ya bu 6 kasımdan bahsedenler 7 kişiyle 7-0 ı bilmiolar galiba! O şanlı dediğiniz tarihinize bir bakın! Bir araştırın ondan sonra 6 mı dersiniz 7 yi görüp susarmsınız bilmiom! :D

O Zevk anlatılmaz YAŞANIR... 6 tane atılırmı beeee oha fenerbahçee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne var yane sende justifersin...

O Zevk anlatılmaz YAŞANIR... 6 tane atılırmı beeee oha fenerbahçee

eh siz de 5 tane yemistiniz.. fark göremedim... 7 tane de yemistiniz.... yine fark göremedim.

simdi biz sadece feneri yendik diye sevinsek bize neler söylersiniz ama dilinizden 6 kasim düsmüyor :)

ne yapalim ancak buna erisebiliyorsunuz :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya bu 6 kasımdan bahsedenler 7 kişiyle 7-0 ı bilmiolar galiba! O şanlı dediğiniz tarihinize bir bakın! Bir araştırın ondan sonra 6 mı dersiniz 7 yi görüp susarmsınız bilmiom! :D

eh siz de 5 tane yemistiniz.. fark göremedim... 7 tane de yemistiniz.... yine fark göremedim.

simdi biz sadece feneri yendik diye sevinsek bize neler söylersiniz ama dilinizden 6 kasim düsmüyor :)

ne yapalim ancak buna erisebiliyorsunuz :lol:

öncelikle 6 kasım konusunu açan ben değilim (Yukarıda gördüğün gibi )benim skorlarla işim olmaz.Ama siz gs lilerde öyle bi yer etmiş ki hala unutamıyonuz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa iyiki bizi bi 6-0 yenmişler yoksa sölicek sözleride kalmazdı heralde...bütün fb lileri gönülden tebrik ediyorum her konuyu 6-0 a bağlamayı çok ii biliyolar

for example:

bakkal amca bi ekmek alabilirmiyim?

6 tane al ha ha ha...fenerbahçem sen çok yaşa...

yaa arkadaşlar matematik yazılısından kaç almışım bilen varmı dün açıklanmış heralde

6 aldın 6 ha ha ha ...fenerbahçem sen çok yaşa...

heralde buda olmasa konuşamaz tekme tokat dalarlardı :sweatingbullets: tabi her konuda ezilince insan asabi oluyor haliyle :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa iyiki bizi bi 6-0 yenmişler yoksa sölicek sözleride kalmazdı heralde...bütün fb lileri gönülden tebrik ediyorum her konuyu 6-0 a bağlamayı çok ii biliyolar

for example:

bakkal amca bi ekmek alabilirmiyim?

6 tane al ha ha ha...fenerbahçem sen çok yaşa...

yaa arkadaşlar matematik yazılısından kaç almışım bilen varmı dün açıklanmış heralde

6 aldın 6 ha ha ha ...fenerbahçem sen çok yaşa...

heralde buda olmasa konuşamaz tekme tokat dalarlardı :sweatingbullets: tabi her konuda ezilince insan asabi oluyor haliyle :P

NOBREEEE ahahahah ya kardeşim niye hazmedemiyon yenilgiyi :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz kabul ediyoruz parasızız çulsuzuz ama ifb gibi ****** deiliz......

awrupada türkiyeyi en iyi şekilde biz temsil ettik ileridede edeceğiz.....

Her takımın kötü günleri wardır biz şuan bu günleri geçiriyoruz...(Kötü günümüzde 2.yiz:))

Önceden MİLANLILAR istanbulu cehennem olarak biliyorlardı şimdi ifb saolsun cennet olarak biliorlar kutluyorum bu ****** takımı.....

NOT: Fenerliler bundan sonra MİLANgaz kullanacaklardır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz kabul ediyoruz parasızız çulsuzuz ama ifb gibi ****** deiliz......

awrupada türkiyeyi en iyi şekilde biz temsil ettik ileridede edeceğiz.....

Her takımın kötü günleri wardır biz şuan bu günleri geçiriyoruz...(Kötü günümüzde 2.yiz:))

Önceden MİLANLILAR istanbulu cehennem olarak biliyorlardı şimdi ifb saolsun cennet olarak biliorlar kutluyorum bu ****** takımı.....

NOT: Fenerliler bundan sonra MİLANgaz kullanacaklardır...

İnsanların önünde hakaret yazmak çok basit senin için ama bana yakışmaz.Evet avrupada süper temsil ettiniz tromso denen 27. sınıf bir takıma elenerek iyi tanıttınız kendinizi avrupaya.Ayrıca senin milan dediğin takımda yedeğin yedeği inzaghi.Yani gs yi sat borçlarını kapat yine alamazsın anladınmı???

Hala bi de geçen hafta sanki siz bize yenilmemiş gibi etrafa saldırıyon yazıık!!

Tabiiki seni tüm gs taraftarlarına mal etmiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsanların önünde hakaret yazmak çok basit senin için ama bana yakışmaz.Evet avrupada süper temsil ettiniz tromso denen 27. sınıf bir takıma elenerek iyi tanıttınız kendinizi avrupaya.Ayrıca senin milan dediğin takımda yedeğin yedeği inzaghi.Yani gs yi sat borçlarını kapat yine alamazsın anladınmı???

Hala bi de geçen hafta sanki siz bize yenilmemiş gibi etrafa saldırıyon yazıık!!

Tabiiki seni tüm gs taraftarlarına mal etmiyorum...

aaaaay gooolllliii hala mi tromso ne sabitsin sen yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

bin tane galibiyeti var bu takimin ya bir yenilgi ile mi avrupada rezil oldu yani lütfen ya... sizi ezip geçenleri perisan etmis bir takimiz biz.. hala tüm fenerliler papagan gibi tromso tromso aah aah ne diyim ki kiskançlar :)

bu arada küfür etmeyelim arkadaslar fener de olsa dermisim :P saka saka

cidden küfür olmasin -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.