Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sence bekaret önemli mi?, erkekler için çok tuzak bi soru .kıvırın.

Misafir taunus

Önerilen İletiler

ya molina allah aşkın a hangi erkek bakirdir sorarım sana?

haa 17 yaşımdan küçükler evet bakirdir.gerçi pek yok bu zamanda ama 15 e düştü :D

ya bence insanın kişiliğine ve karakterine bakmalısın bırak bence şu bakir erkek düşüncesini..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Emin olun ki "Bekaret" çok önemli değil...

Ama yine de kestirip atmamak lazım...

Cicada'nın bana verdiği çok güzel bir örnek vardı.

Bir kız var mesela,

10 liraya her türlü cinsel birlikteliği yaşıyor ancak kızlığını koruyor.

Evlendiğinde o kan akacak yani oradan...

Ve kocası huzurlu olacak...

Bu kız namuslu mu acaba?

Bakire olduğu için namuslu mu?

Başka birisi var...

Kız nişanlısını çok sevmiş.

Evlilik planı yaparken birlikte olmuşlar.

Nedir ki nişan atılmış sonra, çocuk bırakmış bunu.

Bizim toplum nişan atılınca kötü gözle bakar ya hep,

Kimse kıza yanaşmak istemiyor,

"Mutlaka bir kusuru var ki ayrıldılar" diyor.

Bu kız namussuz mu acaba?

Bakire olmadığı halde namussuz mu?

Daha çok örnek var...

Namus kavramı bir zara ve akacak kana bağlı değildir.

Birisini gerçekten sevip,

Bir ömrü paylaşmak isteyip,

Bunu planlayarak,

Birlikte olduğu kişi ile

Bu niyetle,

Bu masumiyetle cinselliği yaşayan ama

Ne yazık ki ayrılan,

Bakireliği/Bakirliği kaybetmiş kız/erkek mi namussuzdur?

Yoksa

Cinselliği yaşamak için birilerini sevgili edinen

Ve yaşayan,

Ve böylelikle aklınca meşrulaştıran

Ama hala Bakire kimse mi namussuzdur?

Bakın hiç unutmayın;

Namus kavramını "Sevgi" ve "Sorumluluk" olmadan açıklayamazsınız...

Namusun anayasası "Sevgi"dir.

"Niyet"tir.

"Saflık"tır.

Kendinizi ait hissedersiniz,

Bir ömürlük planlar yaparsınız,

Hayatınızı birbirinize adarsınız,

Ve yaşarsınız...

Sevgi dediğiniz şey

Cinselliği meşrulaştıran tek şeydir...

Gerçekten sevmediyseniz eğer,

Meşru değildir...

Gerçek değildir...

Ben böyle inanıyorum

Ve böyle yaşıyorum...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sana katılıyorum Tengriin

namus kavramı iki bacak arasında olmamalı

beyinde bitmeli..

bayan veya erkek

seviyorsa istiyorsa zaten hiçbirşeyi gözü görmüyor emin olun,

ama bu namussuzluk diye adlandırılmamalı..

insan sonunu düşünmeden, hiçbirşeyi görmeden yaşıyor yaşayacağını..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadın evlenmek için için bizden en az 200 milyarlık mal istesin ( ev+araba+kariyer)

biz ise karşılığında bi soğan zarı bile isteyemeyelim bu nasıl kadın erkek eşitliği ya.bu ne insafsılzık.

ne yani siz bu dünya için o kadar önemli misiniz.

e işte o soğan zarı uğruna binlerce insan(kadın erkek çoluk çocuk) canından oluyorsa senin 3 kuruşluk kariyerinden önemli tabiii...(senin derken erkek neslini kast ettim yannış annamayın reca edicem...)

neyse tabi işin trajik tarafı bu yoksa ben bu mevzuuyu şu şekilde kapatmanın en mantıklısı olacağını düşünüyorum...

kime ne ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Emin olun ki "Bekaret" çok önemli değil...

Başka birisi var...

Kız nişanlısını çok sevmiş.

Evlilik planı yaparken birlikte olmuşlar.

Nedir ki nişan atılmış sonra, çocuk bırakmış bunu.

Kimse kıza yanaşmak istemiyor,

"Mutlaka bir kusuru var ki ayrıldılar" diyor.

Bu kız namussuz mu acaba?

dünya o kadar saf ve masum değil. bırak cinsellik yaşamayı, daha tanışmak için bile 1000 dereden su getirir türk kadını.oturup bi nescafe içmek için bile adamı canından bezdirirler.canı istemiş de adamla fingirdemişse o da onun pröblemi.sonuçta o onun tercihi ve o onun yaşamı beni ilgilendirmez..

ama ben evleneceğim zaman benden kariyer istenirse yıllarca emek verilerek yapılmış bir kariyere sahip olmak zorundaysam,

kız kirada oturmam diye tutturursa,şehrin göbeğinde en az 180 milyarlık bir eve sahip olmak zorundaysam ,

ben otobüslerde dolmuşlarda sürünemem derse ve 15-20 milyarlık bir arabaya sahip olmak zorundaysam, o

zaman ben de bunları sunduktan sonra bi soğan zarı da olsa karşılığını isterim arkadaşım.bu da benim kişisel tercihim saygı duymalı herkes.

kirada oturmam derken , ,dolmuşa binmem derken ve karşı taraf mecbur kalıp da karşılarken iyi.

,o konforun bedeli istediğinde kötü.ben 200 milyarlık yatırım yapıp da bakire bile olmayan kızla evleniceksem niye kısa boylu kıllı bi türk kızı alayım. gider rusyadan bi nicole kidman alırım....hiç olmazsa tipi düzgün olur.hiç olmazsa beni gören tüm kadınlar saçını başını yolar ,namım yürür,,,,,neşelenirim....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e işte o soğan zarı uğruna binlerce insan(kadın erkek çoluk çocuk) canından oluyorsa senin 3 kuruşluk kariyerinden önemli tabiii...(senin derken erkek neslini kast ettim yannış annamayın reca edicem...)

neyse tabi işin trajik tarafı bu yoksa ben bu mevzuuyu şu şekilde kapatmanın en mantıklısı olacağını düşünüyorum...

kime ne ?

kimin canından olduğu umurumda bile değil.

biz de genç olduk,zamanında biz de cinselliği merak ettik, yaşamak istedik. biizm de hormonlarımız çalıştı,20 küsur yaşına kadar karşı cinsten sünnet çocuğu muamelesi gördük ,gıkımız çıkmadı.milleti ormana kaçıracak halimiz yoktu heralde.dişimizi sıktık.pistir hastalık kaparız diye fahişelere de gidemedik.20 küsur yaşına kadar inim inim inledik... bir iki hayırsever çıktı da ondan sonra işler açıldı.onları burdan bir kez daha saygıyla anıyorum..

kızlar 15- 16 yaşında hem yaşıtlarından hem de peşlerindeki babaları yaşında adamlardan ilgi görürlerdi.kendilerini tutamayıp adamlarla laubali oluyolarsa o da onların sorunu..

insan bişey yaparken sonuçlarına katlanmalı.burası dağ başı mı,toplumsal kurallar var. biz bilmiyo muyduk elin kızını kandırmayı..biz nasıl dişimizi sıktıksa onlar da sıksın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayır... eline kız eli değmemiş. hiç kimseyi opmemiş, ilk heyecanını yaşamamış.. saf cok tatlı bi erkek... bence harika

erkekler sizin karşı cinsten 1 haftada gördüğünüz ilgiyi 1,5 yılda görüyolar. hele o yaşlarda hiç görmezler.öyle bi erkek üzerine çullanmadığın sürece beğendiğini bile anlayamaz.

ayrıca birlikte olsan bile 30 saniye de biter.

niye bu kadar şikayet ediyosun ki. türkiyede o dediğin zavallılardan 30 milyon tane var. çık sokağa üstüne atlasınlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dünya o kadar saf ve masum değil. bırak cinsellik yaşamayı, daha tanışmak için bile 1000 dereden su getirir türk kadını.oturup bi nescafe içmek için bile adamı canından bezdirirler.canı istemiş de adamla fingirdemişse o da onun pröblemi.sonuçta o onun tercihi ve o onun yaşamı beni ilgilendirmez..

ama ben evleneceğim zaman benden kariyer istenirse yıllarca emek verilerek yapılmış bir kariyere sahip olmak zorundaysam,

kız kirada oturmam diye tutturursa,şehrin göbeğinde en az 180 milyarlık bir eve sahip olmak zorundaysam ,

ben otobüslerde dolmuşlarda sürünemem derse ve 15-20 milyarlık bir arabaya sahip olmak zorundaysam, o

zaman ben de bunları sunduktan sonra bi soğan zarı da olsa karşılığını isterim arkadaşım.bu da benim kişisel tercihim saygı duymalı herkes.

kirada oturmam derken , ,dolmuşa binmem derken ve karşı taraf mecbur kalıp da karşılarken iyi.

,o konforun bedeli istediğinde kötü.ben 200 milyarlık yatırım yapıp da bakire bile olmayan kızla evleniceksem niye kısa boylu kıllı bi türk kızı alayım. gider rusyadan bi nicole kidman alırım....hiç olmazsa tipi düzgün olur.hiç olmazsa beni gören tüm kadınlar saçını başını yolar ,namım yürür,,,,,neşelenirim....

Siz sevdiğiniz insanı Kariyerinizle, paranızla ve pulunuzla ve dahi Zarı ile mi ölçüyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama... turkiyede cınsellık yaşı 15 e düşmüş.. yani ingiltereyi yakaladık. vede bu erkekler cınselliği kimle yaşıyorlar tabiki kızlarla... ortada sizcede bi gariplik yokmu????? ya kadınlarda cok saf değil..... sen 20 ye gec bile kalmışın

cinsellik yaşı kadınlarda zaten 15 civarındaydı ki zaten.

15 yaşında kız 30 yaşında adamla fingirderse düşer tabi.ya bu zaten bin senedir olan şey ki bu toplumda. ne yani amerikayı yeniden mi keşfediyosun...aferin çocum aferin kaldırın bekaret kurumunu da 12 ye 11 e düşsün........12 yaşında kızını 30 yaşında adamla görürsen ya bi zamanlar bekaret vardı diye hayıflanırısın.

garibim erkekler de bi abileri kolundan tutup geneleve götürürse 17-18 de falan başlıyolar. orda da o kadar kötü muamele görüyolar ki o travmayı yıllarca üzerlerinden atamıyolar. herkes 30 kişiyi götürdüm der, en fazla 3 kere geneleve gitmiştir.o korkudan bi, daha gidemez. genelkurmayın askerler üzerinde yaptırğı bir anketi kesmiştim gazeteden.askerin % 80 i falan 22 yaşından önce ilşki yaşamamış. burdan yayınlicam ama nasıl aktarılıyo bilmiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz sevdiğiniz insanı Kariyerinizle, paranızla ve pulunuzla ve dahi Zarı ile mi ölçüyorsunuz?

ben sevdiğim insanı kişiliğiyle, karakteriyle ve biraz da boyu posuyla ölçüyorum.

o ise beni kariyerimle, paramla ve pulumla ölçüyor.bunlar olmadan evlenmiyolar.

o bana bir ev+ bir araba+ve yıllarca sürünülerek yapılmış bir kariyere patlıyor.(yaklaşık 200 milyarlık malk ) benim maaliyetim ise onun için 200 ytl bile değil.

ve bu kadar zor sahip olunan şeyleri sunduktan sonra bir soğan zarı bile isteyemeyeceksem, bu nasıl bi kadın erkek eşitliği.

madem bakire olmayan alıcam,o zaman gider rusyadan bi nicole kidman alırım.hiç olmazsa tipi bişeye benzer.ne uğraşıcam kısa boylu kıllı kıllı tiplerle.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ARKADAŞLAR TAM ANLAMIYLA ABARTIOSUNUZ OLYII BAKİRE DİYİP TUTTURMAYINN O KADARDA ÖNEMLİ OLAN Bİ UNSUR DEĞİL ÇÜNKÜ;YADA ANLAYACAĞINIZ Bİ ÖRNEKLE ANLATAYIM BENİM ÇOK ŞAHİT OLDUĞUM Bİ OLAY BAKİRE AMA Bİ ÇOK KEZ SEVİŞMİŞ TERSTEN İLİŞKİLERDE BULUNMUŞŞ AMA ACIP MUAYENE ETSEN KIZ OĞLAN KIZ ÇIKAR...ŞİMDİ BEN SİZE SORUORUORUM MASUMİYET BUNUN NERESİNDE BAKİRE KIZ ELLENMEMEİŞ KOKLANMAMIŞ GÜL DEMEK İSE BUNLAR NE OLUO AHLAK DEDİĞİNİZ BEKARET DEDİĞİNİZ OLAYIN ÇÖZÜMÜNÜ BULMUŞLAR...BAKALIM BUNA NE DİCEKSİNİZ? EN YAKIN ZAMANDA BU YAZIYA YORUMLARINIZI BEKLİORUM

valla toplumda bekaret kavramı varken kızları zaptedemiyoruz, peşlerinde 45 kişi olduğu için kırk yılın başı hoşlansak 2 yıl önceden kuyruğa girmek ve kene gibi yapışmak zorundayız.düşünüyorum da, bu toplumda bekaret gibi caydırıcı bi kavram olmasaydı peşlerinde 90 kişi olurdu ve 2 yıl değil 4 yıl önceden kuyruğa girmek gerekirdi heralde.hiç zaptedemezdik.

şimdi efenim hanfendilerin zarının manevi tarafını geçtik, maddi tarafına gelelim.bizim toplumuz .bişey olmaz eabi, bişey olunca idare et eabi, allah kerim eabi felsefesiyle yaşar....korunma yöntemlerini hiç önemsemez.korunma yöntemlerini erkekler kadar kızlar da önemsemez.(bizzat gördüm)biz çişini yaptıktan sonra elini bile sabunlamayan bir toplumuz.(umumni tuvaletlerde üşenmedim gözlemledim)

hanfendi bakire değilse muhtemelen aynı anda 30 kişiye asılan fırlama ve çapkın birileriyle birlikte olmuştur ve hastalık kapmış olabilir....(korunma yöntemleri % 30 korur.bunu da kimse bilmez. )(zührevi hastalıkların çoğunun belirtisi yoktur ve farkında olmazlar).bize bulaştırma riski vardır.bakire olmayan kız bu yüzden risklidir.bekaret zarı dikilmesi bu kavramın caydırıcılığını zayıflatmışsa da hala biraz caydırıcılığı vardır. bekaretin caydırıcılığı olmasa hem AIDS hem hepatit hem de nüfus patlaması yaşanır. ne sanıyosunuz siz.burası isviçre mi..

hanfendi bakire değilse ,cinsel temas sırasında başarısızlık halinde bizi eski partnerleriyle kıyaslayabilir.(insanlık hali her an mükemmel olamayabiliriz).eski partnerleriyle, yok liseden arkadaşım , yok üniversiteden arkadaşım ayağına görüşüyosa buyrun cenaze namazına diyorum.

kadınlrın bu konuyu saptırma huyu da vardır ki çok kızarım.yok siz evlenmeden cinselliği yaşayabiliyorsunuz da biz tabular yüzünden yaşayamıyoruz gibi.evlenene kadar hiç sevgilisi olmamış erkek sayısı evlenene kadar 20 tane ceviz kırmış kız sayısından milyonlarca fazladır.bu da tipik kadın insafsızlığıdır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle ama kesinlikle erkeklerin cok azı 22 sinde kadar bakir kalır.. siz erkkekler 15 nde işi hallediosunuz,cunku erkeklik hormonlarınız sizi yönlendiriyor

sana geneşkurmayın askerler üzerinde yaptığı araştırmada erkekerin % 80 küsurunun 22 yaşına kadar hiç bi şey yaşayamadığını söyledim.o gazete küpurunu burdan yayınlamak istiyorum ama nasıl aktarıcam bilmiyorum.

ayrca bu ülkede hayatı boyucna hiç sevgilisi olmadan 30 yaşına gelmiş görücü usulü evlenmiş kaç milyon erkek var biliyo musun sen.inan bakire olmadan evlenen kızlardan milyonlarca fazladır.

ayrıca genelevlere 18 in altındaki erkekleri almıyorlar. çoğu giremez. sadece boyu uzun yapılıysa kenardan kaynayabilir.içeri girse bile kadın sen git sünnet ol da gel lan der. sen git lan baban gelsin der.

genç bir erkeksen kadınlar seni çekici bulmaz.20 lerine kadar sünnet çocuğu muamelesi görürsün. sen 14 yaşından beri ,,,,hem yaşıtın erkkelerden, hem de baban yaşında erkeklerden ilgi görüyor olabilirsin ama erkek hayatta belli bir konuma ve güce sahip olmadan ilgi milgi görmez..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sana şiddetle katılmıyorum.. asla aslaa.. bu ulkede erkekler cınselliğini cok rahat yaşıyorlar. isterlerse cok tipsiz olsunlar..

belkide kızlar bazı şeyleri yeni keşfediyor belki ondan olabilir..

bi ilişki düşün kızla erkek çıkıyorlar sadece 3. gunde beraber uyuorlar 5.gunde yatıyorlar.... cokkk oluyor bu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sana şiddetle katılmıyorum.. asla aslaa.. bu ulkede erkekler cınselliğini cok rahat yaşıyorlar. isterlerse cok tipsiz olsunlar..

belkide kızlar bazı şeyleri yeni keşfediyor belki ondan olabilir..

bi ilişki düşün kızla erkek çıkıyorlar sadece 3. gunde beraber uyuorlar 5.gunde yatıyorlar.... cokkk oluyor bu

sen hangi ülkede yaşıyosun ya.nerde o yoğurdun bolluğu. öyle bişey olması için bu ülkede o kadar erkek talebi olamsı lazım. bu ülkede o kadar erkek talebi yok. o yüzden de 20 küsur yaşına kadar sünnet çocuğu muamelesi görüyoruz.

kızla erkeğin 5. gün yatmaları bu toplumun 100 de değil 1000 de biri olan mutlu azınlığın sosyal ortamında yaşanılan bişey.sen nişantaşında falan oturuyosun heralde.ayrıca da herkes kendinden. sorumlu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.