Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

asiyenasılkurtulur

arman

Önerilen İletiler

Biliyorum seninle çok uç fikirlerde karşı karşıya kaldığımız dönemler oldu..

Belki seni kızdırdığım dönemler olmuştur.. Eğer öyleyse affola.. Çok samimi olarak söylüyorum tarzın her zaman hoşuma gitmiştir..Fikrin ne olursa olsun uslubunu ve saygınlığını korumanı takdir etmişimdir. İletilerinin devamını dilerim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 92
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Belki seni kızdırdığım dönemler olmuştur.. Eğer öyleyse affola.. Çok samimi olarak söylüyorum tarzın her zaman hoşuma gitmiştir..Fikrin ne olursa olsun uslubunu ve saygınlığını korumanı takdir etmişimdir. İletilerinin devamını dilerim..

çok teşekkür ederim...

ben de birileri benim farkıma varacak mı acaba die bekleyip duruyordum... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arman arkadaşımla aynı fikirdeim.tarzı bencede çok güsel.etkiliyici.fakat bi sorunu var.hemen tavrını deiştiriyo buda bana erkek olduu fikri edindiriyo.sanki azından bişi kaçmışta düzeltmeye çalışıyo gib geliyo bazı.yinede güsel yazıyo.erkekte olsa güsel erkek.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir görünür bir kaybolur. İki aksiyon arasındaki zaman aylar sürebilir.

Komiktir, osurtabilir. Dikkat etmek lazım.

Evde hayvan besleyenlerle bir alıp veremediği vardır. Ya da evdeki hayvanlarla. Onu çözemedim.

Forum başlığına uyar. Aşk-Sevgi-Güzellik kendisine atfedilebilir.

Kızar, acayip şekilde kin tutar, çok yeteneklidir çok pis radyo çalar.

Mutualist yaşam formu sürdürdükleri bi kankası vardır. Sadece ikisi Voltran'ı oluşturabilir, ormanda 5 kaplan gücüne erişebilirler.

Yeraltı-mafya bağlantısı olduğundan şüpheliyim. Bu da ayrı bi konu. Elimde belgeler var, gerekirse açıklarım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyi ki varsın.............

başları ve mutluluk hiç eksik olmasın hayatından............

sewgilerimle :clover:

çok teşekkür ederim. :cat:

hele hele senden beklemiyordum wallahi...

neden diye sorma ben de bilmiyorum ki? :unsure:

diaspora ermenileri gibi hissediyorum kendimi bu forumda uzun zamandır... :(

ii geldin walla...

eywallah... :clover:

Bir görünür bir kaybolur. İki aksiyon arasındaki zaman aylar sürebilir.

Komiktir, osurtabilir. Dikkat etmek lazım.

Evde hayvan besleyenlerle bir alıp veremediği vardır. Ya da evdeki hayvanlarla. Onu çözemedim.

Forum başlığına uyar. Aşk-Sevgi-Güzellik kendisine atfedilebilir.

Kızar, acayip şekilde kin tutar, çok yeteneklidir çok pis radyo çalar.

Mutualist yaşam formu sürdürdükleri bi kankası vardır. Sadece ikisi Voltran'ı oluşturabilir, ormanda 5 kaplan gücüne erişebilirler.

Yeraltı-mafya bağlantısı olduğundan şüpheliyim. Bu da ayrı bi konu. Elimde belgeler var, gerekirse açıklarım.

taylan abi bey;

serserisiniz de aynı zaman da...

eywallah... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nazan Hanım sizi seviyoruz,farklı sesleri duymak hoşumuza gidiyor,sizin gibi seviyeli de olunca forumun vazgeçilmez lezzetlerinden biri oluyorsunuz...forumun bir ucu Nazan Özkan'a sevgiler,saygılar...

sizin kadar faal olmasam da bi kaç kelam ediyorum işte...

ama böyle düşündüğünüzü bilmek beni mutlu etti..

saygılar bizden.hürmetler... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

buraya ilk geldiğimde yazılarını okuyup hayranlık duyduğum kişilerden biride nazan özkandı.diyorum wayy be ne güzel yetiştirmiş kendini helal kıza..fikirlerim hala değişmedi hala ilk günkü gibi saygım hayramlığım devam ediyor sevgili kardeşim....gökyüzünden yıldızların hiç eksik olmasın....her daim mutlu ol emi.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

*Ustam hala neler oluyor anlamıyorum!.... :(

korkma çekirge...derin nefes al...son adımın bu işte... bu olayı da başarıyla berteraf edersen sen de artık dai olacaksın,usta olacaksın,daum gibi bişi olacaksın ; maşşallah maşşallah olacaksın...

şindi bu şüphe,paranoyaklık filan falan var ya...tehlikeli hissiyatlar bunnar...ama hata yapıp insannarı bu tip hüsn-ü kuruntulara gark etmek istemiyorsan ; gerekli ÖM.lere kafi derecede cewaplar vereceksin ki töhmet altında kalmayasın di mi evladım?

amin de ustaya...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

*Amin..amin...de, Koru beni Ustaciğım.. :(

Sert geliyo usta ya!.. :unsure:

güselim çekirgem...

ben daha anlayamadım ki mevzuyu ? cool yapacam diye bi halta cewap vermiyosun,böle kalıyos meydanda ikimiz de...

aha bak 3ümüz de burdayken...

benmişim de ustaya...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nazan tarif edilemez aslina ama....

sanirim Nazan ile ayni dönemlerde basladik... her ne kadar birbirmizin yazilarini takip etsekte hic aramizsa bir dialog olusmamisti..

ilk baslarda sürtüsmelerimiz bile olmustu hatta, ama her zaman yazilarini hayranlikla okudugum ve sivri diline bayildigim biriydi...

cok matrak, dobra, burdaki bir cok erkekten daha erkek(bu bir iltifat ;))

cok nadir de olsa arada bir hal hatir sorardik... ama hic bir zaman forumdayken samimiyet olusmamisti...

ama sanirim bu ikimizinden yapisiyla alakali...

Nazan hakkinda söyleyebilecegim hem cok hemde az sey var, en uzun zamandan beri tanidigim ama hep uzaktan izledigim biri oldugu icin...

Nazan a Murathan Mungan in kirilgan siirini armagan etmek istiorum bana göre bu onu cok iyi anlatir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

yıllar öncesinde seyyar berberler varmış...-mış demek benim için hoş olmaz hala manisada seyyar berberlik yapan bi dede tanıyorum.ama bu mevzuya özne olanlar osmanlı zamanındakiler...neyse efendime söyliim o devirde seyyarcılık şimdiki gibi yasak,zabitler geziyor...zavallı seyyar berberler tam işlerinin en ince yerindeyken bir zabit düdüğü,tası tarağı toplayıp kaçıyorlar...işte bizim dilimize kazandırdıkları : tası tarağı toplayıp kaçmak...

sanırım bu kadar sıkıntı vermek yetti...hem kendime hem de bu sularda yüzenlere...

zaten anlatacak hikayem de kalmamıştı...

zaten hiç birinizle dövüşemem...

tüm cümlelerime nokta koydum yarenler,aynada baktığım yüzüme nokta koydum...gidiyorum...

blogumu alaturkaya emanet ediyorum...

düzensizliğimi interlocka...

hırçınlığımı ve küfürlerimi armana...

melankolikliğimi tania haydeye...

umut etme yeteneğimi şevvale...

sukunetimi su damlasına...

merakımı maradonaya...

aklımı fikrimi kendim geliştirdim tırnaklarımla hiç birinize bırakamam,

siz de yapın kendinize...

tası tarağı toplayıp gidiyorum...

deli oldum,şımarık oldum,söz dinlemez oldum,terbiyesiz oldum,sivri dilli oldum;

şimdi biraz da anne olmak istiyorum üzerinize afiyet...adı zeynep...ama ben de olsam zeynep koyardım..çok güsel kara zeytin gözleri var...

ne diim?

allah hepinizin müst-e hakkını versin...

bunu demiş miyidm daha önce???

neyse...eywallah yarenler...

eywallah yoldaşlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

hakkaten-haa..nazan..sonrasında-asiye..biz-seni-aysel-olacaksanda-sevdik..severik.. :unsure: ..nerelerdesin..yerdemi..gökteki-mi..yoksam-antalyanın-falezlerinde-bakaraktanda-semaya..-çekirdek-mi-çitlersin... :blushing: ...ama-hani-bize-çekirdek..hem-biz-seni-özledik..ailecek... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.