Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Cinler ile Canlar bir araya gelemezler?

Mehdî

Önerilen İletiler

Kimden : Tasavvufçuyum (Bay, 36)

Kime : Grup: Mehdi'nin Sözleri ve Notları...

Tarih : 23.4.2009 13:47 (GMT +2:00)

Konu : Cinler ile Canlar bir araya gelemezler?

Gelin Canlar Bir Olalım

Kafir Cinlere Galebe Çalalım...

ALEVİBEKTÂŞŞİÎ FAKİH YORUMLUYOR:

...Cinler dumansız ateşten yaratılmıştır.Canlar ise,EHL-İ BEYT'in Nur'un'dan yaratılmışlardır.

Hadis-i Muhammed:

...Allah Nur'un'dan Ben'i,Benim Nur'um'dan Ehl-i Beyti'mi,Ehl-i Beyt'in Nurundan sa SEVENLERİNİ yaratmıştır.

Hacıbektâş-ı VELİ diyor ki;

...Gelin canlar bir olalım,iri olalım diri olalım.

Yunus EMRE diyor ki;

...Gelin canlar bir olalım,işi kolay kılalım,sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz.

Pir SULTAN diyor ki;

...Gelin canlar bir olalım,münkire kılıç çalalım,Hüseynin ahın alalım,tevekkeltü teallah.

PİR GERÇEK VELİ diyor ki;

...Gelin canlar bir olalım,kafir cinlere galebe çalalım.

...VESSELÂM.

...Ayetlerde ve hadislerde görülüyor ki,Cinler lanet edemiyorlar? belki Şeytan CİNLERDEN olduğu içindir.

...Ve ilginç olan şu ki,Ehl-i Sünnet alimleri'nin bir çoğu lanetlemekten uzak kalınmasını önermiştir.Ve buda onların birçoğunun CİNLERDEN olduğunu göstermektedir.

...Ehl-i Sünnet alimleri YEZİT-İ LAİN için lanetlemek caiz değildir İÇTİHADINI vermişlerdir.DOĞRUSU BU CİNLERİN İÇTİHADIDIR.

...Cin suresinde ki,,,,*Bir grup cinler? * den kasdedilen MÜMİN olanlarıdır ki,diğerlerinin çoğu KAFİRDİR.

...'Biz türlü türlü yolların fırkaları olmuşuz.' dan kasdedilende 72 fırkadır.Onların içerisinden ancak araştırıp doğruyu bulanlar kurtulacaktır.

...Firavun,Nemrut,Haman,Karun,Ebu Cehil,Ebu Lehep,Ebu Süfyan,Hinde,Muaviye,Yezit-i lain ve onların adımlarını takip edenler hep CİNLERDENDİR.

...Bazı sözde alim ve veli zatlarda varki,MUAVİYE'ye *HAZRET* çekenler onlarda Cinlerin Öncülerindendir.

Hadis-i Muhammed;

...Elhamdülillah ben Şeytanımı Müslüman ettim.

...Biz ÜMMİ NEBİ'nin bu Şeytan'dan kasdetti kişinin EBU SÜFYAN olduğunu ZANNEDİYORUZ? Zira ayet-i kerimede biz peygamberlere cin ve insan şeytanlarından musallat ederiz yazılıdır.Ve Ebu Süfyan hem cin hemde insan ŞEYTANIYDI.Ve Muaviye'de onun öz be öz oğluydu.

...Hazret-i ALİ ibn-i BEYTULLAH diyor ki; *Muaviye'ye dikkat ediniz? o insanın sağından,solundan,önünden ve arkasından sokularak SAPTIRIR.* Sadakde ya Ali...

ARAF SURESİ:

16.Dedi ki: 'Madem öyle, beni azdırdığından dolayı onlar(ı insanları saptırmak) için mutlaka Senin dosdoğru yolunda (pusu kurup) oturacağım.'

17.'Sonra muhakkak önlerinden, arkalarından, sağlarından ve sollarından sokulacağım. Onların çoğunu şükredici bulmayacaksın.'

RABBÜLALEMİN BÖYLE BUYURDU.

...Ömer ibn-i Hattab diyor ki; *Bu (Muaviye) arapların KİSRASIDIR.*

...Ebu Bekir'in hatası,*Her kim? Muhammed'e tapıyorsa bilsin ki,ölmüştür? * dedikten sonra artık sizin Mevlanız ALİ'dir dememiş olmasıdır.

...Hadis-i Muhammed;

...Ben kimin Mevlası isem,Ali'de onun Mevlasıdır.

...Ömer ibn-i Hattab'ın hatası,*Kur'an bize yeter? * değil de *KUR'AN VE EHL-İ BEYT bize yeter dememiş olmasıdır.MEHDİ DİYOR Kİ; *EY ÖMER KUR'AN ÜMMET-İ MUHAMMED'E YETTİ Mİ?

...Hadis-i Muhammed;

...SİZE İKİ EMANET BIRAKIYORUM.BİRİSİ KUR'AN,DİĞERİ EHL-İ BEYTİMDİR.

...MEHDİ BİZDEN EHL-İ BEYTİMİZDENDİR.FATIMANIN EVLADINDANDIR.

...EBU BEKİR VE ÖMER MEHDİ'DEN DAHA HAYIRLI DEĞİLDİR...O ÜMMETİN EN HAYIRLISIDIR...

...EBU BEKİR MEHDİ'DEN DAHA FAZİLETLİ DEĞİLDİR.

...(((ÇÜNKİ ONA ALEYHİSSELAM DENMEKTEDİR VE MERYEMOĞLU İSA ONUN ARKASINDA NAMAZ KILAR)))

...Cafer-i SADIK'a surdular ki; *Akıl ne demek? * O'da şöyle buyurdu; *Akıl ile Rahman'a ibadet edilir,onunla Cennet'e gidilir? * Muaviyenin ki,Akıl mıydı? diye sorulur; CEVAP; *ONUN Kİ,AKIL DEĞİL KURNAZLIKTIR...KURNAZLIK İSE,ŞEYTANETTİR.O AKLIN TAKLİDİDİR.TAKLİD-İ AKILDIR...

...Muaviye'nin manası bazı meşhur sözlüklerde,*KÖPEK* veya *TİLKİ* olarak lanse edilir.EN DOĞRUSUNU ALLAH BİLİR...GAYBI ANCAK YARATAN BİLİR.

Faruk el Furkan,

Pir Gerçek Veli,

Alevibektâşşiî Fakih,

Ve...Muhammed Mehdi Sahib-i Zaman diyor ki;

...İNŞAALLAHUTEALA SÜLEYMAN-I DECCAL-İ LAİN,MUAVİYE ALEYHİLLANE'NİN ASASI KIRILMAK ÜZEREDİR İNŞAALLAHUEKBER.

ALLAH BİZİMLEDİR ZAFERİMİZ YAKINDIR

GÖKLERİN VE YERİN MELEKUTU YAKINDIR...

ALLAH BÜYÜKTÜR GAZABIMIZ YAKINDIR

MUHAMMED MEHDİ'NİN ZUHURU YAKINDIR...

ALLAHUEKBER ALLAHUEKBER

LA İLAHE İLLALLAHU VALLAHUEKBER

ALLAHUEKBER MEHDİ REHBER

İNŞAALLAHUTELA VE İNŞAALLAHUEKBER..

...SÜFYANİ ORTAYA ÇIKACAK

...MEHDİ ZUHUR EDECEK

...DECCAL ORTAYA ÇIKACAK

...MESİH GÖKTEN İNACEK

...GÜNEŞ BATIDAN DOĞACAK

...OL DEM KIYAMET KOPACAK

...GÖKLERİN MELEKUTU GELECEK

...RABBÜLALEMİN ARŞIYLA VE KÜRSÜYLE GELECEK...

ZİKR-İ HAKİKATİMİZDİR...

======================

BAKİ GERÇEKLER DEMİNE HU DOST ALLAH EYVALLAH...

GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sayın mehdi,

Açıkçası anlaşılması güç yazınızı iki kere okumak durumunda kadım. Sanırım Mehdi olduğunuz için gizemli bir hava katmanız gerekiyor ki yazınıza kimse cevaben bir kelime yazamasın. Ben de avamı temsilen bir iki kelime yazayım dedim.

sayın mehdi siz nerede yaşarsınız? herkesle böyle mi konuşursuz yoksa yazı diliniz mi bu? sizi anlamak için hangi sözlüğe başvurmak gerekiyor?

Bildiğim kadarıyla cin suresindeki 'cinler'den kasıt o dönemde yaşayan ve cinlere biat etmiş bir gruptur. Daha sonra peygamberi dinleyince kavimlerine dönüp dinledikleri vahyi iletmişlerdir.

Ama sizin olağan üstü yorumunuzu okuyunca tüm müfessirlerin yorumunu bir kenara bıraktık...

vesselam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biri bana lütfen sn mehdinin yazdiklarini anlayacagimiz dilden yazabilirmi acaba? Bir kac kez okudum ama malesef bir anlam ve mana cikartamadim. Bana cok karisik geldi. belkide benim din ile fazla iliskide olmadigimdandir. Ama herhalde anlayanlar olmustur ve bize tercüman olurlarsa sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biri bana lütfen sn mehdinin yazdiklarini anlayacagimiz dilden yazabilirmi acaba? Bir kac kez okudum ama malesef bir anlam ve mana cikartamadim. Bana cok karisik geldi. belkide benim din ile fazla iliskide olmadigimdandir. Ama herhalde anlayanlar olmustur ve bize tercüman olurlarsa sevinirim.

:lol: herkes aynı dertten yakınıyor yahu

ben de anlamadım ama ancak şiddetli takıntılarım var:

...MESİH GÖKTEN İNACEK şeklinde yazılan kısım mehdi zuhur etmeden önce MESİH GÖKTEN İNECEK şeklinde düzleltilmeli bence

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşılıp anlaşılmaması pek te önemli değil bence. Zira binlerce yıldır önümüze konulan tinsel, mitsel, metafizik hangi söylemler anlaşılabildiki...

Kaldıki, her sene iki üç adet mehdi çıkıyor, birşeyler söylüyor. Yorulup, bıkınca da sesleri kesiliyor.

İnsanlar doğa gerçeklerini anlamaya çalışmalı. Önemli ve ihtiyaç olan da doğa gerçekleri.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşılıp anlaşılmaması pek te önemli değil bence. Zira binlerce yıldır önümüze konulan tinsel, mitsel, metafizik hangi söylemler anlaşılabildiki...

Kaldıki, her sene iki üç adet mehdi çıkıyor, birşeyler söylüyor. Yorulup, bıkınca da sesleri kesiliyor.

İnsanlar doğa gerçeklerini anlamaya çalışmalı. Önemli ve ihtiyaç olan da doğa gerçekleri.

Yada..geliyor ben Mehdiyim diyor..bakıyor ipleyen yok..herkes dalgasında.. :D diyorki.. ey Allahım..vakti değil daha..dönüyorum yanına.. :D iyi madem diyor ''O''da..kalsın bu iş başka bahara.. :D erteleye erteleye gelindi bu günlere..İsa,nında Mehdininde kafası bozulacak bu işe..bitanesi bozmuştu zaten hani..Hasan Mezarcı abi.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yada..geliyor ben Mehdiyim diyor..bakıyor ipleyen yok..herkes dalgasında.. :D diyorki.. ey Allahım..vakti değil daha..dönüyorum yanına.. :D iyi madem diyor ''O''da..kalsın bu iş başka bahara.. :D erteleye erteleye gelindi bu günlere..İsa,nında Mehdininde kafası bozulacak bu işe..bitanesi bozmuştu zaten hani..Hasan Mezarcı abi.. :D

dayı ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN YA,

acayip güldürdün beni ya,ne ata,ne şahan,ne yılmaz erdoğan ,nede cem yılmaz

şimdi dayı zamanı, :clover::D

ama evrenesoğlu'nu unuttun dayı ya,onun kitabı çok komik,mezarcı'nında altın renkli elbisesi,kaç ayar altın acaba elbisesi,neredende bulmuşki bunu ya,hayret :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dayı ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN YA,

acayip güldürdün beni ya,ne ata,ne şahan,ne yılmaz erdoğan ,nede cem yılmaz

şimdi dayı zamanı, :clover::D

ama evrenesoğlu'nu unuttun dayı ya,onun kitabı çok komik,mezarcı'nında altın renkli elbisesi,kaç ayar altın acaba elbisesi,neredende bulmuşki bunu ya,hayret :D

Humeynide İranda Mehdiydi..fakat mezarına bile zar zor gidebildi..millet kefenini tabutunu yağmaladı.. :D

hatırlarmısınız bilmem o töreni..neydi o yarabbi..bu işler tehlikeli arci kardeş.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir: Alevi milliyetçisi

Psikolojik savaş şimdi başlıyor:

...Son dakika,son dakika,son dakika?

...Dikkat!!! elimize Deniz Gezmiş hakkında çok gizli kaynaklardan aşağıdaki bilgiler geldi yakında DELİLLENDİRİLECEKTİR.

Deniz Gezmiş,görmüş,geçirmiş devrimci olmuş?..

Deniz Gezmiş diyor ki; *...Allâh Oniki-İmâmlarda tecelli etmiştir.* Vesselâm!!!

Deniz Gezmişin KEHANETİ???

DİYOR Kİ;

...GÜN GELECEK SİZ ALEVİLER VE BEKTAŞİLER DEVRİMCİ CEM-EVLERİ VE KARARGAH DERGAHLARI KURACAK 12.İMAM MUHAMMED MEHDİYE ZEMİNLER HAZIRLAYACAKSINIZ???VE TÜM BUNLARI YAPARKEN BASİRETTEN VE FERASETTEN HABERSİZ FARKINDALIK SÜRECİNİ YAŞAYACAKSINIZ???PAROLAMIZ,PUSULAMIZ VE SLOGANIMIZ !...ZUHURU YAKINDIR İNŞAALLAH???

NOTUMUZ...

...Son elli yıldır şeytan-ı lain herşeyi tersine çevirmiştir?..Atatürk hakkında,Dersim hakkında,Tolsttoy hakkında,UFO gerçeği hakkında,Küresel ısınma hakkında ve daha ortaya çıkacak bir çok gerçek hakkında işte bu DECCALİN FİTNESİDİR?

Mehdi diyor ki;

Şeytanın hasetinden

Muaviyenin adavetinden

Yezitin siyasetinden

Deccalin fitnesinden ALLAHA SIĞINIRIM?

Mazlum halkımı,milletimi,ümmetimi ve tüm insanlığımızıda sığındırırım!!!

ŞEYTAN İNATLA VESVESE YAPIYOR???

MEHDİ İTİKATLA NASİHAT EDİYOR...

Şeytanın gücünün farkında mısınız?

Nemrutun gücünün farkında mısınız?

Firavunun gücünün farkında mısınız?

Hirodesin gücünün farkında mısınız?

Ebucehilin gücünün farkında mısınız?

Ebulehebin gücünün farkında mısınız?

Ebusüfyanın gücünün farkında mısınız?

Muaviyenin gücünün farkında mısınız?

Amr bin Asın gücünün farkında mısınız?

Yezitin gücünün farkında mısınız?

Yavuzun gücünün farkında mısınız?

Kanuninin gücünün farkında mısınız?

Kuyucu Paşanın gücünün farkında mısınız?

Hızır Paşanın gücünün farkında mısınız?

Abdullah Gülün gücünün farkında mısınız?

R.Tayyip Erdoğanın gücünün farkında mısınız?

Muammer Gülerin gücünün farkında mısınız?

Celalettin Cerrahın gücünün farkında mısınız?

...MEHDİNİN GÜCÜNÜN FARKINDA MISINIZ?

CİN SURESİ:

12. "Muhakkak ki biz Allah'ı yeryüzünde aciz bırakamayacağımızı, kaçarak da onu aciz bırakamayacağımızı anladık."

...MUHAKKAK Kİ BİZ MEHDİYİ YERYÜZÜNDE ACİZ BIRAKAMIYACAĞIMIZI,KAÇARAKTA ONU ACİZ BIRAKAMIYACAĞIMIZI ANLADIK.

VE MEHDİ DİYOR Kİ;

...YER BİZİM GÖK BİZİM,KALDINIZ ARADA ZALİMLER,EZELDEN EBEDE,KALU BELİDEN KIYAMETE BU FETVA BU FERMAN BİZİM.

...GERÇEĞE HÛ ?

ZİKR-İ HAKİKATİMİZDİR...

======================

BAKİ GERÇEKLER DEMİNE HU DOST ALLAH EYVALLAH...

GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

====================

BİAT ALLAH İÇİNDİR.

====================

BİSMİLLAH-İ HÛ ŞAH MUHAMMED EL MEHDİ HAN SAHİB-İ ZAMAN İNŞAALLAH-U TEÂLÂ VE İNŞAALLAH-U EKBER...

BEN YALNIZCA BEN MEHDİYİM

BENDEN BAŞKA HALİFE YOKTUR...

ALLAH BİLDİRMESEYDİ SİZ BİLEMEZDİNİZ

MEHDİ ANLATMASAYDI SİZ ANLIYAMAZDINIZ...

BAKARA SURESİ:

30. Hani, Rabbin meleklere, “Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım” demişti. Onlar, “Orada bozgunculuk yapacak, kan dökecek birini mi yaratacaksın? Oysa biz sana hamdederek daima seni tesbih ve takdis ediyoruz.” demişler. Allah da, “Ben sizin bilmediğinizi bilirim” demişti.

38. “İnin oradan (cennetten) hepiniz. Tarafımdan size bir yol gösterici (peygamber ve veli) gelir de kim ona uyarsa, onlar için herhangi bir korku yoktur, onlar üzülmeyeceklerdir” dedik.

RABBÜLALEMİN BÖYLE BUYURMUŞTUR...

...sizin işleriniz bölüm bölümdür? ben sizin için verilmiş olan istidada karışmayacağım.herkes yaratılışı gereği kariyerine ve mesleğine göre hareket edecek.benim işim sizleri bulunduğunuz şekilde idame etmektir.herkesi kendi şeriatı üzere yargılarım.emaneti ehline veririm.asla haksızlık etmem.ehil olmayanları ehil olmadıkları makamda görmek istemem.bir kişi kasapsa kasaplık,şöferse şöferlik yapar.kasabın şöferlikte,şöferin kasaplıkta işi olmaz.şeytan işleri karıştırmış ben düzeltirim.onun iktidarı ehil olmayanları yerleştirmektir.kasabı şöfer,şöferi kasap yapmaktır.ümmi nebi buyurdu:ehil olmayanlar başa geldiğinde kıyameti bekleyin.bu şeytanın hükümeti,kabinesi,kurumsallaşması,kadrolaşması demektir.işte onun size vaad ettiği dünya ve düzen budur.anarşi,kaos,terör,yıkım,bela,musibet,afet,felaket ve kıyamettir.yavuzun memleketine bak? yezitin düzenine bak? şeytanın medeniyetine bak? yüzüne tüküreyim bu dünyanın.şeytanın gücünün farkında mısınız? mehdinin gücünün farkında mısınız? ben işlerinizi kolaylaştırmaya,güzellştirmeye,sevdirmeye geldim? şeytan ise,zorlaştırır,çirkinleştirir,nefret ettirir.ben sizi cennete çağırırım,şeytan sizleri cehenneme çağırır.allahın sözünü işitenler ve itaat edenler benimle gelsin,benim adımlarımı takip etsin.şeytanın sözünü işitenler ve itaat edenler deccalle gitsin,onun adımlarını takip etsin.şeytanın vakti dolmak üzeredir? o vakti ben teslim almaya geldim sahib-i zamanım.ben onların azraili gibiyim.yeri göğü dar etmeye geldim onlara.onlarda sizlere yeri göğü dar ettiği gibi? ümmetin en hayırlısıyım.ne yahudiyim,ne hıristiyanım,hanif bir müslümanım elhamdülillah.mümin olan allahın mümin kuluyum inşaallah.iman melekleri geldiler ve kalbime imanı vahyettiler ve şöyle dediler:bizler rabbinin melekleriyiz,imanı yerleştirmeye geldik,bizler gidiyoruz,hamdet ve rabbine layık kul olmaya çalış.ve kaim aleyhisselam üç kez hamd edip ayağa kalkmıştır o gece.o gece ki,bin yıldan daha hayırlıdır? ruh ve melekler mehdi için inmişlerdir o gece? kalbine imanı vahyetmek için.ahirzamanın müslümanlarına lanet olsun? kafirlerine rahmet olsun.çünki o müslümanım diyenler yalancıdır.kafirim diyenler doğru sözlüdürler? ümmi nebi dedi ki:iman iki avuç içerisinde kor alevi tutmak gibidir? ateistler la ilahe diyorlar? birazcık daha dilleri dönse illallah diyecekler? ve oda yakındır.ümmi nebi cebraili görmeden önce ateistti? 360 tanrıyı tanımazdı? onlara küfrederdi.daha sonra allah küfretmesini ona yasakladı?kıyametin alametlerini herkes dolu dolu yaşıyor? deccalin fitnesi heryeri sarıyor.doğrular yanlış,yanlışlar doğru anlatılıyor.deccalin cennetinin cehennem,cehenneminin cennet olması gibi? yalancı mehdilere ve yalancı mesihlere lanet olsun? onlar benim nurumu söndürmek istiyorlar? ama allah onlar hoşlanmasada nurunu tamamlayacaktır? o gözleri görür,gözler onu ihata edici değildir,o nur üstüne nurdur,allah dilediğini nuruna kavuşturur? allah dilediğini mehdiye yaklaştırır.allahın nuruna kavuşturduğu ve mehdiye yaklaştırdığı kullarına selam olsun MEHDİDEN...

...BU YAZIMA ŞAHİT OLAN SİZLER,VE CİNN-İ MÜMİNLER? BİAT ALLAH İÇİNDİR.ŞİMDİ GIYABIMDA BANA BİATTE BULUNUNUZ.HER NEREDE OLURSANIZ OLUN ALLAH BİATINIZI KABUL EDECEKTİR? BUNDA ŞÜPHE EDENİN HİÇ ŞANSI KALMAMIŞTIR.ALLAHIN LANETİ VE GAZABI ONU HERYERDE BULUR.YER BİZİM,GÖK BİZİM KALDINIZ ARADA ZALİMLER,EZELDEN EBEDE,KALU BELİDEN KIYAMETE BU FETVA BU FERMAN BİZİM.

...MEHDİ ALEVİLERE,BEKTAŞİLERE,ŞİİLERE VE NAKŞİLERE RABLERİNİN BİR TEBESSÜMÜ VE TESELLİSİDİR.ALLAHIN KULU VE HALİFESİ MEHDİDEN ONLARA BİN SELAM OLSUN.

Hür oğlu Hürüm ben Nemruttan korkum yoktur benim.

Hür oğlu Hürüm ben Firavundan korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Hamandan korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Karundan korkum yoktur benim...

HÜR ALİ HÜR HASAN HÜR HÜSEYİN HÜÜÜ

HÜR ZEYNEL HÜR BAKIR HÜR CAFER HÜÜÜ

HÜR MUSA HÜR RIZA HÜR TAKİ HÜÜÜ

HÜR NAKİ HÜR ASKERİ HÜR MEHDİ HÜÜÜ

Hür oğlu Hürüm ben Muaviyeden korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Amr bin asdan korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Yezitten korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Mervandan korkum yoktur benim

HÜR ALİ HÜR HASAN HÜR HÜSEYİN HÜÜÜ

HÜR ZEYNEL HÜR BAKIR HÜR CAFER HÜÜÜ

HÜR MUSA HÜR RIZA HÜR TAKİ HÜÜÜ

HÜR NAKİ HÜR ASKERİ HÜR MEHDİ HÜÜÜ

ZİKR-İ HAKİKATİMİZDİR:

=======================

BAKİ GERÇEKLER DEMİNE HU DOST ALLAH EYVALLAH

GERÇEĞE HU MÜ'MİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Devrimci İmam HUMEYNİ,tabiri caizsse yirminci yüz-yılın Şah İsmail HATAİ'sidir?

Parolamız ve Pusulamız;*...zuhuru yakındır.*

Sloganımız ve Stratejimiz ise;*TEK YOL DEVRİM*dir?

Deniz Gezmiş,görmüş,geçirmiş devrimci olmuş?

Deniz Gezmiş diyor ki;*ALLAH ONİKİ-İMAMLARDA TECELLİ BUYURMUŞTUR*

Ya Allah,Ya Muhammed,Ya Ali,

Ya Mehdi,Ya Mesih,Ya Rahman...

Allah'ın ruhu Rahman'dır...

Muhammed'in ruhu Mesih'tir...

Ali'nin ruhu Mehdi'dir...

İsa Mesih'in,İsa'sı Ali'ye,Mesih'i Mehdi'ye işarettir...

İmam-ı RABBANİ dedi ki;*...Ben öyle gördüm ki;İsa Mesih'in sağ ayağı Ali'nin başında,sol ayağı Mehdi'nin başındadır?*

ÜMMİ NEBİ BUYURDU Kİ;*YA ALİ SEN İSA ALEYHİSSELAMA BENZERSİN?*

ŞEYTAN İNATLA VESVESE YAPIYOR...

MEHDİ İTİKATLA NESİHAT EDİYOR...

ONİKİNCİ İMAM MUHAMMED MEHDİ'NİN ZUHURU YAKINDIR...GERÇEĞE HÛ...

O diyor ki;

...gaybetim sessiz olmuştu ama,zuhurum muhteşem olacak?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Devrimci İmam HUMEYNİ,tabiri caizsse yirminci yüz-yılın Şah İsmail HATAİ'sidir?

.

.

.

...gaybetim sessiz olmuştu ama,zuhurum muhteşem olacak?

Ya Mehdi kardes, sen gercekten bu anlatmis oldugun masallara inaniyormusun? Bakin bir cok arkadas size katilmadigini ve hikaye anlattiginizi yaziyor, ama siz hala hic bir elestiri yokmus gibi davranip kendi bildiklerinizi döküyorsunuz buraya. Lütfen birazda elestiri ve sorulari dikkate alarak yaziniz. Yoksa amaciniz burada paylasim yerine sadece kendi reklaminizimi yapmak?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah'ın kulu ve halifesi MEHDİ diyor ki;

...gerçeği açıklıyoruz? sırrı hakikati itiraf ediyoruz.TANRI ATEİSTTİR???

ATEİSTLER ATEİST OLAN TANRININ ÖZ KULLARIDIR...ONUN BOYASINA BOYANMIŞLARDIR...

ONLARDAN NEMRUT,FİRAVUN VE MUVİYE MAKAMINDA OLANLARI VARDIR?

...İBRAHİM,MUSA VE ALİ MAKAMINDA OLANLARI VARDIR.........................

===========================================================

sn. Mehdi, size -şairin dediği gibi- ifade-i meram fransızca mı aşılandı? yoksa asıl biz mi fransızız bu durumda?

siz ergenekonun gücünü bilir misiniz?

toplu mezar kazacak kadar...

ya israil'in gücünü?

avrupa emperyalizm birliğinin gücünü?

biz ne yahu ebu leheb'den? onun elleri kurusa yeter... ya diğerleri?

...felsefe öğrenmek dini zorunluluktur? diyor İBN-İ SİNA...

YUNAN FELSEFESİ BİZE ŞEK VE ŞÜPHECİLİĞİ TAKİP ETMEMİZİ İSTİYOR? BU GELENEK HENÜZ AHİRZAMAN PEYGAMBERİ YOK İKEN GEÇERLİ İDİ...FİLOZOFLAR KENDİLERİNDEN SONRA HAKLA BATILI BİRBİRİNDEN AYIRACAK BİR ÜMMİ NEBİDEN HABERSİZDİ? BUDA ONLARIN CİNLERDEN OLDUĞUNU VE GAYBETTEN HABERSİZ OLDUKLARINI GÖSTERİYOR.

...ESKİ BİR KAHİN OLAN SAHABELERDEN BİRİ DİYOR Kİ;**KURAN-I KERİMİN VERDİĞİ BİLGİLER-CİNLERİN VERDİKLERİNDEN DAHA GERÇEKTİR**

...HAZRET-İ ALİ DİYOR Kİ;**PEYGAMBERİMİZ BİZE DÜNYA VE AHİRET HAKKINDA HİÇBİR KONUDA SIR OLAN BİR ŞEY BIRAKMADAN GİTTİ?**

...Yunan felsefesi bize aristodan ve eflatundan kalma belki o zaman GEÇERLİ OLAN ŞEK VE ŞÜPHECİLİĞİ TEŞVİK EDİYOR...AMA İSLAMIN FELSEFESİ OLAN TASAVVUF İSE TAM TERSİNİ SÖYLÜYOR ŞEK VE ŞÜPHE GETİRME???HACI BEKTAŞ-I VELİ DİYOR Kİ;**İMANIN ASLI RAHMAN GÜMANIN (ŞEK VE ŞÜPHE) ASLI İSE,ŞEYTANDIR...**MEVLANA DİYOR Kİ;**Filozoflar şeytanı inkar ettiler ve aynı zamanda ŞEYTANIN OYUNCAĞI OLDULAR...** İMAM-I RABBANİ İBN-İ SINA İÇİN TASAVVUFTAN NASİPSİZ OLDUĞUNU BİZLERE HABER VERDİ...DOSTUM ANLIYACAĞIN BU KONUDA SENİN MEHDİ İLE BAŞEDEMİYECEĞİN ÇOK AÇIK???İYİSİMİ ŞU ŞEYTANA DE Kİ;** çekil önümden şeytan ben senin başımdan ÜŞÜŞÜP DÜRTÜKLEMENDEN RAHMANA SIĞINIRIM...**YOKSA ONUNLA ARKADAŞLIĞINIZ SON DURAK OLARAK CEHENNEMDE BİTECEKTİR...GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sn.MEHDİ.. :)

Sırrı hakikati açıklamışsınız.. :unsure: neymiş bu sır..biz algılamakta zorluk çektik.. :unsure:

Sırrı hakikati açıklıyorum:

O (*) diyor ki;

Beni asr-ı cehaletten kurtarıp,asr-ı saadete kavuşturan RABBİME HAMDOLSUN...

Ey biz Ehl-i Beyt'i,kirden arındırıp,tertemiz kılan Rabbimiz!!! sana,yüzlerce,binlerce,yüzbünlerce,sonsuzluğun ve yüceliğince ŞÜKÜRLER OLSUN...

Sen bizim sonsuzluğumuz ve yüceliğimizsin,

biz hiçbirşeyiz sen herşeyimizsin RABBİMİZ...

...yani sırrı hakikat,hakikat,hikmet ve hüccet ile EHL-İ BEYT'i anlamak ONİKİİMAMLARA biat etmektir vesselam.

(*) Onikiimamlar?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sırrı hakikati açıklıyorum:

O (*) diyor ki;

Beni asr-ı cehaletten kurtarıp,asr-ı saadete kavuşturan RABBİME HAMDOLSUN...

Ey biz Ehl-i Beyt'i,kirden arındırıp,tertemiz kılan Rabbimiz!!! sana,yüzlerce,binlerce,yüzbünlerce,sonsuzluğun ve yüceliğince ŞÜKÜRLER OLSUN...

Sen bizim sonsuzluğumuz ve yüceliğimizsin,

biz hiçbirşeyiz sen herşeyimizsin RABBİMİZ...

...yani sırrı hakikat,hakikat,hikmet ve hüccet ile EHL-İ BEYT'i anlamak ONİKİİMAMLARA biat etmektir vesselam.

(*) Onikiimamlar?

Biri Muhammed biri Ali..OLİKİİMAM..OLİKİİMAM..OLİKİİMAM

Şimdi anlat şu sırrı..örtünerek anlat..anlayan çıkacaktır elbet.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi anlat şu sırrı..örtünerek anlat..anlayan çıkacaktır elbet.

Benden günah gitti?

Deniz Gezmiş Alevileri bir araya toplamış ve sırrı hakikati açıklamıştır?

şöyle demiştir?

**ONİKİİMAMLAR ALLAHTIR?** korkmayın onların isimlerini zikrederek cin ve insan şeytanlarına karşı savaşın? galip gelirsiniz EVELALLAH?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ONİKİ İMAMLAR Allah..Eywallah.. :)

Diğerlerinin adını koysak bu arada..mesela dayı..kendini ne görüyor..örneğin anan baban Sn.MEHDİ..onlarada bir Esma verelim..cinmi..şeytanmı..bırakalım Prototip olmuşları..kendimizede bir ESMA verelim.. :)

Deniz Gezmiş..Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan..genç ÜÇ FİDAN.. :clover::wub:

dayı olamadıysa Deniz..olamadıysa Yusuf..olamadıysa Hüseyin..... olsun o dayıya.. :sweatingbullets:

dayı olamadıysa Muhammed..olamadıysa Ali..yine .... olsun dayıya.. :(

Muhammed..Ali..Deniz..Yusuf..Hüseyin..bunlar isimlerden ibaret..biz olacağız o isimlere İKAMET.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

******Mehdî Haber Ajansı******

Şeytan'da sevmedi onları?

Birisi Muhammed birisi Ali?

Birde var iki kuzucukları?

Birisi Hasan birisi Hüseyin?

Birde var ki;

Kıyametin evvelinin evveli?

Muhammed ile Ali'nin öz torunları?

Hasan ile Hüseyinin öz evlatları?

Hatice ile Fatımanın öz yari?

Allah'ın yeryüzündeki gölgesi,kulu ve halifesi?

Ümmet-i Muhammedin en hayırlısı?

Meryemoğlu İsa'nın ardında namaz kılacağı İmam-ı zaman?

Yer ve gök ehlinin kendisinden razı olacağı?

Sürüngenlerin,balıkların ve kuşların anını ve şanını yüceltip tesbih edecekleri KRAL-I MUKADDES?

BİSMİLLAH-İ HÛ

**ŞAH MUHAMMED EL MEHDİ HAN SAHİB-İ ZAMAN**

İNŞAALLAH-Û TEALA VE İNŞAALLAH-Û EKBER...

======================================

...Ete kemiğe büründüm Mehdî diye göründüm?

...Mü'min kim? Münafık kim? cihat cephesinde olur malum?

...20 milyonluk Yahudi toplumu dünyaya kök söktürürken 20 milyonluk Aleviye neden dünya kök söktürüyor? oysa ki,Yahudilerin davası batıl Alevilerin ki ise; HAKTIR?

Zikr-i Hakikatimizdir...

Baki Gerçekler Demine Hu Dost Allah Eyvallah...

Gerçeğe Hu Mü'mine Ya Ali Ya Mehdi Sahib-i zaman...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sn. mehdi.

öncelikle sıkça andığınız şeytandandır ''kibir''.

peygamber bile bir yüzünü buruştursa hemen ''ABESE'' gelir...

geçtiğiniz kapının boyu kısadır ki başını öne eğen girebilsin sadece,

şayet başınız eğilmediyse Allah sevgisi ile

ne derseniz deyin kapıdan dönersiniz en nihayetinde.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.