Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski Sevdiğiniz Geri Dönüyor

bursercan

Önerilen İletiler

• Cevaplar 59
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

daha ayrılalı 6 ay gecmemıstı kı eskı sevdıgınız kapınızı caldı ve ''kaldıgımız yerden devam edelım mı?'' dedı sız ne derdınız?

Peki ayrılığın sebebi neydi?Kim kimi terk etmişti?En son nasıl ayrılmışlardı?Hata kimdeydi?

Bunların cevabı olmadan bir şey söylemek mümkün değildir...

Ayrıca altı ay az bir zaman değil insan çoktan yaralarını sarmaya başlamıştır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben demekkı o yuzden kaybedıyom hıııııı sımdı anladım.ınsanları kırmamaya calısıyom mam hep kırılan ben oluyom.bunu sorumlusu kalbım.herkese sen gul ben aglarım dedım boyle oldu.neyse artıkkkkk

Artık fark etmişsin aynı benim gibi hep başkasını düşünmenin acısını çok çektim artık kendimi düşüneceğim

Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna.... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

arkadaşlardan kimse buna sıcak bakmamış (: ama benim başıma geldi... hayır dedim...sonra yaşadığım pişmanlığı ben biliyorum.. :( şimdiki aklım olsa boynuna atlardım.... çok özlediğimi o an anladım ama... :wub::(

gerçi belki böylesi iyiydi..bilemiyorum da... şimdi aynı şey olsa..naş naş demek yerine...denerdim...çok seviyorsam eğer... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Özlersin tabi canım ama eğer ilişki bitmişse elbette ki bunun bir sebebi vardır durduk yere bitmemiştir!

O nedeni aklına getirdiğinde neden bir daha olmayacağını anlarsın ;) Bazı anlaşmazlıklar 2. bir şansla giderilemez maalesef :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o vapur limandan çokdan ayrıldı başka vapura binmesini sölerim :D

Ah o gemide bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım

çok severim de deniz yolculuğunu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
arkadaşlardan kimse buna sıcak bakmamış (: ama benim başıma geldi... hayır dedim...sonra yaşadığım pişmanlığı ben biliyorum.. :( şimdiki aklım olsa boynuna atlardım.... çok özlediğimi o an anladım ama... :wub::(

gerçi belki böylesi iyiydi..bilemiyorum da... şimdi aynı şey olsa..naş naş demek yerine...denerdim...çok seviyorsam eğer... :clover:

kelecekle aynı fikirdeyim bu konuda nedense ilişkileri ben değil karşı taraf bitirince daha az pişman oluyorum yani geri gelirse kabul ederim başkasına aşık olmamışsam o süre içinde :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

İlişkimiz nasıldı,ne oldu,neden bitti.. herşey önemli cevap verebilmek için..

Bazen kafanızda büyüttüğünüz,sevdim zanettiğiniz kişi için çok kötü aşk acısı çekerken kendinizce,kişi bir gün gelir döner,yeniden denersiniz,aslında o kadar da büyütülecek bir tarafı olmadığını anlar daha sağlam bir şekilde yollarınızı ayırırsınız.Bazen de bırakın 6 ayı,aradan yıllar geçer,herkes hayattan nasibini alır,eften püften ayrıldığınız kişi ile daha ciddi,daha sağlam yeniden başlarsınız..Başkalarını tanımaya bile tahammülünüz kalmamışken,ondan başka alternatif istemezsiniz.Yalnız ve yalnız onu istersiniz.Şu an içinde bulunduğum haller aynen öyle sanırım.Bakarsınız yakında evlilik haberiyle dönerim.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlişkimiz nasıldı,ne oldu,neden bitti.. herşey önemli cevap verebilmek için..

Bazen kafanızda büyüttüğünüz,sevdim zanettiğiniz kişi için çok kötü aşk acısı çekerken kendinizce,kişi bir gün gelir döner,yeniden denersiniz,aslında o kadar da büyütülecek bir tarafı olmadığını anlar daha sağlam bir şekilde yollarınızı ayırırsınız.Bazen de bırakın 6 ayı,aradan yıllar geçer,herkes hayattan nasibini alır,eften püften ayrıldığınız kişi ile daha ciddi,daha sağlam yeniden başlarsınız..Başkalarını tanımaya bile tahammülünüz kalmamışken,ondan başka alternatif istemezsiniz.Yalnız ve yalnız onu istersiniz.Şu an içinde bulunduğum haller aynen öyle sanırım.Bakarsınız yakında evlilik haberiyle dönerim.. :)

Hadi inşallah hayırlısı :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.