Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

REP

jeune

Önerilen İletiler

şekerim isim verde konuş yoksam sen benim aldığım bütün REPlerin ahbap ve çavuşlarımdan geldiğini mi söylemek istiyorsun hııı :w00t:

sen hiç mi ahbaplarına rep vermedin hıı şimdi sayarım bakkk kimlere verdiğini :D

rep ne demek malum reputation kısaltması... şan şöhret popularite ... Hadise üye olsa bütün REPim ona yani.. o şekilde canım :stuart:

yoksa CAMUS burda olsa 3 REP i olmaz forumda ama gönlümde milyonlarca rep i var.

herşeyi iletiye bağlamayalım.

her söze bi repartee vardır :P ne dedim ben :D

:unsure: Bende anlamadım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure: Bende anlamadım.

bence sen anlamamazlıktan geliyosun şekerim

kim ne kadar REP alıyorsa alsın eksi alsın artı alsın

ben canımın istediğne "a" yazsa + rep veririm sevdiğimdendir.

ahbap cavus iliskisi deniyor kac zamandır bu ahbaplık nereden geliyor acaba? tabiki forumdan geliyor.Demek ki hic bir rep bosuna verilmiyor.

ahbabı bol olan sevilen bol rep alıyor .Almayanlar sevilmiyo mu? tabiki seviliyordur onu da ben mi düşüncem

uzun uzun anlatmak isterdim lüzum yok takma bunları kafana

:clover::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahbap cavus iliskisi deniyor kac zamandır bu ahbaplık nereden geliyor acaba? tabiki forumdan geliyor.Demek ki hic bir rep bosuna verilmiyor.

ahbabı bol olan sevilen bol rep alıyor .Almayanlar sevilmiyo mu? tabiki seviliyordur onu da ben mi düşüncem

Ben sevdiğim üyelere rep vermiyorum demedim ki :blushing: sadece ahpab-çavuş ilişkisinin devam ettiğini söyledim. :rolleyes:

Kafam şuan cilveli kahveye takılmış durumda :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bazı üyelere verien replere bakılınca bence asıl şimdi var ahpab-çavuş ilişkisi...

Bu listeye bakınca gerçekten onu mu görüyorsunuz...

* 160 Radya

* 136 CYRANO

* 93 Efendi Türkler

* 85 Dogrucudavut

* 75 Tengeriin boşig

* 72 demirefe

* 71 yam_yam

* 60 S.e.t.h

* 58 dünyahepimizin

* 48 bilimselci

* 42 godzilla

* 40 canugur

* 36 mavi olmayan gökyüzü

* 31 deniz_kizi

* 31 GeceKuşu

* 27 Zebercet

* 23 Yakisikli

* 23 DİPNOT

* 21 Rua

* 21 instantkarma

Daha önce hiç REP almamış ama bu forumda devamlı yazanlara dikkat edin

Bu listede tam 10 kişi İnternette sitemizde en çok aranan yazıların sahibi.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu listeye bakınca gerçekten onu mu görüyorsunuz...

Daha önce hiç REP almamış ama bu forumda devamlı yazanlara dikkat edin

Bu listede tam 10 kişi İnternette sitemizde en çok aranan yazıların sahibi.

Sevgiler

Söylemek istediğimi anlatamadım sanırım...

Listede gerçekten rep dışında da teşekkürleri hak eden üyeler var, internette en çok aranıp aranmadıklarını bilemem tabiki.

Ama diğer taraftan bu üyelerin birçoğu ve benim içinde aslında burada okunmanın bir göstergesi değil bu repler...

Sevgiler benden de...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Söylemek istediğimi anlatamadım sanırım...

Listede gerçekten rep dışında da teşekkürleri hak eden üyeler var, internette en çok aranıp aranmadıklarını bilemem tabiki.

Ama diğer taraftan bu üyelerin birçoğu ve benim içinde aslında burada okunmanın bir göstergesi değil bu repler...

Sevgiler benden de...

Biz sizi konuşmuyoruz zaten siteyi konuşuyoruz... ;)

Rep bağlamında daha önce söylediğiniz konuyu listede bulunurak yazı yazanları emek harcayanları konuşuyoruz dolayısıyla yazı yazanları ;)

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biz sizi konuşmuyoruz zaten siteyi konuşuyoruz... ;)

Rep bağlamında daha önce söylediğiniz konuyu listede bulunurak yazı yazanları emek harcayanları konuşuyoruz dolayısıyla yazı yazanları ;)

Sevgiler

Yalnız yukardaki listede adı geçen benim konuştuğum birkaç üye içinde geçerli bu durum, sadece benim için değil. ;)

Söylemek istediğim, replerin kimler tarafından verildiğinin görülmemesiyle ahbap-çavuş ilişkisi önlenmiyor.Sadece buydu konu dağılmasın...

Emek verilerek yazılan yazıların sahipleri zaten farkındalar bence...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgiler benden de...

Sizinle aynı fikirdeyim sevgili deniz_kizi...

Farklı düşünmüyoruz...

(Öyle sanıyorum ki burada bir gülücüğe bile kolaylıkla bir rep verilebiliyor)....wink.gif

Saygılar...

DİPNOT..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sizinle aynı fikirdeyim sevgili deniz_kizi...

Farklı düşünmüyoruz...

(Öyle sanıyorum ki burada bir gülücüğe bile kolaylıkla bir rep verilebiliyor)....wink.gif

Saygılar...

DİPNOT..

Eğer gülücüğü bile okuyabiliyor ve anlamını kavrayabiliyor ve REP verebiliyorsa o yazı REP haketmiş oluyor zaten...

Fazla uzatmaya gerek yok gibime geliyor...

Chatmaster anlatmaya çalıştığı şey bir önceki REP sisteminden çok çok iyi bir sistem ve biz listeye bakınca bunun anlamını çok iyi görüyoruz (site olarak).

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Daha önce yazılan yazıların istatistiğine göre REP verme olayı 'Ahpab-çavuş' ilişikisine indirilmişti. Çünkü REP sistemi iletilerle ilişkili değildi.

Şimdi REP vermek için iletilere gitmek zorundasınız. Anlatılmak istenen bu.

Tabiki REP vermek kişiye kalmış ... ama bu sistemde bahsetttiğimiz olay en aza indirilmiş durumda.

Hiç umulmadık yazılar umulmadık yeni üyelerden REP alabiliyor.

O yazıyı Google'dan bulunuyor tıklıyor ve üye oluyor yazıyı okuduktan sonra REP veriyor... Bundan daha güzel bir şey olabilir mi!

Bu yukarıda söylediklerini eski sistemde zaten yapabiliyordun.

Yeni sistemde de yapabilirsin

Ama yeni sistemde üyeler diğer üyelerede okudukları iletiler yoluyla REP verebiliyorlar.

Rep vermek için başka bir yere gitmelerine gerek yok bu nedenle diğer yazı yazanları görüyorsunuz listede :)

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer gülücüğü bile okuyabiliyor ve anlamını kavrayabiliyor ve REP verebiliyorsa o yazı REP haketmiş oluyor zaten...

smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

clover.gifsmile.gif

biggrin.gifclover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Şöyle bir kapatma yazısı yazayım

Eski Rep sistemine göre daha iyi bir sistem kurulmuştur.

Eski sistemdeki iletilerden ayrık bir sistem yerine iletilerin içine kurulmuş bir sisteme geçilmiştir.

ve site için çok sevimli ve yararlı bir sisteme dönüşmüştür.

Son istatistiklere göre yazı yazmayı özendiren bir sistem olduğu görülüyor.

Buda bizim için en güzel işaret.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle bir kapatma yazısı yazayım

Eski Rep sistemine göre daha iyi bir sistem kurulmuştur.

Eski sistemdeki iletilerden ayrık bir sistem yerine iletilerin içine kurulmuş bir sisteme geçilmiştir.

ve site için çok sevimli ve yararlı bir sisteme dönüşmüştür.

Son istatistiklere göre yazı yazmayı özendiren bir sistem olduğu görülüyor.

Buda bizim için en güzel işaret.

Sevgiler

Benim üyesi olduğum başka bir forum sitesinden şöyle bir uygulama var "teşekkür et" kişiler beğendikleri iletilere teşekkür ediyor buradaki rep sistemi gibi kaç kez teşekkür edildiği gösteriliyor,bence daha güzel bir uygulama.

Ayrıca yukarıda yazdığım üyeler (bekir,yamyam,hanif42 ve sardunyam)google tarafından forumda yazıları en çok tıklanan üyeler ama onlarda rep olmaması sencede tuhaf değilmi?

Yani sözün özü ahbap çavuş ilişkisi aynen eskiden olduğu gibi devam etmekte ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Benim üyesi olduğum başka bir forum sitesinden şöyle bir uygulama var "teşekkür et" kişiler beğendikleri iletilere teşekkür ediyor buradaki rep sistemi gibi kaç kez teşekkür edildiği gösteriliyor,bence daha güzel bir uygulama.

Ayrıca yukarıda yazdığım üyeler (bekir,yamyam,hanif42 ve sardunyam)google tarafından forumda yazıları en çok tıklanan üyeler ama onlarda rep olmaması sencede tuhaf değilmi?

Yani sözün özü ahbap çavuş ilişkisi aynen eskiden olduğu gibi devam etmekte wink.gif

Chatmaster'ın bir yukarıda söylediği gibi yeni sistem daha iyi bir sistem (aynı şeyleri tekrarlamaya başladık gene).

En çok tıklanan konusunda malesef bilgilerin yanlış. smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burda dağıtılan REP değil de para olsaymıışşşşşşş .....

12 ölü, yüzlerce yaralı, binlerce de depresif arkadaş bırakacakmışız arkada gibime geliyor :lol:

-----------------

ayrıca Dipnot bi gülücüğe REP veriliyordur muhakkak yeter ki o gülücüğün samimiyetine inanalım.

bi gülücüğe neler veriliyor onu söylemeyeyim burada :D

arkadaşlar sistemi sorgulamayın .... :P (ulen ben bi sözü bi yerden hatırlıyorum ama nerden) :D

sistemin dışına çıkın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cyrano, sen bu sabah Radya'dan üstteydin ve arada neredeyse 10 Rep fark vardı ama öğleyin o seni geçti. :)

Sevgili Tengeriin, sevgili Radya'nın bana ancak avans vermesi lazım o dediğinin kalıcı olması için :) Radya forumun dinamo motoru gibi, bir insan bu kadar uzun süre forum üyesi olur bir kez bile birisiyle münakaşa etmez mi? Sert polemiğe girmez mi ? Bir kez olsun o saygılı ve sıcakkanlı uslubunu terketmez mi ?

Radya, Godzilla, Birce, Zebercet; bunlar "güzel insan" lar. Bu insanlarla istesende münakaşa edemezsin. Ha hiçbiriyle karşılıklı sohbet etmişliğim var mıdır ? Yoktur. Ama forumda varolmalarının yaydığı pozitif enerjiden etkilenmemek mümkün değildir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Tengeriin, sevgili Radya'nın bana ancak avans vermesi lazım o dediğinin kalıcı olması için :) Radya forumun dinamo motoru gibi, bir insan bu kadar uzun süre forum üyesi olur bir kez bile birisiyle münakaşa etmez mi? Sert polemiğe girmez mi ? Bir kez olsun o saygılı ve sıcakkanlı uslubunu terketmez mi ?

Radya, Godzilla, Birce, Zebercet; bunlar "güzel insan" lar. Bu insanlarla istesende münakaşa edemezsin. Ha hiçbiriyle karşılıklı sohbet etmişliğim var mıdır ? Yoktur. Ama forumda varolmalarının yaydığı pozitif enerjiden etkilenmemek mümkün değildir.

valla radya için ne denebilir kii başka :clover:

bu arada öyle şeyler deme ben utanıyorum :blushing::clover::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.