Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tutsak

Gönderen: Murat Ulcnr, 24-03-2012
  • 37.115 görüntü
  • 4 yorum

Söz-Müzik, Düzenleme, Gitar, Vokal: Murat ULUÇINAR

Önerilen Yorumlar

Yorum

Beğendim Çalışmalarını sevgili "Murat" :)

Doğan Canku havası da var bir taraftan sesinde..

Armoniler yerli yerinde, kayıtları nerede ve nasıl yaptığını merak ediyorum...

Ayrıca video klip çalışmalarında çok iyi olmuş çok çaba harcadığın belli...

Çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyorum...

Umarım yapmak istediklerini yapar üretken ve başarılı bir noktaya gelirsin...

Yeni beste çalışmaların olduğunda paylaşımlarını dört gözle beklediğimi bilmeni isterim...

Saygı ve sevgilerimle :)

Yoruma sekme

Teşekkür ederim Deluge, katıyları evimde yapıyorum. Stüdyo kalitesinde bir ortam yok anlayacağın. Kimi zaman havlayan köpeklerin susmasını, kimi zaman yoldan geçen arabaların geçip gitmelerini bekliyorum. Akşam vakitleri en uygun zamanlarım oluyor anlayacağın. Kayıt için m-audio mikrofon ve fast track pro ses kartını kullanıyorum. Yazılım olaraksa Ableton Live 8. Video klipler konusuna gelirsek, ne yazıkki oradaki tek emeğimin kırpıp biçme ve şarkının kurgusuna uygun olarak yeniden birleştirme diyebilirim. Yani hazır görüntüler üzerinde çalışıyorum. Gönül isterki aklımdakileri bir kamera alıp uygulamaya dökeyim ama.... Kısaca böyle. Daha fazla şarkı var aslında, şayet dinlemek istersen www.facebook.com/ulucinarm adresini ziyaret edebilirsin. Videoları olmadığı için buraya ekleyemedim. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Yoruma sekme

Sayfana gittim ve beğen butonuylada abone oldum...

Koşulların teknik olarak öyle kolay olmasada iyi parçalar üretmişsin...

Umarım bu amatör çalışmaların gün olur daha üst seviyelere ulaşır...

Çalışmalarının devamını ve başarılı olmanı yürekten diliyorum...

Sevgilerimle :)

Yoruma sekme

Eyvallah. Az önce ben de sayfaya baktığımda ismi görünce bir an "nereden hatırlıyorum bu ismi" şeklinde kısa bir duraksamadan sonra uyandım :) Daha üst seviyelere ulaşır mı bilmiyorum. Hani 2007'den beri internetten yayınlıyorum. Fakat bir yere varmasa da duyguların bu şekilde dışarı vurumu keyif verici. Hobi olarak uğraşmaya devam.

Yoruma sekme

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.