Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İyi erkek nereden bulunur?

meliskoo

Önerilen İletiler

Örnek olarak ben iyi bir erkeğim:)

ama inanın sizin iyi erkek aradığınız gibi iyi erkeklerde iyi kız arıyorlar..

bulabiliyorlarmı... sanmıyorum , kendi adıma konuşayım 7 yıldan sonra benim için yanlış insan olduğunu anladım :( işin kötü yanı bu süre içinde karşıma ne fırsatlar çıktı ve ben onun benim için doğru insan olduğunu düşündüğüm için gözümü kırpmadan hepsini reddettim o ise benden ayrıldı hemde 7 yıldan sona:( :( :(.....

işin en korkunç tarafıda bu kadar uzun süreli ilişkinin bitmesi ile sonra insan içerken suyun tadını bile alamıyor :( :( :(:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ay ben bu akıllı kadınların zeka kokan yazılarını okudukça nasıl keyiflendim ya :hug:

kızlar istisnasız hepinizi öpüyorum... :kiss:

ahh kadın zekasını küçümseyen ve o zeka karşısında apışıp kalıp ancak kabalaşan erkekler korkun korkunda ecele faydası yok... :P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

katılıyorum canem.. :lol:

herkes bir konuda hem fikir..iyi erkek yok :huh:

nolduki bu erkeklere..yasık ya naptık ki biz bunlarada soyları tükendi :islik::w00t:

belkide iyi erkeklerin soyunun tükenmesine sizler yol açıyorsunuz....

biraz kişisel olacak ama ben şimdi kendime sormadan edemiyorum...

istediği, istemediği, yapmayı düşündüğü herşeyi yaptım, 1 dediğini 2 etmedim 1 istedi ise 10 yaptım

ama ne oldu gene yaranamadım...

Ee şimdi sorgulamazmıyım ben ,bayanlara iyi erkek olamk yaramıyor diye,

5 kuruş etmeyen bir erkeğe bakıyorsun yanında bir kız var ve onu neredeyse canını verecek kadar çok seviyor bunu erkeğe bakışlarından hatta 10 metre öteden farkediyorsun. işin ilginç yanı ise kızın kendine ne kadar değer verdiği erkeğin umurunda bile değil, işime gelmediği zaman basarım tekmeyi düşüncesinde, buda 10 metre öteden anlaşılıyor....

biryerlerde yanlışlık var ama anlayamıyorum ne yazık ki :( :angry::angry::angry::(:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

istediği, istemediği, yapmayı düşündüğü herşeyi yaptım, 1 dediğini 2 etmedim 1 istedi ise 10 yaptım

5 kuruş etmeyen bir erkeğe bakıyorsun yanında bir kız var ve onu neredeyse canını verecek kadar çok seviyor bunu erkeğe bakışlarından hatta 10 metre öteden farkediyorsun. işin ilginç yanı ise kızın kendine ne kadar değer verdiği erkeğin umurunda bile değil, işime gelmediği zaman basarım tekmeyi düşüncesinde, buda 10 metre öteden anlaşılıyor....

biryerlerde yanlışlık var ama anlayamıyorum ne yazık ki

aynı zamanda o erkeğin değer vermediği kız arkaaşı terk edince bir daha aynı değeri bir erkeğe verir mi ?

erkekler bu sevgiyi haketmiyor demez mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Efendi erkek nereden bulunur ?

İyi olan erkeklerin neslini tüketiyorsunuz sonra da iyi erkek olmadığından yakınıyorsunuz.

Bence birazda bu soruların üzerinde düşünmelisiniz.

Biz ne yaptık ta iyi erkeklerin neslini tükettik? Neler yaşadılar da bunlar bu hale geldiler diye sorabilirsiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu basligi gormem cok iyi oldu. Karsi cinsin de bizimle ayni kaygilari paylastiginin ispatli bir ornegi oldu benim icin.

Gecen bir arkadas sohbetinde buradaki bayan arkadaslarin biz erkeklerle ilgili olan yakinmalarinin bir benzerini biz bayanlar icin yapiyorduk. Toplumsal baski ile Televole kulturunun pompaladigi; modernite ile gelenekselcilik arasinda sıkışıp kalmis kadinlarin hayatta ne kadar yanlis seyler yaptigindan, kendi masumiyetlerini oldurup erkeklerin kafasinda "iyi kadin kalmadi mi acaba?" sorularini yarattigindan falan bahsediyorduk.

Karsi cinsin de bizim icin benzer dusuncelere sahip oldugunu gormem bende demek ki toplum olarak bir seyleri yanlis yaptik dusuncesini dogurdu. Bunu tartisalim isterseniz...

Sebepleri ne olabilir:

- Istanbullu olamadan Avrupali olmaya calismak mi?

- Televizyonlarin bize ornek olarak gosterdigi hayatlarin toplumsal ve ailesel olarak bize uyumsuzlugu mu?

- Artik kimsenin haddini bilmeyip kendini cok ustun gormesi ve hep en iyisini hakettigini mi dusunmesi? (Her kusun eti yenmez derler ya biraz onla alakali...)

- Toplumsal siniflarin; zenginle zengin ozentisinin, entellektuelle entelin, barisciyla savascinin, emekciyle patronun, iyiyle kotunun bu kadar ic ice gecmis olmasi; tarihsel hiyerarsik ve kastsal yapimizdan uzaklasmamiz mi?

Ben en iyisi kesiyim yoksa liste uzar gider... :-D Fazla dusunmemek lazim aslinda .... sadece takilin.

Herkesin bir gun ruh ikizlerinden biri (insanlarin birden fazla ruh ikizi olduguna inaniyorum, aksi takdirde cok yazik olurdu) ile karsilasacagina inanin en iyisi... ;-) Saglicakla.....

Orkan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

bence aşk diye birşey kesinlikle var tamam ama belki bana kızacaksınız ama şimdi düşündüm ki ne bayanlar ne de baylar suçlu.... suçlu hepimiziz!!!bu insanlar bu kadar gücenilir büyüyorlar da birden nasıl da değişiveriyorlar.hayat gerçek yüzünü sevene de sevmeyene de gösteriyor çünkü..... insanız o kadar çabuk şımarıyoruz kiiii.............maalesef...eğer şu zamanda anne babalarımız gibi bu kadar çift evliysee mutlaka doğru kişiyi buluruz....BULMAK DİLEĞİYLE!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Doğru erkek,doğru kadın tanımlamasının formülü;Yakalanan mükemmel ritmde gizli..Eğer çift aynı ritm içinde hareket edebiliyor,farklılıklarıyla dahi ritme hareket kazandırabiliyorsa,o çift ilişkiyi sürdürmede başarıyı yakalayabiliyor.. :closedeyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biryerlerde yanlışlık var ama anlayamıyorum ne yazık ki :( </B> :angry::angry::angry::(:(

katılıyorum sana picaso

bence sorun insanların hakettikleri kiş,ileri bulmamasından kaynaklanıyor

neden iyi erkek yada kadın olmasın

bu kadar kötüleştimi dünyamız :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar internette alakasız bişey aratınca sonuç olarak bu sayfa geldi ben de bişeyler yazmak istedim...

Bundan iki yıl kadar önce diyebilirm ki aşırı romantik, acayip vefalı dürüst vs. vs. bir erkektim... Malum böyle olunca da kadın ilişkileri konusunda oldukça başarısızdım ve bu tüm hayatıma da tesir ediyordu...

Fiziken oldukça yakışıklıydım fakat tek kusurum ön dişlerimin arasının seyrek olmasıydı, ortalama bi hayatım vardı ve genellikle ya red edilir ya da başka şeyler için kullanıldıktan sonra bir kenara atılırdım. Son ilişkimde boynuzlanan taraf olunca hayat bakışım değişti.

Yaşayanlar o depresif hali ve yarattığı geberme isteğini çok iyi bilir.

Kadın ve erkek ilişkisinde size artık son iki yılda en kötü 2. sınıf olmak üzere sanırım 12 kadınla ilişki yaşamış bi adam olarak tavsiye edebileceklerim şunlar.

1- Asla hedef kızınızı kendinizden yukarı koymayın

2- Asla ona onun için ne hissettiğinizi belli etmeyin

3- ona duymak istediklerini söyleyin fakat hiç bir zmn çok konuşmayın

4- girişken ve kendi ayakları üzerinde duran biri olun. Kendi kurallarınızla yaşayın ya da o izlenimi verin. Zayıf görünmeyin. kadınlar ilkel zamanlardan beri kollanmak ve sahip çıkılmak ister. Güçlü erkek görmek onlara bilinç altı mesajı olarak hem bunu hem de sağlıklı bir besil için uygun aday olduğunuz mesajını yollar.

5- sıradan olmayın (örn. diskoya gitmek arabyla turlamak gibi şeyler maganda ve kro işi şeyler. zekanızı kullanın ve yaratıcı olun.

6- o yanınızdayken farkedeceği fakat kaçamak yapıyor görüneceğiniz bakışlarla başka kızları izleyin. Onlar gizemli mi görünmeye çalışıyor siz daha gizemli olun. kıskanın ama b.kunu çıkarmayın.

Sonuç: kadınlar daima elde edemedikleri ve onlara sıradan davrnan, hor gören, umursamayan tipleri kovalar nedeni ise elde etme ve sahip olma hırsıdır. Yöneten ve hükmeden olmak isterler. Aksiyle karşılaşınca ise onlar peşinizde koşar. Güçlü ve ayakta kalabilen bir erkek onlar için idealdir.

Son bir not daha. Arkadaşlar önce nasıl biri olduğunuzu ya da olmak istediğinizi belirleyin ve ona göre geliştirin kendinizi sonra ise altın kural. Nasıl bir kız istiyorsunuz? Doğru yere bakmanız gerekir.. Örneğin hafta sonu bir night club da karşınıza çıkacak yarı alkollü bir hatunla aşk hayalleri kuruyor iseniz vay halinize. Doğru yer, doğru zaman doğru adım...

Tüm yazdıklarım aşırıya kaçmadan uygulanmalıdır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir bayan olsam da hemen uygulamaya geçilmeli deyim :D yaf nedir budoğru kadın-erkek muhabbettleri...Doğru olan adam doğrudur;kendiniz olamamak yanlışlıktır. -_- (can sıkıntısı,sonunda forumda dalmadığım yer kalmayacak)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu arada unutuuğum bişey daha Attila İlhan şöyle derdi: aşk, cinselliğin estetize edilmiş halidir.

Büyük üstadı saygı ve özlemle anıyorum... Aşka gerçekte olmadığı sıfatlar yükleyip büyük umutlar bağlamayın. Makul olmayı da öğrenin... ayrıca hiç bir zmn kısa süreli ilişkiler için tabii yeterince iyi değilseniz çıkma tekliflerine 10 numaradan başlamayın... Başlamayın ki başka alternatifler de olduğu gerçeği kızın aklını ve sinirini bozsun, vazgeçilmez olmadığını anlasın ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

İlişkiler konusunda iyi erkek genellikle bir kaç defa sarsılmış olan erkektir.Toyluk dönemini atlatmadan bir erkek iyi erkek olamaz. Bu da değişken bir durumdur tabii, kimisi toyluk döneminde aldığı darbelerin, başından geçen kötü deneyimlerin acısını çıkarmak için olabildiğince fazla hatundan intikam almaya kalkar ve o artık kötü bir erkektir.... kimisi de bütün olup biteni değerlendrmiş ve yaptığı hataları enine boyuna inceleyip geçirdiği kötü dönemlerin çok iyi birer analizini yapmıştır...Bundan sonra kendini çok fazla göstermez, iyi biri oluşu zaten farkedilmez. eski sevgiliye kızmıyordur mesela artık her seyi gayet gerçekçi bir yaklaşımla yeterince irdelemiş, en ağır eleştirileri kendisine yapmıştır çoktan...Bundan sonra da yaşayabileceği çok iyi bir ilişki yoktur, aynı şeyleri tekrar yaşama riskini almak kolay değildir çünkü...bütün bunlara rağmen olurda biri bu kişiye ulaşıp mağarasından çıkarabilirse mükemmelliğe atılmış bir adım olabilir.ama bu gerçekten düşünüldüğünden daha zordur çünkü yeni bir ilişkiye dair ihtimallerin %80 i eski sevgiliye ayrılmıştır çoktan...eski sevgili dediğimiz de beyinde yok olmayan bir imajdır esasen... eski sevgilinin görüntüsü, ses tonu, karekteri değildir aslında...eski sevgilinin önemi, beyin bu imajı yarattığında, onu yüleyecek bir maddi varlığa ihtiyaç duyulmuş olmasından ileri gelir...

Evet biraz kendimi yazdım buraya ama iyi biri olduğum konusunda çok iddialı değilim, kendime birde başkalarının gözünden bakabilmek isterdim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Uzun zaman sonra foruma girdiğimde ilk bu konuyu görmem çok manidar. Meliskoo hâlâ kırmızı bültenle doğru erkek arıyor :D

:lol:

Yıl 2007 aylardan yine bu zamanlara denk bir ay dı sanırım :D

Bizim Meliskoo Interpol eşiliğinde iyi/doğru erkeğin peşindeydi B) Aradan yıllar geçmiş ama maalesef Interpol her zamanki gibi sınıfta kalarak Meliskoo nun aradığı iyi/doğru erkeği bulamamış :lol:

Ispanak,Kereviz ya da Pırasa mı alacaksın be güselim sanki :D Aramakla bulunmaz -_- Vakti ,zamanı gelince kendisi saklandığı yerden çıkıverir :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

Yıl 2007 aylardan yine bu zamanlara denk bir ay dı sanırım :D

Bizim Meliskoo Interpol eşiliğinde iyi/doğru erkeğin peşindeydi B) Aradan yıllar geçmiş ama maalesef Interpol her zamanki gibi sınıfta kalarak Meliskoo nun aradığı iyi/doğru erkeği bulamamış :lol:

Ispanak,Kereviz ya da Pırasa mı alacaksın be güselim sanki :D Aramakla bulunmaz -_- Vakti ,zamanı gelince kendisi saklandığı yerden çıkıverir :D

haklısın vakti gelince önünde bitiverir..:))

ama kötü bi haber geçenlerde bi arkadaşımın yeni doğan kız bebeği için sadece bebek hediyelikleri satan bi dükkanda nerdeyse herşey maviydi.. şöyle oldu :

Ben: şunun pembesi var mı ..

satıcı : yok..

ben : peki şunun ?

satıcı: maaleseff ...

ben : ama ayıp oluyoo .. ne alıcam ben şimdi derken

satıcı : o kadar çok kız doğuyor ki... kalmadı.....dedi....

yaniiiiiiiiiiii populasyon dengeside bozuldu...

bundan sonra daha da zor iyi erkek bulmak.......... :))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.