Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Barış Akarsu'yu kaybettik

hakanaytac

Önerilen İletiler

bir rock müzik dinleyicisi olarak barış akarsunun ölümüne çok üzüldüm. kendisini ben türkiyenin jonny deep i olarak görüyordum. gerçi bir gazetede bunun yorumu çıkmıştı ama ben daha önceleri onu donny deep in karayip korsanlarındaki tiplemesine çok benzetmiştim. türkiye bir türk rock müziğinin umut vaat eden sanatçısını kaybetti. şarkılarının her zaman daha sert olması taraftarıydım. akademi türkiye yarışmasını seyretmiyordum ama aynı zamanda bir haluk levent hayranı olduğum için barış ın da haluk levent e hayran olması ve programa haluk leventin katıldığını görünce gözyaşlarını tutamayıp ağlayan ve hayallerim gerçek oldu demesinden sonra barışa resmen ve fiilen ( ! ) tapmaya başlamıştım.

sevgili barış !

yapacağın daha çok şey vardı. neden böyle çekip gittin ?

türk rock müziğini herkese sevdirecektin !

herkes tarafından sevilen bir müzik türü olmasını sağlayacaktın

bırakıp gittin

olmadı.

şimdi benim bir müzik grubu hayalim var bateriye başlıyorum !

ve eğer Allah nasip kısmet ederse barış ın en sevdiğim şarkılarından Aldırma ve Ayrılacağız şarkılarını albüme koymayı düşünüyorum ! sevgili barış, sen bize yol gösterecektin ! olmadı böyle. toprağın bol olsun ! hepimizin başı sağolsun Allah rahmet eylesin !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

5 gündür yaşam mücadelesi veren Barış Akarsu hayata veda etti.

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralı olarak kurtarılan şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatını kaybettiği açıklandı. Ölüm haberini sevenlerine doktoru Servet Barış verdi.

Bodrum'da geçirdiği kazanın ardından komaya giren genç sanatçının 23.10'da öldüğü açıklandı.

Doktorun ölüm haberini açıklamasından hemen sonra hastane etrafında toplananan yaklaşık 300 kişi gözyaşlarını tutamadı.

Hastanenin önünde sanatçının ailesi, yakınları ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu.

Ailesine ve yakınlarına sabır, Barış'a Allah'tan rahmet dilerim... Toprağın bol olsun BARIŞ :clover:

unutmayacagiz.jpg

99404.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

5 gündür yaşam mücadelesi veren Barış Akarsu hayata veda etti.

Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralı olarak kurtarılan şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatını kaybettiği açıklandı. Ölüm haberini sevenlerine doktoru Servet Barış verdi.

Bodrum'da geçirdiği kazanın ardından komaya giren genç sanatçının 23.10'da öldüğü açıklandı.

Doktorun ölüm haberini açıklamasından hemen sonra hastane etrafında toplananan yaklaşık 300 kişi gözyaşlarını tutamadı.

Hastanenin önünde sanatçının ailesi, yakınları ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu.

Ailesine ve yakınlarına sabır, Barış'a Allah'tan rahmet dilerim... Toprağın bol olsun BARIŞ :clover:

unutmayacagiz.jpg

99404.jpg

Allah rahet eylesin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kaza haberini duyunca şok olmuştum..durumu çok kötü olmasına rağmen benim içimde yine de bi umut vardı ama ne yazıkki kaybettik.. :crying:

Ölüm her zaman acı ama böle genç yaşta olunca insan daha çok üzülüyor :(

Allah ailesine sabır versin

Allah rahmet eylesin..

çok üzgünüm..

Giden gelmiyor hayat denilen şey bir ipin ucunda..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ölüm de tıpkı doğum gibi değişmez kaderimiz..Her canlı ölümü mutlaka birgün tadacak...Ölümün her türlüsü acı..Fakat genç ölüm daha da zor,daha da acı...Allah Rahmet Eylesin..Ailesine ve sevenlerinede sabır versin Rabbim... :clover:

Gencecik bir hayat daha gitti....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aslında dinlemem kendisini ve pekte sevmezdim aslında müziğini.

Taklide kaçıyordu biraz...

Ama ölmesine çok üzüldüm...

Gençti çünkü.

Kimse o yaşta ölümü hak etmez.

Ölmesi sanıyorum ki gerçekten bir kayıp.

Bir kimse öldüğü zaman, onu sevip sevmemeniz önemli değildir.

Verilen bir candır ve can vermek kolay değildir.

Bir değerin yok olmasıdır...

Varsa gittiği bir yer,

Umarım orada mutludur...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Işığın Savaşçısı

Dizisini izlemezdim, şarkılarını fırsat buldukça dinlerdim.. Herkesin dediği gibi kaybedilen bir can ama kazandığımız ise ibret olmalıdır. Ne şan ne şöhret ne para... Bizi ölümden ayıramaz, ölümü ne uzaklaştırabilir ne de yakınlaştırabilir.

Allah rahmet eylesin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah rahmet eylesin,,

genc dinamik ,bir rock,müzik sevdalisi Arkadasimizi..Türkiyemizin orta cagdan kalma yollarina ,,teslim ettik..!!

bu yollar,da ,,anca ,anca ,,at arabasi gider..!!

dört yol agzi ...sanki tarla...

hic beceremiyorsaniz oralari daire haline getirirsin ..olamaz böyle sey...

bu insanlar niye okur,,neden bu ülkeyi yönetmeye talip olur..kimsede bilmez ..sorgulamaz..

sorguladiklari..!!

onlar mali götürdü...bizimkilerde götürsün,,,sanki kendi cebine giriyor ,,

cocuklarin bogazindan geciyormus gibi haz aliyor..vede karsi tarafa isyanlari oynayip yerinde duramiyor

iste bizim gelisen kültürümüz..hayran olmamakda icten degil..

Avrupa hadi canim onlarda kim oluyor..onlar medeniyeti..insanlarin üzerine cikarak yakaladi..

agizlarina armut gibi düstü...

bekleyin bizler öyle medeniyeti yakalayacagizki...sinek kaydi tras yapacagiz...

:shuriken: yamyam frankfurt

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.