Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sence bekaret önemli mi?, erkekler için çok tuzak bi soru .kıvırın.

Misafir taunus

Önerilen İletiler

valla toplumda bekaret kavramı varken kızları zaptedemiyoruz, peşlerindeki 45 kişiden dolayı kendilerini allah sanıyolar, kırk yılın başı hoşlansak 2 yıl önceden kuyruğa girmek ve kene gibi yapışmak zorundayız.gene de red edilebiliyoruz.********* bi olgu.

düşünüyorum da, bu toplumda bekaret gibi bi kavram olmasaydı ne olurdu.o zaman peşlerinde 90 kişi olurdu ve 2 yıl değil 4 yıl önceden kuyruğa girmek gerekirdi heralde.of *********

şimdi efenim hanfendilerin zarının manevi tarafını geçtik, maddi tarafına gelelim. hanfendi bakire değilse muhtemelen aynı anda 30 kişiye asılan fırlama ve çapkın birileriyle birlikte olmuştur ve hastalık kapmış olabilir.(zührevi hastalıkların çoğunun belritisi yoktur ve farkında olmazlar).bize bulaştırma riski vardır.(korunma yöntemleri % 30 korur.bunu da kimse bilmez. aman diyim.amanın diyim)

hanfendi bakire değilse ,cinsel temas sırasında başarısızlık halinde bizi eski partnerleriyle kıyaslayabilir.(insanlık hali her an mükemmel olamayabiliriz).eski partnerleriyle, yok liseden arkadaşım , yok üniversiteden arkadaşım ayağına görüşüyosa buyrun cenaze namazına diyorum.

ayrıca bakire biriyle evlenmek erkeğe kendini özel hissettirir. ama kadınlar için hayatta herşey kendi egolarının tatmini olduğu için erkeğin kendini özel hissetme ihtiyacı umrularında bile olmaz.

kadınlrın bu konuyu saptırma huyu da vardır ki çok kızarım.yok siz yaşayabiliyorsunuz da bi tabular yüzünden yaşayamıyoruz gibi.evlenene kadar hiç sevgilisi olmamış erkek sayısı evlenene kadar 20 tane ceviz kırmış kız sayısından milyonlarca fazladır.bu da tipik kadın insafsızlığıdır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok ılgınc kı turkıyede hala onemlı ve bız de buna hala devam ettırmek adına bu tabuyu koruyoruz yani bız de aslında orumcek beyınlı sayılabılırz ama ne var kı kendımızı ozel erkegımıze sakladık falan fılan fasa fıso bunlar

seks aslında yemek ıcmek kadar dogal

ıhtıyac cunku bu

freud demıyor mu cocugun seks hayatı 7 aylıkken baslar

tamam o cok abartıyor ama bıyolojı kıtaplarında da anlatılıyor kı

bebekler de kendını tatmın eder dokunur eller bu dogal ınsan ıhtıyacıdır ve bız kızlarımıza aslında ıskence edıyoruz bunu yasatmayarak

yasayanlar da hayatının o evresıne kadar hastalık da kapsa duzgun de yasasa sevdıklerıyle de olsa kendı hayatını yasadıgı ıcın aslında daha bılınclı ve daha akıllı ınsanlar olarak yetısıyor

kız olarak kalan bakire hanımlarsa daha cocukca daha az kendıne yetebılen ınsanlar oluyorlar bu cok acık

etrafınıza bakın ki evlı bı hanım daha olgun daha basıtınden ele alalım

bır hanım olgunsa sessızse işini bılıyorsa daha cın fıkırlıyse bılın kı o bakıre degıl

ben bunu bıldım bunu gordum kızlıgı gıdermek bu ıhtıyaclarını gıderebılıyo olmakla kızlar bedensel tatmıne ulasıyorlar ve bu sekılde normal hayatını da daha ıyı ıdame ettırebılıyorlar. mantıklı dusunmekte fayda var aslında nıyeyse dusunemedık.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok ılgınc kı turkıyede hala onemlı ve bız de buna hala devam ettırmek adına bu tabuyu koruyoruz yani bız de aslında orumcek beyınlı sayılabılırz ama ne var kı kendımızı ozel erkegımıze sakladık falan fılan fasa fıso bunlar

ıhtıyac cunku bu

bebekler de kendını tatmın eder dokunur eller bu dogal ınsan ıhtıyacıdır ve bız kızlarımıza aslında ıskence edıyoruz bunu yasatmayarak

yasayanlar da hayatının o evresıne kadar hastalık da kapsa duzgun de yasasa sevdıklerıyle de olsa kendı hayatını yasadıgı ıcın aslında daha bılınclı ve daha akıllı ınsanlar olarak yetısıyor

kız olarak kalan bakire hanımlarsa daha cocukca daha az kendıne yetebılen ınsanlar oluyorlar bu cok acık

etrafınıza bakın ki evlı bı hanım daha olgun daha basıtınden ele alalım

bır hanım olgunsa sessızse işini bılıyorsa daha cın fıkırlıyse bılın kı o bakıre degıl

ben bunu bıldım bunu gordum kızlıgı gıdermek bu ıhtıyaclarını gıderebılıyo olmakla kızlar bedensel tatmıne ulasıyorlar ve bu sekılde normal hayatını da daha ıyı ıdame ettırebılıyorlar. mantıklı dusunmekte fayda var aslında nıyeyse dusunemedık.

evet cinsellik ihtiyaçtır bu doğru.yaşanması lazım bu da doğru.ama evlilik öncesinde yaşanmasına karşıyım.yok benden önce kimlerle yattı, yok hastalık kapar mıyım , aman hamile kamasın gerilimleriyle tatsız tuzsuz dünyanın en gerilimli şeyidir evlilik öncesi cinsellik.bizzat yaşadım , hastalık kapmaktan ve gebelikten o kadar gerildim ki bu muymuş ya ben de bişey sandım demiştim.(korunma yöntemelri %30 korur)

bu faaliyet kadın erkek ihtiyacının eşit olduğu uygar toplumlarda yaşanır.

bu ülkede sıradan kızın peşinde 30 erkek varken ve sıradan erkeğin peşidne 0-2 kişi varken erkekler yeteri kadar eziliyor zaten , eğer bekaret kavramı olmasa bu ülkenin kadını erkeğine selam bile vermez hale gelir. (zaten vermiyor)avrupada son 50 yılda kadın maddi, manevi ve sosyal tüm gelişimiyle erkeğe karşı maddi manevi çok güçlendi. bunun sonuçlarından biri de bekaretin unutulmasıydı:

kadın bu sayede manevi olarak o kadar güçlendi ki erkeğe selam vermez hale geldi.kadınla erkek birbirinden ruhen o kadar koptu ki şimdi erkekelrin önemli kısmı kadınların yanına bile yaklaşamz hale geldi.avrupada en basit hareket bile taciz sayılır .kadının yanına bile yaklaşamazsınız erkekelri .zavallı avrupalıların çoğu kadınlardan ümidini kesmişler ve çoğu gay.

ayrıca cinselliği o kadar serbest bırakamazsınız türk toplumunda.kadınıyla erkeğiyle çişini yaptıktan sonra elini sabunlamayan bi toplumuz.(üşenmedim gözlemledim) kadınıyla erkeğiyle kimsenin ne hijyene ne korunma yöntemelrine aldırdığı yok. bekaret varken bile şu anda bile nüfus patlaması yaşıyoruz. evlilik dışı cinsellik tümüyle serbest hale gelrise hem AİDS patlaması hem hepatit patlaması hemd e nüfus patlaması yaşanır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bekaret nedir onu söyleyin bana önce. Yada şöyle sorayım sevdiği insanla, özel olduğunu hissettiği insan sureti ile cinsel vede duygusal beraber olup bekaretini kaybededenmi yoksa bekaretini koruyupda 10larca erkekle diğer cinsel aktiviteleri yaşayıp,evlendiğinde kocasının karşısına koklanmamış gül gibi çıkanmı namusludur??Bence namussuz olan namuslu gözüken tür.Tabi bide 3. tür var;battı balık yan giderciler.Onları kıyaslamıyorum bile:d

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bekaret nedir onu söyleyin bana önce. Yada şöyle sorayım sevdiği insanla, özel olduğunu hissettiği insan sureti ile cinsel vede duygusal beraber olup bekaretini kaybededenmi yoksa bekaretini koruyupda 10larca erkekle diğer cinsel aktiviteleri yaşayıp,evlendiğinde kocasının karşısına koklanmamış gül gibi çıkanmı namusludur??Bence namussuz olan namuslu gözüken tür.Tabi bide 3. tür var;battı balık yan giderciler.Onları kıyaslamıyorum bile:d

bu çok sıkıntı bi konu.yani diktirir gelir anlayamazsın.

cinselliğin diğer aktivitelerini yaşamış ama bakireyim diyen uyanıklarla battı balık yan giderciler zaten pek de farklı değildir.

bak yakında evlenicem.

kızlar evlenmek için benden yerine göre oktay kaynarca karizması,

yerine göre mehmet ali erbil komikliği ,

üniversite diploması,

kalın bir maaş,

araba,

ev istiyor.....ve ben hiç bişey isteyemiyorum.

sadece evle araba bile 200 milyarın üzerinde değeri olan şeyler.200 milyarı bir arada görmüş mü acaba , iki avucuna alıp da kaç okka geliyo hiç tartmış mı.

biz tüm bu zor elde edilen şeylere sahip olduğumuzda zar zor adam yerine konulup evlenebiliyorsak ,

hiçbirine sahip olmadan bana evlenmeye gelen birinden benim neden hiç bir şey isteme hakkım yok.bu nasıl bi adaletsizlik ya.evlenmek tüm bu bedelleri öde, o sana sap gibi gelsin bi uyduruk zarı sana çok görsünler.ben bu dünyanın adaletini yiyim.bi de kadın erkek eşit derler nerde eşit be.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ıhtıyac cunku bu

bebekler de kendını tatmın eder...

"Seks" değildir Freud'un bahsettiği şey sayın Meliskoo...

Freud "Cinsellik"ten bahseder.

Freud'u çok iyi anlamak lazımdır.

Onun bahsettiği cinsellik, sizin anladığınız gibi bir Seks değildir.

O "Libido" ya da daha sonra "Eros" diye adlandırdığı "Yaşam Güdüsü"nden bahseder.

Buna karşıt olarak ta "Ölüm-Saldırganlık" güdüsü vardır birde...

Dolayısıyla Freud abartmış değildir,

Siz yanlış anlamışsınız Freud'u...

Mesela çocuğun süt emmeside cinselliktir.

Bakın, size şöyle özetleyeyim:

Yaşam İsteği = Haz = Cinsellik (Seks ile direkt ve eş anlamlı bir alakası yok)

Ölüm İsteği = Nefret = Saldırganlık (Katil olmakla direkt ve eş anlamlı bir alaksı yok)

Freud bence görebileceğiniz en zeki insanlardandır.

Ve pekte abartmış değildir.

Tespitleri çok eleştirilmesine rağmen, nedense hala en geçerli Psikolojik kuramdır...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla toplumda bekaret kavramı varken kızları zaptedemiyoruz, peşlerindeki 45 kişiden dolayı kendilerini allah sanıyolar, kırk yılın başı hoşlansak 2 yıl önceden kuyruğa girmek ve kene gibi yapışmak zorundayız.gene de red edilebiliyoruz.********* bi olgu.

düşünüyorum da, bu toplumda bekaret gibi bi kavram olmasaydı ne olurdu.o zaman peşlerinde 90 kişi olurdu ve 2 yıl değil 4 yıl önceden kuyruğa girmek gerekirdi heralde.of *********

şimdi efenim hanfendilerin zarının manevi tarafını geçtik, maddi tarafına gelelim. hanfendi bakire değilse muhtemelen aynı anda 30 kişiye asılan fırlama ve çapkın birileriyle birlikte olmuştur ve hastalık kapmış olabilir.(zührevi hastalıkların çoğunun belritisi yoktur ve farkında olmazlar).bize bulaştırma riski vardır.(korunma yöntemleri % 30 korur.bunu da kimse bilmez. aman diyim.amanın diyim)

hanfendi bakire değilse ,cinsel temas sırasında başarısızlık halinde bizi eski partnerleriyle kıyaslayabilir.(insanlık hali her an mükemmel olamayabiliriz).eski partnerleriyle, yok liseden arkadaşım , yok üniversiteden arkadaşım ayağına görüşüyosa buyrun cenaze namazına diyorum.

ayrıca bakire biriyle evlenmek erkeğe kendini özel hissettirir. ama kadınlar için hayatta herşey kendi egolarının tatmini olduğu için erkeğin kendini özel hissetme ihtiyacı umrularında bile olmaz.

kadınlrın bu konuyu saptırma huyu da vardır ki çok kızarım.yok siz yaşayabiliyorsunuz da bi tabular yüzünden yaşayamıyoruz gibi.evlenene kadar hiç sevgilisi olmamış erkek sayısı evlenene kadar 20 tane ceviz kırmış kız sayısından milyonlarca fazladır.bu da tipik kadın insafsızlığıdır.

şu yazıyı okuduktan sonra güleyim mi ağlayayım mı bilemedim..

sizi bu hale getiren ve başımıza saran kadınlarsa eğer..inanın bulsam bir tanesini bir kaç söz söylemek isterim.. :D

bekaret..peki neyin bekareti..

birde yazılarınızda parayla kıyaslamışsınız..

satın alınabilen birşey değilmi.. :excl:

ki pek çok insan kızlarımızın mal niyetine satılmasıyla savaşırken

sizin bu yazılarınızda tipik görüşün bir yansıması niteliğinde..

kadın bir mal değil..sizin köleniz değil..sizi memnun ve mesut etmek için yaratılmışda değil..SİZİN GİBİ BİR İNSAN..

namus deyince aklınıza neden kadınlar gelir..

namus

şereftir..haysiyettir..onurdur..vicdandır..seçmiş olduğunuz yaşam biçiminizdir..

buraya çok şey yazmak isterim ama ne yazık ki anlaşılmayacağını biliyorum..

ve sadece

namusu kadının eteğinin altında arayanlara ve sananlara..UTANIN diyorum.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizi bu hale getiren ve başımıza saran kadınlarsa eğer..inanın bulsam bir tanesini bir kaç söz söylemek isterim.. :D

kadın bir mal değil..sizin köleniz değil..sizi memnun ve mesut etmek için yaratılmışda değil..SİZİN GİBİ BİR İNSAN..

namus

şereftir..haysiyettir..onurdur..vicdandır..seçmiş olduğunuz yaşam biçiminizdir..

ve sadece

Tesekkürler frozen! Bekaret ile ilgili okuduğum en anlamlı yazı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

namus

ve sadece

kadın bir mal değilse neden bu kadar ağır bir faturası var ve erkek elde etmek için 200 milyat tutarında bir ev ve arabaya sahip olmak zorunda.

kadının o etiketine 200 milyarlık fiyatı ben yazmıyorum bizzat ekndi eliyle yazıyor.bunun siz de farkındasınız ama işinize gelmiyor.

mal olmayan bir valık varsa o da erkek. çünkü elde edilmek için bırakın 200 milyarı 200 ytl bile öedenmeden elde edilebiliyor.çünkü 200 ytl kadar bile değerimiz yok.hayatta kolay bulunan şeyler değersizdir zaten.

kadın evlenmek için için bizden en az 200 milyarlık mal istesin ( ev+araba+kariyer)

biz ise karşılığında bi soğan zarı bile isteyemeyelim bu nasıl kadın erkek eşitliği ya.bu ne insafsılzık.

ne yani siz bu dünya için o kadar önemli misiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dunyada bakir erkek sayısı okadar az ki cunku onlar yani erkekler prasız bulamazsa parayla yaparlar şi ihtiyaca döktüler ya.!!! oh ne ala cunku erkeğe hersey mubah.. ama kadın bi erkeği parayla tutarak zewk alemi yapamaz. cok adaletsiz bi dunya,

parasız erkek kadının korunup kollanma içgüdüsüne hitap etmez ve kadına cazip gelmez.

kadın parasız erkeği adam yerine koymaz.erkek için paran yoksa öl kuralı geçerlidir.

siz kadın olarak hiç bir emek harcamadan sevgili ve koca bulabiliyuosunuz. erkek bi kızla nescafe içebilmek için ne bedeller ödemek zorunbda biliyo musun sen?

dünyanın adaletsizliği size değil bzie.

doğal olarak da erkek parası olmadan yapamaz.parası olunca yapması neden zorunuza gidiyo anlamadım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zorumuza gidiyor cunku kadın parası olunca hadi bi genelewe gideyim keyif çakayım diyemez,erkek der..!! kadın omuzlarını begendiği erkek için uff bu gece sunu bi yatağa etsam diyemez . erkek der..! kadın aman ihtiyacım geldi deyip cınsellığı hayatının merkezine koyamaz.. erkek koyar.!! ne demişler erkek yapar aslan olur kadın yapar .. olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zorumuza gidiyor cunku kadın parası olunca hadi bi genelewe gideyim keyif çakayım diyemez,erkek der..!! kadın omuzlarını begendiği erkek için uff bu gece sunu bi yatağa etsam diyemez . erkek der..! kadın aman ihtiyacım geldi deyip cınsellığı hayatının merkezine koyamaz.. erkek koyar.!! ne demişler erkek yapar aslan olur kadın yapar .. olur.

kadın canı istediği zaman istediği adamla yapar. çünkü adamlar aç ve önlerinde alternatif yok. kadın gel yapalım dese hangi erkek hayır diyecek.

biz of ne hoş kız deriz arkasından erkek arkadaşıyla önümüzden geçişini izler saçımızı başımızı yolarız.kırk yılın başı birinden hoşlanırız ama yamyamlar yedirmez.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:sorcerer: yahu Taunus beycim (eğer bey olduğunuz doğruysa) ben seni daha önce nası fark etmemişim yahu...

Süper bi insanmışsın sen...

Hatta mümkünse sizi çok sevdim amca,baba diyebilir miyim?

Ben böyle bi uslup okumayalı yıllar olduydu yahu... gerçi az daha çalışmanız lazım; hararetle ekşi sözlük okumaya devam... ;)

Neyse, benim çok sevdiğim konuşmaya doyamadığım bi konudur ki bekaret yeri geldiğinde oldukça da eğlenceli olabiliyor (bknz. bekaretle ilgili diğer başlıklar...) çok da güsel özetlemişsiniz valla durum aynı anlattığınız gibidir lakin bendeniz de (Taylancım Bey Abinin deyimi ile) olaya bir de kale arkası kamerasından bakmak istiyorum...

Dediğiniz gibi evet aynen öyle; saplantılı halde yüceltilmiş o bi kaç damla kan, kadınların üstün erkek ırkı karşısında kullanabildekleri yegane kozdur ki tepe tepe,hakkını vere vere kullanırızdır, hatta oh,canıma deysindir.

Çünkü beyin Çarkları tamamen ters yönde çalışan bu iki cins ne acaiptir ki cinsellik anlamında birbirine muhtaçtır. Homoseksuel ilişkilerde bile aynı durum söz konusudur ki çiftlerden biri erkek diğeri kadın rolündedir (genelde...)

Bu da şunu gösterir ki Adem babanızın mahvına sebep olan Havva annemiz sayesinde,nasıl siz,dedeleriniz ve torunlarınız bünyesinde ''adem elması'' denen kıkırdaktan mütevellit lokmayı taşıyor ve her yutkunduğunuzda o kötü günü hatırlıyorsanız bizlerde taşıdığımız o zarla kendi cinsimizi taltif ediyoruz....

Şimdi siz kadın olsanız ve elinizde Kral Faruk ya da Brad Pitt yada NotrDamme'ın kamburunu dize getirecek bi güç olsa bunu kullanmayıp ne yapardınız kuzum?

Ayrıntılı bilgi için Bknz. tek tük başlıklarımdan biri olan''çok komik ve gerçek nedenler''

Satırlarıma Yüce insan kibariyenin çok sevdiğim bi cümlesiyle son veriyorum. ''Layf iz Layf...''

Allah hepinize akıl fikir bana da az para versin...amin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadının geneleve gitmesine ne gerek var.

..kadın cep telefonunu eline alsa ,gizli no lar arar, sokağa çıksa birileri peşine takılır.her girdiği ortamda birileri zıplar.her gittiği düüünden sonra evlenme teklifleri alır.

erkeğin 1,5 yılda göreceği ilgiyi siz bir haftada görüyosunuz.kız peşidne 30 kişi olan bi ülkeden söz ediyoruz.bu ne doyumsuzluk, bu ne aç gözlülük.küfür gibi ya.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen ewli değilsin ve bence mutlaka bi ilşki yaşadın... bence hiçç ama hiç boş erkek yok artık herkes bişeyler yaşamış herkes vucuk vıcık olmuş. nerde o eski ilişkiler ewlenınce birbirinitanımalar o kutsal aşklar.... o heycanla kavuşmalar

1990larda 15 yaşında kız akranlarımız 30 yaşında adamla çıkardı. saçımızı başımızı yolardık.zannederdik ki 30 yaşına gelince ortalığı silip süpürücez.ama şimdi de kızlar akranlarına döndü,

abi ayağı yapıyolar.

yıllarca kız arkadaşım yok diye kızlar beni tercih etmemişti. niye,,, çünkü tecrübesizdim.(1990 lı yıllar))....o yıllarda bi kızın bi adamı tercih etmesi için adamın görmüş geçirmiş olması gerekiyordu.yanımızda kız görmeyince sünnet çocuğu muamelesi görüyorduk

"bunu ben mi yetiştiricem bunu ben mi pışpışlicam" havalarındalardı.

sonra hayattaki konumum değişti, millet üzerime üzerime gelmeye başladı.kızlar ne zaman yanımda bir-iki kız gördüler o zaman talep görür hale geldik.(2001 yılları .

hem tecrübesiz istemem onu ben mi pışpışlicam diyosunuz hem de bakir arıyorsunuz. tipik kadın samimiyetsizliği.

ablalarınız tecrübeli erkeklerden çok kazık yedi heralde ki sizi uyarmış olmalılar..

ne oldu da bakir erkek arar hale geldiniz? ne oldu tred mi değişti? yeni mÖda çöm erkek mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:sorcerer: yahu Taunus beycim (eğer bey olduğunuz doğruysa) ben seni daha önce nası fark etmemişim yahu...

Süper bi insanmışsın sen...

Hatta mümkünse sizi çok sevdim amca,baba diyebilir miyim?

Ben böyle bi uslup okumayalı yıllar olduydu yahu... gerçi az daha çalışmanız lazım; hararetle ekşi sözlük okumaya devam... ;)

Neyse, benim çok sevdiğim konuşmaya doyamadığım bi konudur ki bekaret yeri geldiğinde oldukça da eğlenceli olabiliyor (bknz. bekaretle ilgili diğer başlıklar...) çok da güsel özetlemişsiniz valla durum aynı anlattığınız gibidir lakin bendeniz de (Taylancım Bey Abinin deyimi ile) olaya bir de kale arkası kamerasından bakmak istiyorum...

Dediğiniz gibi evet aynen öyle; saplantılı halde yüceltilmiş o bi kaç damla kan, kadınların üstün erkek ırkı karşısında kullanabildekleri yegane kozdur ki tepe tepe,hakkını vere vere kullanırızdır, hatta oh,canıma deysindir.

Çünkü beyin Çarkları tamamen ters yönde çalışan bu iki cins ne acaiptir ki cinsellik anlamında birbirine muhtaçtır. Homoseksuel ilişkilerde bile aynı durum söz konusudur ki çiftlerden biri erkek diğeri kadın rolündedir (genelde...)

Bu da şunu gösterir ki Adem babanızın mahvına sebep olan Havva annemiz sayesinde,nasıl siz,dedeleriniz ve torunlarınız bünyesinde ''adem elması'' denen kıkırdaktan mütevellit lokmayı taşıyor ve her yutkunduğunuzda o kötü günü hatırlıyorsanız bizlerde taşıdığımız o zarla kendi cinsimizi taltif ediyoruz....

Şimdi siz kadın olsanız ve elinizde Kral Faruk ya da Brad Pitt yada NotrDamme'ın kamburunu dize getirecek bi güç olsa bunu kullanmayıp ne yapardınız kuzum?

Ayrıntılı bilgi için Bknz. tek tük başlıklarımdan biri olan''çok komik ve gerçek nedenler''

Satırlarıma Yüce insan kibariyenin çok sevdiğim bi cümlesiyle son veriyorum. ''Layf iz Layf...''

Allah hepinize akıl fikir bana da az para versin...amin...

kadın evlenmek için için bizden en az 200 milyarlık mal istesin ( ev+araba+kariyer)

biz ise karşılığında bi soğan zarı bile isteyemeyelim bu nasıl kadın erkek eşitliği ya.bu ne insafsılzık.

ne yani siz bu dünya için o kadar önemli misiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakir erkek ararım cunku onun saf halleri görmemişliği o cocuksu iştahı bana cok seksi gelebilir...!!

nerden biliyosun saf halleri ve çocuksu iştahı olduğunu.....bence sen kesin kendinden küçük birileriyle bişeyler yaşamışsın....

bu ülkede 20 yaşını görememiş ve azgınlıktan ağaçlara tırmanan en az 30 milyon genç var.çık sokağa iki kırıt üzerine atlarlar. bi de kadınlara niye genelev kurulmuyo diyosun.

bu ne doyumsuzluk,bu ne aç gözlülük, bu ne görmemişlik ya.

10 sene önce 35 yaşında, evli,kirli sakallı doğu şiveli 1987 model BMW kullanan künyeli kıllı adamlara gidiyodunuz.yeni mi aklınız başınıza geldi. günaydın ismet abi nasılsın derler adama.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.