Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir açıklama yapan Nihat Doğan!

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

• Cevaplar 303
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Şimdi de benim senaryomu dinleyin..PUDİK ile MUDİK ikiz kardeştir..ama doğdukları gün gerçek ailelerinin fakirliği yüzünden bu ikisini farklı aileler evlat edinir..PUDİK yıllar sonra sesini kullanarak şöhret basamaklarını tırmanır amma velakin MUDİK, Seda Sayan gibi birini bulamadığından kamyon şoförlüğüyle idare eder..Minecimin görüntülediği foto'da Mudik'i kamyon kullanırken görüyoruz.. :huh::catikkas::yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi de benim senaryomu dinleyin..PUDİK ile MUDİK ikiz kardeştir..ama doğdukları gün gerçek ailelerinin fakirliği yüzünden bu ikisini farklı aileler evlat edinir..PUDİK yıllar sonra sesini kullanarak şöhret basamaklarını tırmanır amma velakin MUDİK, Seda Sayan gibi birini bulamadığından kamyon şoförlüğüyle idare eder..Minecimin görüntülediği foto'da Mudik'i kamyon kullanırken görüyoruz.. :huh::catikkas::yuvarlan:

:w00t: :w00t:

Belli ki şöhret saadet getirmiyor,oysa Mudik ne kadar mutlu görünüyor :closedeyes::yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mudik kamyonuyla şehirlerarası nakliyatçılık yapmaktadır (kamyonun üstünde eşyalar var dikkatinizi çektiyse -_-:lol: ), oğlu ve kızıyla birlikte o şehir senin, bu şehir benim çalışıp, çocuklarının rızkı için didinmektedir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim ; Haftalardır oyun sitelerinde sörf yapmanın meyvesimidir bu Mudik resmi <_< Mudikle bağlantısı olduğundan açıkcası şüpheliyim -_- Zira bana pek inandırıcı gelmedi <_< Ayrıca hiç natürel değil :P Ne o öyle 64 dişlerini birden dışarıya çıkarmışlar <_< Hem o iki adamın yanında o yavrucağın ne işi var :angry: Hem yavrıcak çekik göslümüdür nedir :unsure::yuvarlan::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi de benim senaryomu dinleyin..PUDİK ile MUDİK ikiz kardeştir..ama doğdukları gün gerçek ailelerinin fakirliği yüzünden bu ikisini farklı aileler evlat edinir..PUDİK yıllar sonra sesini kullanarak şöhret basamaklarını tırmanır amma velakin MUDİK, Seda Sayan gibi birini bulamadığından kamyon şoförlüğüyle idare eder..Minecimin görüntülediği foto'da Mudik'i kamyon kullanırken görüyoruz..

Ne bu şimdi <_< Sankim Yeşilçam film stüdyoları <_< Bis bu tür senaryolara tokuz Diloşcum :P Açıkcası bu da pek inandırıcı değil -_- Hem Pudik'in sesinin güsel olduğu nirden belli :angry: Ya Ajdar gibim biriyse :shifty::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir açıklama yapan Nihat Doğan! - Forumlar

Her ne kadar anlamlarını tam manasıyla öğrenemesekde Google da ilk sırada yer alıyoruz tebrikler :huh::w00t:

Şimdi dikkatinisi bena virin ben sise Mudik ile ilgili gerekli açıklamayı yapacağım :shifty:

1 - Mudik; Suriye de bir müsedir... Bakınız resim - 1 - -_-:lol:

impage311.jpg

2 - Mudik; Aşağıda görülen dünya haritasında mavi renk ile belirtilmiş bir topluluktur -_- Bu topluluğa sonradan neler olduğunu bilmiyorum :huh::w00t::yuvarlan:

tmc-nodes-RHSE.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 - Mudik; Bir yimek ismidir... -_- Tam şettiremedim ama tahminim Hindistan civarı bi yer :D Yandaki de Mudik Kısı ama hiç tanıdık değil :huh::yuvarlan: Bakınız Resim - 3 -

P1030506.jpg

4 - Mudik; Bir aile arabasıdır :huh::lol:

20071013-logo_mudik2007.jpg

5 - Mudik; Yeni müsiğin felsefesi :P

6 - Mudik yazıp Google da görsellerde aratınca tuhaf bişey daha çıktı karşıma :huh: MINEU :w00t::yuvarlan:

Bakınız Mudik & MINEU

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim ; Haftalardır oyun sitelerinde sörf yapmanın meyvesimidir bu Mudik resmi ,Mudikle bağlantısı olduğundan açıkcası şüpheliyim ,Zira bana pek inandırıcı gelmedi ,Ayrıca hiç natürel değil , Ne o öyle 64 dişlerini birden dışarıya çıkarmışlar ,Hem o iki adamın yanında o yavrucağın ne işi var ,Hem yavrıcak çekik göslümüdür nedir

bende google'ın yalancısıyım kankim :lol:

3 - Mudik; Bir yimek ismidir... Tam şettiremedim ama tahminim Hindistan civarı bi yer Yandaki de Mudik Kısı ama hiç tanıdık değil

4 - Mudik; Bir aile arabasıdır

20071013-logo_mudik2007.jpg

5 - Mudik; Yeni müsiğin felsefesi

6 - Mudik yazıp Google da görsellerde aratınca tuhaf bişey daha çıktı karşıma , MINEU

Bakınız Mudik & MINEU

iyi uydurmuşsun <_< yuk yimekmiş, yuk felsefeymiş <_< yetmemiş birde benim nacisane adımı karıştırmış :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

abla biraz emrah filmi tadında bi hikaye olmuşş :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olar o kör doktordan bahsetmem kankim :huh: Hem neden bahsedeyimki o kör dokttordan .. Bahsedilecek bişey olsa bahsederdim ama yuk :( Adam doktor olmuş ama kör naparsın :unsure: Yasık adama demi kankim :crying: Bu saatten sonra başka bi iş de yapamaz şimdi :huh: Kör ya malum :huh::yuvarlan::w00t:

Google a gir görsellere Mudik yaz senin adın çıkıo görürsün :lol: Zaten linkinide vermiştim tıkla görürsün :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olar o kör doktordan bahsetmem kankim , Hem neden bahsedeyimki o kör dokttordan .. Bahsedilecek bişey olsa bahsederdim ama yuk , Adam doktor olmuş ama kör naparsın , Yasık adama demi kankim ,Bu saatten sonra başka bi iş de yapamaz şimdi , Kör ya malum

Google a gir görsellere Mudik yaz senin adın çıkıo görürsün ,Zaten linkinide vermiştim tıkla görürsün

saol kankim iyi ki bahsetmemişsin <_<:P:D:huh::unsure::wacko:

çıkmıo işte yalan süleme <_<:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.