Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
Laciwet

GERÇEK SADDAM NEREDE,YAŞIYOR MU YOKSA ÖLDÜ MÜ?

Önerilen İletiler

GerÇek Saddam 1991'de ÖldÜrÜldÜ

 

saddamhussein1cd7.jpgsaddamlh3.jpg

 

 

 

GERÇEK SADDAM NEREDE,YAŞIYOR MU YOKSA ÖLDÜ MÜ?

 

Herkes bayramın birinci günü sabaha karşı Saddam Hüseyin'in asılması ile irkildi.Saddam Hüseyin, en temel insan haklarına aykırı davranılarak dini bir bayramın olduğu günde trajik bir biçimde iple boğularak idam edilmişti.Dünya, bir anda Saddam Hüseyin'e kahraman gözü ile bakmaya ve üzülmeye başladı.Ancak gerçekte asılan kişi Saddam Hüseyin miydi yoksa onun yerine konmuş usta bir dublörmüydü?İşte önemli olan bu sorunun cevabı.

 

 

BU İDDİA BANA AİT DEĞİL ALMAN RTL TELEVİZYONUNA AİT

 

Alman RTL televizyonunda Saddam Hüseyin asılmadan önce 10 Aralık 2006 tarihinde yayınlanan ''Tarihi Gerçekler'' isimli bir haber-belgesel kanalında ünlü habercilerden Frank Waıtze Saddam Hüseyin'in sanılan kişi olmadığını gerçek Saddam'ın Birinci Körfez Savaşı sırasında bombalı bir saldırı neticesinde 1991 yılında Kufe kentindeki silahlı bir çatışma esnasında Amerikan Güçleri tarafından öldürüldüğünü belirtti.Ancak çeşitli nedenlerden dolayı olay sürekli olarak örtbas edildi.Gerek o tarihlerde Irak'ta yeni bir Kürt devletinin kurulmasına müsait bir ortamın olmaması, gerekse çeşitli jeostratejik nedenlerden dolayı Saddam, çevre ülkelere uzunca bir süre yaşıyormuş gibi gösterildi.Saddam'ın yerine geçirilen dublör gerçek Saddam kadar psikopat olmasa da dikkat çekmeyecek Oscarlık bir Saddam rolü oynayarak,dünyanın dikkatini çekmedi.( Frank Waıtze dışında) Ancak Saddam'ın dublörü Oscarlık rolünün ödülünü gerçek Saddam yerine idam edilerek aldı.

 

(Uday Husseın.site kurallarından dolayı cesedinin fotoğrafını veremiyorum)

 

OĞULLARI KUKLA SADDAM'I DEFALARCA ÖLDÜRMEYE KALKTILAR

 

udayvu9.jpg

 

Saddam'ın oğulları Irak'ın başındaki kişinin gerçek Saddam olmadığını anlayınca 2003'te Saddam'ı öldürmeleri için bazı BAAS yetkililerini suikast için görevlendirdiler.Ancak CIA ve Amerikan ordusundaki bazı üstdüzey kişiler durumu bildikleri için kukla Saddam'a hep uzak koruma yaptılar ve oğulları Uday ve Kusay'ın kukla Saddam'a ulaşmasını hep engellediler.Nitekim Irak'taki bir çatışmada ellerinde sadece 8 mermisi kalan Uday ve Kusay, 36 kişilik bir Amerikan harekat grubu tarafından kalbura çevrilerek hunharca öldürüldü.öldürülen Uday ve Kusay'ın teslim olmak iserken öldürülmelerinin bana göre gerçek nedeni geçte olsa bu gerçeği fark etmeleridir.Nitekim Uday ve Kusay'ın Irak Savaşından önce babalarından habersiz davranarak Irak merkez bankasındaki 3 milyar doları kamyonlarla kaçırdıkları bilinmektedir.

 

LSD İLAÇLARI VE TEKNOLOJİK YÖNTEMLERLE CIA BİR DİLENCİNİN AMERİKAN BAŞKANI GİBİ DAVRANMASINI SAĞLAYABİLİR

 

Özellikle 1952'de CIA başkanı Allen Dulles'ın başlattığı MK-ULTRA projesinin(türkçesi beyin hacklemedir) günümüzde çok ileri boyutlara ulaştığını bilmeyen yok.Daha 1952 yılında dahi bu proje ortaya çıktığında Sovyetler Birliği bu projenin uygulanmasını önlemek için büyük çabalar göstermiş ancak başarılı olamamıştı.O tarihte dahi korkunç boyutlara ulaşan bu teknolojinin günümüzde ne hale geldiğini düşünmek bile istemiyorum diyor haberci Waınze. Günümüzde uydu sinyalleri ile insan beynini yönetebilen CIA, bununla da yetinmeyip insanın intihar etmesini,delirmesini yada cinayet işlemesini de sağlayabilir.( Bana göre Kennedy suikastinde Lee Harvey Oswald CIA tarafından beyni hacklenen bir piyondu).. Tüm bu verilerden yola çıkarak Saddam'ın dublörünün kendisini Saddam gibi hissetmesi rahatlıkla sağlanabilir.

(hangisi gerçek Katil )

( Başkan Kennedy'i öldürdüğü iddia edilen Lee Harvey Oswald'ın da birçok dublörü vardı.Bu olay görgü tanıklarının Oswald olarak tanınan kişinin boyunu ve kilosunu sürekli olarak yanlış vermesinden de anlaşılıyordu....)

 

Hasan Mezarcı'nın nasıl durup dururken delirdiğini herkes biliyor.Kendisini bir anda İsa Mesih sanan Hasan Mezarcı,gerçekten de saçma sapan davranışlar sergileyerek iki defa intihara kalkışmıştı.Bu tavırları ile çok komik duruma düşen Hasan Mezarcı,milletvekili olduğu dönemlerdeki itibarını da ciddi anlamda kaybetmişti.Aynı şekilde IBDA-C başkanı Salih Mirzabeyoğlu'nun da garip sesler duyduğunu ve kendisini hiç rahat bırakmadıklarını söyleyerek hapishanede intihara kalkışması ve ardından delirmesi rastlantı olmasa gerek.

 

Sözün özü CIA ve MOSSAD'ın elinde böyle bir teknoloji var.Estetik ameliyatlar ve teknoloji de anormal derecede gelişti.Saddam Hüseyin'in 1991'de öldürüldüğüne dair gerçekten dünya kamuoyunda ciddi iddialar var.

 

GERÇEK SADDAM TAM BİR PSİKOPATTI

 

Yapılan detaylı araştırmalar Saddam'ın 1991'den önceki siyasi tutumları ve davranışları 1991'den sonraki tutumlarının büyük zıtlık gösterdiğini ortaya koymuştur.1991'den önceki ''Gerçek Saddam'' gözü kara,gerektiğinde binlerce kişiyi kimyasal silahlarla öldürebilen,acımasız,zevkine düşkün ve kişilik özellikleri farklı biriyken yerine geçen kukla Saddam bunun tam tersi özellikler göstermektedir.Hatırlanacağı gibi Amerika Saddam'ın Katar'da bulunan 70 milyon dolarlık villasını 1992 yılında hava bombardımanı ile yerle bir etmişti.Yapılan araştırmalar Saddam'ın Katar'da yok edilen villasında ailesi ile vakit geçirdiğini ve burada gerçek Saddam'ın gerçek fotoğraflarının bulunduğunu ortaya koymuştur.

 

KUKLA SADDAM'IN CENAZESİNİ İDAMDAN SONRA KAÇIRDILAR

 

Önce gerçek Saddam öldürüldü,ardından bu iş için çok önceden hazırlanan Kukla Saddam iktidar koltuğuna oturtuldu.Kukla Saddam kendisini gerçekten de Saddam zanneden bir piyondan başka birşey değildi ve Saddam'ın idamı dahil herşeyi CIA tarafından yönetiliyordu.Zamanı geldiğinde Saddam idam edildi ve cesedi apar topar uçakla bilinmeyen bir yere götürüldü.Bilinmeyen bir yere götürülmesinin nedeni Saddam'ın gerçekliğinden şüphe eden ailesinin yada başka bir gizli servisin Kukla Saddam'ın cesedine gizli bir otopsi yapma ihtimalleriydi.

 

 

Frank Waınze'ın Saddam ile ilgili bu tarihi kitabı Mayıs 2007'de çıkıyor.Kitapta herşey detaylı olarak anlatılıyor.Kitapta Saddam kimdir,Nasıl iktidara geldi,Nasıl 1991'de Öldürüldü,Yerine neden dublör geçirildi,2003'teki savaşta neden kimyasal silahları Amerika bulamadı,Saddam'ın tartışmalı idamı gibi 6 bölüm yer alıyor.Ben yukarıdaki özette Almanca okuduklarımdan aklımda kalanları sizler için çevirdim.Bence anlatılanlar kesinlikle doğru.Bu kadar kritik bir coğrafyada Amerika işini yel değirmeni ile dövüşen Don Kişot'a bırakmaz bence.

 

Ayrica sunuda yazmak isteiyorum

bende 20 seneden fazla almanyada yasiyorum ve 2 haftadir internette arastiriyorum bu konuyu,vardigim nokta bsunlar

 

bence bu idam gerceklesmedi,bastan sona baba bush ve ogul un plani vede bu planla bütün dünyayi kandirdilar.

 

cukurdan cikarilan sahis kesinlikle saddam deyil bir kere.

yanliz cukurdan cikarilan sahisla mahkemedeki ve boynunda ip olan kisi ayni kisi 200 üzerinde resim inceledim.

idam gerceklesmedi pardüsenin altinda bence belinden ve koltukaltlarindan bi düzen vardi is bittikten sonra apar topar yok ettiler.

 

esas saddam 1991 öldü veya ölmedi bilmiyorum ama kesin bir sey söyliyeyim size assa yukari 900 e yakin saddam resmi gördüm ve bir cok bulguya rasladim kurban arifesindeki sahis kesinlikle saddam deyildi.

 

yüz hatlari baska, gözleri bile baska ve bi seyda yazayim esas saddam bile 9 cm bundan boyluydu.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

900 resim görmüş kafası karışmış arkadaşım laciwert...

 

peki ya tersiyse?hiç düşündün mü?

ya ilk saddam gerçek saddam değildi de şimdi astıkları gerçektiyse?

ya uzaylılar varsa?

ya tanrı varsa?

of...bu bi kabus olmalı?

ya tutarsa?

 

bi de dipnot şeysi:bu avatara bayıldım...''rabia'' filminden di mi?

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

1991 yılı lig şampiyonu Beşiktaş olduğu kayıtlara geçmiş olsa da aslında o futbolcuların siyah-beyaz forma giyen Mersin İdman Yurdu ve Siirt Köy Hizmetleri takımlarının karması olduğu da iddia ediliyor. (gibi birşey olmuş bence bu konu)

Holywood şehir efsaneleri hayatımız boyunca bizi bırakmayacak sanırım.

Bir de hatırlatma: Nazancan Hanımcığım, laciwert değil o, laciwet.

Sevgiler.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

"IBDA-C başkanı Salih Mirzabeyoğlu'nun da garip sesler duyduğunu ve kendisini hiç rahat bırakmadıklarını söyleyerek hapishanede intihara kalkışması ve ardından delirmesi rastlantı olmasa gerek."

 

Salih Mirzabeyoğlu'nu , hakkında en ufak birşey bilmeden,hiç bir eserini okumadan sırf Saçma Sapan bir komplo teorisine uydurmak için yakıştıdrıgınız şey aslında Zihin Kontrol,900 foto,Saddam hakkındada hiçbirşey bilmediğinizi ispatlar netliktedir..DELİRMİŞLİK..:)))

 

Kartal Cezaevinde iken mahiyetini bilmediği ve hatta Türkiyede hiçkimsenin bilmediği (uygulayıcılar hariç)Zihin Kontrol işkencesinin verdiği etki ile İntihare yönelmiştir..Bu delirmişlikten değil İşkencenin yükünü bir İnsanın kaldıramıyacağı ağırlıkta olmasından kaynaklanmaktadır..Ve Delireceksem Ölürüm(Şehid Olurum) daha iyi mahiyetindedir..

 

Sonuç Allahın rahmet ve merhameti tecelli etmiş.. Zihin Konrol Operasyonunu tüm mahiyeti ve uygulayıcıları ile birlikte deşifre etmiştir.. ve Bunu yaparkende 15 adet kitap yazmıştır.. Dışarıdan ve İçeriden Manevi destek amaçlı Fetih,felak ve nas,Ayetül Kürsi okumaları standart ve düzenli olarak okunmaktadır..

 

Telegram adlı sadece Zihin Kontrol işkencesini tüm mahıyetı ile anlatan bir kitabı dahil olmakla 15 adet kitap yazmıştır..Toplam eseri 60 ı bulmaktadır..

 

Haftalık BARAN dergisinde B-7 adlı seri yazıları çıkmaktadır.. Ve Yine Zihin Kontrolle ilgili yaşadıklarını,nasıl uygulandıgını daha geniş çapta yazmaktadır..

 

Delirmiş bir adam için ne kadarda zor şeyler değil mi???

 

Salih Mirzabeyoğluna Zihin Kontrol İşkencesi hala devam etmekle birlikte, kendisi Zihin Kontrol İşkencesi Uygulayıcılarını Yenmiştir..Ve bu Dünyada İlk ve Tektir.. İlgililer araştırabilir..

 

Saddam Meselesine gelince.. Saddam bir sürü dubler kullanıyordu.. Ve bir kısmı ABD liler tarafından öldürülmüştür.. Ancak Son kertede ABD liler tarafından Şehid Edilen bizzat kendisidir..

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir Saddam

Saddam mi saddam dunyada tek gercek lider saddam adam gibi adam saddam huseyin asilirken islam ulkesi ve muslumanlar nerdeydi hangi saraylarda saddam huseyini sattilar yoksa hicbir kafir ordan sag cikamazdi bakin maliki ye ne rahat

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir Cansu

ben inanmiyorum ama inaniyor gibiyim yaa kafam cok karisti original.gif sad.png unsure.png suan almanyada 7. sinifa gidiyorum ve konumuz idam edilen önemli kisiler ve ben saddam hussein i arastiriyordum, ölmedi yazisini okumadan ama bence dogruysa GERCEK saddam savasda ölmedi ya hala yasiyor yada "normal" sartlar altinda öldü.

hem dogrulayan 2 nokta daha var

1! GERCEK saddamin yüzünde ben yok(tu) ama dublör´ün yüzünün sol tarafinda kulaginin az önünde @ isareti büyüklügünde bir ben var

2! GERCEK saddamin disleri düz ve bayaz mis ama dublör´ün disleri egri (düzensiz) ve sari imis

vallaha gercek mi yanlisi bilmiyorum 1. nokta mantikli geliyor ama 2. nokta dan pekte emin degilim

umarim kafanizi daha da karistirmamisim diroriginal.gif thumbsup.gifgrin.gifgrin.gif

sevgilerle Cansu 

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir Cansu

sey unuttum bazilari saddam iyimi kötümü diyor bilmiyor ama bence cookkk kötü brisi(idi)

sleep.png

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

Saddam ya da Usame Bin Laden gibileri, her zaman emperyalizmin ve zihniyetinin usagidirlar. Tbi ki bu usaklikta da kendi adlarina cikarlari vardir. 

 

Saddam once Iran ile sav astirilmis ve sonrada Kuveyt'e saldirtilarak O.Dogu'nun ilk karistirilmasi temelinde bir rol oynamistir.

 

Irak'a giren ABD askerleri ile savasmamis ve teslim olmustr.

 

Emperyalizm ve zihniyeti bir mafyadir ve mafia gibi calisir. Once cikar olarak kullanir, sonar da kullanmasi bitince de harcar.

 

Yalniz yine mafya'nin bu harcamalarinda oynadigi oyunlar da bilinmektedir. Saddam asilmadan once gosterilen resimlerinin Saddam olmadigi ve benzeri oldugu kamuoyuna yansimistir.

 

Dolayisi ile Saddam'in oldurulmedigi ve yeni bir estetik ve kimlik ile ABD'de luks bir hayat yasadigi da soylenmistir.

 

U.B.Laden'de birden bire olduruldugu aciklanmis ama kimse cesadini gormemistir.

 

Dolayisi ile emperyalizm ve zihniyeti, hem terorun yaraticisi hem uygulayicisi hem de yonlendiricisidir.

 

Kamuoyuna da bunu "demokrasi, hak ve ozgurlukler" v.s. temelinde duygu somurusu yaparak ve sanki terror ve terorizmden koruyormus gibi yaparak lanse eder.

 

Teroru ayni zamanda "can guvenligi" adi altinda toplumu her turlu gozleyerek ve her turlu bilgisini elde ederek, kendi cikari Adina da kullanir. Cipli kimlikler her yerdeki kameralar aslinda bunun icindir, yani fislemek ve sonrada hesap sormak.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir zonespat

Kardesler saddam 14 yasindan beri belinde silahiyla gezen bir insan amerikada okumus bi insan saddam 2bin 3bin kadin intiharcilari vardi pekki ya darbeye bir tane bile ucak kalkmadi saddam ölmedi

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.