Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EmiLY

EmiLY_pandora

Önerilen İletiler

hala yazıyorsun hala inatla kendine söyleyecek sözler buluyorsun

bu topic kaç tane yazı yazdın

kendi açtığın topiclerden bizi kovarken topic senindi şimdi ne oldu da birden bu değişti

izin verde burda insanlar pandoraya iki üç kelime yazsınlar

izin verde burda bu hoşluklar okunsun

senin yazdıkların değil

git kendine topic aç ne derdin varsa orda anlat

artık buraya yazma

senin varlığın ve yokluğun bizim için aynı değerini git başka yerde anlat .....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 58
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Forum Yöneticiliğinden İnsanı Anlamaya...

Neden böyle bir başlık attım? Kendim de bilmiyorum! Ama devam etmek istiyorum. Birden bir karanlık çöküyor anlaşmazlıklar birbirini izliyor. Arkasından gök gürültüleri ve şimşekler çakıyor. Derken arkasından dolu yağmaya başlıyor ve derdemez ortada kimseler kalmıyor. Anlaşmazlıklar daha anlaşılmaz oluyor. Bakılan taraflar tarafsızlığını yitiriyor. Kimse üstüne alınmıyor. Herkes kendi baktığı açının hiç değişmediğinin farkına varmıyor. Aslında hepsi bir oyun değilmi çevresinde döndüğümüz. Ne kadar uzağa fırlatmak gerektiğinde karar kılamıyoruz. Uzaklık o kadar anlaşılmaz bir kavram oluyorki aramızda bir türlü anlamını bulamıyoruz...

Bu kadar gevezelik yeter: Bir çok kez kendi kendime sordum ‘sorun nerede neden düşünceleri anlatırken insanlar karşıdakini insan yerine koymaktan çok onları bir makine gibi görüp değiştirebileceğini sanıyor’. Neden sadece düşüncelerinizi anlatmayı denemiyorsunuz. Anlattığınızın karşıdakinin anlayabildiği kadar olduğunu söylediğiniz halde karşıdakinin sizi anlamadığına sinirlenip kendinizi tatmin etmek için kırıcı oluyorsunuz. Neden? Neden?

Beni en çok üzen insanların kendine yapılmasını istemediği şeyleri başkalarına kolayca yapması. İnsan sarraflığı kolay değil. Size birisi ben insan sarrafıyım dediğinde gülersiniz. Bende öyle yapıyorum ama insanları anlama yolunda düşünmekten de vazgeçmiyorum. Benim insan olarak ilk görevim herkese eşit mesafede durmak. Bazan kendi görüşlerimle ters düşse bile eşit mesafede durmaya çalışıyorum. Başarılı olabiliyormuyum? Hayır! Her zaman değil! Bunu da anlayışla karşılamak gerek diye düşünüyorum. Neden se insanlar iyiliği bir çırpıda silebiliyorlar ama bir çırpıda kötü olabiliyorlar. Bunlar insanın doğasında var diyoruz ama neden orada olduğunu kendimize açıklayamıyoruz.

Doludan kaçanlar toprağın o güzel kokusu ile güneşin ısıtan ışığının birleştiği ovada tekrar buluşuyorlar buluştukları toprağın Türkülerini söylemeye başlıyorlar. Ne güzel bir şenlik diye düşünürken kin ve nefretin neden insanın kalbine yapıştığını anlamaya çalışıyoruz. Neden bir insan hiç tanımadığı bir insana önyargı ile bakabiliyor onu anlamaya çalışıyoruz. Bu herkes için bir görev eğer ucuz tarafından yaklaşacaksanız hiç denemeyin siz yolunuzda devam edin ama biz genede size bildiğimiz tek yol olan sevginin ve merhametin kaybolmadığını ispatlayacağız.

Bizi ne siyaset ne ırk ne başka bir şey bir arada tutuyor bizi yaşadığımız bu topraklar birarada tutuyor. Yaşadığınız toprağa sıkıca sarılın diyorum. Bakın ona buradaki arkadaşlarınızı göreceksiniz. Bakın ona kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Bakın ona farklılıklarınızı göreceksiniz. Bu farklılıkları anladığınız zaman kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İnsan olma yolunda kendi kendinizi anlayabileceksiniz. Bakmaya devam edin.

Sevgiler

Ne yalan söyliim, direkt bisey sölylememis olsamda, Armanin süresiz banlamasini haksizlik olarak görmüstüm...

ama bu yazdiklarini cok güzel...

:clover:

umarim mesaj ulasir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar, anladığım kadarıyla iki arkadaşımız arasında bir polemik, kavgaya dönüşmüş, ve arman arkadaşımız hakaret içeren tabirler kullanmış, bunun neticesinde forumdan uzaklaştırılmış. (yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim zira bunu bu topicte öğrendim.)

ilkönce buna şaşırdım arman seviyeli sohbetleriyle tanıdığım bir arkadaşımızdı, onun böyle bir şey yapmış olması beni şaşırttı. zira daha önce hiç bir topicte hakaret ettiğini görmemiştim. aynı zamanda üzdü de. kendisinin hakaret kullanmadan da söylemek istediği şeyleri söyleyebilecek bir arkadaş olduğunu düşünüyorum.

Emily arkadaşımızda düşündüklerini gayet güzel ifade edebilen bir arkadaşımız onunda hakaret ettiğini ben hiç görmedim.

ama bozanın yaptığı gibi "mücadele" vs işine çevirmeyelim bunu. Kutuplar oluşturup birbirimizi yanlışıyla doğrusuyla savunmayalım. ortada bir kavga bir problem varsa yapıcı olup, çözümüne bir faydamız olup olmayacağına bakalım.

hatalı davrandığında eleştirmek, bir dostun diğerine yapacağı en büyük iyliktir. eğer yanlış anlamadıysam bir de hakarete uğrayan arkadaşımız var. ben şahsen arman'dan bu arkadaşımızdan özür dilemesini beklerdim. bir insanı sevmiyor olabiliriz, ama onun bir kişiliği vardır, bir gururu vardır.

"gidene güle güle" güzel değil, sen gittiğinde biz öyle demedik. biraz empati.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kişi herkesi kendi gibi sanırmış.. Selam yalnızlık potansiyel bir ***** olduğu için mara ile aramızdaki abi kardeş ilişkisini kendi kafasına göre abazaca yorumlaması hiç şaşırtıcı değil.. Bu arada Maram ile telefonda saatlerce konuşmadık ya da ona Adanaya bile gelirim demedim .. Msn dertleştik bana fal baktı dertlerini anlattı ama daha fazla ya da farklı bişi olmadı .. Olduğunu düşünenlere sadece gülerim.Daha fazla polemiklerle uğraşmak istemiyorum.. Gidene güle güle ..

telefonda saatlerce konusmak bir mübalag olabilir arman, ama beni aradiginda, noldu sana neden forumda kötü bise yazdin, bise mi oldu, abine anlatabilirsin, gelim mi orya vs. tarzinda konusmalar yaptigimiz için bunu buraya yazmistim....

ben gerçekten abi-kardes oldugumuzu, gerçekten yakin oldugumuzu düsünyordum.. msn'den öteye geçmediyse sen artik benim abim olamazsin.

aramizda hiçbirsey olmadigini, olmayacagini zaten herkesler biliyor. bu forumda herkes benim iliskimi biliyor, ve kimsenin de böyle bir beklenti içerisine girecegimizi düsünecegini sanmiyorum. beni tanimayan birisi bu lafi etmis olabilir. o onun cahilligidir...

kim; kiminle, nerde, nasil mutluysa öyle kalsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arman mücadeleni saygıyla izliyorum. Sevgiyle kal.

BİT

bak senn kimlerde gelmiş

maşallah hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz

mikser gibisiniz nereye bir satır yazı yazsak bakıyorum hemen ordasınız

evet haklısınız arman dostlarıyla beraber sıkı bi mücadele verdi

forum kurallarını çiğnedi ban yedi ve banını kaldırma mücadelesini başarıyla verdi

güzel bi örnek değilmi bakın işte alın size hak alma mücadelesi haklar verilmez alınır örnek arman

gidin arkadasınız için açılmış olan hoşgeldin topic te onu tebrik edin mücadelesine bir ivmede siz katın

ama yazmayın buraya artık

burda küfür edilen dostum adına bunları yazma sorumluluğunu hissettim ama dikkat buraya

armanın topic yazmıyorum

yönetici arkadaslar istediğiniz adamın banını kaldırıyorsunuz ve hala aynı tavrı devam ettirmesine izin

veriyorsunuz

ne diyim tarafsızlık sanırım bu olsa gerek ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burda küfür edilen dostum adına bunları yazma sorumluluğunu hissettim ama dikkat buraya

Haddini bil şevval.. Emilyde sen yalancısınız.. Nerde küfretmişim.. Hani nerde benim küfrüm.. Şu foruma yazdığım onca zamandır tek bir küfürlü kelimem olmamıştır.. Ayrıca canım nereye isterse oraya yazarım burası kimsenin tapulu malı değil... Gidecek olan adam gibi gider.. İlgi fakirleri sizi .. Gidiyorsan edebinle git .. Bana yazma diyorsun nasıl yazmıyayım.. Hakkımda onca yalanlar yazın demediğinizi bırakmayın sonrada ben yazmıyayım öylemi ?

Ne derseniz deyin ama küfrettiğim söylemeyin ya da söylüyorsanız nıt gösterin yoksa yalancı olduğunuzla kalırsınız...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arman ben çok şey bilirim ama haddimide bilirim

bana bunu söyleyecek en son insanda sensin

pandoraya öm atıp küfür eden sen değilmisin

neden ban yedin o zaman

madem küfür etmedin

durduk yere spor olsun diyemi banladılar seni

ilgi fakiri olan kim belli

ilgi çekmek için yapmadığını bırakmadın

buraya bunları yazma gereğini niye duydun o zaman

sana hoşgeldin diye bi topic açtılar

biz altına bişe yazdıkmı

taki sen kalkıp buraya yazana kadar

ve şunu unutma istenirse herkes terbiyesiz olabilir ama işte burda anlaki biz haddimi ve kendimizi bu kadar da

bilen insanlarız ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Adminin kendiside burada şu an ve ona sorun neden ban yediğimi o anlatsın size.. Ama ALLAHTAN korkun ben emilye tek bir küfürlü kelime yazmadım yazdıysam eğer kanıtlayın.. Utanmadan hala yalan söylüyorsunuz..Her şeyi kabul ederim ama küfrettiğimi hayır.. Küfrettiğimi söyleyen kanıtlasın ...Emilyde ayrıca melek değil onun zamanında buradaki bir bayanı nasıl hafif meşreplikle suçlayıp iftira attığını hala hatırlıyoruz..

Ayrıca ban yememin sebebi emily değil yam yamdır.. yam yamla tartıştığımız bir topicte kuranı kerime sek okuyunuz ibaresini kullandığı için bende ona hasta ruh ibaresini kullanmıştım ve bu yüzden zaten ban sınırında olan ben bir uyarı daha aldığım için banlandım .. İşte sebeb budur ama siz yalancıların dediği gibi emily ya da bir başkasına küfrettiğim için değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seçtiğin kelimelere kullandığın ifadelere dikkat et

sen Pandoraya öm atıp neler yazdığını kendinde söylemedinmi

o kadar kaba bir insanınki bunlar sence kötü söz değil öylemi

küfür değil peki ney o zaman

daha başka ne yazabilirdinki

ne söyleyebilirdin ki

yani hamur gibi yogurmak vb sözler nedir peki ne ifade eder

yazık diyorum sana hemde çok yazık

bu kadar basitleşmeseydin keşke

keşke buraya bir satır yazmama anlayışını gösterebilseydin

evet kendin olmaya devam et arman içini dışına çıkarmaya devam et

tek başına bir araştırma konusu olursun sen

ve adamı ipe götürürsün

yani şunu bil ben herkesi ver herşeyi affedebilir anlayabilirim ama iftira edeni ve terbiyesizlik yapanı asla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seçtiğin kelimelere kullandığın ifadelere dikkat et

sen Pandoraya öm atıp neler yazdığını kendinde söylemedinmi

.

.

ve adamı ipe götürürsün

yani şunu bil ben herkesi ver herşeyi affedebilir anlayabilirim ama iftira edeni ve terbiyesizlik yapanı asla

Bak şimdi.. Önce küfrettiğimi söyleyen sen şimdi çark ettin .. İşi kötü söz söyleme olayına getiriyorsun öyle mi.. Güzel bir kıvırış oldu bu .. Ben tahsilliyim diye hava atan sen küfür ile kaba söz arasında ki farkı lütfen bizlere kendin anlat..Ben buraya yazma heveslisi değilim ama giden şahıs edebiyle gitseydi elbette yazmazdım ama bilmem kaçıncı gitme topici açmış bu insan yine her zamanki pravakatör tavrıyla ilgi çekmeye çalışmıştır.. '' Hamur gibi yoğurmak'' sence bu küfür mü ? Eğer sen buna küfür dersen bende sana baştan aşağı türkçeyi bir daha öğrenmeni tavsiye ederim.. '' Hamur gibi yoğurmak'' tartıştığın insanı derdest etmek şekilden şekile sokmak anlamına gelir.. Bunları da ben mi anltacam size..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak şimdi.. Önce küfrettiğimi söyleyen sen şimdi çark ettin .. İşi kötü söz söyleme olayına getiriyorsun öyle mi.. Güzel bir kıvırış oldu bu .. Ben tahsilliyim diye hava atan sen küfür ile kaba söz arasında ki farkı lütfen bizlere kendin anlat..Ben buraya yazma heveslisi değilim ama giden şahıs edebiyle gitseydi elbette yazmazdım ama bilmem kaçıncı gitme topici açmış bu insan yine her zamanki pravakatör tavrıyla ilgi çekmeye çalışmıştır.. '' Hamur gibi yoğurmak'' sence bu küfür mü ? Eğer sen buna küfür dersen bende sana baştan aşağı türkçeyi bir daha öğrenmeni tavsiye ederim.. '' Hamur gibi yoğurmak'' tartıştığın insanı derdest etmek şekilden şekile sokmak anlamına gelir.. Bunları da ben mi anltacam size..

bak hala o ağzından fütürsuzca dökülen kelimeleri kontrol altına alamıyorsun

ağzından dökülenleri topla ve git onları kendin gibi tartışan insanlara söyle

benimle böyle konusamazsın sen

bir bayana seni hamur gibi yoğurdum şekil verdim bilmem ne demek eğer anlatım diliyse yazık sana

ve öm yazdıklarını küfür olarak kabul etmeyen sen sana gene yazık

demek kaba söz ve küfür farklılıklarını senden ögrenecez öylemi

sanırım tartışmanın bundan sonrası senin içinde benim içinde çok can sıkıcı olacak

ve belkide yaşamında olmadığın kadar bir kez efendilik yap ve yazma şuraya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arman kardeşim sen bir bayana yanına geldiğimde sana erkek gözüyle bakarım kafa göz girerim dedinmi? dedin senin olayın burada bitiyor kaç paralık adam olduğun burada ortaya çıkıyor bir bayana kabadayılık eden adam bir bayanı rahatsız eden adam bir bayana terbiyesizlik eden adam bir bayana karşı hangi edepsizliği yapmazsınki sen? senin gibi tiplerden herşey bekleneceği için ben emily nin doğru söylediğine hepten inandım ve onu savunuyorum

düşün benim ****** kardeşim bir erkeğin senin annene veya ablana buşekilde davrandığını annenin ablanın istemediği şeyleri yaptığını bunları düşün ve kendi notunu kendin ver ben özür diliyorum maran bulge den abi kardeşmişsiniz olabilir bir anlık sinir işte çok çok özür maran bulge

ve arman benim amacım neymiş emilye yaranmak bunu açıklamanı istiyorum sayın kimseyi tanımadan yorum yapmayan arkadaş evet?

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir hakanbaranyildirim

BİT

Sanırım BOZAN'ın ifade ettiği şey buradaki bir çok kişi için geçerli.Buradaki yazıları bir savaş olarak algılama yanlışına gidiyoruz.Halbuki "eğlenmek" ve tartışma adabı içinde bir şeyler yazmak,fikir beyan etmek gerekiyor.Ama biz bunu sanırım beceremeyen bir toplumuz.Ki burada ben de MAHŞERİN DÖRT ATLISI ile tartıştım,bazan gereksiz bir biçimde...

Bu münakaşaları mümkün olduğunca kişiselliştirmemeye çalışmamız gerekiyor kanaatindeyim.Bu birinin diğerinin üzerinde baskı kurma egolarından biridir.ama burası sanal bir alem ve bunu gözden kaçırıyoruz.Bazılarımız,bunun bilincinde olarak,yani kendini ulaşılamayacak olarak gördüğünden herşeyi söyleme hakkını kendinde görüyor.Hele de TEHDİT ve KÜFÜR olarak.

Bir Sosyapat olarak tanıdığım ve bu zatlardan biri olan ve adı geçen ARMAN'ın EMİLY'e tam olarak ne yazdığını bilmiyorum.EMİLY'nin deşifre ettiği yazı bir tehdit ve "erkeklik" belirtisi olan "GİRME" lafı olarakta cinsellik barındıran bir hakarettir-ki hakaretten de öte bir şey. Aynı ARMAN,bundan bir kaç ay önce de bana TEHDİT ve KÜFÜR etme gafletinde bulundu.Bunu bildiğimden dolayı EMİLY'e de bu "hakaretlerde" bulunduğuna inanıyorum.Ekleyeceğim şey,kendisini bütün bu lafların sadece burada kalmamasını ve bunları başbaşa görüştüğümüzde de bana iletmesi olacaktır.Sanal alemde psikokopatlık yapmak kolay olsa gerek,önemli olan ayağını yere basarken gören birinin karşısında bu lafları etmendir.Kendisine geçen ay ulaşacaktım ama ban yediği için görüşemedik.Ama ALLAH'ın günü çoktur,ve ben elbet o İstanbul'a bir daha ayak basacağım.O zamana kadar da susacağım.

Şimdiden sanal küfürlerinin hepsini kabul ediyorum.Tek ricam görüştüğümüzde de bu küfürleri etmen olacaktır.

Bir de senin deyiminle "İLGİ FAKİRİ" olan EMİLY'nin bir arkadaşı olarak sana önce kendi adıma sonra geriye bir şey kalırsa da onun adına sana gereken ilgi ve alakayı göstereceğim.

NOT: Bu bir tehdit değildir,sadece bir SÖZ'dür.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir hakanbaranyildirim

Ama ALLAHTAN korkun ben emilye tek bir küfürlü kelime yazmadım yazdıysam eğer kanıtlayın.. Utanmadan hala yalan söylüyorsunuz..Her şeyi kabul ederim ama küfrettiğimi hayır.. Küfrettiğimi söyleyen kanıtlasın ...

Kanıt dediğin ne ola ki?

Bana ettiğin küfürler bende mahfuzdur ve aramızda kalacaktır. İkimiz biliyoruz değil mi? Ben yenilerini de saklayacağım,buna emin ol...

VE FORUMDAN DA AYRILIYORUM...

SADECE İSTANBUL'a GELDİĞİMDE AZMAN'ı BULMAK İÇİN AÇACAĞIM.

SENİ NASIL BULACAĞIMI BANA İLET AZMAN....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BİT

ya bir nick bir insana anca bu kadar yakışabilir bozan emmi

buranın en yaşlı şahsiyetiyim diyorsun ama bunca yaş boşa geçmiş gibi nedersin çünkü yaşlı bir insan aynı zamanda tecrübelidir hayatta okuması yazması olmasada yaşadıklarıyla tecrübe kazanmış insandır...

neyin mücadelesiymiş bu söylede bizde bilelim?

bozmak marifet değil önemli olan yapmaktır ama ben senin şu yukarıda yazdığın çümlede gaza getirme görüyorum iyide sen yaşlı başlı bir adamsın emilynin gitmesi yada armanın gaza getirmek seni neden bu kadar ilgilendiriyor yakışıyormu büyük insan yapıcı olur birleştirici olur. neyin paylaşılmayanı bu. kendin birşeyler söyleyemiyorsun armana mı gaz veriyorsun?

yine olmadı be bozan emmi yine ofsayttasın hakem bayrak kaldırmış.. yani blöfünü gördük.

bahcivan satma bu gülü

haramdır parası pulu

ağlatma dertli bülbülü

gözyaşını silmezimiş

HATAYİ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya bir nick bir insana anca bu kadar yakışabilir bozan emmi

buranın en yaşlı şahsiyetiyim diyorsun ama bunca yaş boşa geçmiş gibi nedersin çünkü yaşlı bir insan aynı zamanda tecrübelidir hayatta okuması yazması olmasada yaşadıklarıyla tecrübe kazanmış insandır...

neyin mücadelesiymiş bu söylede bizde bilelim?

bozmak marifet değil önemli olan yapmaktır ama ben senin şu yukarıda yazdığın çümlede gaza getirme görüyorum iyide sen yaşlı başlı bir adamsın emilynin gitmesi yada armanın gaza getirmek seni neden bu kadar ilgilendiriyor yakışıyormu büyük insan yapıcı olur birleştirici olur. neyin paylaşılmayanı bu. kendin birşeyler söyleyemiyorsun armana mı gaz veriyorsun?

yine olmadı be bozan emmi yine ofsayttasın hakem bayrak kaldırmış.. yani blöfünü gördük.

bahcivan satma bu gülü

haramdır parası pulu

ağlatma dertli bülbülü

gözyaşını silmezimiş

HATAYİ

ekleyecek birşey bulamıyorum :) duran emmi kırılma ama harbi iyi gaz veriyorsun ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı şeyler gördümde forumda söylemeden yapamıyacağım. dostluk adına kardeşlik adına söylenen sözlerde ki ucuzluk..

ne zordur dost bulması insanın ne zordur birine kardeşim diyebilmesi insanın hele bu kardeş dediğin insan bir bayansa sahiplenmelisindir de üstüne üstlük..

bir yerde okumuştum çokta hoşuma gitmişti dostluğun fedakarlığını anlatan bir söz belki tam hatırlıyor olmayabilirim ama şöyleydi

"DOSTUN İÇİN ÖLMEN GEREKTİĞİNDE O ÇOKTAN ÖLMÜŞ OLMALI SENİN İÇİN"

dost herzaman acı söyler....

acı söyler çünkü dosttur ne olursa olsun iyiliğini ister... bakıyorum çok ucuz söyleniyor zoruma gidiyor.. kaldıramıyorum bu kadar basitmiydi bir insana dost demek kardeşim diyebilmek eğer bu kelimeleri kullanıyorsan sahiplenmeyide bileceksin yanlısında yanlışsın demeyi bileceksin ama asla ucuza satmaycaksın. bana o kadar çok insan abi diyorki bu forumda bazen düşünüyorum nasıl kaldıracağım bu yükü çünkü büyük bir yük abi diyorlarsa seviyorlar beni kardeşim demeliyim ve kardeşim dediğimde de arkasında durabilmeliyim..

yok yok bu kadar ucuz satılmamalı...

sadece kendimce bir tespitti...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

buda emily e

birşeyler söylemek adına yazdımda buraya onun gidişi için bir şey yazmadığımı gördüm. oda hep bana abi der bu forumda bir topic vardı şöyle bir ileti yazmıştım yanlış hatırlamıyorsam. bu forumda kendime güzel dostlar edindim demiştim onlardan biriydin sen..

keşke kimse ile bu şekilde bir dialoga girmeseydin diyeceğim ama sende DERDİNİ DERMANLARA DEĞİŞMEYEN bir yürek var aynı benim gibi :D illa yazacaktın.. tek hatan gelecek olanı görememendi hani bir laf vardıya hatırlıyormusun ne kadar anlatırsan anlat karşındakinin anlayabileceği kadardır diye işte bunu anlayamadın.

herneyse yine benim kardeşimsin ve bende ki yerin hep aynı olacak deli kardeş deli diyorum çünkü delisin akıllı insanların söyleyebileceği şeyler söylemiyordun ne diyordun yasasın halkların kardeşliği bunu her akıllıyım diyen söyleyemez karşındaki vurun asın kesin derken bile....

tam çıkacakken sağolsun koba nın yazdığı yılmaz güneye ait bir şiir var melike demirağda çok güzel söyler hani.. onu okudum...

biz kardeşiz kürt kızı ama sen arkadaş olan yerlere kardeş koy olurmu okurken..

Bir kıvılcım düşer önce

Büyür yavaş yavaş

Bir bakarsın volkan olmuş yanmışsın arkadaş

Dolduramaz boşluğunu ne ana ne kardaş

Bu en güzel, bu en sıcak duygudur arkadaş

Ortak olmak her sevince,

Her derde kedere

Ve yürümek ömür boyu

Beraberce elele,

Olmasın hiç

O ta içten gülen gözlerde yaş,

Yollarımız ayrılsa bile,

Seninle Arkadaş!

Yılmaz GüneY...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Acaba merak ediyorum siz kavga edenler bu yazıyı okudunuzmu diye. Okuduysanız okudum diye anladığınızı belirtinde anlayalım...

Özellikle Arman ve Emily siz okudunuz mu?

Ve siz tartışmayı bilmeyen hep silik bir gururun arkasında saklanan ve kendini tatmin etmek için olmadık yollara başvuranlar dikkatle okuyun belki bir şey öğrenirsiniz ama yok ben böyle şeylere değer vermem diyorsanız Adminin dediği gibi şefkat hep önünüzde olacak aman ha sakın barışmayın sakın özür dilemeyin sonra o güzelim gururunuz incinir ve daha da büyük bir insan olursunuz....

DAHA DA BÜYÜK BİR İNSAN OLURSUNUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEĞER DEDİĞİNİZ ŞEY ÖZGÜRLÜK DOLU BARIŞ DOLU BİR HAYATSA BU HAYATI HAKEDEN İNSANLARLA PAYLAŞMAKSA BURDA BU KONUYA NOKTA KOYUP DEĞERLERİNİZE KALDIĞINIZ YERDEN SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDERSİNİZ POLEMİK OLUŞTURARAK DEĞİL TABİ....

SEVGİLİ ERDOĞAN NE GÜZEL YAZMIŞSIN SEN YÜREĞİNE SAĞLIK DİYORUM.VE BU SAYFADA SÖYLENECEK SÖZ KALMAMIŞTIR.....ANLAYANA BU KADARI YETERDE ARTAR BİLE....

mohi güzel bir söz...saol hatırlattığın için

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

DEĞER DEDİĞİNİZ ŞEY ÖZGÜRLÜK DOLU BARIŞ DOLU BİR HAYATSA BU HAYATI HAKEDEN İNSANLARLA PAYLAŞMAKSA BURDA BU KONUYA NOKTA KOYUP DEĞERLERİNİZE KALDIĞINIZ YERDEN SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDERSİNİZ POLEMİK OLUŞTURARAK DEĞİL TABİ....

SEVGİLİ ERDOĞAN NE GÜZEL YAZMIŞSIN SEN YÜREĞİNE SAĞLIK DİYORUM.VE BU SAYFADA SÖYLENECEK SÖZ KALMAMIŞTIR.....ANLAYANA BU KADARI YETERDE ARTAR BİLE....

mohi güzel bir söz...saol hatırlattığın için

Karçiçeğim mesajın tarafımızdan alınmıştır -_-

teşekürler ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

üslubumda ne var mara bulge ? sen şimdi bu adam senin kafandan diye sevmişsin bu adamı telefonlaşmalar falan seninde hoşuna gitmiş belli de bu durum bu adamı iyimi yapıyor ?

yazık!!! bi bayana hemde bu cümleleri kendine yakıştırıyorsan...

Arman boşveeeer aga gelir gelmez değmez...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yazık!!! bi bayana hemde bu cümleleri kendine yakıştırıyorsan...

Arman boşveeeer aga gelir gelmez değmez...

ben özür diliyorum maran bulge den abi kardeşmişsiniz olabilir bir anlık sinir işte çok çok özür maran bulge

evet ben bir hata yaptım ve özürümü diledim GolGi_AyGiTi ve tekrar tekrar özür diliyorum olmamalıydı ama oldu birkere maran bulge gerçekten özür dilerim bacım çok üzüldüm senide kırdığıma :clover:

ama bu topikte tek özür dilemesi gereken ben değilim bir bayana benden çok daha kötüsü yapılmış ve topiğin asıl konusuda bu hadi onada birşey söyle golgi aygiti banamı yazık sadece? bakalım dimi kim kaç paralık tarafını tuttuğun eski arkadaşınmı yoksa gelir gelmez tartışmalara giren benmi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet ben bir hata yaptım ve özürümü diledim GolGi_AyGiTi ve tekrar tekrar özür diliyorum olmamalıydı ama oldu birkere maran bulge gerçekten özür dilerim bacım çok üzüldüm senide kırdığıma :clover:

ama bu topikte tek özür dilemesi gereken ben değilim bir bayana benden çok daha kötüsü yapılmış ve topiğin asıl konusuda bu hadi onada birşey söyle golgi aygiti banamı yazık sadece? bakalım dimi kim kaç paralık tarafını tuttuğun eski arkadaşınmı yoksa gelir gelmez tartışmalara giren benmi?

ya ben kimsenin tarafını tutmam ve onu savunmam çünkü kimse kendini savunamayacak kadar aciz deildir.Ben sadece takmaması gerektiğini yazdım sen kendine göre yorum yapmışsın...

Ayrıca insanlara hakaret etmeden onları eleştirebilmeyi öğrenmen gerek sanırım... kaç paralık falan böyle şeyler yazmaya gerek yok...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.