Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EmiLY

EmiLY_pandora

Önerilen İletiler

Benim için zor bir yazı olacak bu hatta en zor yazılardan birisi ama şairin dediği gibi biten aşkları oldurup intihar süsü vermek lazım

Bir kaç aylık TURKISH-MEDIA.COM sürecimin sonunda ayrılık nedenlerimi kısaca açıklayıp ceketimi ve düşüncelerimi alıp göç yollarına devam edeceğim.

İnsanlar hayatlarında bir çok şeyi göze almak zorunda kalırlar ve karar vermeleri gerekir.Şimdi benim de bir karar vermem gerekiyordu ya burada kalır şahsıma bir çok hakaretler yağdırıp buda yetmezmiş gibi özel mesaj atıp bana bir erkek gibi davranabileceğini gerekirse telimi verebileceğimi ki üzerimde uygulamayı düşündüğü erkeklik muamelesini yakınen uygulayacağının garantisini veren bu şahısla aynı yerde kalıp aynı havayı solumak,yada onurlu bir şekilde herşeyin nasılsa bir sonu var deyip tadında bırakmak.

Ben her zaman kendime yakışanı yapmaya çalıştım ister sanal alemin içinde olsun isterse özel hayatımda asla taviz vermediğim kurallarım var.Benim için insanların fikirleri yada görüş ayrılıklarımın olması o insan hakkındaki temel düşüncemi değiştirmez ve bağlayıcı bir etken olmaz.Yalnız kendi onurumun çiğnenmesine asla müsammaha göstermedim göstermem de.En yetkili yerden foruma giriş vizesi alabilir bu arkadaş fakat benim nezlimde ucuz oyunlar peşinde olan hatta kendisiyle fikir aylığına düşülünce uslubunu hiç çekinmeden bozan bir şahsiyetten başka birşey değil.

Onurum çiğnendi ve bu şahsın geri kabulü ile buna ikici kere müsade ediliyor.Ama aynı davranışlara tekrar maruz kalacağım düşünülürse bu çok büyük bir hata olur.

Bu bir kaç ay zarfı içerisinde Hepte kötü değildi günlerim tabiki güzel günlerim de oldu .Bana çok büyük getirileride oldu inanın bana.Güzel dostluklar,Hoş paylaşımlarda yaşadım.Bunun için herkese teşekkür ediyorum.

Kolay Gelsin.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 58
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bu durumda neden sen gidiyorsunki emily söyle o kişinin adını açık açık rezil olsun bizede iyilik olur bu ki kimin ne olduğunu öğreniriz.

herkese maddi manevi hakettiğini vermek lazım

kaçarak biryere kadar unutma...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu durumda neden sen gidiyorsunki emily söyle o kişinin adını açık açık rezil olsun bizede iyilik olur bu ki kimin ne olduğunu öğreniriz.

herkese maddi manevi hakettiğini vermek lazım

kaçarak biryere kadar unutma...

Yenisin bilmiyorsun... Bahsi geçen kişi benim.. Ne olacak şimdi ? Bilmediğin konularda peşin hükümlü olma arkadaş..Ama amacın bayan üyelere yaranmaksa devam et.. Benim için mahsuru yok..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Pandoram :clover:

sana gitmesen olmazmı demek isterdim ama bu gelişmelerden sonra aldığın karara saygı duyuyorum

kimse kimseyle aynı şeyleri düşünmek zorunda değil tabiki bundan daha doğal ne olabilirki

ama üslup çok önemlidir bizde günlük yaşantımızda karşıt fikirde olduğumuz onlarca yüzlerce insan içinde

yaşıyoruz ve yaşarkende kimseye terbiyesizlik yapmıyoruz ama kimsede bize bunu yapamaz

ve burda bu insanın foruma gelmesi için anlı şanlı mücadele yürüten ve bunu nerdeyse ülke sorunu haline

getiren arkadaslar hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim ama unutmayın tarih tekerrürden ibarettir bugün

başkasına yarın size bunların yapılmayacağının bir garantisi varmıdır

geri gelen onurunuz arman ve siz yol arkadaşları olarak size havadan sudan günler dilerim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman EmilY her zaman dediğim gibi kafayı takma olur böyle kavga ve gürültüler sakince düşün bence oturup konuşun armanla yada hiç bir birinize cevap vermeyin bu bence her ikiniz içinde en iyisi formdan ayrılmak çözüm değil hayat boyu böyle şeylerle karşılaşacaksın her zaman kaçamazsın yaşamak zorundasın....

Sevgiler ..... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şahsıma bir çok hakaretler yağdırıp buda yetmezmiş gibi özel mesaj atıp bana bir erkek gibi davranabileceğini gerekirse telimi verebileceğimi ki üzerimde uygulamayı düşündüğü erkeklik muamelesini yakınen uygulayacağının garantisini veren bu şahısla

emilynin yazısını alıntı yaptım ama sorum armana ne demek bu. bir bayana erkek muamelesi yapmak hakaret etmek ne demek?

laveyden ne farkın kaldı şimdi senin?

onca yaşanılanın tartışmaların ardından senin hergün yolda otobüste kişiliği hakkında yorum yapmadan merhaba dediğim insanlardan farklı olmadığını düşündüğüm için sana hoş geldin dedim. bunun için kendimden özür dilerim pişmanım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

peki deli kız,

sana kal diyemiyeceğim,

çünkü bu senin için bir ilke meselesi

bence de doğru olanı yapıyorsun

Allah yolunu açık etsin.

Forumdan gitsen de gönlümüzdeki

yerini muhafaza edeceksin her zaman.

yokluğunu arayacağız

ve seni özleyeceğiz.

güle güle sevgi kelebeği,...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yenisin bilmiyorsun... Bahsi geçen kişi benim.. Ne olacak şimdi ? Bilmediğin konularda peşin hükümlü olma arkadaş..Ama amacın bayan üyelere yaranmaksa devam et.. Benim için mahsuru yok..

konuşma tarzına bakılırsa emily haklı kardeşim bahsettiği şeyleri yapacak birisin ister yaranmak de ister ne dersen de kaale alınacak bir kişilik değilsin! insanların huzurunu bozmaya hakkın yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

konuşma tarzına bakılırsa emily haklı kardeşim bahsettiği şeyleri yapacak birisin ister yaranmak de ister ne dersen de kaale alınacak bir kişilik değilsin! insanların huzurunu bozmaya hakkın yok

armani da tanirim emily'i de....

öncelikle armani tanidim.. çok uzun süredir görüsürüz. yüz yüze de görüstüm reel de. kendisini çok severim, iyi bilirim, bana zarari hiç dokunmadi. gerçekten sicak arkadasligimz oldu, dertlestik...

emily ile yeni tanistim.. oturduk, sohbet ettik, birbirimizi gördük ve çok sevdim. güzel muhabbetlerimiz oldu hatta o kadar çok ortak noktamiz var ki gerçekten kisacik bir sürede yakinlastim...

aslinda sorun sadece fikirlerin çatismasi üzerine dogan kavgalarda tarzlarin bozulmasi... arman emily'e erkek gibi davranilmasi derken neyi kastetti bilmiyorum, özelden birbirlerine gidenleri de bilmedigim için bise diyemiyorum. fakat; emily'nin gitmesini istemiyorum. gerçekten çok sevdim onu.

arman abinin de dönmesine sevindim, çünkü forumda yazdigim tek bir cümleden halimi anlayim hemen telefon açip 2 saat bana sorunumu anlattirip, dinleyen ve gerekirse adanaya yanima gelmeyi teklif eden biridir.

yani aslinda kötü insanlar degiliz. sadece fikirlerimiz uyusmadigi zaman belirli süre sonra birbirimize girebiliyoruz. ve sonuçlari çok kötü oluyor........

sana gelince selamyalnizlik; üslubuna dikkat et.. burda kimseyi tanimiyorsun... ayni seyi ben yazsaydim ben mi huzur bozan olacaktim? tanimadan yorum yapma bence..

VE EMILY PANDORAM: seni gerçekten sevdim, bunu içtenlikle söylüyorum. çok ortak noktamiz çikti ve çok eglendim seninle olan konusmalarimda. umarim kalirsin.. kalmak istemezsen de seninle görüsmeye devam etmek isterim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gelir gelmez hiç kimseyle polemiğe girmek istemiyorum onca işim gücüm arasında kimseyede hesap verecek değilim.. Ama madem birileri yine eski yaraları deşmek ister bende bir küçük açıklama yapayım ...

Emilye ve ben birbirimizi hiç sevmeyiz.. Ve doğrudur ben ona çok kere hakarette bulundum .. Çok aşağıladım .. Tıpkı onunda bana yaptığı gibi..

Özelden tehdit olayına gelince.. Bu konuda YALAN söylüyor... Bir topicte ki bu onunla son atıştığımız topicti..'' Bana bir daha hakaret edecek olan olursa kafa göz girerim'' tarzı tehditi kendisi bana yapmıştı.. Tam o gün banlandığım için cevabını genelde veremedim ve özelden kendisine yazarak '' kafa göz girtmek istiyorsan sana bunu sağlayabilirim mail adresim profilimde var istersen telimide verebilirim istediğin zaman buıluşur yanında kimle gelirsen gel tehditini gerçekleştirebilirsin'' tarzıyla cevapladım..Ve evet '' görüştüğümüzde bayan olduğunu unutacak sana erkek muamelesi yapıcam'' da dedim.. Yani konuşmak için yapılan bir görüşme olmıyacağını belirtmek istedim ki zaten o kafa göz girmek lafıyla bunu kendisi istiyordu..

Şimdi tüm bunlara gülüp geçiyorum.. Gidiyormuş kendisi.. Yolu açık olsun.. Kendisini hala sevmiyorum ama yinede Özür dilerim.. Hiç kaale almamalı ona hakaret etmemeliydim.. Hatam bu oldu..Onun hakeretlerine karşılık vermemeliydim..

Bu arada '' Selam Yalnızlık'' kimsin bilmem ama çok acemi olduğun belli forum için değil hayat içinde öyle.. Amacın o kadar belli ki sana sedece gülüyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gelir gelmez hiç kimseyle polemiğe girmek istemiyorum onca işim gücüm arasında kimseyede hesap verecek değilim.. Ama madem birileri yine eski yaraları deşmek ister bende bir küçük açıklama yapayım ...

Emilye ve ben birbirimizi hiç sevmeyiz.. Ve doğrudur ben ona çok kere hakarette bulundum .. Çok aşağıladım .. Tıpkı onunda bana yaptığı gibi..

Özelden tehdit olayına gelince.. Bu konuda YALAN söylüyor... Bir topicte ki bu onunla son atıştığımız topicti..'' Bana bir daha hakaret edecek olan olursa kafa göz girerim'' tarzı tehditi kendisi bana yapmıştı.. Tam o gün banlandığım için cevabını genelde veremedim ve özelden kendisine yazarak '' kafa göz girtmek istiyorsan sana bunu sağlayabilirim mail adresim profilimde var istersen telimide verebilirim istediğin zaman buıluşur yanında kimle gelirsen gel tehditini gerçekleştirebilirsin'' tarzıyla cevapladım..Ve evet '' görüştüğümüzde bayan olduğunu unutacak sana erkek muamelesi yapıcam'' da dedim.. Yani konuşmak için yapılan bir görüşme olmıyacağını belirtmek istedim ki zaten o kafa göz girmek lafıyla bunu kendisi istiyordu..

Şimdi tüm bunlara gülüp geçiyorum.. Gidiyormuş kendisi.. Yolu açık olsun.. Kendisini hala sevmiyorum ama yinede Özür dilerim.. Hiç kaale almamalı ona hakaret etmemeliydim.. Hatam bu oldu..Onun hakeretlerine karşılık vermemeliydim..

Bu arada '' Selam Yalnızlık'' kimsin bilmem ama çok acemi olduğun belli forum için değil hayat içinde öyle.. Amacın o kadar belli ki sana sedece gülüyorum..

Bana yazmış olduğunuz yazıları ortaya döktürmeyin sakın.Ve anlattığınız kadar masumane bir msj atmadığınızı sizde bende iyi biliyoruz burada edebiyat yapmayın şimdi.Yanınızda kimle gelirseniz gelin miş yazık yapmayın hala yalan söylüyorsunuz.

Ve siz kimsiniz kuzum beni aşağılayabileceğinizi düşünüyorsunuz yada aşağılayabildinizmi buna inanıyormusunuz.Çevrenizde dönen yalaka insanlar ile karıştırmayın ben sözümün arkasındayım her zaman.

Onuruma gururuma şahsıma hakaret edene her kim olursa kafa göz girerimde .Yapmam gereken ne ise onu yaparım merak etmeyin siz.

Bir insan oynayamaz en fazla bir kaç zaman ama sonrasında tekrar özünü bulur ve bu şahısta hiçbir zaman değişmez aynı kalır.

Şimdi ben size söylüyorum benimle derdiniz ne ise buyrun mail adresimi özel msj la yolluyorum bu konuyu nasıl çözmek isterseniz öyle çözelim emin olun bende bu konuyu çözerken bir bayan olduğumu unutmasını iyi bilirim.

Üstelik siz her tartıştığınız insana profilinizdeki msn adresini verip birde telefonmu istiyorsunuz.Siz nesiniz ,kimsiniz,kendinizi ne zannediyorsunuz basit bir sanal karakterden bir adım öteye geçemeyen bir insanın sarf etmiş olduğu kelimeler içinmi Ayrılıyorum zannettiniz. ASLA

Hiç bir zaman karşıma muhatap alabileceğim kadar güçlü bir kişilik olarak görmedim sizi ben şimdi tasınızı tarağınızı toplayıp benim açmış olduğum topicten çıkın ben burada sadece arkadaşlarıma hoşçakal demek adına açtım sizin polemiklerin uzasın gitsin diye değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arman hani özrü kabahatinden de beter derler ya uzatmak istemiyorsan böyle bir ileti yazmak zorunda değilsin ki emilyle fikirleriniz ayrışıyor diye böylesiniz yoksa ikinizde birbirinize o kadar benziyorsunuz ki kişilik bazında.

altta kalmama adına demediğinizi bırakmadınız birbirinize. senin forumda başka bayanlara hitap ediş şeklini de gördüm arman onlarla hiç bu şekilde konuşmuyorsun neden? bu insanlarla fikir bazında çatışmadın onlara gelince melek kelebek dost gibi kelimeleri kullanan gayet cana yakın bir beyefendisin haksızsam haksızsın de.

bu saatten sonra pek fazla birşey değiştirmeyecek belki ama güzelce birbirinizden özür dileyin maranın dediği gibi ya hiç karşılaşmamayaçalışın yada normal insanlar gibi güzel güzel tartışmalara devam edin..

bu böyle olmaz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahu siz hastasınız asıl buyrun deşifre ediyorum işte benden msn istemiştiniz bende size bunu yolladım buyrun diye ve en ufak bir şey söylemedim ama bana yazılan cevaba bakın :

Sen gerçekten hastasın.. Acınası bir durumun var..Takıl kafana göre . Senle uğrışmıycam artık..

Sonuçta bir bayansın.. Ne yapabilirim ki sana ? Benimle muhatap olma ben seninle zaten olmam..

Hadi şimdi defol! ( topic mantığına göre sen kendi topiğini sahipleniyorsun ya o açıdan söyledim

Uğraşmicak mış teşekkür ederim lütfettiniz siz.Sizinle muhatap olan ben olmadım unutmayın saldıran sürekli sizdiniz Sonuçta bir bayansın evet ben bayanım ama sizden daha cesurumdur bakınbunun için bahse bile girer 1'e 10 veririm.

Ben defolmam bana defol demek size düşmez terbiyenizi takının.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sana gelince selamyalnizlik; üslubuna dikkat et.. burda kimseyi tanimiyorsun... ayni seyi ben yazsaydim ben mi huzur bozan olacaktim? tanimadan yorum yapma bence..

üslubumda ne var mara bulge ? sen şimdi bu adam senin kafandan diye sevmişsin bu adamı telefonlaşmalar falan seninde hoşuna gitmiş belli de bu durum bu adamı iyimi yapıyor ?

sana gelince arman amacım neymiş açık konuşurmusun? delikanlı gibi yani nonoş gibi çivileyerek değil

bir konuda kendinden eminsen adam gibi kesin ve net konuşursun

bir tane bayan çıksında bu topice yazsınki ondan telefon istedim yada msn yada yakınlaşmak sadece bir özel mesaj yazdığımı söylesin sen haklısın diyeyim özür dileyeyim ama okadar bir ****** insansınki bir bayana kabadayılık ediyorsun hemde sanal alemde okadarlık adamsınki içinden geçen o ***** düşüncelerin sayesinde herkesi öyle sanıyorsun

bana acemi diyorsun senin gittiğin yollardan ben dönüyorum

ama bir bilip on konuşmuyorum sizin gibi

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BaZeN ;

YıLDıZLaR SüPüRüRSüN ,FaRKıNDa oLMaDaN

GüNeŞ KuCaĞıNDaDıR,BiLeMeZSiN

BiR ÇoCuK GöZLeRİNe BaKaR ,ARKaN DöNüKTüR

CiĞeRiNDe KuRuLuDuR ORKeSTRa , DuYMaZSıN

KoCa BiR SeVDaDıR YaŞaMaKTa OLDuĞuN , ANLaMaZSıN

UÇaR GİDeR , KoŞSaNDa TUTaMaZSıN.....

imza hoşuma gitti alıntı yaptım...neyse......

,

bu filmi görmüştüm ben senden önce defalarca........arkadaşlar benim doğrum sizin yanlışınız,sizin doğrunuzda benim yanlışım olabilir.............

armanın gelmesi için öm attım doğrudur...gene atarım......bence gidecek olan sessizce gider polemik yaratıp puan toplamaya çalışmaz...her özelden gelen mesajları buraya taşırsak oooo furum kaynar.....

gidenin yoluda bahtıda açık olsun...........

sewdiğin kadar sewilirsin............ :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Emily, Sevval Arman kimse gitmesin, durun durdugunuz yerde bakem.... ben 178745 inci kere gidiorum :P

sanal manal ama sonucta burasida yasamdan bir kesit, insanlar tartisir, atisir, asik olur, ayrilir, eglenir... vs... bunlar olacaktir...

ilkelerine saygim var Emily ama gitme be güzelim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

üslubumda ne var mara bulge ? sen şimdi bu adam senin kafandan diye sevmişsin bu adamı telefonlaşmalar falan seninde hoşuna gitmiş belli de bu durum bu adamı iyimi yapıyor ?

"telefonlasmalar falan senin de hosuna gitmis" ne demek bu?????????????????????????????????????????

ayrica arman benim kafamdan degildir eger günceldeki konulari okursa görüslerimizin birbirinden çok ayri oldugunu da anlarsin. ben sadece benim penceremden bakiyor diye kimseyi sevmedim bugüne kadar. bir adami bir laf iyi veya kötü etmez. insanoglu hazimsizdir bu hepimiz için geçerli simdi sen emily için iyi konusurken armani karaliyorsun bu seni kötü mü yapiyor???

benim anlatmak istedigimi anlayan anladi zaten. arman benim foruma geldigimde ilk tanistigim, destegini gördügüm, yüzyüze görüstügüm bir abimdir. görüsleri bana ters, üslubu da belki ters ama senin karalayacagin kadar kötü biri degil. hatali oldugu da asikar.

emily, gerçekten bir anda yakinlastigim, gerçekten saglam karekter ve ortak noktam olan bir insan. arkadastan öteye geçmeyi de isterim. aralarinda sorun var, ama onlar küs diye ne armandan ne de emilyden vazgeçmem ki bunu da kimsenin yapacagini sanmiyorum.

lütfen kimse gitmesin.......................................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"emily, gerçekten bir anda yakinlastigim, gerçekten saglam karekter ve ortak noktam olan bir insan. arkadastan öteye geçmeyi de isterim. aralarinda sorun var, ama onlar küs diye ne armandan ne de emilyden vazgeçmem ki bunu da kimsenin yapacagini sanmiyorum.

lütfen kimse gitmesin.......................................

kız ben sana ne deyim şimdi.. :wub::wub:

herseferinde beni yeniden onurlandırıyorsun sana kardeşim dediğim için.. :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Forum Yöneticiliğinden İnsanı Anlamaya...

Neden böyle bir başlık attım? Kendim de bilmiyorum! Ama devam etmek istiyorum. Birden bir karanlık çöküyor anlaşmazlıklar birbirini izliyor. Arkasından gök gürültüleri ve şimşekler çakıyor. Derken arkasından dolu yağmaya başlıyor ve derdemez ortada kimseler kalmıyor. Anlaşmazlıklar daha anlaşılmaz oluyor. Bakılan taraflar tarafsızlığını yitiriyor. Kimse üstüne alınmıyor. Herkes kendi baktığı açının hiç değişmediğinin farkına varmıyor. Aslında hepsi bir oyun değilmi çevresinde döndüğümüz. Ne kadar uzağa fırlatmak gerektiğinde karar kılamıyoruz. Uzaklık o kadar anlaşılmaz bir kavram oluyorki aramızda bir türlü anlamını bulamıyoruz...

Bu kadar gevezelik yeter: Bir çok kez kendi kendime sordum ‘sorun nerede neden düşünceleri anlatırken insanlar karşıdakini insan yerine koymaktan çok onları bir makine gibi görüp değiştirebileceğini sanıyor’. Neden sadece düşüncelerinizi anlatmayı denemiyorsunuz. Anlattığınızın karşıdakinin anlayabildiği kadar olduğunu söylediğiniz halde karşıdakinin sizi anlamadığına sinirlenip kendinizi tatmin etmek için kırıcı oluyorsunuz. Neden? Neden?

Beni en çok üzen insanların kendine yapılmasını istemediği şeyleri başkalarına kolayca yapması. İnsan sarraflığı kolay değil. Size birisi ben insan sarrafıyım dediğinde gülersiniz. Bende öyle yapıyorum ama insanları anlama yolunda düşünmekten de vazgeçmiyorum. Benim insan olarak ilk görevim herkese eşit mesafede durmak. Bazan kendi görüşlerimle ters düşse bile eşit mesafede durmaya çalışıyorum. Başarılı olabiliyormuyum? Hayır! Her zaman değil! Bunu da anlayışla karşılamak gerek diye düşünüyorum. Neden se insanlar iyiliği bir çırpıda silebiliyorlar ama bir çırpıda kötü olabiliyorlar. Bunlar insanın doğasında var diyoruz ama neden orada olduğunu kendimize açıklayamıyoruz.

Doludan kaçanlar toprağın o güzel kokusu ile güneşin ısıtan ışığının birleştiği ovada tekrar buluşuyorlar buluştukları toprağın Türkülerini söylemeye başlıyorlar. Ne güzel bir şenlik diye düşünürken kin ve nefretin neden insanın kalbine yapıştığını anlamaya çalışıyoruz. Neden bir insan hiç tanımadığı bir insana önyargı ile bakabiliyor onu anlamaya çalışıyoruz. Bu herkes için bir görev eğer ucuz tarafından yaklaşacaksanız hiç denemeyin siz yolunuzda devam edin ama biz genede size bildiğimiz tek yol olan sevginin ve merhametin kaybolmadığını ispatlayacağız.

Bizi ne siyaset ne ırk ne başka bir şey bir arada tutuyor bizi yaşadığımız bu topraklar birarada tutuyor. Yaşadığınız toprağa sıkıca sarılın diyorum. Bakın ona buradaki arkadaşlarınızı göreceksiniz. Bakın ona kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Bakın ona farklılıklarınızı göreceksiniz. Bu farklılıkları anladığınız zaman kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İnsan olma yolunda kendi kendinizi anlayabileceksiniz. Bakmaya devam edin.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kişi herkesi kendi gibi sanırmış.. Selam yalnızlık potansiyel bir ***** olduğu için mara ile aramızdaki abi kardeş ilişkisini kendi kafasına göre abazaca yorumlaması hiç şaşırtıcı değil.. Bu arada Maram ile telefonda saatlerce konuşmadık ya da ona Adanaya bile gelirim demedim .. Msn dertleştik bana fal baktı dertlerini anlattı ama daha fazla ya da farklı bişi olmadı .. Olduğunu düşünenlere sadece gülerim.Daha fazla polemiklerle uğraşmak istemiyorum.. Gidene güle güle ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.