Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bütün kizlar toplandik....

Misafir alaTurka

Önerilen İletiler

yaaff biz sağaa dimedikmii

hadee hadee başka topice diye

sankim biz bitek sizi konuşuyoz :D

ne anlarsınız ki zaten siz kız muhabbetlerinden :unsure:

ben zaten uzay bilimciyim :P

neydi o

erkekler marstan

kızlar venüstenmiydiii

Bu ne çelişkidir biriniz kal derken diğeri git diyor.Bu şuna benzedi biliyormusunuz dilim git der ama yüreğim kal :D

He bu arada venüste hayat varmı çıkmışken bir bakarmısın olmadı oraya gitsin erkekler nasılsa dünyada hayat yok kısmet bellimi olur şansımız venüste güler :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu ne çelişkidir biriniz kal derken diğeri git diyor.Bu şuna benzedi biliyormusunuz dilim git der ama yüreğim kal :D

Bunlarin hepsi deney icin yapildi... en son kurbanimiz sensin... bakalim seni ne kadar daha saskina cevirebilecez die denioz :P

o ciceklerinde bi ise yaramaz pesin konusiim... -_- satilik deel bizim feministiligimiz

pirlanta falan olsa neyse dicem de... :P

erkekler bi araya gelince ne konuşuo sanki.. ya marka ..neyi nerden almış..

yada kızlardan..erkekler kızlardan daha dedikoducu... :P haksız mıyım kızlaar..?

cucuuum seni pek kestiremedi gözlerim hatunmusun kekmisin...

su bakimdan sordum, hani hatunsan kulübümüze hos geldin die sey ettircedim.. yok ben erkekim diosan.... gel söle yamacima alnindan öpem, türünün son örnegi seni....

ama bundan böle kadinlarin agzina göre konusma.... adamsan adam gibi cik karsimiza... yalakalik yok ... -_-:P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunlarin hepsi deney icin yapildi... en son kurbanimiz sensin... bakalim seni ne kadar daha saskina cevirebilecez die denioz :P

o ciceklerinde bi ise yaramaz pesin konusiim... -_- satilik deel bizim feministiligimiz

Bunun için oyuna gerek yoktuki bana gelip perseus bizim kobayımız olurmusun deseydiniz seve seve

olurdum. :D ama olsun bu forumda kaç kişiye nasip olur kızların topiğinde kurban olmak :P

ben yinede naçizane gülümü uzatayım bellimi olur bakarsınız içinden tek taş çıkar :):clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızlar nerdesiniz yaw.. ben biraz geciktim ihmal ettim burayı kusura bakmayın.. araya böcekler girmiş atın hemen..

bakın bi türünü daha keşfettim bu erkeklerin..

adama kızın biri fena kazık atmış galiba şimdi oda hıncını bütün kızlardan çıkaracakmış.. üçünü dördünü birden idare ediyo.. intikam alacakmış mantığa bakın ya.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızlar nerdesiniz yaw.. ben biraz geciktim ihmal ettim burayı kusura bakmayın.. araya böcekler girmiş atın hemen..

bakın bi türünü daha keşfettim bu erkeklerin..

adama kızın biri fena kazık atmış galiba şimdi oda hıncını bütün kızlardan çıkaracakmış.. üçünü dördünü birden idare ediyo.. intikam alacakmış mantığa bakın ya.

zamane erkekleri gene insaflı 3-4 diyor kızlar için aşk muhasebecileri çıkacak be hatları karıştırıp duruyorlar :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

herşeyden vardır bizde ama dikkat edin dünya nüfusunun neredeyse 2/3 ü bayan oldu haliyle erkekler kıymete biniyor ve bu nüfus dengesizliği gittikçe artıyor erkek dedinmi pırlanta gibi şeyler gelecek akla :)

ozaman işte olsunda taştan olsun diyeceksiniz :D

hiçte bilem demeyiz.yani ben kendi adıma konuşayım. :) no erkek no dırdır :) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

cucuuum seni pek kestiremedi gözlerim hatunmusun kekmisin...

su bakimdan sordum, hani hatunsan kulübümüze hos geldin die sey ettircedim.. yok ben erkekim diosan.... gel söle yamacima alnindan öpem, türünün son örnegi seni....

ama bundan böle kadinlarin agzina göre konusma.... adamsan adam gibi cik karsimiza... yalakalik yok ... -_-:P:D

kız ım yaw ben.. :unsure::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

şöyle 2-3 msj okudm da hep birilerinden darbe yemiş ayrılıklar yaşamış ezilmiş bayanlar burada stres atıyor...çok şey söylerdim ama çoğunuz ablam saylılırsınız herhalde (en azından öle tahmin ediyorum yaşım 16) söylemicem :D

[/quote

DE GET ÖLÜMÜN BENİM ELİMDEN OLMASIN

KÜÇÜK UKALA SENİ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

DİKKAT! BİRADA KADIN HORMONLARI BULUNDUĞU ORTAYA ÇIKTI....

Kanada Sağlık Enstütisü'nün yaptığı bir araştırma sonucunda erkeklerin bira tüketimi konusunda daha dikkatli olmaları gerektiği, çünkü biradakadın hormonlarının bulunduğu ortaya çıktı.

"Erkeklerin bira içince kadınlaştığını" iddia eden bu teori şu şekilde test edildi:

100 erkeğe 6 bira bardağıyla bira içirdikten sonra davranışları izlendi ve hepsinin de;

- Konturolsüzce kilo aldıkları

- Düşünmeden anlamsızca konuştukları

- Gereğinden fazla duygusallaştıkları

- Araba süremedikleri

- Mantıklı düşünme yeteneğini kaybettikleri

- Hiç bir konuda uzlaşamadıkları ve

- hata yaptıklarını kabul etmedikleri gözlendi. :D

Not; Tüm bunları yaptıkalrı doğru da tek bir yanlış var o da bu özellikler kadınlara ait değil zaten erkeklerin içinde var sadece aşırı egolarıyla bastırıyorlar, eee ddoğal olarak alkolde bastırılmış olanı su yüzüne çıkartıyor.... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.