Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Alkolik tavır

jeune

Önerilen İletiler

Hersey tadinda guzeldir.. Alkolde oyledi.. asiriya kacmadikca ve cevrende bulunan insanlari rahatsiz etmedigin surece guzeldir.. Ama gelgelelimki herzaman oyle olmuyor Alkol sisede durdugu gibi durmuyor :)) icip icip daha sonra araba kullanmak hadi kendi canindan bezmissin onu anladikta verdigin zarar sadece kendine degil hem maddi hemde manevi yonden baskalarinada vermekteyiz.. Insan alkol aldigi zaman kendini ayni zamanda frenlemesinide bilmelidir..

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hersey tadinda guzeldir.. Alkolde oyledi.. asiriya kacmadikca ve cevrende bulunan insanlari rahatsiz etmedigin surece guzeldir.. Ama gelgelelimki herzaman oyle olmuyor Alkol sisede durdugu gibi durmuyor :)) icip icip daha sonra araba kullanmak hadi kendi canindan bezmissin onu anladikta verdigin zarar sadece kendine degil hem maddi hemde manevi yonden baskalarinada vermekteyiz.. Insan alkol aldigi zaman kendini ayni zamanda frenlemesinide bilmelidir..

Saygilar

İşte doğru söz. Alkışlar Yakışıklı'ya. B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlamadığım şey burda kim kime neyi özendirmeye çalışıyor.Çok büyük bir marifetmiş gibi basbayağı alkol reklamı yapılıyor..

sarhoş kusmuklarının arasında alkol medeniyeti -_-

Tadin da olan hersey güzeldir .. Sayin suheda kusmuk deyipte sabah sabah icimizi acma.. asiri yemek yiyende bu duruma düsebilir.. en azindan midesi.

Lütfen Alkollü iceceklere saldirmayalim..

Bakin dünyanin yarisi tadinda icmesini biliyor? Bizler bilmiyoruz diye saldirmayalim..

Ayrica Efes Birasina saygi bekliyorum.

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tadin da olan hersey güzeldir .. Sayin suheda kusmuk deyipte sabah sabah icimizi acma.. asiri yemek yiyende bu duruma düsebilir.. en azindan midesi.

Bakin dünyanin yarisi tadinda icmesini biliyor? Bizler bilmiyoruz diye saldirmayalim..

Saygilar

Şimdi avrupada sıhhı bizdede her zamanki gibi siyasi bir durumdur alkolun mevzu bahsi Efendi :)

Alkol vücudun tüm sistemlerine en çok da kardiovaskular sisteme, sinir sistemine ve karaciğere zarar verir. Az miktarda alındığı zaman bile vücudun kendini onarması belli bir zaman alır.diyor uzmanlar.

kişilerin içki içmesi bir diğerine zarar ermediği sürece kimsenin umurunda olmaz tabiki ama burada reklam vari bir özendirme söz konusu..

Yanlış olan budur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi avrupada sıhhı bizdede her zamanki gibi siyasi bir durumdur alkolun mevzu bahsi Efendi :)

Alkol vücudun tüm sistemlerine en çok da kardiovaskular sisteme, sinir sistemine ve karaciğere zarar verir. Az miktarda alındığı zaman bile vücudun kendini onarması belli bir zaman alır.diyor uzmanlar.

kişilerin içki içmesi bir diğerine zarar ermediği sürece kimsenin umurunda olmaz tabiki ama burada reklam vari bir özendirme söz konusu..

Yanlış olan budur.

Sayın suheda

Sizin avatar da fena halde sigara çektirdi canımı, zararı bouynunuza :D

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Saygilar

Demi efendi B) efese saygı :P :P buz gibi olmalı hemde B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizin canınız sigara çektiği için herşeyi onunla bağdaştırabilirsiniz amaaa bir kerem o sigara dumanı değil beyfendi,o melek figürü lütfen dikkali bakınız.. -_-

Aaa öyleymiş gerçekten de, resim küçük anlaşılamıyor, canım melek çekti şimdi de dermişim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaa öyleymiş gerçekten de, resim küçük anlaşılamıyor, canım melek çekti şimdi de dermişim :D

nedense sizin canınızın bugün bir şeyler çekesi tutmuş yapacağım yorumdan sonra canınızın beni çekeceğini düşünerekten vaz geçtim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

reklammı yapmayın lutfen

eger dıyelım kı reklamsa da bakın sıtedın her yerınde reklamlar var onlara neden sessız kalıyosunuz=)

Peki diğer reklamlar gibi sen kaç para ödüyorsun siteye :)

canım kardeşim sürekli dile getirişinden ve resimlerde görüldüğünün üzere sanıyorum bunu daha öncede başka bir topicte konuşmuştuk ciddi alkol problemin var daha kaç yaşındasın yahu,yazıktır kendine acı hadi kendine acımıyorsun başka insanları özendirmeye çalışmanın mantığı ne??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benım yenı rakı fabrıkalarım falan yok efes pılsen bana sponsor falan da degıl bunun reklamla bı ılgısı yokkı :)

benı dusundugunuz ıcın saolun tsk ederım

ama ben kımseyı ozendırmıyorum

ısteyen ıcer ıstemeyen ıcmez

yanı sımdı alkol kullanmayan bırısı bu resımlerı gorup aa ne kadar guzelmıs deyıp alkole mı baslıcak :)

hem ben yasak olan veya yasal olmayan bısey de yapmıyorum =)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Web Siteme Git

bak bu reklam ama ne kadar guzel degıl mı suheda =)

Web Siteme Git

sayın jön bey evladım,

çocukluğundan beri her gece rakı masasına oturabilmiş şanslı insanlardan biri olarak şahsım bu link için çok teşekkür ederim.

tartışma konunuza gelince, alkol alıp kendine ve dünyaya bi de o gözle bakmamış kişilere dert anlatmaya çalışıyorsun anladığım kadarıyla,

yani hiç muz yememiş birine muzun tadını anlatmak gibi bişey bu. ya da hiç aşık olmamış ve hep acı çeken aşıkları görmüş birine aşkı anlatmak gibi (evet bu 2.örnek daha yerinde oldu...):P

halbuki kordonda rakı balık ya da efendime söliim çayırda çimen de mangal rakı....

kim bunlardan vaz geçebilir ki?

şüphesiz ki biz meyi alemlere kandil olalım diye içeriz...amin...

:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.