Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ikilidelilik

ikilidelilik

Önerilen İletiler

slm arkadaşlar bi sorun var size

uzun süredir ciddi bir ilişkiniz varken bir de bakıyorsunuzki kalbinize aniden başka biri girmiş kalbiniz ikiye bölünmüş bi türlü ikisinden birine karar vermıiyorsunuz ikisindende vazgecmıyorsunuz bi tarafta yıllardır birlikte oldunuz herseyi paylaştınız alıstınız kişi diğer tarafatta ise yeni biri belki ama kalbinizi fena halde calmış onu görmek için heyecenlanıyosunuz

ne yapardınız arkadaşlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

uzun süredir ciddi bir ilişkiniz varken bir de bakıyorsunuzki kalbinize aniden başka biri girmiş kalbiniz ikiye bölünmüş bi türlü ikisinden birine karar vermıiyorsunuz ikisindende vazgecmıyorsunuz bi tarafta yıllardır birlikte oldunuz herseyi paylaştınız alıstınız kişi diğer tarafatta ise yeni biri belki ama kalbinizi fena halde calmış onu görmek için heyecenlanıyosunuz

Çöp çeksinler aralarında kısa çöpü çeken beni kaybeder :P ne çözüm ama

Böyle bir soruya anca böyle bir yanıt olur bence.

Yahu bir gönüle iki aşkı sığdırabilenler varmı.Helal olsun bir tanesi beni derbeder etti kanser oldum :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne o iki arada bir derede mi kaldın :lol:

öyle alışkanlık diye adamı elde tutmam kusura bakma eğer aşıksam adam gibi gidip kardeş ben aşık oldum derim. çocuk oyuncağı değil hayat sana yapılmasını istemediğin birşeyi sen neden yapıyorsun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne o iki arada bir derede mi kaldın :lol:

öyle alışkanlık diye adamı elde tutmam kusura bakma eğer aşıksam adam gibi gidip kardeş ben aşık oldum derim. çocuk oyuncağı değil hayat sana yapılmasını istemediğin birşeyi sen neden yapıyorsun...

yuhhahahaha gidip aşık olduğuna kardeş ben sana aşık oldum mu diyeceksin :P:D

Ne yapabilirsin ;

1- Birini sonlandır. Kafan rahat eder.

2- İkisiyle de çık. (ama yakalanmamaya bak !)

3- İkisinide bırak. Üçüncü birini bekle :D

SaNTo...

4- unutmuşsun SANTO 4 ise şu olur heralde:

Bu 3 'ü aralarında toplanır kısa çöpü çeken bunu vurur bizde kurtuluruz :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dimi ama ikisindende vazgeçip sessiz süküt bir yaşam ohh ne ala :D

yok canım öyle birşey olurmu ikisi çakışabilir ama üçü çakışsa elbet biri dışarda kalır sende ona gidersin oyüzden üçüncüyüde bul hemen :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok canım öyle birşey olurmu ikisi çakışabilir ama üçü çakışsa elbet biri dışarda kalır sende ona gidersin oyüzden üçüncüyüde bul hemen :)

bak kardeşim insanlar zaten çift yaratılmış derler ,yanlışlıkla karşılıklarınada yakalanırsan,vay haline oldular dört tane sen en iyisi ,dikkat et iyi karar ver

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak kardeşim insanlar zaten çift yaratılmış derler ,yanlışlıkla karşılıklarınada yakalanırsan,vay haline oldular dört tane sen en iyisi ,dikkat et iyi karar ver

sen galiba çifter çifter buluyorsun onlardan :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.