Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

"Hayal_Perisi"

deniz_kizi

Önerilen İletiler

annelerin en güzeli ...

her zaman yanımda ol benim varlıgını hissettir bana , ben yokken yaz bana mutlu olabileyim seninle ... sesini duyamadıgım zamanlarda sen uyurken geliyim buraya, bu anı defterine ve sanki yanımdasın gibi yazabileyim sana. yalnızlık zor olmasın belki sen yokken. sana hep söylüyorum ve yine burdan da oku . iyi ki benim annemsin .

biliyorsun sana benziyorum git gide ... senin kadar duygusal oluyorum git gide. yanına gelemedigim için mi bilmiyorum. dün geceden beridir iyi hissetmiyor kızın sen hissediyorsun biliyorum . belki biraz suclu hissediyor kendini. belki yanlış anlaşıldı hani en cok korktugum şey sen de biliyorsun . benim içimdekiler farklı olurken birisinin onları bilmeden farklı düsünmesi üzüyor beni . ve söylenmiş bir iki kelime canımı acıttı biraz .belki bir süre yalnız kalmak uzaklaşmak buralardan daha iyi gelecek . kısa bir süre. sulu gözlülügü üstünde kızının tıpkı senin gibi.

biliyorum ben yokken yine tv karşısındaki kanepe uyuyakalıyorsun ve yatagına gecmiyorsun. makyajını da temizlemiyorsun üşeniyorsun yine . sabah aklına geliyor temizlemek.sevdigim yemekleri yapma ben yokken sakın.

ha bir de senin aradıgın ruj ve kazak bende :sweatingbullets: aradıgında bulamadıgında kızıp ne söledigini duyar gibiyim

ben her geldigimde yazarım sana . bu arada sana biraz formu tanıtıyım

rad-ya benim ablam oda senin gibi annelerin en güzellerinden sorunun oldugunda yazabilirsin ayrıca mod. :clover:

diloş komşumuz akşam evde yoktu gittik yan komşu cok tatlı ve şekerdir ( benim gibi)

zeynepp cok benziyoruz burclarımız aynı hatta diyoruz kardes miyiz camilerden mi buldular bizi :D

mineu anne adayımız şeker bir kızı olacak sende yelek örmüştün hani :wub:

güzelim o da cok pozitiftir farklı bir hava katar zevkli yazılar yazar :clover:

larsie formun bilgisayar konusunda uzmanı yardımcı olur sana :stuart:

sardunyam şiir güzelidir henüz benim annem degil formda ama ben onu cok seviyorum yazılarını okumak cok şey ögretebiliyor beni mutlu ediyor :clover:

sen estikce ben titrerim o da denizlerin güzel kızıdır deniz kokusunu taşır sana sende seversin denizleri

gloria henüz tanışamadık ama yazılarını okumak zevk veriyor bana benden yokken siz tanışırsınız :blushing:

sedelina farklı bir yüzü formun bazen neşe katıyor bazen de yazıları beni bilmedigim yerlere götürüyor

aysumda cok şekerdir o da denizlerin güzel kızlarından

erbay karadenizli sen gittiginde sevmiştin karadenizi ama tatlı düsmanı kendisi birazcık

lucifer şu sıra yok tatilde beyefendi ama seni yalnız burakmaz

egzorsist o şeytan uyma formun korkuç yüzüdür :D

leyla da cok şekerdir ona fal bakıcam gelince yazılarında hep mutluluk veren bir rüzgar vardır siz kahve icin ben fal bakarım gelince

suheda cok güzel yazılar yazar ama henüz tanışamadık

ve benim tanışma fırsatım olmayan bircok güzel insan vardır belki ben yokken tanışırsın seni hic birisi yalnız burakmaz sıkılınca gel bu güzel aileye izin veriyorum

şimdilik hoşcakal ... annem ... hoş gelin forma ve iyiki varsın ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gloria henüz tanışamadık ama yazılarını okumak zevk veriyor bana benden yokken siz tanışırsınız :blushing:

canım gerçekten de biz seninle neden tanışamadık, nasıl kaçtın gözümden sen benim bir türlü anlayamadım :huh::unsure:

Ama ayrıca tanışmamış sayılmayız ki biz... Belki geç oldu ama tanıştıkkk :)

Şimdi nereye gidiyorsun anlayamadım bir türlü :( hem Greyfurt meselesi ne olacakkkkk? :(

Şaka bir yana tatlı bebeğim, seni tanıyorum ben, takip ediyorum ta başından, içindeki sıcağın farkındayım, dalga dalga gelip değiveriyor, saçlarıma, yüzüme... İnsan, güzel yürekleri nerede olsa hissediyor, senin de güzel yüreğini hep hissettim...

Biliyorum bu anı defteri annene ait ama ben buraya yazdım işte, ben bir anne olsaydım ve herhalde kızım hakkında bu kadar güzel şeyler duysaydım, onunla gurur duyardım... Annen şimdi seninle ne kadar cok gurur duyarsa yeridir tatlım...

Ve tabii sevgili Hayal_Perisi hoş geldin aramıza :)

Bu çiçek sizindir, boyle bir anne olmak herkesin harcı değildir bilirim :) Herkes iyi anne olamaz... Ben de bir gün umarım sizin gibi çok sevilen bir anne olabilirim... Umarım...

213464084_310211e0c5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gloria yazınız o kadar güzel ki ve beni o kadar mutlu etti ki tşk ederim. ben eminim ki sizde birgün harika bir anne olacaksınız. anne olmak cok güzel bir duygu anlatılması gercekten cok zor. ben gercekten şanslıyım ki böyle bir kızım var evet sizin de dediginiz gibi onunla gurur duyuyorum .bigün sizde umarım harika bir anne olur ve bu duyguyu benimle paylaşabilirsiniz .yazınız icin tşk ederim yeniden . deniz_kızınız biraz duygusal birseylere üzülmüş biraz yine gelir sizde kopamaz gloria .

yeşim bebegim benim .yazını okuyunca sende biliyorsun ki cok mutlu oldum ve minik de olsa sevincim gözyaşı olarak gösterdi kendini ve akşam aramıştım okuyunca yazı yazıyoorum sana demiştim yazıyı yazmayı unutmuşum yeni fark ettim bir de yeni üyeyiym de nasıl oldu bilmiyorum senin yazını kopyalamışım ben yazmayı unutmuşum:) sen hep şanslıyım sana senin gibi bir anneye sahibim diyorsun ya evet bende en az senin kadar şanslıyım . misafirlerim vardı yemekte sen yardıma gelmedin . balık vardı eskiden sevmezdin artık az da olsa yiyorsun. mesaj yazmışsın anne dışardayım yurda biraz gec gidicem diye aradım duymadın merak da burakma beni lütfen . sevgimi aktarma konusunda seni seviyorum kelimeleri biliyorsun yetersiz benim icin .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bayılıyorum Yeşimin bu anne sevgisine :wub:

Benimde kızım var ama şuan bizim ilişkimiz böle değil :(

Kendisi ergenlik depresyonunda da teyzesi :D Eh biliyorum geçicek ve bizde böle olucaz.Umarım :unsure:

Bide ufak oğlum var benim,gerçi yeşimi tanıyıp hele de gördüğümden beri ufak olmasına hayıflanıyorum biliyomusun hayalperisi B)

Büyük olsaydı kesin denizkızını istemeye koşmuştum şimdiye sizden :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bayılıyorum Yeşimin bu anne sevgisine :wub:

Benimde kızım var ama şuan bizim ilişkimiz böle değil :(

Kendisi ergenlik depresyonunda da teyzesi :D Eh biliyorum geçicek ve bizde böle olucaz.Umarım :unsure:

Bide ufak oğlum var benim,gerçi yeşimi tanıyıp hele de gördüğümden beri ufak olmasına hayıflanıyorum biliyomusun hayalperisi B)

Büyük olsaydı kesin denizkızını istemeye koşmuştum şimdiye sizden :wub:

radyammm canımm ablaların güzeli ... sen ona sevgini sun sonuna kadar ve emin ol ki onlar seni sevgileriyle donatacaklar zamanla göreceksin bunu :wub: formda tanıdıgım herkesin ayrı bir yeri oluştu bende . herkes sanki farklı güzel . sende o güzle insanlar birisin ve harika bir annesin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım gerçekten de biz seninle neden tanışamadık, nasıl kaçtın gözümden sen benim bir türlü anlayamadım :huh::unsure:

Ama ayrıca tanışmamış sayılmayız ki biz... Belki geç oldu ama tanıştıkkk :)

Şimdi nereye gidiyorsun anlayamadım bir türlü :( hem Greyfurt meselesi ne olacakkkkk? :(

Şaka bir yana tatlı bebeğim, seni tanıyorum ben, takip ediyorum ta başından, içindeki sıcağın farkındayım, dalga dalga gelip değiveriyor, saçlarıma, yüzüme... İnsan, güzel yürekleri nerede olsa hissediyor, senin de güzel yüreğini hep hissettim...

Biliyorum bu anı defteri annene ait ama ben buraya yazdım işte, ben bir anne olsaydım ve herhalde kızım hakkında bu kadar güzel şeyler duysaydım, onunla gurur duyardım... Annen şimdi seninle ne kadar cok gurur duyarsa yeridir tatlım...

Ve tabii sevgili Hayal_Perisi hoş geldin aramıza :)

Bu çiçek sizindir, boyle bir anne olmak herkesin harcı değildir bilirim :) Herkes iyi anne olamaz... Ben de bir gün umarım sizin gibi çok sevilen bir anne olabilirim... Umarım...

213464084_310211e0c5.jpg

gloriamm canımmmm inan tanışamadık belki ama sanki cok iyi tanıyor gibi hissettim sıcaklıgını gercekten beni sardı bu inanılmaz güzel bir duygu yazılarını okumak okadar güzelki benim icin birbirimize yazmamız olabiliriz ama önemli olan hislerimiz bence gec kalmış sayılmayız .

burdayım gidemem ki dün gece iyi degildim birden öle gitmek geldi icimden ama kopamam sizlerden . hem daha başaramamız gereken bir greyfurt projemiz var :D

artık cekinmeden diledigim gibi yazabilirim sana

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gloriamm canımmmm inan tanışamadık belki ama sanki cok iyi tanıyor gibi hissettim sıcaklıgını gercekten beni sardı bu inanılmaz güzel bir duygu yazılarını okumak okadar güzelki benim icin birbirimize yazmamız olabiliriz ama önemli olan hislerimiz bence gec kalmış sayılmayız .

burdayım gidemem ki dün gece iyi degildim birden öle gitmek geldi icimden ama kopamam sizlerden . hem daha başaramamız gereken bir greyfurt projemiz var :D

artık cekinmeden diledigim gibi yazabilirim sana

ne demek "çekinmeden dilediğim gibi yazabilirim sana" kızzz aaaaa :angry::D niye çekiniyordun ki sanki, korkunç muyum ben :)

bir an kendimi yazılarını okuyunca öyle korkunç görüntüsü altına sığınmış tatlıcık bişi gibi hissettim de gerçi bir yerde iyi oldu :D

Greyfurt projesi, çok önemli canım bak, kendimizi güvene almalıyız ilerisi için... Hem Deepblue da sana yardım edeceğini söyledi, değerlendirelim bu fırsatı :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

annemmmmmmmmmmm bitanemmmmmmmmmm benim ... sana geldim sen evde yoksun ama olsun ben sana yazmak istedim.

bebegin iki kişi arasında kalmaktan bıktı . ne yapacagımı şaşırdım annemm ya . ikisi de arkadasım aynı evi paylaşıyorlar ama şuan o geliyor ondan konuşuyor digeri geliyor ondan konuşyor ama ama beni düsünen yok artık kızdım ikisine de beni karıştırmayın bana gelip anlatmayın dedim . hic sevmedigim bir durumdayım hani böyle bogulacak gibiyim. :( uzun bir süredir aynı konular aynı şeyler hic senin bebegine göre degil . bende kacıyorum artık ikisinden de napiyim yani -_- aslında yarın sana gelsem ama bu tez olayı var biliyorsun bide belki cumartesi akşam hocalarla falan bişiyler yapmayı düsünüyoruz .sabah aradıgımda daga gidioruz kaymaya dedin :angry: bensiz öle mi umarım rüzgar yoktur üşütmezsin yine :unsure: gerci ben son kaydıgımda pist acılmıştı bayagı ;) taşlar vardı .biliyor musun bazen ne farklı oldugumu düsünüyorum digerlerine bakınca . kendimi övmek gibi birsey degil ben şanslıyım farklı yerden görebiliyorum hayatım kücük sorunlara takılmıyor bu senin sayende kızın da sana benziyor gittikce :wub:

missing.jpg

resimdeki kızın yerinde olmak isterdim deniz kenarın da . ne cok özledim seninle yüzmeyi . sen her sabah erkenden gelirdin başıma hadi yeşo ya deniz cok güzel nolur uyan bende anne ya saatten haberin var mı uyusam nolur derdim sende ben kalkmayınca iyi ben tek başıma gidiyim acılıyım derdin . tabi ben tek başına lafından sonra arkadan koşa koşa gelirdim sonra denizde acılınca anne ya süper iyiki kalktım :D her sabah aynı hikaye başa sarardı yüzmeyi özledim annemm ya .

yzmek.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

annemm bebegin iyi degil bugün

aglaje5.jpg

biliyorsun hep dikkat ederim "sevdiklerimi ve diger insanları kırmamaya ".ama bugün sevdigim bir arkadasımı kırdım. hep dikkat ederken onu kırmak öyle canımı acıttı ki ve kendimi öylesine suçlu hissediyorum ki .aslında şaka yapmak istemiştim ama üzdüm onu kırdım incittim ve şuan kendimi ölesin kötü hissediyorum ki . özür diledin mi diye soruyorsun .ama onu üzdükten sonra bu iki kelimenin ne anlamı var ki ? kırdım bikere üzdüm onu . nasıl telafisi olabilir ki bunun elimden geleni yapmaya calışıyorum ama izin vermiyorki . :(

nerdesin8zxda3.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
mineu anne adayımız şeker bir kızı olacak sende yelek örmüştün hani :wub:

seni hic birisi yalnız bırakmaz sıkılınca gel bu güzel aileye izin veriyorum

şimdilik hoşcakal ... annem ... hoş gelin forma ve iyiki varsın ...

inşallah benim kızımda senin kadar duygusal ve sevgi dolu olur deniz kızı :wub:

bu arada hiç gözün arkada kalmasın, belki ben kısa bir zaman sonra bir müddetliğine buralarda olmıycam ama arkadaşlarımız dostlarımız sevgili anneni yalnız bırakmıycaktır -_-:clover:

yeşonun güzel annesi aramıza hoşgeldin, İYİ Kİ VARSIN :hug:

annemmmmmmmmmmm bitanemmmmmmmmmm benim ... sana geldim sen evde yoksun ama olsun ben sana yazmak istedim.

bebegin iki kişi arasında kalmaktan bıktı . ne yapacagımı şaşırdım annemm ya . ikisi de arkadasım aynı evi paylaşıyorlar ama şuan o geliyor ondan konuşuyor digeri geliyor ondan konuşyor ama ama beni düsünen yok artık kızdım ikisine de beni karıştırmayın bana gelip anlatmayın dedim . hic sevmedigim bir durumdayım hani böyle bogulacak gibiyim. uzun bir süredir aynı konular aynı şeyler hic senin bebegine göre degil . bende kacıyorum artık ikisinden de napiyim yani aslında yarın sana gelsem ama bu tez olayı var biliyorsun bide belki cumartesi akşam hocalarla falan bişiyler yapmayı düsünüyoruz .sabah aradıgımda daga gidioruz kaymaya dedin bensiz öle mi umarım rüzgar yoktur üşütmezsin yine , gerci ben son kaydıgımda pist acılmıştı bayagı taşlar vardı .biliyor musun bazen ne farklı oldugumu düsünüyorum digerlerine bakınca . kendimi övmek gibi birsey degil ben şanslıyım farklı yerden görebiliyorum hayatım kücük sorunlara takılmıyor bu senin sayende kızın da sana benziyor gittikce

missing.jpg

resimdeki kızın yerinde olmak isterdim deniz kenarın da . ne cok özledim seninle yüzmeyi . sen her sabah erkenden gelirdin başıma hadi yeşo ya deniz cok güzel nolur uyan bende anne ya saatten haberin var mı uyusam nolur derdim sende ben kalkmayınca iyi ben tek başıma gidiyim acılıyım derdin . tabi ben tek başına lafından sonra arkadan koşa koşa gelirdim sonra denizde acılınca anne ya süper iyiki kalktım , her sabah aynı hikaye başa sarardı yüzmeyi özledim annemm ya

çok sulugöz oldum ben yaaa :( ağlattın beni yeşo :crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

inşallah benim kızımda senin kadar duygusal ve sevgi dolu olur deniz kızı :wub:

bu arada hiç gözün arkada kalmasın, belki ben kısa bir zaman sonra bir müddetliğine buralarda olmıycam ama arkadaşlarımız dostlarımız sevgili anneni yalnız bırakmıycaktır -_-:clover:

yeşonun güzel annesi aramıza hoşgeldin, İYİ Kİ VARSIN :hug:

çok sulugöz oldum ben yaaa :( ağlattın beni yeşo :crying:

en güzel anne adayım benim :wub: ben hissediyorum ki kızın da senin kadar dugusal ve sevgi dolu biri olacak annesine benzeyecek tıpkı benim anneme benzedigim gibi :wub: sen sevgini öyle bir vereceksin o da aynı senin gibi sevgi dolu olacak buna inanıyorum

aglama sen ben de iyiyim bazen insan böyle bir duygu mevsimini giriyor renkler,cisimler,kişiler,olaylar karışıyor birbirine .iyiyim şimdi merak etme :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

en güzel anne adayım benim :wub: ben hissediyorum ki kızın da senin kadar dugusal ve sevgi dolu biri olacak annesine benzeyecek tıpkı benim anneme benzedigim gibi :wub: sen sevgini öyle bir vereceksin o da aynı senin gibi sevgi dolu olacak buna inanıyorum

aglama sen ben de iyiyim bazen insan böyle bir duygu mevsimini giriyor renkler,cisimler,kişiler,olaylar karışıyor birbirine .iyiyim şimdi merak etme :)

iyi olmana sevindim yeşo :) her zaman böyle ol olur mu? bu her zaman mümkün olamasada kimsenin seni üzmesine izin verme ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyi olmana sevindim yeşo :) her zaman böyle ol olur mu? bu her zaman mümkün olamasada kimsenin seni üzmesine izin verme ;)

canımm yaa :wub: annelerin en güzelim benim tşk ederim çalışırım iyi olmaya .sen ve bu formdaki diger güzel yürekliler oldugu sürece kötü olmak mümkün mü? :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

aldıgım nefes kadar degerlime...

annemm senin icin nelerden vazgectim bir bilsen ... sadece seni yeniden gülümserken görebilmek icin... dünya umrumda degil cünkü benim dünyam sensin sen varsan anlamlı dogan güneş ,seninleyken güzel bu dalgalı deniz ve yine sadece seninle güzel gökyüzünü ve özellikle senin ögrettigin kepçe ve diger yıldızlar...

bak annem kirazlar olmak üzere ... yine birlikte koparacagız birlikte toplayacagız ve yine buz gibi suya inat ederek girecegiz havuza yaylada .

kızın artık daha güclü hayatın basit oyunlarına ve küçük insanlarına ...ve senden de biraz daha güclü olmanı isitiyor . hani biz birlikte büyüyorduk ? sana güc verebilmek icin geldim yanına ...

HADİ ANNEM GÜLÜMSE YENİDEN HAYATA ... GÜLÜMSE Kİ ALDIGIM NEFESİN BİR ANLAMI OLSUN ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aldıgım nefes kadar degerlime...

annemm senin icin nelerden vazgectim bir bilsen ... sadece seni yeniden gülümserken görebilmek icin... dünya umrumda degil cünkü benim dünyam sensin sen varsan anlamlı dogan güneş ,seninleyken güzel bu dalgalı deniz ve yine sadece seninle güzel gökyüzünü ve özellikle senin ögrettigin kepçe ve diger yıldızlar...

bak annem kirazlar olmak üzere ... yine birlikte koparacagız birlikte toplayacagız ve yine buz gibi suya inat ederek girecegiz havuza yaylada .

kızın artık daha güclü hayatın basit oyunlarına ve küçük insanlarına ...ve senden de biraz daha güclü olmanı isitiyor . hani biz birlikte büyüyorduk ? sana güc verebilmek icin geldim yanına ...

HADİ ANNEM GÜLÜMSE YENİDEN HAYATA ... GÜLÜMSE Kİ ALDIGIM NEFESİN BİR ANLAMI OLSUN ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.