Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erbay

arman

Önerilen İletiler

Yahu Erbay ben senin anı defterini karalamayı unutmuşum :unsure::(

Kardeşim Erbay ( aslında abi demem lasım ama malum deplasmandayıs çok üserine gitmemek lasım :D )

Herşeyden önce efendiliğin ve kişiliğine hayran olduğum..Milliyetçi duygulularına övgü yağdırdığım ve yüreğindeki o güzel sevgiyi hissedebildiğim birisin..Kalp kırmayan ve anlayışlı kardeşim benim :)

Umarım bütün mutluluklar her daim seninle olur kardeşim Allah'a Emanet Ol... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ne zaman seni tanımaya başladım açıkçası pek hatırlamıyorum...Yalnız hatırladığım bişey var ilk günden beri efendiliğinle dikkatimi çektin ve yine ilk günden beri sevdim seni..

Bizler burda körüz ama hislerimiz onlar kadar fazla gelişiyor bence..Şu ana kadar hislerimde yanılmadım, bundan sonrada yanılmayacağıma inanıyorum..

Ablasının hamsisi :) hep sevgiyle kal.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahu Erbay ben senin anı defterini karalamayı unutmuşum :unsure:

Kardeşim Erbay ( aslında abi demem lasım ama malum deplasmandayıs çok üserine gitmemek lasım

Herşeyden önce efendiliğin ve kişiliğine hayran olduğum..Milliyetçi duygulularına övgü yağdırdığım ve yüreğindeki o güzel sevgiyi hissedebildiğim birisin..Kalp kırmayan ve anlayışlı kardeşim benim :)

Umarım bütün mutluluklar her daim seninle olur kardeşim Allah'a Emanet Ol... :clover:

teşekkür ederim yağmur...

Ne zaman seni tanımaya başladım açıkçası pek hatırlamıyorum...Yalnız hatırladığım bişey var ilk günden beri efendiliğinle dikkatimi çektin ve yine ilk günden beri sevdim seni..

Bizler burda körüz ama hislerimiz onlar kadar fazla gelişiyor bence..Şu ana kadar hislerimde yanılmadım, bundan sonrada yanılmayacağıma inanıyorum..

Ablasının hamsisi :) hep sevgiyle kal.. :clover:

uyy ablacum sağolasun güzel dileklerun içun... :blushing::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erbay ben çok üzgünüm..senı şimdi daha ıyı anlıyorum..aynı durumda gıbıyım seninle..

yeşil eriğim benım,ben senın içine hapsolmuş çekırdeğinim senin..şimdi bunu ben söyluyorum..ağlıcam ya kafenın ortasında :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erbay ben çok üzgünüm..senı şimdi daha ıyı anlıyorum..aynı durumda gıbıyım seninle..

yeşil eriğim benım,ben senın içine hapsolmuş çekırdeğinim senin..şimdi bunu ben söyluyorum..ağlıcam ya kafenın ortasında :(

sevenin halinden sevenler anlar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin sen de bizim gruba :lol: Biraz acımasızca oldu herhalde :unsure::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

natalia gruba katılma şartları saydınmı sedelinaya... :lol:

Saydım -_- Karşılıksız sevgiye maruz kalmak tek şartımız zaten :unsure::lol::(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Erbay kardeşime laf yok o bitanedir şeker gibi azı var dili yok erbayım kardeşim seni tanımaktan okadar mutlu oldumki anlatamam iyiki seni tanımışım :clover:

sağolasın abi bende seni tanıdığım için mutluyum... :clover:

Erbay Kardeşim........Selam nasılsın

Kaybettik seni nerelerdesin...yoksa baban bütün işi sanamı yükledi..

Sakın deme bende THE_BOSS (Patron) oldum.? :D

Zaman bulamıyorsun eskisi gibi dimi.??

Sevgilerimle........ :clover:

sağol abicim fırsat buldukça girmeye çalılıyorum biz hala junior boss durumundayız :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erbay lem bayram dedik elini öptük 50 kuruş verdin <_<

Üstüne bi de sahte verdin... Neyhhse...

İyi bayramlar adem :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Sonsuzdan gelip

Sonsuza uzanan

Bir caddedir hayat yolu

Bakımlıdır bazı kaldırımları

Taş topraktır bazıları

Gidişi olup dönüşü olmayan

Bir caddedir hayat yolu

Sağa sola kıvrılan

Sokaklar... Sokaklar...

Ah! o sokakların

Kimisi ışıl ışıldır geceleri

Kimisi ay ışığını görmez besbelli

Her köşe başı parselli

Girerken ödersin ücreti

Kimisi bahşişler savuşturur havalara

Kimisi muhtaç küf kokan tokluklara

Tefeciler pohpohlanır da

Satın alınır alın terleri üç kuruşa

Satılık yürekler vardır dükkanlarda

Satılıktır sevdalar, dostluklar

Gidişi olup dönüşü olmayan

Bir caddedir hayat yolu...

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.