Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tuna kiremitçi

pln

Önerilen İletiler

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Bir arkadaşım vermişti bir kitabını. Okudum o günün akşamı geri verdim.

__ Ne oldu?

__ Okudum.

__Çabuk bitirmişsin!

__Kolay kitab!

Ayrıca o kitabı askerlik zamanlarımda okumuştum.

Okuyucuyu zorlayacak (kelime oyunları, okuyucu da soru işaretleri bırakmak gibi.) bir dile sahip değil.

Birde bunalım takılan kadınların okuyacağı tarzda yazıyor.

Neyse... Ben daha okumam!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
Misafir kleopatra.07
Aslında kitap çıkarmak, roman yazmak yerine soy adına uygun bir iş yapsın. Çatılara kiremit dizsin mesela :stuart:

katılıyorum........

sadece reklamla listelere giriyor....A.Ş.K.ya başlamıştım dayanamadım....okumaya..sıktı...bana göre kitaplara verdiği isimler biraz ilgi çekiyor.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

katılıyorum........

sadece reklamla listelere giriyor....A.Ş.K.ya başlamıştım dayanamadım....okumaya..sıktı...bana göre kitaplara verdiği isimler biraz ilgi çekiyor.......

Haklısın kitap isimleri çok ilgi çekiyor. Kitabın ismi güzel veya enteresan olduğu zaman insanlara okunacak kitap gibi geliyor.

bu durum da bana çok garip geliyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ayrıca şunu da belirtmeliyim medyatik bir yazar kendisi. On yıl önce bir arkadaş sohbeti sırasında karşılaşmıştık. O zamanlar hepimizin heyecanları ve azimleri vardı. Ondaki azmi sadece kutlayabilirim. Bir şekilde bir kadının hayatını yazdıktan sonra gündeme geldiğine inanıyorum. yani bir insanın arkasında yaptığı işten dolayı destekleyeni olması gerekiyor sanırım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.