Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

nyx-fallen angel'ın röportajı

Legendary

Önerilen İletiler

Sevgili nyx-fallen angel'ın röportajı

1. Nickinin anlamı veya hikâyesi nedir?

C:nyx yunanlarda gecenin kralicesi (tanri) olarak geciyor, fallen angel düsen melek

2. Kaç yasındasın?

C:24

3.Esmermi/kumralmi/ sarisin misiniz?

C:sarisin

4.Kilonuz ve boyunuz?

C:1.63 ,50 kg

5.Flört mü/ görücü usulü mü/ evlilik mi mantıklı ?

C:flört, beni tanimadan evlenen yandi :stuart:

6.Evliyseniz eşinizle nerede tanıstınız?

C:bekarim

7.Giyim tarzın/kullandığın parfüm?

C:boho, spor ve rock chick karisimi

8.Sigara yada alkol kullanıyor musun?

C:ikisinide arada kullaniyorum

9.En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?

C:sakaciyim bunu severim, direk bir insanim bu huyum hep iyi olmuyor

10.En sevdiğin şarkı hangisi?

C:bir kac sarkilar arkadaslarimi bana hatirlatiyor onlari severim ama tek olarak sevdigim yok

11.Burcun nedir?Burçlara inanırmısınız?

C:koc burcuyum. kendi burcumdaki bazi seylere inaniyorum

12.Burcunun en belirgin hangi özelliğini taşıyorsun?

C:koclar özgürmüs bende öleyimdir:)

13. Hangi şehirde yaşıyorsun?

C:hangisinde yasamiyorsun deseydiniz daha kolay soru olurdu:lol:iki hafta sonra Berlin olcak

14.Nasıl bir öğrenciydiniz/öğrencisiniz?

C:cok iyi ögrenciydim, herkes severdi beni yaramazlik yapsandan hic kizmazlardi ögretmenlerim:D

15. Mesleğin nedir?

C:meslegim tam belli degil yazin belli olur ama sanirim hotelmanagener olcak

16.Mesleğinin iyi ve kötü yönleri nedir kısaca anlatır mısın?

C:iyi yönü istedigim Ülkede yasaya bilmem ve degisik kültürler ve insanlarla calismam, kötü yönü herkesin tatillerinde benim tatillim olmamasi ve geceleride calismam

17.Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?

C:kavgaci degillim hemen barisirim ama kincide olabilirim

18.Meyve severmisiniz?Erik,çilek yetiştiriciliği bitse ne yapardın?

C:meyve cok severim ailemin tek meyvaci cocugu benim :lol: Türkiye`ye geldim zaman yesil erik olursa bir ay sadece onu yiyerek gecirdigimde olmustu.... meyva yetistiriciligi bitse ilk bakarim yapa bilecek birsey varmi varsa herseyi denerim devam yetismeleri icin

19.Bir şarkının müziği mi? sözleri mi sizin için daha etkileyicidir?

C:ikiside önemli benim icin

20.Hayvanlar hakkındaki düşüncelerin?Hayvan besliyor musunuz?

C:hayvanlari severim suan bezlemiyorum ama annemin bir sohbet kusu var eskiden franzisca bile konusuyordu ama artik türklesti :P kücükken istemeyerek kafamda bit tasimistim buda sayiliyormu:D ingilterede bir yilanimiz vardi ama bence yilanlar ev hayvani olarak alinmamali

21.Evde yokluğunu hissettiğin şey?

C:bir evde bir kac sene yasaya bilsem yoklugunuda hisseterim belki birseyin

22.Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin?

C:korkum yok, özlediklerim ailem ve arkadaslarim sevdiklerimde onlar

23.Yemek ile aran nasıl?Kendini kilolu yada zayıf görüyormusun?

C:yemekle aram cok iyi yemesini severim boyuma göre kilomda iyi zayif görünmüyorum kiloluda degillim zaten

24.Benzetildiğin biri varmı?Kime benzemek isterdiniz?

C:amerikadan döndügümde beni cogu kisi ablam sandi ama hicte benzemiyoruz birmirimize. hic kimseye bezemek istemem görünüs olarak ama akildan bazi kisilerin aklindan bir parca almak isterdim

25.Kenia hatırası size neyi ifade ediyor?

C: :D bunu malesef anlatamam

26.Askere hediye seçimi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

C:ilk olarak demeyiyim ki hediye almasini cok severim insanlari mutlu görmek beni mutlu ediyor. Askerdeki dostuma hediye olarak havlu aldim, kücük bir melek (angelim nasil olsa!) ve tabiki artik hasta olunca annesis kalinca kendisine baka bilcek SOS kit aldim cok sevinmis cünkü beklemedi bir anda aldi paketi ... Askere en iyi hediye tabiki bence mektup yazmaktir sevdiklerinden mektup almak insani hep sevindirir zaten söz verdim haftada bir kere yazcam diye

27.Bize seni anlatan 3 kelimeyi söyler misin?nedenleriyle birlikte.

C:direk- kafamdan geceni derim, esperili - en üzgün olan kisiyi bile güldüre bilirim, cilgin - Amerikada cilgin Türk olarak tanitilmistim nedenini yasamak lazim anlatamam ki

28.Hobileriniz/Fobilerin nelerdir?

C:gezmek cünkü kültürleri severim degisik yerleri görmesinide, sinemaya gitmesini severim ve kitap okumasini ... fobilerim yok cok sükür

29.En sevdiğiniz mevsim ? neden.

C:ilkbahar. Yeninin dogusu, ilkbaharda cicekler acar vs hosuma gidiyor ve yazi severim cüknü yazin türkiyedeki ailemi görmeye gidiyorum

30.Sporla aranız nasıl hangı spor çeşitleriyle ilgileniyorsunuz?

C:sporla aram kötü. Kick box classes dersi vardi orada hep kick box hepde dans ile bir karisim yapmislar ama almanyaya geldimden beri spora zaman bulamadim nisandan sonra kosuya baslamak istiyorum

31.Kitap okuyor musun şu anda okuduğun kitap ne?

C:evet kitap okumasini cok severim. Türiyedeyken Faust kitabini aldim ona baslicam, suan Wuthering Heights ( Emily Bronte)Kitabini bitirmek üzerindeyim

32.Hangi tarz müziklerden hoşlanırsınız?

C:Rock, Hip Hop ve Indi-Music

33.Bildiğin yabancı dil var mı?Hangisi

C:Almanca ve inglizce, okul yüzünden sanirim franzisca olcak

34.Sence dayak sadece dövüşme midir?Fantazide geçerli midir? hiç birini dövdün/dövüldün mü?

C:dayak sadece dövüsme degildir. Fantaziye bahali birsey tabiki gecerli ola bilir :lol: ilk olarak demeliyimki dövüsleri hic sevmem ama evet bende dövüstüm ama asla bir kizla dövüsmedim ve dövüldümde

35.Geceleri beraber uyuduğun olmazsa olmazların nelerdir?

C:I pod benim geceleri en iyi dostum

36.Yatarken gecelik mi?pijama mı? iç çamaşırı mı?......

C:havaya bahali yukardaki secimlerden hepsini secmisimdir

37.Kullandığın müzik aleti?

C:piyano ögrenmek hep istemisimdir malesef sadece azcicik cala biliyorum ögrenmememin sebebi de Annem

38.Nefret ettiklerin? Huy,yaşam,düzen

C:sakiz hic sevsem hic kimseyede yakistirmam, nefret tehlikeli birseydir nefret etmemeyi tercih ederim ama bazi Ülkelerde kadinlarin haklarini yiyen adamlardan nefret etmemek zor. kendini kafasini kullanmayanlarida sevmem, hep kolayi seven herseyio isteyen ve istedikleri icin hic birsey yapmayanlarida sevmiyorum

huy olarakta aldatan, yalan söyleyen, iki yüzlü insanlar olan kisiler benden uzak dursunlar cünkü hic sevmem öyle kisileri -_-

39.Takıntıların varmı?En büyük takıntın nedirr bakalım?

C:kücük takintilarim büyük olarak takintim yok.

40.Gece partnerinizle/eşinizle eğlenmeye çıktınız.Size sıkıntı veren olaylar ne olabilir?

C:sıkıntı yasancak olay cikmaz heralde belki kücük kizgancliklar ola bilirim ama herceyi tatli birsekilde hal etmeyi biliyorsaniz problem olmaz ve güzel zaman gecirirsiniz

41.Aynı soruyu değiştirerek soralım. Partnerinizle eğlencede sizi mutlu eden ne olabilir?

C.güzel bir ortam, iyi dostlarimiz, iyi müzik ve ellimde sevdigim icki zaten askimda yanimda hemen mutlu olurum ben

42.Size sürpriz yapılmasından hoşlanırmısınız?Nasıl sürprizler?

C:evet süprizleri severim, süpriz alinmamis emek verilerek yapilmis birseyse beni cok mutlu eder. En iyi arkadasim yas günümde pasta yapmisti cilekli ve cikolatali bir hafta boyunca onu yemistik , askesere giden dostumda simit sevdigimi bildigi icin simit alipta gelmisti beni göre cocuklar gibi sevmistim:lol:

43.Kendinizi hangi konuda eleştirirsiniz ?

C:yapmak isteyipta yapmadigim konularlar.zaten hayat kisa yapmak isteyipte cesaret edemediklerimi yapmaliyin...

44.En çok hangi konuda inatçısın?

C:kendim konusunda inatciyimdir. Ben benim degismem istemedikten sonra

45.Nasıl bir tören istersin/ Evlenirken?

C:sahilde ola bilir, cok kisi olmasini istemem ve kendi kültürümden ve yasadigim baska kültürlerde ögrendiklerimi karistirip yeni bir tören yaparak

46.Hayatının sloganı ne ?

C:yasa ve yasat

47.Kıskanç mısın /hangi konularda?

C:fazla kizganc degillim ama sevdigini kizkanmakta aslinda ona deger verdigini gösteriyor asari kiskancliklara karsiyim ama

48.Yaptığınız en büyük çılgınlık?

C:2005 de okul müdürümle kavga ettim almanyayi birakmak en iyi olur dedim aileme dedim gitcem inanmadilar ve bir hafta icinde telefon caldi ingiltereye biletim aldi ve ben gittim:)

49.Hayatında cevabını vermekte en çok zorlandığın veya kararsız kaldığın soru ne olurdu ?

C:Tanri, din, cennet ve cehennem. gitmedim, görmedim cevaplayamam

50.Hani derler ya hayatımın dönüm noktası diye senin de öyle bir dönüm noktan hayatını bir anda değiştiren bir şey oldu mu?

C:ailesiz 4 sene icin iki baska Ülkede yasamak beni insan olarak degistirdi tabiki büyüdüm kendi ayaklarim üstünde durdum ve cok seyler ögrendim

51. Sana olanak sağlanmış olsa hangi ülkede yaşamak isterdin?

C:Türkiye. Belki 3-4 sene sonra buda olur :) Japonya ile Australyada 6 ay yasamak isterim

52.Hayat tecrübene bakarak (tecrübe para ile satılmayan nadir olgulardandır) en büyük hatam şu dediğin olay nedir?

C:büyük hatalar yapmadim kücük hatalarida iyiki yaptimki ögrene bildim birseyler sayesinde

53.Aman Allahım bu film benim filmim tam beni anlatıyor dediğin film var mı ? varsa hangisi ....

C:yok valla

54.Peki günümüz gençlerini nasıl yorumlarsın senin gözünde nasıllar ne yorum yaparsın...??

C:Simdi genc olarak ben iki tarafinida göre biliyorum. Cogu genclere bakarsam dis güzellik ve para cok önemli gibi geliyor ama ben tam tersinide gördüm. Aslinda bir insana bakarken ne görmek istiyorsan onu göre bilirsin. Ben iyi görmeyi terci ettim sonucta bende onlardanim.

55.Gelecek adına en çok istediğin şey nedir ?

C:mutluluk ve huzur

56.Peki hayatında ailen mi önde gelir yoksa sevdiğin mi ?

C:önde ilk ben gelerim beni seviyorlarsa anlasmayida ögrenirler ;)

57.Bir kızda/erkekte aradığın özellikler nelerdir?

C:caliskan, esperili ve akilli olsun, kendi fikirleri olsun eee yakasiklida olsun tam olur :P

58.Keşke yapmasaydım dediğin şey??

C:kücükken bir sene ananemin yaninda yasamisdim 3 yas büyük ablamla kavga ettigimde onu kirmak icin yetim cocuksun diye sarki söylerdim oda aglardi oysa yetim olsaydi bende yetim olurdum:) ama aci cekmesi icin yetimlik hissini vermek en kolayiydi sonradan agladigini duyunca pisman olurdum tabiki keske yapmasaydim derdim

59.Onsuz asla olamayacağım dediğin şey nedir?(canlı cansız)

C:ben ögrendimki herseysiz yasaya biliyoruz alissiyoruz ama umarim sevgisiz yasamayiz. Sevgisiz olmaz

60.Duygularını ifade etmek için hangi yola başvuruyorsun?

C:1997 ile 2008 e kadar her gün günlük yazardim duygularimin terapisiydi. Halende yazmakla duygularimi en iyi ifade ediyorum

61.Hepimizin bir çocukluk aşkı vardı elbette seninde varmıydı ,varsa nasıl biriydi kısaca açıklayabilir misinn ..????

C:Fabían tam alman sap sari mavi gözlü ve copk zafiy biri herkes ona asikti nedense:D 10 yasindaydik sanirim aileme bile tanistirmistim hahaha

62.Şimdide geçmişe gidelim birazcık of be ne günlerdi dediğin bi anın var mı ? aklından çıkmayan hiç......???

C:ben 3 yada 4 yasindayken cok fakirdik ve hayatimin en zevkli günleri o zamanda yasamisimdir. Fakir olan fikir yetistire biliyor hele kücükkken daha cok . Ve okul animi cok severdim hep güzel vakitler gecirdim okulda

63.Aşkı kendine göre tarif edebilir misin?

C:Ask cok ilginc birsey. Bulutlarda ucabilirken okadarda aci vere bilen tek sey ASK

64.Kuralların ve prensiplerin nelerdir?

C:kurallar ve prensiplere karsiyim biraz bir gün gelir kendin bile uymazsin kendi koydugun kurallara

65.Hayatında örnek aldıgın kişiler kimlerdir ve neden örnek alıyorsun?

C:Örnek aldim yok ilgimi ceken kisiler var ama

66.Hayattaki önceliklerin nelerdir?

C:her kisiyi nasilsa öyle kabul etmek, Insanlari degistiremeye biliriz ama yasamayi ögrene biliriz karsimizdakine zarar vermeden

67. Geleceğe yönelik planlarınız nelerdir?

C:Bir gün kendi cafe barimi acmak, Türkiyede yasamak, Ülkeleri gezmek ve daha cok seyler ögrenmek benim planlarim

68.Bize başından geçen komik bir olayı anlatabilir misin?

C:13 yasindayken bir arkadasin evinde kaldik 3 kiz ve ailesi evde degildi gece oldu dedim hadi kizlar ruh cagralim ben tabiki kendime göre planmamistim onlari korkutmayi ama ruh burdaysan bir ses ver dedimde tam ayagimla sandalyeyi düsürmem calisirken aik kapi hizli bir sekilde kapandi ve kizlar korkudan bütü evi bana arattilar tabi bende korkuyordum ama evde birsey bulamayinca odaya gittim tam cama bakcaktimki acikmiydi diye bir kus cama karsi uctu ve öldü. Korkudan sabaha kadar uyumayan kizlarin yaninda ben nöbetci olarak görevlendim ama benim planlamadigim seyler olsa bile herseye deydi kizlarin yüzünü gördükce gülmekten ölmüstüm o gece.

69.Favori TV programların nelerdir?

C:Supernatural

70.En sevdigin filmler hangileridir ve sende iz bırakanlar oldu mu?

C:sevdigim bir kac film var ama iz birakmis olsalarda iz gitmis simdi aklima gelmiyor cünkü

71.Hayata bakıs açınız nasıldır?

C:Ne olursa olsun hayattan bikma devam yasa

72. Hani insanların hayatta çok büyük zevk aldıkları birşey vardır, bu kişiden kişiye değişir. Seninde böyle vazgeçemeyecegin bir takıntın veya müptelası oldugun birşey var mı?

C:dostlarimla sevdiklerimle gecirdigimm zamanlari hic birseye degismek istemem

73.Yolda yürürken olumlu/olumsuz sana laf atılsa tepkin ne olurdu?

C:genelde devam yürürüm manyakmidir ne derim gecerim

74.Belli bir hayat felsefen var mı yani herkesin tuttugu bir laf vardır ünlü bir söz, var mı seni anlatan öyle bir söz?

C:benim yok

75. Küresel ısınma hakkında ne düşünüyorsun? Senin aldığın önlemler var mı?

C:dus alirim banyo almam, cöpleri secerek atarim , su bos kullanmam

76.Forumda değiştirilmesini istediğin bir yer var mı?

C:yeni rep türünü sevmemistim ama sanirim yok olmus zaten

77.Turkish-Media forum sitesini nereden duydun veya buldun?

C:Amerika arkadasim buranin chat yerine gircekti bende bir yaziyi görmüstüm üye oldun Türkcem icin iyi gelir diye düsünmüstüm

78.Turkish-Media'nın hayatınızdaki yeri ve önemi nedir?

C:media bir aile gibi oldunuz benim icin

79.Turkish-Media Forumun en begendiğin bölümü hangisi ve nedeni nedir?

C:ben Ülke ve Sehir Bölümünü seviyorum ve sinema bölümde yeni filmler tanitilirsa okuyorum ama en cok iletimi oyunlar bölümünde yapiyorum

80.Turkish-Media Forumu diger forumlardan ayıran 3 özellik nedir?

C:baska forumlara girmiyorum o yüzden ayiran özelliklerini karsilastiramam

81.Turkish-Media Forumda en fazla zaman geçirdiğiniz bölümler hangisi?

C:okursam Güncel konular ve Ülkelerle ilgili Bölümler, yazarken ise dedigim gibi oyun bölümü

82.Turkish-Media Forumda tanışmak istedigin üyeler var mı?

C:tanismak istediklerimle tanisdim

83.Turkish-Media Forumda olmasını istedigin bir bölüm var mı?

C:bence süpersiniz isinizi iyi yapmisiniz daha baska bölümlere gerek duymuyorum cünkü simdi bile bütün bölümleri okuyamadim

84.Turkish-Media Forumda görüşlerinle örtüşen kişi var mı?

C:tabiki var olmasaydi tuaf olurdu ama:lol:

85.Yöneticilerden bir rican var mı?

C:hersey icin tesekkürler ama bi ricam olcak sizlerde röportaj yapsaniz fena olmaz

Vakit ayırdığınız için çok teşekkürler

Saygılar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir röportaj olmuş...:)

Özellikle bu cevabını çok sevdim...:clover:

44.En çok hangi konuda inatçısın?

C:kendim konusunda inatciyimdir. Ben benim degismem istemedikten sonra

55.Gelecek adına en çok istediğin şey nedir ?

C:mutluluk ve huzur

Dilerim daima seninle olur...:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

75. Küresel ısınma hakkında ne düşünüyorsun? Senin aldığın önlemler var mı?

C:dus alirim banyo almam, cöpleri secerek atarim , su bos kullanmam

20.Hayvanlar hakkındaki düşüncelerin?Hayvan besliyor musunuz?

C:hayvanlari severim suan bezlemiyorum ama annemin bir sohbet kusu var eskiden franzisca bile konusuyordu ama artik türklesti tongue.gif kücükken istemeyerek kafamda bit tasimistim buda sayiliyormu:D ingilterede bir yilanimiz vardi ama bence yilanlar ev hayvani olarak alinmamali

59.Onsuz asla olamayacağım dediğin şey nedir?(canlı cansız)

C:ben ögrendimki herseysiz yasaya biliyoruz alissiyoruz ama umarim sevgisiz yasamayiz. Sevgisiz olmaz

yanıtlarını keyifle okudum clover.gif

Başarılar diliyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir röportaj olmuş...:)

Özellikle bu cevabını çok sevdim...:clover:

Dilerim daima seninle olur...:clover:

tesekkürler ablacigim umarim hepimiz hep mutlu ve huzurlu oluruz :clover:

yanıtlarını keyifle okudum clover.gif

Başarılar diliyorum :)

Sag olun sayin Aries. Röportaji beyendinize sevindim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel bir röportaj olmuş :) Fakat okurken çektiğim ızdırabı sana anlatamam heralde nyx-fallen angel. "bağlı" yı "bahali" diye yazarsan olacağı budur zaten :)

Bu arada Hayata bakış açınız nedir? sorusuna verdiğin cevap tam da bu aralar benim hayat prensibim ;)

Kötü bir huyum cogu kisi beni uyardi ama halen bagli degil bahali yaziyorum :blushing:

Hayat prensibin güzel :) Hayat umarim cogu zaman istedigin gibi gecer.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cok acik sözlü ve de esprili bir röportaj olmus,sevgili Angel.Beni en cok güldüren kusunuzun Türklesmis olmasi esprisi oldu.

Basarilar dilegimle...

saygilarla

:clover: Tesekkürler Politika. Güldüre bildiysem ne mutlu bana :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.