Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sınırsızlar Kulübü - Dallas Buyers Club (2013)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Sınırsızlar Kulübü - Dallas Buyers Club (2013)

Matthew McConaughey'la yıldızım hiç barışmadı ama bu filmi izledikten sonra bu rolü ondan başka oynayabilecek başka birinin olmadığını düşünüyorum. İnanılmaz bir rol çıkarmış. Film hakkında bilgim olmadan izlemeye başladığım film beni inanılmaz bir yere doğru sürüklemeye ve insanların başkalarını anlamak yerine hemen yargılamaları ve toplumun belirli bir kesime yaklaşımında ırk, cinsel seçim gibi konularda ne kadar acımasız olduğunun altına bir defa daha çizdiğini söyleyebilirim... Maço bir yaşam tarzından çok kötü koşullarda yaşamamın ve dikkatsizliğinin sonucu AİDS bulaşan bir erkeğin öyküsü diye başlayalım. Sakın kaçırmayın,... Üstüne tekrar basarak söyleyeyim sakın kaçırmayın... Özellikle  Matthew McConaughey'nın ne kadar kilo kaybettiğine tanıklık etmekle birlikte nasıl bir rol çıkardığınada tanık olun... Bu film bana Cani - Monster filmini hatırlattı diyebilirim...  Bir not daha Jared Leto'ya dikkat edin...

Oyuncular: Matthew McConaughey, Jared Leto, Jennifer Garner, Denis O'Hare, Steve Zahn, Griffin Dunne, Michael O'Neill, Dallas Roberts, Kevin Rankin
Yönetmen: Jean-Marc Vallee

post-2-0-26653800-1399323766.jpg post-2-0-20033100-1399323764_thumb.jpg post-2-0-81327600-1399323765_thumb.jpg

Loosely based on true events, this drama follows Ron Woodroof, who refuses to accept he'll die in 30 days when he's diagnosed with AIDS in 1986. He extends his life and eventually helps many other AIDS patients by smuggling medications from abroad.

Cast: Matthew McConaughey, Jared Leto, Jennifer Garner, Denis O'Hare, Steve Zahn, Griffin Dunne, Michael O'Neill, Dallas Roberts, Kevin Rankin
Director: Jean-Marc Vallee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu filmi geçen ay içinde izledim, gerçekten çok güzel bir film ve beni inanılmaz etkiledi.

Ayrıca Matthew McConaughey'in ne mükemmel bir oyuncu olduğuna bir kez daha şahit oldum.

Bu arada bu filmden sonra Kaçak - MUD (2013) filmini izleyin derim. Her iki filmin de başrol oyuncusu da  Matthew McConaughey olduğu halde birbirlerine hiç benzemiyorlar, sanki çooook farklı kişiler...Oyunculuk böyle bir şey sanırım. Sana verilen role sahip çıkmak ve o andan itibaren artık kendin değil o olmak... 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.