Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Metinde gizlediğim hastalıkadlarını bulabilir misiniz?

NICLENO

Önerilen İletiler

;) Sedef verandada gri pijamasını giymiş loptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru kod olamaz!

Behçet tv. deki maçı izlemekteydi, 'Ne iyi , skor bütün gece değişmedi .' diye düşündü.

Sarah hışımla yanlarına geldi ve 'Füsun nerde ?' diye sordu. Sedef, 'Gitti Füsun, gitti Ford'una atlayıp ' deyince Sarah , 'Beni beklemedi ya.! beter olsun..' diye ilendi.

O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Sefil mahluk, angut seni! Uşağa dönüp: 'O bezi tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerkenez , lepralı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Veremem, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Banane mi?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. Isıtmadın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yok ol ERAY' dedim ve dışarı vınladım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

;)Sedef verandada gri pijamasını giymiş loptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru kod olamaz!

Behçet tv. deki maçı izlemekteydi, 'Ne iyi , skor bütün gece değişmedi .' diye düşündü.

Sarah hışımla yanlarına geldi ve 'Füsun nerde ?' diye sordu. Sedef, 'Gitti Füsun, gitti Ford'una atlayıp ' deyince Sarah , 'Beni beklemedi ya.! beter olsun..' diye ilendi.

O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Sefil mahluk, angut seni! Uşağa dönüp: 'O bezi tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerkenez , lepralı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Veremem, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Banane mi?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. Isıtmadın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yok ol ERAY' dedim ve dışarı vınladım.

şimdilik gözüme çarpan kırmızı olarak işaretlediklerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

;) Sedef verandada gri pijamasını giymiş loptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru kod olamaz!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedef verandada gri pijamasını giymiş loptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru ko d olama z!

Behçet tv. deki maçı izlemekteydi, 'Ne iyi , skor büt ün gece değişmedi .' diye düşündü.

Sarah hışımla yanlarına geldi ve 'Füsun nerde ?' diye sordu. Sedef, 'Git ti Füs un, git ti Fo rd'una atlayıp ' deyince Sarah , 'Beni bekleme di ya.! bet er olsun..' diye ilendi.

O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Sefil mahluk, angut seni! Uşağa dönüp: 'O bez i tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerkenez , lepralı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Veremem, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Ban ane mi?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. Isıtmadın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yok ol ERAY' dedim ve dışarı vınladım.

Bende Sevgili Mimoza'ya ilaveten bunları buldum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

değil mi bitanem..? :P:wub::hug::kiss:

eee bi kahve yapında içelim madem. :P hihi napim, denizkızını görünce aklıma hep kahve geliyor :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani daha ne olsun komşuumm bitanem iyi misin sen? :wub:

iyiyim canım.. :) hayat güzel..şiş kebap güzel..siz güzelsiniz.. :lol: gene gelecek ben.. :grin::hug:

eee bi kahve yapında içelim madem.hihi napim, denizkızını görünce aklıma hep kahve geliyor :D

benim kahveye ilave olarak başka bişey daha geliyordu komşumu görünce ama artık gelmemeli.. malum zevkli şeyler zarar veriyor.. :w00t: ama yine de kahve içelim karşılıklı ama dedikodusuz bilmem tadı çıkar mı..? :catikkas::islik::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim kahveye ilave olarak başka bişey daha geliyordu komşumu görünce ama artık gelmemeli.. malum zevkli şeyler zarar veriyor.. :w00t: ama yine de kahve içelim karşılıklı ama dedikodusuz bilmem tadı çıkar mı..? :catikkas::islik::P

:ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

radyam sen yeterki iste kahve şöyle hep birlikte içelim yanında da fal tabi :DB) kahvemiz

2007-08-27t172620z-01-nootr-rtridsp-2-health-coffee-blood-pressure-dc.jpg

tatlısız olmaz tabi

imag0088xt3.jpg

Şu güzelliğe bak.. :wacko: yerim ben bu tatlıları.. :P:rolleyes:

Kahvelerde tam kıvamında..sen bu işten anlıyorsun komşum.. :hug:

Ancak..ben şu anda farkettim yanlış yerde konuşlandığımızı..bilmeceler bölümünün kahve içmek için doğru yer olmadığı kanaatindeyim... :islik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şu güzelliğe bak.. :wacko: yerim ben bu tatlıları.. :P:rolleyes:

Kahvelerde tam kıvamında..sen bu işten anlıyorsun komşum.. :hug:

Ancak..ben şu anda farkettim yanlış yerde konuşlandığımızı..bilmeceler bölümünün kahve içmek için doğru yer olmadığı kanaatindeyim... :islik:

komuşumm biz bir arada olduktan sonra mekAN fark yapar mı :blushing::stuart::wub:

e bide kahve olunca aman aman dedikodu yok biliyosun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Sefil mahluk, angut seni! Uşağa dönüp: O bezi tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerkenez , lepralı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Veremem, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Banane mi?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. Isıtmadın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yok ol ERAY' dedim ve dışarı vınladım.

Sanırım kalan tek hastalık ''ince'' hastalık (verem)

Ayrıca obez değil,obezite olacak sanırım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Sedef verandada gri p ijamasını giymiş loptopunun başında söyleniyordu. 'Bu doğru ko d olama z!

Behçet tv. deki maçı izlemekteydi, 'Ne iy i , skor büt ün gece değişmedi .' diye düşündü.

Sara h hışımla yanlarına geldi ve 'Füsun nerde ?' diye sordu Sedef,

'Git tiFüs un, git ti Fo rd'una atlayıp ' deyince Sarah , 'Beni

bekleme di ya.! bet er olsun..' diye ilendi.

O sırada evin kahyası sütleri yere döken hizmetçiyi paylıyordu. 'Se fil mahluk,

an gut seni! Uşağa dönüp: O bezi tez ona ver.' dedi. Hizmetçi içinden ' Kerke nez , lepra lı suratına bakmaz , öter.' diye geçirdi. Uşak. ' Verem em, bana ne.' diye çıkıştı. Kahya 'Ban ane mi ?' diye şaşaladı. O sırada evin hanımı içeri girdi 'Eve bak. Buz gibi!. I sıtma dın mı hiç?' diye bana sordu. İçimden 'Yo k ol ERA Y' dedim ve dışarı vınladım.

Uğaşan arkadaşlara teşekkürler. Sevgi ve dostlukla...

Eray

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.