Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mavi olmayan gökyüzü'ne...................

Yayamaz Kayımca

Önerilen İletiler

Çok teşekkür ederim Sn Mavi...Doğrularınız benim için değerli,bu arada çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda iyileşir,tekrar burada olursunuz.Saygılar ve anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sn Mavi...neden sorularımdan rahatsız oluyorsunuz.Özür diledim.Başka ne yapabilirm.Ayrıca cevap vermemeniz bu konu hakkında sizin hakkınızda düşündüğüm tüm güzel şeyleri beynimde silmem demek olur.Saygılar!

Neden mi?Biri bana tüm olanları açıklasın!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıkladım size.

sizi ve düşüncelerinizi muhattab olarak almayacağım.lütfen ne burada ne de başka yerde bana ait olan ismi bile kullanmayın...anlayacağınızı umarak(ayrıca buraya tek kelime yazmasanız sevinirim)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mvi Malatyalarda mısın daha?bak seni az önce o kadar çok övdüm ki aklıma birden Grup Yorum geldi;hem de haykırarak söylediğim şarkısıyla.

Beyaz Gelinlik

Hayat damla damla berraklaşıyor kara tende

Hayat ılgıt ılgıt akıp gidiyor işkencede

Baskı mapus zulüm kan ile örülü

Seti yıkıp aşıyor derya ırmaklar

Hayat yeşilde yeşil yosunda

Yosunlar boy veriyor kuytuluklarda

Düşmesin kirpiklerinin gölgesinden başka gölge

Doğacak yarının şafağı olan o gözlerine

Sımsıkı yumruk misali sevdiğim

Yarının sahibi o gözlerine

O gözlerinde çizgilenecek

Sevdamızın yarını alın yazısı

(Bebeğimin yarını alın yazısı)

Zincire vurulmuş sevdamızın incecik bileği

Bekler sevda ve kin ile korlanmış gözlerini

Gözünde çakan şafağın kızıllığında yunup

Silah sesleriyle halaya durup

Beyaz gelinlik giydireceğiz

Kendi ellerimizle vefalı yare

Cennet vatana

Kızıl gelinlik giydireceğiz

Kendi ellerimizle özgür vatana

Mavi olmayan gökyüzü desende sonuna kadar tebessüm eden yüreğine!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Malatyadan geldimmmmmmmmm;ama Dbakırı da çok özlemişim ya.Ne sıcaktı oralar :sweatingbullets: canım Diyarbakırım...bu arada Dbakırda ev arkadaşı arıyom,duyrulur :D bak bende sabahtandır Ahmet Kaya dinliom...Yorum bu ara biraz daha ağır -_- sevgiler............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıss ne anlattın mavıye krkmus :D gelmıs benı kurtar dıyo su angelden :D

fareden korkarmisin dedi bende dedim hayir.

Ben ingiltere ingliz aile ile kalirken onlarin bir yilani vardi ve fare ile bezliyorduk onu anlattim yani fareden kormuyorum ben :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak şu Bursercan ile Angel' -_- ben msn de onlara gayet büyük bir saflıkla olanları anlatırken,üstelik Ersalı deprasyondan çıkarmaya çalışırken;siz kalkıp burada yazmışsınız lavabo diye...ben korktum,kabul ama nettin başından ayrılmadım :D hem bu akşamda misafirlerim var,bilgisayara belki bakmam,baksaydım siz yanmıştınız he he.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Malatyadan geldimmmmmmmmm;ama Dbakırı da çok özlemişim ya.Ne sıcaktı oralar :sweatingbullets: canım Diyarbakırım...bu arada Dbakırda ev arkadaşı arıyom,duyrulur :D bak bende sabahtandır Ahmet Kaya dinliom...Yorum bu ara biraz daha ağır -_- sevgiler............

Bak bence sen Diyarbakırdan ayrılacağın için üzülüyorsun.Tabi orada yaşadıklarını,tamamen geçmişte kalan yaşadıklarını bir tarafa bırakırsan;sen Diyarbakırı gerçekten çok seviyorsun.

Yorum senin hastalığın,vazgeçtim deme :D Sercan ben olurum diyor sen bakma ona ben daha iyi para veririm :D Sercanada selam.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak bence sen Diyarbakırdan ayrılacağın için üzülüyorsun.Tabi orada yaşadıklarını,tamamen geçmişte kalan yaşadıklarını bir tarafa bırakırsan;sen Diyarbakırı gerçekten çok seviyorsun.

Yorum senin hastalığın,vazgeçtim deme :D Sercan ben olurum diyor sen bakma ona ben daha iyi para veririm :D Sercanada selam.

Sevgili Emre,bugün canım çok sıkkın.Grup yorum dinledikçe de daha da karamsarrlaşıyorum...galiba ben forumdan ayrılmak üzereyim...şimdi bana ait tüm alanlarda çekip gitmek geliyor.

ha D bakırda herşey yolunda...emin ol!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mavim pardon canim msnde sana yazmadan ciktim :online2long:

Birazdan koleje gitcem senin can neden SIKKIN ki ?

Canım ben sana msn de anlatarım...bu arada Sercan ben telefonuna mesaj çektim pc yi kapatmak zorunda kalmıştım...Yayamazım sana da ne diyeyim artık,Allah yardımcın olsun...sağlıcakla kalın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün canım çok sıkkın.Grup yorum dinledikçe de daha da karamsarrlaşıyorum...galiba ben forumdan ayrılmak üzereyim...şimdi bana ait tüm alanlarda çekip gitmek geliyor.

Mavi,

Canını sıkan ben oldumsa, senle bir daha tartışmaya girmem. Amacım, kafamızdaki soru işaretlerinin üstesinden gelerek, sende de var olduğunu hisstettiğim sağ duyuda birleşmek. Bundan emin olmanı isterim.

Eleştiriye dayanıklı değilsin galiba. Elimden gelse, üzülmene neden oldu ise tüm tartışmamızı silmek isterim. Seni üzmek istemem. Afedersin. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.