Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Scam / Aldatıcı E-posta Alıyorsanız Bu Videoyu Dikkatle Dinleyin

Gönderen: Admin, 12-11-2017
  • 657 görüntü
  • 0 yorum

Scam / Aldatıcı E-posta Alıyorsanız Bu Videoyu Dikkatle Dinleyin

Ne yapacaksınız: 

1. Size gönderilen aldatıcı (scam) e-postayı bu e-posta adresine ([email protected]) yönlendireceksiniz (forward).
  2. Scammer / Aldatıcı e-postayı gönderenler bir robotla sonu olmayan bir konuşmaya girecekler.

Video İngilizceden Çeviri:

E-posa aldatıcı olayı milyar dolarlık bir alan

Bu işim milyonlarca kurbanı var ki bu kurbanların ülkesi veya milliyeti yok her yerden olabiliyorlar

Bu nedenle NetSafe adında bir şirket scam / aldatıcı e-postalara karşı bir silah geliştirmiş

Robot Konuşuyor: Ben rescam yapay zeka chatbot'u kurbanlara çok kişilikli taklit ederek dolandırıcılarla savaşmak için tasarlandım.  Kelime hazinesi her geçen gün büyüdüğünden aldatanların bir bilgisayarla konuştuğunu bilmesinin imkânı yoktur. İşte size nasıl çalıştığını gösteren bir örnek: Siz aldatıcı e-postayı sildikten sonra onlar başka bir hedefe yönelirler fakat e-postayı silmek yerine onu bana ([email protected]) yönlendirirseniz ben aldatanlarla sonu olmayan bir konuşma başlatırım. Bu aldatıcıların bütün zamanını bir robotla konuşmaya harcamasına neden olur ama onlar gerçek bir insanla konuştuğunu sanacaklar.

Önerilen Yorumlar

Yorum

Gösterilecek hiç bir yorum yok

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.