Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

en iyi rock grubu

silent8601

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

ben Dream Theater dicem aranan biçok tarzı bir arada bulacağınız mükemmel bi orkestra, yaa bu grup aşırı teknik, cok karışık müzikler yapıyor, bence bi ruhu yok diyenlere tek tavsiyem bırakın ön yargınızı; sadece dinleyin ve hissedin. Bundan sonra da sevmezseniz sağlık olsun :( İyi eğlenceler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Rock ve türevleri deseniz ve heavy metal, doom, gothic, death, black metal gruplarını yazsak daha iyi olur. ama tek derseniz... elbette

Iron Maiden

ama ekle derseniz.

Sodom

Slayer

Six Feet Under

My Dying Bride

Cannibal Corpse (Chris'li günleri)

Sepultura (Max'lı günleri)

Auodislave

Judas Priest

eskilere gidersek;

Deep Purple

Pink Floyd

The Doors

Jefferson Airplane

Janis Joplin

Bu liste uzar gider, ben şimdilik sussam iyi olacak...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

yaaa artık herkes ben rockçıyım die ortalarda geziniolarr ne dinliosun dediimizde de sadece su cvbı alıorum ''linkin park ve korn''yaa artık özenti grup oldular bencee. ben en çok

Rage Against The Machine 'i seviyorum fazla tanınmamış ve sağlam grup =) yavuz çetin ayrı zaten ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaaa artık herkes ben rockçıyım die ortalarda geziniolarr ne dinliosun dediimizde de sadece su cvbı alıorum ''linkin park ve korn''yaa artık özenti grup oldular bencee. ben en çok

Rage Against The Machine 'i seviyorum fazla tanınmamış ve sağlam grup =) yavuz çetin ayrı zaten ;)

yaaa ne kadar doğru konuştun ben katılıyorum artık 11 yaşında bi çocuğa sorduğunda bile ben "rock" dinliyorum diyor

(ben 12 yaşındayım o başka)

konu özüne gelince...türk olarak bilemicem ama bulutsuzluk özlemi dinlerim..

yabancı olarak system of a down ve rob zombie.. :stuart::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

ben 17 yaşındayım we 7 yaşından beri metal dinliyorum türk tarafından bildiğim pek yoktur sewmem çnkü.... bi çoğu özentii... yabancılarda da özenti çokk hele o punkcılar ahh deli ediyolar beni... burda anlatmak istediğim en ii rock grubunu belirlemk istiyosanız bu işin içinde olmanız gerek burdan linkin parkçılara sesleniyorum hanginiz onların şarkılarında solo yada adam gibi twin gördünüz... ağır notalara basınca ii grup olunmuyoo!! ben size birkaç ii grup söleyeym: opeth slipknot meshuggah otep ministry soilwork... bunlar alanlarında kendileri kanıtlamış gruplardır en azından mtv ye çıkıp 1 2 yılda ünlü olanlar deil bi grubu 'en' yapan kullandığı teknikle notaları düzene sokmasıyla belirlenir (bu arada birisi yukarıda rage against the machine grubuna tanınmamış dedii..!!! ) bu arada metallica hakkında da bi yorum yapmak istiyorum adamlar metal adını dünyaya duyurdu diyebilirm master of puppets albumunu yıllardır dinliyorum we bir kere bile bıkmış deilim fkt ne yazıkki o günler eskide kaldı diyeblrm yaptıkları parçalar nu metale dönmeye başladı st anger bunun göstergesi olabilr yada ingilterede dergilerde artık eski grup olarak gösterilmeleriii... yeni jenerasyon bnu istemez doğal olark

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

ne kadar güzel müzik dinleyenler var,iron maiden, orphaned land, children of bodom, manowar, DT (aslında daha fazla tabiki de) dinleyenleri gördükçe sevindim de, yine de herhalde burayı ortaokul talebeleri basmış.linkin park'ı, korn'u, metallica'yı adam sayıp dinliyorsanız ne diyim , yazıklar olsun sizeeeee.artı led zepplin değil, led zeppelin.yoksa led zeppelin'in imitasyonu mu çıkmış ; kamasonic bilmem ne gibi..euehuehuehueh.doğru telafuz edin öyle dinleyin önce.başlık en iyi rock grubu, şebnem ferah ne zamandır grup oldu:S.kendisinde kişilik bölünmesi de yok psikolojik olarak da gayet normal birisi.şebnem ferah bir kişi, piyasada grup olarak anılmıyor.

ben 7 yaşından beri dinlemiyorum ne yazık ki, genç arkadaştan biraz daha şanslıyım herhalde çünkü, doğarken warriooorsss of the woorrrlld diye bağırmışım. ( bilmeyenler için warriors of the world manowar ın 2002 yılındaki albümünden bir şarkı).yavuz çetin diyen arkadaşın gözlerinden öpüyorum.toprağı bol olsun yavuz babanın.

ajdar da trash metal yapıyor değil mi arkadaşlar? devam edin , devam edin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Yerli gruplarımızdan : Almora,pentagram,duman,radical noise,çilekeş,demir demirkan ve şebo(grup olmasalarda),catafalque,vega sıralanabilir....

Yabancılardan:Megadeth,dimmu borgir,monowar,sepultura,rammstein,muse,placebo,judas priest,scarpion,wasp,children of bodom,dream theatre,cradle of filth,coldplay,iron maiden,anathema,mastodon,apocalytica sıralanabilir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.