Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

hakkaride 13 şehit daha

ossman

Önerilen İletiler

tekrar 13 şehit daha ve sayının artabileceği söyleniyor....

ben bu konuda artık bişey diyemiyorum..içim kan ağlıyor..birşeyler dönüyor ama hükümet neyi bekliyor bilemiyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

*SILAHI BIRAKIN MECLISE GELIN*PKK ya bu cagriyi yapan bir basbakanin bir dakika olsun görevde kalmamasi ve derhal Divan-i Harbe verilmesi gereklidir.Türkiye Cumhuriyeti böyle bölücü basbakanlarin elinden kurtulmalidir.Hakkaride askerlerimize hain pusular kurulup kursuna dizilirken basbakan kafasinin icindeki ideolojiyi gerceklestirecek olan referandum icin oy kullanmaktaydi.B u ne gaflet bu ne dalalet ve bu ne hiyanettir,Ey Türk ulusu uyan ve gözlerini ac artik,yeter aldatildigin yeter kullanildigin artik kendine gel kendine bir ceki düzen ver yoksa bu gidisin sonu felaketle bitecektir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

2 şehit daha eklendi.ve 14 yaralı var deniyor

evet hepimiz suçluyuz.

Üzüntüm büyük ama;

Hepimiz nasıl suçlu oluyoruz ben merak ettim? Masum insanların ne suçu olabilir? Eğer bir suçlu aranıyorsa, asıl suçlu emperyalizm ve onun işbirlikçileri değilmidir? Asıl suçlu beceriksiz politikacılar değilmidir? Masum insanlarımız analarımız bacılarımız ne yapabilir bu durumda? Eli kolu bağlı acınmaktan ve protesto yürüyüşü yapmaktan başka elinden ne gelebilir? Yapacakları sadece demokratik oyları. Onun kıymetinide kimisi biliyor kimisi de bilemiyor.

Galiba Atatürk gibi bir politik bir lideri beklemekten başka çaremiz kalmadı. Çünkü artık emperyalizm, geri ülkelerin kaderini istediği gibi yönetmekte. Bilinçlenmeninde bilinçli olarak önü kesildi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok yazik hepimiz sucluyuz

2 şehit daha eklendi.ve 14 yaralı var deniyor

evet hepimiz suçluyuz.

Üzüntüm büyük ama;

Hepimiz nasıl suçlu oluyoruz ben merak ettim?

sayin maraba bu ülke bu noktaya geldiyse ,bu bizlerin kararsizligindan bütün milletimizin kararsizligindan gelmistir..

kurtulus savasinida bu millet vermistir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tekrar 13 şehit daha ve sayının artabileceği söyleniyor....

ben bu konuda artık bişey diyemiyorum..içim kan ağlıyor..birşeyler dönüyor ama hükümet neyi bekliyor bilemiyorum..

Bunu bu hükemiti seçen aziz milletimize sormak lazım!!!!!!!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok yazik hepimiz sucluyuz

Bende neden suçlu olduğumuzu anlamış değilim.Biz ayrılıkçı söylemlerle ve dinle Türkiye'nin yumuşak karnını kaşıyan ve idare kadrolarına en azılı ayrılıkçı kürt faşizanlarını getiren,Türkiyenin bölünmesi işene gelen devletlere , yalakalık yapan adamları iktidara getirmemek için çok uğraştık.

Bu millet , "askerlik yan gelip yatma yeri değildir "diyenleri başa getirdi.

Bu millet ,şehitlere "kelle "diyenleri başa getirdi

Bu millet, "ne görüşecem onlarla" diyen (şehit aileleri için) diyenleri başa getirdi.

Bu millet" bu adamdan faydalanınn deliğe süpürmeyin " diyen zihniyetleri başa getirdi.

Bu millet terörist başına "sayın " diyen adamları başa getirdi.

Şehitlerimiz için ne diyorsunuz diye sorulduğunda; "Amerikaya gidince BUSH la bunu görüşeceğim "diyenlere oy verdi.Halen bu söylemleri kullanıyor.Dört tane dosya verecekmiş Bush'a.

Bağımsız ülkeyiz ya !!!! çok umurundaydı amerikanın da bizim evlatlarımızın ölmesi.

İşin sulandırıldığını gören Barzani ve Talabanin gözdağı veren son açıklamalarını anlamak için çok ta zeki olmaya gerek yok.Atatürk'ün bağımsız Türkiye'sinin geldiği ve düşürüldüğü konum ortadır.

Abdullah Gül demiş ki;

-Barzani bizim muhatabımız değildir.

Sevsinler ;o da seni çok takmıştı zaten arkasında koskoca amerika varken.

Başbakan ; basına ajite eden yazılar yazmayın diye buyurmuş.

Kimbilir burada ; ZAVALLI FAKİRİN FUKARANIN ,VATAN İÇİN EVLATLARI ÖLÜRKEN ,UCU ABD DE GEMİCİKLERİYLE OYNAYAN OĞLUNA DOKUNUVERİR

Acımız gerçekten büyük ve ülke idarecilerinin basiretsiz davranışlarla,ülkeyi düşürdükleri durumu görünce ,benim açımdan bu acı dahada büyüyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende neden suçlu olduğumuzu anlamış değilim.Biz ayrılıkçı söylemlerle ve dinle Türkiye'nin yumuşak karnını kaşıyan ve idare kadrolarına en azılı ayrılıkçı kürt faşizanlarını getiren,Türkiyenin bölünmesi işene gelen devletlere , yalakalık yapan adamları iktidara getirmemek için çok uğraştık.

Abdullah Gül demiş ki;

-Barzani bizim muhatabımız değildir.

Sevsinler ;o da seni çok takmıştı zaten arkasında koskoca amerika varken.

Başbakan ; basına ajite eden yazılar yazmayın diye buyurmuş.

Barzani tabiki muhatap olmaktan cikmistir bugün onlar ordan bizim icimize kadar girip daha fazla topragin pesindeler,!

evet hepimiz sucluyuz,?

onlar icimize kadar sizmis bugün bizleri kendi topragimizda vuruyor bir bakalim bir ordu gibi nerden nereye kadar gelipte bu askerlerimizi vurmuslardir.. hangi izin üzerinden.?

evet hepimiz sucluyuz,? incirlik üstüne defol diyemiyecek kadar sucluyuz.!

:shuriken: yamyam frankfurt

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım halen suçluyuz deyip duruyorsun.Bazı şeyler kişileri aşar her ülkenin sınırlarını ,insanını ve çıkarlarını korumak gibi politikaları olmalıdır. Biz de bunu belirleyen amerikadır.Ben amerikaya da kızmıyorum.Adamların ülke çıkarları bunu gerektiriyor ve bunu uyguluyorlar.Sen de devlet olabilmeyi becer uygulatma bunları.

Düne kadar "6.filo defol" diyenlere bu ülke de ,neler yapıldığını unutuyor musun yoksa !!!!!!

İnsanların yapması gereken yasal sınırlar içersin de ülke çıkarını korumaktan aciz adamları iktidara taşımamaktır.Ama bu ülke insanı bir torba erzağa, kışlık kömüre ülkenin geleceğini sattılar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım halen suçluyuz deyip duruyorsun.Bazı şeyler kişileri aşar her ülkenin sınırlarını ,insanını ve çıkarlarını korumak gibi politikaları olmalıdır.

tamam arkadasim o zaman durmak yok yola devam ,,bir ülkenin sinirlari Cin seddiyle korunacaksa .!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sayin maraba bu ülke bu noktaya geldiyse ,bu bizlerin kararsizligindan bütün milletimizin kararsizligindan gelmistir..

kurtulus savasinida bu millet vermistir...

Savaş yada askeri harekat, önce politikacılarımızın, sonrada askerlerimizin işidir sayın Efendi Türkler. Halk kararlılığını demokratik tavrıyla gösterir. Kendi politikasına göre halkını savunmakta hiç kimse kararsız değildir. Ancak kişilerin politikası değişik değişiktir. O politikaya göre yöneticilerini seçerler.

Kurtuluş savaşı ile bu içinde bulunduğumuz politik dönem karıştırılmamalı. Kurtuluş savaşında politik liderler ve düzenli askeri gücümüz yoktu. Taaki M.Kemal Atatürk'ün önderiğine kadar.

Bu konuları göğüslemek halkın değil, yönetimin görevidir. Tekrar söylüyorum, demokratik hukuk devletinde halk ancak demokratik tavır koymakla yükümlüdür. Dolayısı ile halkın suçu yoktur.

Bende neden suçlu olduğumuzu anlamış değilim.

.................

Acımız gerçekten büyük ve ülke idarecilerinin basiretsiz davranışlarla,ülkeyi düşürdükleri durumu görünce ,benim açımdan bu acı dahada büyüyor.

evet hepimiz sucluyuz,? incirlik üstüne defol diyemiyecek kadar sucluyuz.!

Halkın incirlik üssüne defol demediğini nereden çıkartıyorsun efendi türkler. Politikacılar geçmişte böyle diyenleri de bir bir deliğe tıktı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YETER ARTIK içimiz kan ağlıyor yürüğimiz yanıyorr yaaa

YA BU KANI DURDURUN YA MİLLET DURDURACAK

Başımız Vatanımız sağolsun

Arkadaşlar Aşağıda link olarak Ozan Arifin çok güzel bir şiirini ekledim mutlaka dinleminizi tavsiye edirim durumu çok güzel anlatıyorr.

...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Savaş yada askeri harekat, önce politikacılarımızın, sonrada askerlerimizin işidir sayın Efendi Türkler. Halk kararlılığını demokratik tavrıyla gösterir. Kendi politikasına göre halkını savunmakta hiç kimse kararsız değildir. Ancak kişilerin politikası değişik değişiktir. O politikaya göre yöneticilerini seçerler.

Kurtuluş savaşı ile bu içinde bulunduğumuz politik dönem karıştırılmamalı. Kurtuluş savaşında politik liderler ve düzenli askeri gücümüz yoktu. Taaki M.Kemal Atatürk'ün önderiğine kadar.

Bu konuları göğüslemek halkın değil, yönetimin görevidir. Tekrar söylüyorum, demokratik hukuk devletinde halk ancak demokratik tavır koymakla yükümlüdür. Dolayısı ile halkın suçu yoktur.

Halkın incirlik üssüne defol demediğini nereden çıkartıyorsun efendi türkler. Politikacılar geçmişte böyle diyenleri de bir bir deliğe tıktı.

Siyasette insanlar nerden gelip nereye gittiklerine göre degerlendirilir... idealist insanlar birgün ülkelerinde kendi siyasi görüsü politikacilarin kolundada can verebilir..! topluca

iste bu asamaya gelmeden Halkin kararlılıgi demokratik tavrı önemlidir... bu noktaya gelmesine el koyar iste bu dogru halkin gösterecegi irade en önemlisidir..

Caglayan,lar Tandogan ve Konak,lar ABD,nin yüregini agzına getirdi. Cünkü bu potansiyel bir güctü abd ye karsi bu halkin gücüydü sagi ve soluyla ama ne yaptilar bunu partilere bagladilar halkin gücünü yaniltma taktiklerine gittiler.!

cünkü emperyalizmin en korkulu rüyasi örgütlenmis bilincli halklardir... o dönem bosuna dünyamiza türk yildizi düsüyor diye bosuna haykirmadik.. o mitingler bir yildizdi dünyamiz icin

iste o secilen degisik degisik politikacilar unutmayalim

ABD önünde diz cökenlerden en iyisini secer veya sectirir ... partilerden bahsetmissinde.! Seçilemeyenler de bir gün nasılsa sıra bize de gelir diye dilleri bir karıs dısarda bekleyenlerde vardir muhakak.? öyle degilmi iste burda sectirmeyeceksin

hile karistirilan secimlerde Bugün olmus hala sandık sonucları acıklanmadı.. buna karsi tavrini sürdüren varmi tek kiside kalsan bunu sürdürmek zorunda degilmisin her konuda her alanda ..

bugün irak halki abd in karsisinda kararli durabilseydi bugün abd orda olmaya bilirdi.? asil ülkenin en büyük güvencesi halkidir yani bir ülkenin halki en son belirler o ülkenin egemenligini..

Türkiye,ye bir askeri müdahale zemini için yavas yavas ısıtıyorlar... nerde bu oyunu cözecekler Günü gelince kullanılacak. İncirligi kaybetme riski yok bugün bize karsi kullanilmadigini nerden biliyoruz incirligin bundan birkac gün öncesi bugüne kadar sürekli abd halikopterler ucmadimi bu saldiri gününe kadar tabiki bu incirligi kaybetme riski yok iktidarda kendine yakin parti var... vede neyse.!

sonra Ordumuz Nato standardında donatılmıs yani biz onlara baglıyız onlar bize degil... nerde bu oyunlari cözecekler...

evet ben müthisim sayin gelincik ama gene söyleyeyim Cin seddi genede birileri oluyor tek kisi kalsak dahi vede olmak zorundayiz.! burda ilk igneyi kendimize batiracagiz bizlerin övgüye ihtiyaci yok ,yola devam

sayin hasan kardesim bu kani durduracak bu milletin iradesidir bu milletin egemenligidir konu ve konu ciddidir..

ikinci bir kurtulus savasi verecek kadar ciddidir... kacmak yok.. onlarin amaci ortadogu üzerinden bütün dünyayi egemen olmaktir bunu yaparlarkende aynen irak örneginde saddam fiziken teslim oldugu halde yerle bir ettiler.. yani önlerine cikan engelleri bugün olmasa yarin yok etmektir... onlar dünde japonyada bir gecede 100.bin insani yok ettiler bugünde ortadoguda.. onlarin dünü yok,yarinida yok,, bugün hepimiz sucluyuz demesek yarin cok gec olabilir.!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet ben müthisim sayin gelincik ama gene söyleyeyim Cin seddi genede birileri oluyor tek kisi kalsak dahi vede olmak zorundayiz.! burda ilk igneyi kendimize batiracagiz bizlerin övgüye ihtiyaci yok ,yola devam

................................

ikinci bir kurtulus savasi verecek kadar ciddidir... kacmak yok.. onlarin amaci ortadogu üzerinden bütün dünyayi egemen olmaktir bunu yaparlarkende aynen irak örneginde saddam fiziken teslim oldugu halde yerle bir ettiler.. yani önlerine cikan engelleri bugün olmasa yarin yok etmektir... onlar dünde japonyada bir gecede 100.bin insani yok ettiler bugünde ortadoguda.. onlarin dünü yok,yarinida yok,,

Sayın efendi türkler, bu konuda kimse kaçmaktan sözetmedi zaten.Eğer Atatürk te kaçmayı düşünseydi, O müthiş Kurtuluş Savaşını verebilir miydik? Bizim ortaya dökmek istediğimiz halkın demokratik tavırlarını herşey göz önündeyken bile doğru dürüst ortaya koyamamış olması ve o müthiş Kurtuluş Savaşımız dan bile ders çıkaramamış olmaları.Tabiki sonuna kadar hepimiz mücadelemizi sürdüreceğiz.Bizim bu ülkeden başka gidecek yerimiz yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üzüntü yerini öfke aldı. Ama PKK ya duyulan öfke... arkadaşlar bi savaşın içindeyiz illaki camurda sıcrayacak kanda dökülecek... Karşı tarafın eli armut toplamıyor. Siyasilerin PKK sen Irakın kuzeyini terket demesiyle olmuyor bu işler. Askeri yönden bir güçün olmalı ki politikada etkin rol oynayasın. Baya kan dökülecek umarım istediğimiz sonuca ulaşır ülkesimizde huzur içerisinde yaşarız...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

................iste bu asamaya gelmeden Halkin kararlılıgi demokratik tavrı önemlidir... bu noktaya gelmesine el koyar iste bu dogru halkin gösterecegi irade en önemlisidir..

Caglayan,lar Tandogan ve Konak,lar ABD,nin yüregini agzına getirdi. Cünkü bu potansiyel bir güctü abd ye karsi bu halkin gücüydü sagi ve soluyla ama ne yaptilar bunu partilere bagladilar halkin gücünü yaniltma taktiklerine gittiler.!.................

Saynın Efendi Türkler,

Özünde farklı şeyler söylemiyoruz. Senin demokrat yapının olduğunuda biliyorum yazılarından. Ancak "hepimiz suçluyuz" diyice kendimi sanki vatana hainlik yapan birisi olarak gördüm. Bu durumdan hepimiz sorumluyuz dersen kabullenirim. Halkın örgütlü mücadelesinin çok gerekli olduğunu biliyorum.

Bak "suçlu" vikipedide nasıl belirtiliyor:

Suç, genel olarak "yasaklanan" veya "cezalandırılan" davranışlara denir. Hukuki açıdan ise, hukuk düzeni tarafından ceza veya güvenlik tedbiri yaptırımına bağlanmış fiildir.

Selamlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben suclu değlim ve bunu asla kabul etmiyorum.

Bu konuda suclu oldugunu kabul etmek vatana ihanet ettigni kabul etmektir.

Yazdıklarımı takip edenler bilir Pkk konusunda bu siteye uye oldugumdan beri fikirlerimi yazdım. BU hukumetin ne kadar beceriksiz, ihmalkar belkide bilincli bir sekilde bu konunun uzerine gitmedigni neden gitmedigni neden işine gelmedigni ilk gunden beri yazıyorum. Secimden aylar once de akp hukumetinin pkkyla işbirligi yapsa bile bu kadar faydalı olamayacagını kanıtlarımla, ispatlarımla yazdım. Burası aracılıgıyla ve farklı siteler aracılıgıyla butun bildiklerimi ve dusuncelerimi paylastım. Bu tur konularda hicbir egitim almadıgım halde, sadece biraz arastırma yapan biri olarak, bugun bunların olacagını aylar once söyledim. Haklı cıktıgım icin o kadar üzgünüm ki....

Akp hukumetine oy vermek demek akpnin pkk konusunda politikalarını desteklemek demektir. Akpye oy vermek demek akpnin yaptıgı ve yapmadıgı herseyden sorumlu olmak demektir.

Ben akpye oy vermedim. Akpye oy vermek pkkyla işbirligi yapmak demektir. Bu soyledigmi agır bulanlar diger yazılarımı okuyup ne demek istedigimi anlarlar.. Biz Tandoganda, Caglayanda, Gundogdu da toplandıgımızda en cok protesto ettigmiz konulardan biride akpnin pkk konusundaki bu sacma sapan ve yanlıs politkalarıdı. Ama kimse bizim ordaki protestomuzdan bahsetmedi.. Akpnin medyası diline doladı, hergun biraz daha magazinlestirdi ve bizim ayak seslerimzi bastırmaya calıstı.. gecen hafta 15 sehit verdik tutup bazı arkadaslar Caglayandaki laikler nerde diye yazmaya basladı, akpnin besledigi yazarlar gibi..

Lutfedip Caglayana gelmiş olsaydılar pkknın nasıl lanetlendigni, askere nasıl sahip cıkıldıgını, ve akpnin nasıl eleştrildigini gorurlerdi duyarlardı, ne kadar sagır ve kör olurlarsa olsunlar bunu hissederlerdi.. Ama oturdukları yerden ahkam kesmek kolay...

Bugun onlarca Şehit daha verdik. Sayın cemiş cicek gecen hafta sözün bittiği yerdeyiz demişti.. Sİmdi nereye geldi merak ediyorum..!!!!

Gitsin sayın tayyib baskan bushuyla konussun bakalım bunlarıda. burda atıp tutması kolay daha adamdan randevu bile alıp alamayacagı belli değil...

Altı ay once Genel Kurmay BAskanı Tezkere cıkması lazım deyince herkes karsı cıktı.. Sİmdi onlarca şehit verdikten sonra lutfedip tezkere cıkarıyorlar... Anlamı kaldımı?

Kuzey ıraka aylardır bedava elektrik su veriyoruz, bir allahın kulu cıkıpta o bolgenin elektrigini keselim, suyunu keselim baskımızı arttıralım demedi..

6 yıldır iktidardaki parti akp guney doguya doguya bir kurus yatırım yapmadan, ordaki insalnarı sadakaya alıstırdı.. birileri gidip sizin veridngis sadakadan fazlasını verirse insanda bundan sonra ona devlet der buna kimse yanasmadı..!!!

HAla aşiret liderleriyle, ağalık sistemiyle ordaki insanımız köle gibi kullanılıyor ama sayın akplilerinde işine geliyor cunku on bin insana hizmet etmek varken bir asiret reisi yada bir agayı zengin etmek aynı oyu kazandırır...

ONlarce sehit vermek ise akpye yuzde 47 oranında oy olarak döndü... Akp bu konuda adım atarmı ? Akp pkk terörünü bititrimi. Gecen gun sayın erdogan cıkıp silahı bırakıp sehre gelsinler dedi.. Teröristle masaya oturulur mu? DUnyanın neresinde goruldu bu zihniyet.. Zaten teröristlerin amacı bu masaya oturmak.. karsılıgında silah zoruyla almak.. Sayın erdogan kendi acıkladı akp icinde onlarca kürt belkide pkk sempatizanı milletvekili var.. Kalkıp dtp ye kızıyoruz bari onlar acıkca destekledikleirn söyluyorlar iki yuzluluk yapmıyorlar.. Ya gizliden destekleyenleri, ya bu konuda hicbir çözüm üretmeyenleri ne yapacagız?

BUnları herkes biliyor ama bir ulke dusunun basbakanı cumhurbaskanı bakanları milletini uyutuyor.. Oyalıyor insanını kanı akıyor canı cıkıyor basbakan hala birsey olmamıs gibi yapacaz edecez deyip atıp tutuyor...

Bugun yasadıgmız bu terörün bir numaralı suc ortagı akpdie uretmedigi politikalar ve cözemedigi sorunlar yuzunden... Ve bunu bile bile gidip akpye oy verenler sucludur...

Ben bunları aylarca yazdım soyledim, bunların olacagını söyledim ne yazıkki haklı cıktım...

lanet olsun ki haklı cıktım :(

Bunun suclusu ben değilim.. Akp ve akpye oy verenlerdir.. Sİmdi oturup yeniden dusunsunler bakalım... Yine gidip akpye oy versinler... Nasıl olsa ölen cocuklar bizim... onların umrunda bile değiliz...

Bu vatana ihanet eden ben değilim.. avazım cıktıgı kadar bagırdım ben duymuyorsanız/duymuyorsalar bu onların sucudur...

Lutfedip tezkere cıkardılar bin minnet rica ile... bagıra cagıra biz size baskın yapmaya gelecegiz diyerek baskınamı gidilir..

Kimi uyutuyorlar bunlar onlara oy verenlerimi.. onları uyutmaya gerek yok, onlar zaten onlara ne soylenirse onu yapıyorlar.. Bugun onlara gidip evet oyu verin dediler gidip evet oyu verilder.. Neye evet dediklerini bile bilmeden...

Bu kadar uyuşturuldunuz, bu kadar umrunuzda değil bu ulke... bu kadarmı düşkünsünüz kadının basındaki örtüye, imam okullarındaki cocuklara, bu kadar mı aclıktan korkuyorsunuz, bunlardan vazgecemeyip ulkemize bölmeye tesebbus edenlere tahammul ediyorsunuz..!!!!

YAZIK...!!!!!

DURMAK YOK YOLA DEVAM..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eğer bu yazımda haddimi aşıp hakaret iceren kelimeler kullandıysam özür dilerim.. Ama icimdeki öfke ve acı tarif edilemez boyutlarda... Biraz daha yazarsam sanırım buraları bırakıp gitmem gerekecek... cunku dayanamıyorum yazmadan durmaya.... keske elimden daha fazlası gelseydi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben suclu değlim ve bunu asla kabul etmiyorum.

Bu konuda suclu oldugunu kabul etmek vatana ihanet ettigni kabul etmektir.

Yazdıklarımı takip edenler bilir Pkk konusunda bu siteye uye oldugumdan beri fikirlerimi yazdım. BU hukumetin ne kadar beceriksiz, ihmalkar belkide bilincli bir sekilde bu konunun uzerine gitmedigni neden gitmedigni neden işine gelmedigni ilk gunden beri yazıyorum. Secimden aylar once de akp hukumetinin pkkyla işbirligi yapsa bile bu kadar faydalı olamayacagını kanıtlarımla, ispatlarımla yazdım. Burası aracılıgıyla ve farklı siteler aracılıgıyla butun bildiklerimi ve dusuncelerimi paylastım. Bu tur konularda hicbir egitim almadıgım halde, sadece biraz arastırma yapan biri olarak, bugun bunların olacagını aylar once söyledim. Haklı cıktıgım icin o kadar üzgünüm ki....

.

.

.

Kimi uyutuyorlar bunlar onlara oy verenlerimi.. onları uyutmaya gerek yok, onlar zaten onlara ne soylenirse onu yapıyorlar.. Bugun onlara gidip evet oyu verin dediler gidip evet oyu verilder.. Neye evet dediklerini bile bilmeden...

Bu kadar uyuşturuldunuz, bu kadar umrunuzda değil bu ulke... bu kadarmı düşkünsünüz kadının basındaki örtüye, imam okullarındaki cocuklara, bu kadar mı aclıktan korkuyorsunuz, bunlardan vazgecemeyip ulkemize bölmeye tesebbus edenlere tahammul ediyorsunuz..!!!!

YAZIK...!!!!!

DURMAK YOK YOLA DEVAM..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eğer bu yazımda haddimi aşıp hakaret iceren kelimeler kullandıysam özür dilerim.. Ama icimdeki öfke ve acı tarif edilemez boyutlarda... Biraz daha yazarsam sanırım buraları bırakıp gitmem gerekecek... cunku dayanamıyorum yazmadan durmaya.... keske elimden daha fazlası gelseydi...

Sevgili arkadaşım kalemine yüreğine sağlık .Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum ve aydınlatıcı yazılarını ilgi ile takip ediyorum.

Şimdi ben soruyorum ,akp ye oy verenler nerde ?Hiç mi vicdanları sızlamıyor?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım kalemine yüreğine sağlık .Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum ve aydınlatıcı yazılarını ilgi ile takip ediyorum.

Şimdi ben soruyorum ,akp ye oy verenler nerde ?Hiç mi vicdanları sızlamıyor?

Onlar vicdanlarını bir kenara bırakmış itaatkar kullar sadece.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şehitlerimize allahtan rahmet ..yaralı askerlerimizede şifa diliyorum.. :(

ve bizi yönetenlerin açıklamalarını dinledikçe acım dahada katlanıyor..amerika süre istemiş talabani ve barzani değil pkk liderlerini bir kedi bile vermeyiz demiş..sonra ırak yönetimi pkk ya şiddeti durdurun demiş onlarda değerlendireceklermiş..

veeeeee bizimkiler ne demiş? 5 kasımda RTE amerikada bushla görüşecekmiş...

hem nasılsa,

iki gün sonra kavaldaki melodi değişir..UNUTULUR..taki yeni şehit haberleri gelene kadar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

23 küsur yıldır terörü bitirememiş tüm siyasi iradelere ,kınalar yakıp yolladığımız ciğerlerimizi alkanlar içinde evlerine gönderen insan sayılmayacaklara,terörbaşını bilmem kaçyıldızlı sözümona cezaevinde krallara layık ağırlayanlara,teröriste terörist diyemeyenlere,13 değil 15 değil hergün birer ikişer şehit haberlerine vaka-i adiyeden muamelesi yapacak kadar bizi hissizleştirenlere,şehitler üzerinden prim yapıp gereğini yapmayanlara,rezilliğe göz yummaktan başka yapacak birşeyimiz yokmuşcasına türkün gücünü dünyaya kanıtlama gücümüz varken bizi güsüzlüğe inandırmaya çalışanlara, daha nice şehit haberleriyle içimizi yakmaya kavurmaya devam edecek iradesizliğe LANET OLSUUUUUUN...

ateş hep düştüğü yeri mi yakacak??????biz mi yanacağız hep....bu nasıl bir sabırdır.......bu sabır mıdır....dayanacak sabır kalmış mıdır...bunu nasıl izah edeceğiz kendimize...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ş E H İ T L E R

Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri,

mezardan çıkmanın vaktidir!

Sakarya'da, İnönü'nde, Afyon'dakiler

Dumlupınar'dakiler de elbet

ve de Aydın'da, Antep'te vurulup düşenler,

siz toprak altında ulu köklerimizsiniz,

yatarsınız al kanlar içinde.

siz toprak altında derin uykudayken

düşmanı çağırdılar, satıldık, uyanın!

Biz toprak üstünde derin uykulardayız,

KALKIP UYANDIRIN BİZİ !

UYANDIRIN BİZİ !

mezardan çıkmanın vaktidir!

Nazım Hikmet RAN- 1959

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.