Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ABDullah GÜL Cumhurbaşkanı.

Misafir meraba

Önerilen İletiler

ABDullah GÜL nihayet cumhurbaşkanı. Tüm ABD ve AB'cilere hayırlı olsun. Geçmiş dönemde ABD ve AB ye adım adım ****** çekilen ülkemiz ve sosyal yapımız, bu yeni dönemde de tüm hızıyla devam edecektir. Çünkü artık ABD ve AB yanlısı kararlara, yaptırımlara dur diyecek bir vatansever cumhurbaşkanımız yok. Geçmiş olsun !...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 68
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

kral öldü Yaşasın yeni kral :angry:

O benim Cumhurbaşkanım değil

Gidecek Bir ülkemi aramam gerek şimdi

Öyle Dedi Sultan 1.RecepTayyip Erdoğan

Pardon bu ülkede Demokrasi vardı değilmi sultanlık ta nerden çıktı karıştırdım biran

Yüce Atatürk, Cumhurbaşkanı olarak son kez huzurunuzdayım. Görevimi; ilke ve devrimlerinize, yeminime, anayasal kurallara, Türkiye Cumhuriyetinin temel değerlerine bağlılıktan ayrılmadan tamamlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Türk Ulusuna sizin makamınızda Cumhurbaşkanı sıfatıyla hizmet etmiş olmanın onurunu, yaşamım boyunca taşıyacağım. Hizmet makamları ve kişiler gelip geçicidir. Sonsuza kadar kalıcı olan ilke ve devrimlerinizin kuruluş felsefesini oluşturduğu, laik, demokratik, çağdaş ve aydınlık Türkiye Cumhuriyetidir. Hedefini; çağdaş uygarlık düzeyini aşmak biçiminde ortaya koyan Türkiye Cumhuriyeti, başlattığınız aydınlanma savaşını kararlılıkla sürdürecektir. Bağlılığımı bir kez daha yineliyor, yüksek anınız önünde saygıyla, özlemle ve minnetle eğiliyorum.

Ahmet Necdet Sezer Anıtkabir özel Defteri

Bende önünüzde saygıyla eğiliyorum .....Son Cumhurbaşkanım ............................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne dielim yaaa

bağımsız türkiye işbirlikç akp :D

gül de geldi artık cumhurbaşkanımız her türlü dini nitelikteli kararları onaylarr haydee bireeee :D

ılımlı islam modeline bürünen türkiye ewrimini tamamladı :lol:

yeni bi ülke arayışına girenlerdenimmmmmm :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

her türlü dini nitelikteli kararları onaylarr haydee bireeee

Aşırıya kaçmadan, o ince çizgiyi yakalıyorsa neden olmasın..

Sonuçta Müslüman bir ülkede yaşamıyor musunuz ?

Yeni ülke arayışları;

Neden huzur içinde birlikte yaşamak varken yeni ülke arayışları anlamış değilim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu vatandan gitmek icin ii bir bahane diil :)

Ne gitmesi Gitsem gitsem Çağlayana giderim ben anlaşılan bu aralar sıksık gideceğiz Çağlayana

Bizde yola devam ediyoruz

Ama Mustafa Kemalin yolundan........................

Açtığın Yolda Gösterdiğin ülküde hiç Durmadan Yürüyeceğime And İçerim..................

ilkokulumu hatırladım birden

Cumhurbaşkanlığı Abdullah Güle Çokmu yakışıyor ?????????? Kıyafetmi bu ,,,,sağol güldürdüğün için -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çünkü Türkiye ne bir İslam ne de bir Müslüman ülke olarak geçmez.

Türkiye'nin dini tanımı anayasada:

Laik demokratik bir hukuk devleti.

yurt dışında Türkiye bir İslam ülkesidir ve halkının ezici bir çogunlugu müslüman olarak bilinir.

tabiki içeride de böyle. bazı şeyleri karıştırmayalım.

Türkiye'nin dini tanımı derken ben yanlış mı anladım?

laik demokratik bir hukuk dini diye bir şey duymadım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Laik düzen değişecektir diyen Abdullah Gül'e mi bakıcaz,

Laik ve demokratik Cumhuriyete yemin eden Abdullah Gül'e mi?

Hangisine inanıcaz.?

Refah döneminde kabinedeydi, Fazilette kabinedeydi, Saadet Partisinde üst düzeydeydi geldiği yer belli "milli görüş, siyasal islam" şimdi bütün bu geçmişine rağmen tarafsız olacak mı? Ya da daha önemlisi Mustafa Kemal Atatürk'e düne kadar karşı olması, şuandan itibaren değişecek mi?

Geçmiş dönemde içinde bulunduğu bütün partiler "laikliğe" karşı takındıkları poltika yüzünden kapatılmıştı... Ve Abdullah Gül bugünden sonra Atatürk ilke ve devrimlerine bağlılık gösterecek öyle mi?

Sanırım artık çok geç, herşeyin değiştiğini ve Atatürk ilke ve devrimlerini anayasadan çıkarttıklarını bile görseler bu millet herhangi bir karşı duruş sergilemeyecektir... Çünkü Atatürk'ün ne demek olduğunu bile anlayamamış insanlar değişen sistemin sonuçlarını kestiremezler...

Hayırlı olmasını diliyorum... Ayette dediği gibi, "sizin için şer gibi görünende bir hayır, hayır gibi görünende bir şer vardır" :clover:

Allah Türkiye Cumhuriyetini ve onun kazanımlarını korusun... Yıkmak isteyen altında kalsın... :closedeyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

[

Sanırım artık çok geç, herşeyin değiştiğini ve Atatürk ilke ve devrimlerini anayasadan çıkarttıklarını bile görseler bu millet herhangi bir karşı duruş sergilemeyecektir... Çünkü Atatürk'ün ne demek olduğunu bile anlayamamış insanlar değişen sistemin sonuçlarını kestiremezler...

Hayırlı olmasını diliyorum... Ayette dediği gibi, "sizin için şer gibi görünende bir hayır, hayır gibi görünende bir şer vardır" :clover:

Allah Türkiye Cumhuriyetini ve onun kazanımlarını korusun... Yıkmak isteyen altında kalsın... :closedeyes: [/b]

:clover: ama onlar Değişti senin haberin yok doğrusu benimde haberim yok ben söyleyenlerin yalancısıyım öyle diyorlar değişmişler haa bu arada değişimden önceki Tc Başbakanını görmek isteyenler içeriğime bakabilirler Buna rağmen hala savununlara söyleyecek hiçbirşeyim yok benim ........kalmadı ayrıca o benim Başbakanım da değil

Artık kesin kovarlar beni...............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

''bir kişiye olan kininiz sizi adaletden ayırmasın'' der yüce dinimiz.

bazı arkadaşlar gene sapla samanı bir birine karıştırıyor.

bazen öyle afaki, absürt yorumlar serdediyorlar ki, insan buna gülmeli mi? yoksa aglamalı mı? diye düşünüyorum...

akıldan uzak yorumları çocuksuluga mı versek yoksa?.

çocuksu bir masumiyet aramak en iyisi bence....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover: ama onlar Değişti senin haberin yok doğrusu benimde haberim yok ben söyleyenlerin yalancısıyım öyle diyorlar değişmişler haa bu arada değişimden önceki Tc Başbakanını görmek isteyenler içeriğime bakabilirler Buna rağmen hala savununlara söyleyecek hiçbirşeyim yok benim ........kalmadı ayrıca o benim Başbakanım da değil

Artık kesin kovarlar beni...............

Neden sürekli değiştiklerini söylemek zorunda kalıyorlar?

Dün yanlış yaptıklarını düşünüyorlarsa o zaman bilemem ama bana öyle geliyor ki bu başka bir kandırmaca...

Gelişerek değiştim, milli görüş gömleğinden sıyrıldım, artık eskisi gibi düşünmüyorum diyen bir siyasi lidere ne kadar güvenebilinir? İnsanlar muhakkak değişir ama bu kadar kökten bir değişim çok gerçekçi değil... Hani eskiden daha radikaldirler de bunu törpülemişlerdir ama dün laikliğe, demokrasiye, kemalizme karşı olan bugün nasıl olurda savunucusu olur? Bana bunu anlatsınlar...

Şu saatten itibaren söylenecek şey yok... Hepbirlikte yeni dönemi ve peşi sıra değişimi izleyeceğiz...

UYUMA TÜRKİYE...

Pardon, İYİ UYKULAR TÜRKİYE... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne gitmesi Gitsem gitsem Çağlayana giderim ben anlaşılan bu aralar sıksık gideceğiz Çağlayana

Bizde yola devam ediyoruz

Ama Mustafa Kemalin yolundan........................

Açtığın Yolda Gösterdiğin ülküde hiç Durmadan Yürüyeceğime And İçerim..................

ilkokulumu hatırladım birden

Cumhurbaşkanlığı Abdullah Güle Çokmu yakışıyor ?????????? Kıyafetmi bu ,,,,sağol güldürdüğün için -_-

kelime oyunu -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dediginde haklısın teoride tabi....

Neden ''Diyanet'' var bu ülkede ozaman?, Nenden sadece sunni muslumanlara hitap ediyor?,Azınlıkları gectim,Alevileri gectim,neden sadece Hanifi muslumanlara hitab ediliryor :) bilirsin belki Sunni mesebinin de icinde farklı mesepler var hani hatırlatim Şafi,Hanifi,Hambbeli,Maliki.... Atasitlerin dedigi gibi bana somut bir kanıt gözter :) teori ile bratik paralel olmadan bukadar seylerin yazılması normal mi :)

saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

T.C Devleti için hayırlısı olsun... ( 22 Temmuz seçimleri sonrasında da bu sözü kullanmıştım , tuhaf :D )

Tarafsız bir Cumhurbaşkanımız var , ne mutlu bize... ( Acaba tarafszılıktan ne anlıyorlar :D )

Siyasi çizgisi alenen belli olan bir vekil nasıl olurda natarafım diyebilir ki Köşke çıkınca...

Gerçi artık bu saatten sonra söylenen sözlerinde bir anlamı kalmadı,önce kaleyi içten fethedip sonrada bayrağı diktiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.