Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

PEKİ ERKEKLER NE İSTER?

AynRand

Önerilen İletiler

Bir erkek ne ister?biz bayanların da erkekleri anlayamadığımız noktalar vardır..

Benim en anlayamadığım nokta şu;bir erkek peşinizde koşuyor,herşeyi göze alıyor.SEni bırakmam,seninle evleniriz,hiç ayrılmayalım,annemle tanıştırayım dıyor.ve bunları ilişkinin başında yapıyor.Bayanda mantığını kullanıyor ve bunlar için henüz erken değil mi acele etme diyor.Ama erkek ise ilişkinin başında herşeye hazır,cesur bir savaşçı gibi görunuyor..

Ama burada kadın henuz erkeğe tam bağlı değil.Bayan erkeğe bağlandığı ve herşeye hazır olduğu sırada bir bakıyor karşısındaki erkek yok :) o sözleri o vaadleri veren,sürekli aşkınan bahseden erkek tam olması gereken yerde bu kez mantığını kullanıyor..

iLİşki ciddiyet aşamasına geçtiği zaman erkekler neden kaçar?

Bu durum birçok erkekte yaşanır.ilişkide erkek çok erken davranır ama sonunda kaçar?

Sizlerin de erkekler de anlayamadığnız noktalar varsa yazın bayanlar.hep bayanlar anlaşılamadı bugune kadar,bırazda bız erkekleri anlamaya çalışalım mı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir erkek ne ister?biz bayanların da erkekleri anlayamadığımız noktalar vardır..

Benim en anlayamadığım nokta şu;bir erkek peşinizde koşuyor,herşeyi göze alıyor.SEni bırakmam,seninle evleniriz,hiç ayrılmayalım,annemle tanıştırayım dıyor.ve bunları ilişkinin başında yapıyor.Bayanda mantığını kullanıyor ve bunlar için henüz erken değil mi acele etme diyor.Ama erkek ise ilişkinin başında herşeye hazır,cesur bir savaşçı gibi görunuyor..

Ama burada kadın henuz erkeğe tam bağlı değil.Bayan erkeğe bağlandığı ve herşeye hazır olduğu sırada bir bakıyor karşısındaki erkek yok :) o sözleri o vaadleri veren,sürekli aşkınan bahseden erkek tam olması gereken yerde bu kez mantığını kullanıyor..

iLİşki ciddiyet aşamasına geçtiği zaman erkekler neden kaçar?

Bu durum birçok erkekte yaşanır.ilişkide erkek çok erken davranır ama sonunda kaçar?

Sizlerin de erkekler de anlayamadığnız noktalar varsa yazın bayanlar.hep bayanlar anlaşılamadı bugune kadar,bırazda bız erkekleri anlamaya çalışalım mı :)

böyle durumlarla karşılaşmamak için ona bağlandığınızı belli etmeyin çünkü siz ona bağlandığınızda olayın heyecanı gizemi zorluğu kısaca büyüsü bozuluyor artık uğraşması gerekmediğini düşünüyor ve gözleri başka bayanlara kayabiliyor

birde evlenme planları başladığında bazı erkekler hayatın zorluğuyla sorumlulukların ağırlığını bir anda görüyor ve kolayını seçiyor kolayıda tabiki kaçmak.

gelelim ne istediğime

iyi huylu ve kalbinden kötülük geçmeyen melek gibi biriyle evlenmek isterdim bu isteğimide almışım başka ne isteyebilirim bi düşüneyim :rolleyes: onu aldatmak içinde iyi ve melek gibi bir bayan :innocent::rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böyle durumlarla karşılaşmamak için ona bağlandığınızı belli etmeyin çünkü siz ona bağlandığınızda olayın heyecanı gizemi zorluğu kısaca büyüsü bozuluyor artık uğraşması gerekmediğini düşünüyor ve gözleri başka bayanlara kayabiliyor

birde evlenme planları başladığında bazı erkekler hayatın zorluğuyla sorumlulukların ağırlığını bir anda görüyor ve kolayını seçiyor kolayıda tabiki kaçmak.

gelelim ne istediğime

iyi huylu ve kalbinden kötülük geçmeyen melek gibi biriyle evlenmek isterdim bu isteğimide almışım başka ne isteyebilirim bi düşüneyim :rolleyes: onu aldatmak içinde iyi ve melek gibi bir bayan :innocent::rolleyes:

biri varken niye aldatmak için diğerini arıyorsunuz sayın Taş Yürekli <_<

yani neymiş kızlarr bağlanmak yokmuş,kazara bağlananlarda çaktırmayın ortada kalırsınız sonra :blink::grin: acı ama gerçek sayın Taş Yüreklinin söyledikleri :closedeyes:

ıknızede katılıyorum :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi erkek olarak bu sorunu cevabı basit aslında, erkekler için başta nicelik değil nitelik önemlidir :) kadınların hayatlarında sayıca artmasını isterler ve de bazı ihtiyaçlarını karşılamak.. ilkin böyledir ama bi kadın hakkaten kaliteli ve birlikte olunmaya değerse bakış açısıda değişir... hiçbir erkek de karşısındakini kaybetmek istemez... bence insanlar iğneyi kendine batırmalı ilkin, sona zati çuvaldız için çok adam bulunur bu ülkede

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkekler

sürekli beni ara demiyen,

Romantık şiir beklemeyen,

Giyimine karışıp utusuz olmuş demıyen,

Fazla alışveriş yapmayan,

erkeği sıkıntılıyken yalnız bırakıp konuşmayan,

erkeğini öven,pohpohlayan :stuart:

erkeğine yemek yapan ona atkı ören

kadınlar isterler.Erkekler kadından anne ilgisi de bekler buna alıştıkları için ..nasıl ki kadınlarda erkekler baba ilgisi bekleyıp korunma beklerlerse..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaş yazmış, erkek ilşkinin başında çok ilgili, ama neden sonradan kaçıyor diye.

bu sorunun cevabı çok basit.

türk kadını dünyanın en zor kadınıdır.

hoşlanırsın. tanışmak için 10 takla atarsın.lkadın sana bin tane zorluk çıkarır.

haydi bi mucize oldu tanıştın, biraz smaimi olayaım , çoban gibi saldırmayayım kıza dersin, kızla biraz muhabbeti ilerletmeye çalışısın , sana 1000 tane zorluk çıkarır.

haydi biraz muhabbeti ilerlettin, acaba sevgilisi var mı yok mu anlamaya çalışırsın.(%96 ihtimalle vardır . 2 dakka rahat durmazlar).kıızn sevgilisi var mı yok mu hayatta anlayaamzsın. çok iyi gizlerler.

haydi diyelim % 4 lük ihtimali de tutturduk.kızın sevgilisi yok.bu sefer bizden hoşlanıyo mu hoşlanmıyo mu anlamaya çalışırız. hayatta anlayamayız.çünkü bir gün ilgili bir gün ilgisizdir.arkadaşça mı yaklaşıyor hoşlanıyor mu anlaşılmaz.tüm bu yazdığım süreç devame derken kıza yığınla adam asılır.hem o adamlarla, hem kızın çıkardığı zorluklarla , hem de red edilip .... olma gerilimiyle boğuşuruz.en sonunda kız belki ilgi duyar ama artık o kadar yılmış ve bezmiş oluruz ki yeter artık be bununla mı uğraşıcaz deriz.

size bir tüyo vereyim.eğer karşınzıdkai adam aynı anda 20 kişiye yazan biri değilse adamdan da hoşlandıysanız, fazla zorluk çıkarmayın.çünkü zorluk çıkarınca daha değerli olmazsınız.sadece krediyi tüketirsiniz. anneleriniz yanlış öğretiyor onu size.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadın erkeğe sürekli beni olduğun gibi kabul et baskısı yapar.

ama erkeği hiç bir şekidle olduğu gibi kabul etmez.peşinde 30 kişi olan bir kadın karşısındakini olduğu gibi kabul etmek zorunda değildir çünkü.

ama erkeğin peşinde 30 kişi yoktur.(en artisinin bile peşinde en fazla 2 kişi olur. o da aynı anda 20 kişiye yazıyosa)

sonuç olarak erkek kadını olduğu gibi kabul etmek zorunda kalır ama kadın erkeği hiç bir zaman olduğu gibi kabul etmek zorunda değildir.

erkek kadından hoşlandıysa kadının kopenhag kriterlerine uymak zorunda olduğunu çok iyi bilir ve kadının hoşlandığı adamı oynamaya başlar.(tabi o adamı belirleyebildiyse. bunu herkes yapamaz)

erkek kadının hoşlandığı adamı oynayınca kadın da beyaz atlı prensim geldi sanır. ancak ilşki başlayıp da 2 ay geçince adam rol yapmaktan çok bunalır ve aslıdna döner kadın da sen eskiden böyle değildin teranlerine başlar. kadın adama kendi olma hakkı tanısa öyle olmaz aslında. ama hiç bir kadın hiç bir erkeği olduğu gibi kabul etmek zorunda değildir. erkek olmanın en ********* tarafı kadının kopenhag kriterlerine uymak zorunda kalmak ama kadının bizim hiç bir şeyimize kendini uydurmak zorunda hissetmemesidir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek olarak hayalimdeki kadını anlatıyorum.

,

1.70 in üzerinde bir boy, ( ben 1.82 yim kız arkadaşıma sarılırken 2 büklüm olmaktan hoşlanmıyorum)

kılsız ve beyaz bir ten ,(türk kadını maalesef çok kıllı ve kara)

balık eti ve orantılı bir vücut (türk genelde kadını armut şeklindedir.avrupa kadını kum saati şeklindedir)

en az benimki kadar maaş, ama benden fazla olmamalı,

sadakat, sorumluluk bilinci ve empati kurabilme yeteneği.

böyle bi kadın türkiyede var mıdır bilmem.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Genelde kadinlarin ne istedigini anlamasakta erkeklerinki acik ve nettir :D

Taylan abininde belirttigi gibi ;)

walla hiç bişey net değil

bizde de suçlar vardır

onlarda da ama benzer suçları benzer kişilerde tatbik edemediğimizden ötürü maddesel manada sonuca ulaşamıyoruz.

var biryerlerde yanlışlar.. şimdi erkekleri suçlamaya başlarız aslında bu bile yanlıştır kim zaman. :wub:-_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yANI her iki taraftada var hatalar...

Ama sence hata konusunda baskin olan taraf hangi taraf? ;):P

ay bilemedim walla :) ne desem

erkek de suçlu kadın da şimdi konu erkekler ne ister ne isterler bilemiyorum

kadınlar ne ister

mutlu bir beraberlik biraz zorlayıcı bir eş sonunda mutluluk

yani kolay elde edilebilir bir mutluluğuçok isteyen yok, zor olan kazanıyor aslında..

zor bir eşi kazanan da kazanıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkiyede ki erkeklerin % 80 ni ilişkiye girebileceği kızlar isterler.

kızların % 20 si bekarete önem vermiyor.durum böyle olunca arz talep arasında bir dengesizlik oluşuyor dolayısıyla denge noktası grafiğin diplerinde bir yerlerde oluşuyor.(kendimi iktaisatçı gibi hissettim)

taraflar flört döneminde farklı roller takınıyorlar zaman ilerledikçe maskeler çıkarılıyor gerçek kimlikler ortaya çıkıyor.

Buda serüvenin bitiş noktası oluyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.