Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Liderler

Popüler İçerikler

Üzerinde en yüksek itibara sahip içerik gösteriliyor: 13-06-2018 bütün bölümler

1. Merhaba, Anı defterim olarak buraları kullanmayalı çok oldu... ADMİN'ime selam eder, ellerinden öper başıma da koyarım.🙂 Dün iş yerinde güzel bir diyalog gerçekleştiren arkadaşımı yazıya dökmek geldi içimden... Hiç güleceğimiz yokken bizi güldürdü... ortam 1 aydır tatsız tuzsuz çünki... Bir kaç kişi oruç tuttuğundan asık suratla etrafta dolaşıyor, madem ki nefsini/ ruhunu zorluyor tutma kardeşim! biz senin tribini havanı cıvanıı çekmek zorunda değiliz sonuçta 🙄 Neyse ben konuya geçeyim; Burcu ocak ayında evlendi , ben de ona ihtiyacın olan bir şeyi alayım dedim sana ve mutfağında kullanacağı bir robotu aldım ettim... Bir arıza çıkartmış , dün faturasıni buldum ajandam da yetkili servisi de internetten aradık bulduk; BURCU- iyi günler beyefendi benim garantisi devam eden bir mutfak robotum var getirsem bakabilir misiniz neyi var ? TEKNİK SERVİSÇİ DAYI- Tabi bakarız! BURCU- Sizin yeriniz nerede tarif eder misiniz? TEKNİK SERVİSÇİ DAYI- Beylikdüzü ..... sitesi ........ pasajın içinde! BURCU- Aaa tamam biliyorum ben orayı küçük bir dükkan dimi ? :))))))) TEKNİK SERVİSÇİ DAYI- HAYIRRR hanımefendi dükkanımız gayet BÜYÜK küçük falan değil! BURCU- !!!!!!!! ( Sessizlik) BURCU- Peki iyi günler :) sonrası bizde kahkaha tufanı... bana da aynı servisten bir yedek parça gerekli düdüklü tencere için aradım adam telefonu açmıyor baya endişelendim kendine bir şey yapmasın diye :))) Neyse açtı gayet morali bozuk,üzgün... -Aaa yeriniz o pasajdaki büyük dükkan mı? tabii kiiii demedim :)))) baya kallavi bir fiyat verdi o tencere kapağı için, yanlış zamandı farkındayım :) Hepimiz her gün düzenli gülelim iyi geliyor! Sevgilerimle...
    1 puan
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.